סקירת GoDaddy VPS 2020 – מומחי אירוח דרגים שרתי GoDaddy

בואו נצלול סקירת GoDaddy VPS. כל כך הרבה צרכני אירוח טירונים פונים אל GoDaddy עבור שם הדומיין הראשון שלהם וחשבון אירוח משותף. כיצד החברה מחזיקה מעמד ברמות אירוח גבוהות יותר?


מאז 1997 ענקית אירוח אתרים ושמות דומיין הציגה 17 מיליון לקוחות ברחבי העולם ומפקחת על יותר מ 71 מיליון תחומים. הפנייה בשוק ההמוני העניקה ל- GoDaddy מוניטין תפל, אך בשנים האחרונות חלו שינויים במנהיגות, תשתיות מחודשות ושירותים עוצמתיים וכוללים המכסים את כל ספקטרום האירוח המלא..

GoDaddy, המפעילה את פלטפורמת הענן הגדולה בעולם המוקדשת למיזמים קטנים ועצמאיים, מציעה תוכניות VPS מהירות, מאובטחות וניתנות להרחבה עבור אותם לקוחות מוקדמים המחפשים לעשות את הצעד הבא באירוח. הפעלנו את השרתים הפרטיים הווירטואליים דרך הכפפה כדי לדרג את השירותים, הביצועים והתמיכה של GoDaddy לעומת ותיקים אחרים של אירוח VPS..

סקירת אירוח VPS של GoDaddy: 3.8 דירוג כללי

לדעת מתי העסק או האתרים שלך מוכנים לקחת את הקפיצה לתוכנית אירוח VPS יכולה להיות קשה. תסמינים של התפתחות אירוח משותף כוללים צורך יותר שטח אחסון, אבטחה מיוחדת או משאבי מחשוב ייעודיים, בין שאר הסימנים. למרות ששמו של GoDaddy אולי אינו ספק האירוח הראשון שעולה בראש, תוכניות VPS של החברה מציעות את אותה האבטחה, המהירות, התמיכה והערך של המותג המגלם באירוח משותף..

GoDaddy, שמגדלור של מגמישות, מציע ארבע אפשרויות VPS לתוכניות חלונות וגם לינוקס, בנוסף לשלוש רמות של שירותים מנוהלים. התלונה הגדולה ביותר שלנו היא שבעלי אתרים אחראים להעברת המידע והקבצים שלהם ל- VPS, אך אנו מעריכים כי GoDaddy תספק את השרת הווירטואלי תוך דקות ותדאג לתיקון, אבטחה, פיקוח, גיבויים ועוד..

משתמשים מקבלים גישה לשורש או יכולים לנהל את השרת שלהם מהתקנת cPanel בחינם. בנוסף לכוח עיבוד רב ורוחב הפס הבלתי מוגדר, GoDaddy כולל שנה אחת של תעודת SSL בחינם ושדרוגים ללא הפרשה בזמן שאתה מתאר את תוכניות VPS:

כיצד משווים בין השרתים הווירטואליים של GoDaddy?

למרות היותה ידועה יותר בזכות אירוח משותף ורישומי דומיינים, GoDaddy מציעה שירותי VPS ואפשרויות חזקות ללקוחות. לאחר שבדקנו את כל תוכניות האירוח בהן אנו יכולים לשים ידיים, אין לנו בעיה להמליץ ​​על החברה לצרכני VPS ברמת הכניסה.

שיפורי תשתיות וצוותי תמיכה מהממים מראים את GoDaddy נמצא במגמת עלייה, אך אתרים מוכוונים לעסקים עשויים לרצות להשקיע בספק אירוח מתמחה יותר בכדי להשיג זמן עבודה גבוה יותר, ביצועים מהירים יותר ושירותים מנוהלים מפוארים יותר. כשאתה קונה לספק VPS, הקפד לקחת בחשבון את מארח ה- VPS המדורג ביותר:

ראה מארחי VPS מובילים אחרים »

תכונות GoDaddy: 4.0 דירוג

בנוסף להקצאה מהירה, GoDaddy מאפשר לך להגיע ישר לעבודה בהגדרת הסביבה שלך על ידי הצעה של שש אפשרויות של מערכות הפעלה. ניהול באמצעות cPanel ימשוך את לקוחות VPS בפעם הראשונה שעושים את הקפיצה מאירוח משותף, אך אנו מעריכים ש- GoDaddy מציע גם גישה שורשית ניהולית להתקנת רכיבים, כגון PHP, שרתי פרוקסי ומודולים אחרים, בקלות..

בעלי אתרים יכולים לנהל את ה- VPSes שלהם בעצמם אם הם מעזים, אך GoDaddy כולל כמה שירותים מנוהלים כברירת מחדל. צוות החברה יטפל בתיקון, ניטור אבטחה וגיבויים כחלק מהשירות המנוהל למחצה, עם הגירות ותמיכה ראשונה זמינים ללקוחות המנוהלים במלואם..

תועלת נוספת להרשמה לאחת התוכניות המנוהלות היא שגוגלדי, בשותפות עם SiteLock, ידאג למהירות וביטחון. רשת למשלוח תוכן תותקן מראש, כמו גם כלי להסרת תוכנות זדוניות וחומת אש של יישומי אינטרנט.

תמחור GoDaddy: 4.9 דירוג

GoDaddy, השקעה כדאית בכל אירוח ברמה, ידועה זה מכבר בכך שהיא מציעה הרבה מאוד שירותים על ביצועים ומאובטחים. התוכניות מתחילות במחיר של 19.99 $ לחודש, והופכות את GoDaddy למעט זול יותר ממארחי VPS המדורגים המובילים שלנו. לחברה יש הבחנה נוספת בכך שהיא מציעה ארבע תוכניות VPS מבוססות Windows; בעוד שחבילות האירוח נוטות להיות יקרות יותר ממקבילותיהם מבוססות לינוקס, GoDaddy נשאר זול בכמה דולרים בכל חודש לעומת המתחרים..

צילום מסך של טבלאות תמחור של GoDaddy עם לוגו

GoDaddy הוא ספק אירוח VPS במחיר סביר שאינו בודק שירותים או ביצועים.

כאשר האתר שלך עולה על חבילות VPS הבסיסיות, הלקוחות יכולים לשדרג במהירות את התוכנית שלך מבלי שיצטרכו לספק מחדש את ה- VPS שלך. בעולם של אלפי שניות של אירוח אתרים, אנו אוהבים שבעלי אתרים מצליחים יוכלו להגדיל במהירות את משאבי המחשוב שלהם כדי לעמוד בדרישות התנועה מבלי שהם צריכים לחכות לשרת שיגיע לרשת.

ביצועי VD של GoDaddy: 3.8 דירוג

GoDaddy מספק רוחב פס בלתי מוגדר, כלומר האתר שלך יתאים יחסית לשיטפון לא צפוי של מבקרים. במהלך תקופות של זרימת תנועה ממוצעת, ה- VPS שלך ישמש את הנתונים שלך באופן חלקי או אפילו מהיר יותר מאשר ספקי אירוח רבים אחרים. טכנאי GoDaddy יודיעו לך אם שיעורי רוחב הפס הגבוהים מהווים סיכון ליציבות, לביצועים או לזמן הפעילות של השרת שלך. תתבקש לשדרג את תוכנית האירוח שלך או לראות את המשאבים שלך מצומצמים, אך אנו מעריכים ש- GoDaddy לא גובה תשלום בגין שימוש בכמויות יתר..

בחזית הטעינה של העמודים, שרתי GoDaddy מצוידים במעבדי אינטל מודרניים וגישה לרשת אספקת תוכן. CDNs הם רשת שרתים מבוזרת הפרוסים במרכזי נתונים מרובים ברחבי העולם המספקת מידע על בסיס המיקום הגאוגרפי של המבקר שלך – ככל שהתוכן שלך קרוב יותר ללקוח שלך, כך הם יכולים לראות את המידע מהר יותר.

GoDaddy מפעילה תשעה מרכזי נתונים ועשתה דחיפה משמעותית לשדרוג והרחבת התשתית שלה, וצומחה מכ- 37,000 שרתים בשנת 2014 ל- 55,000 שרתים בשנת 2016 – כמעט 1,000 שרתים חדשים שנוספו מדי חודש.

אמינות GoDaddy VPS: 4.6 דירוג

כאשר יש לך 1,000 מהנדסים בערך שמטפלים בתשתית שלך, אמינות נראית כמו כל מסקנה מראש. עם זמן הפעילות של האתר וזמינות בין ההיבטים החשובים ביותר בהפעלת חנות, בלוג או תיק עבודות אלקטרוני מצליח, GoDaddy מצליח בצורה ראויה להערכה..

החברה מבטיחה ערבות יחסית לזמן השירות של 99.9% בממוצע, אך השקעות ושדרוגים אחרונים לערימת GoDaddy נותנים לנו ביטחון כי הסימן יעמוד. עבור מרבית המשתמשים מספיק זמן פעולה של 99.9%, במיוחד בהתחשב במחיר המשתלם של GoDaddy.

צילום מסך של אתר התמיכה של GoDaddy

עבור מארח כה מסיבי, GoDaddy מספקת שירות לקוחות מעולה באמצעות טלפון, צ’אט, דואר אלקטרוני וטוויטר.

כשני שליש מצוות עובדי GoDaddy, המונה 6,000 עובדים במשרה מלאה, עובדים במרכזי שירות לקוחות, שמוכנים לעזור למשתמשים מסביב לשעון. לקוחות יכולים ליצור קשר עם GoDaddy בטלפון, בצ’אט, בטוויטר, בדוא”ל ובמערכת כרטיסים. ספק האירוח מחזיק מרכז עזרה מקוון נרחב ופורומי משתמשים..

בעוד שלקוחות VPS מנוהלים ומנוהלים במלואם נהנים מכלי אבטחה המותקנים מראש, אפשרויות הגיבוי של GoDaddy משאירות הרבה רצוי. החברה מצלמת תמונות כל 10 יום והיא רק תעזור לך לשחזר גיבוי תמורת תשלום. לקוחות VPS מנוהלים ומנוהלים במלואם יכולים לצלם ולשחזר תמונות תמונות לפי בחירתם.

ביקורות על GoDaddy VPS של המומחים שלנו מציעות לשקול את האפשרויות שלך

כשרשיתי ניסיון ונוחות עם הפעלת אתרי אינטרנט, חיפשתי לפרוש את כנפי מעבר למה שראיתי שהוא הקן הידידותי למתחילים של GoDaddy. הייתי מהלקוחות שעזבו את החברה בעקבות מחלוקות סביב פרסום מיני מוגזם והרג המנכ”ל דאז של פיל. עם זאת בשנים שחלפו מאז, מנכ”ל חדש, בעל אופי טכני, שיפץ את המוניטין והתשתית של החברה במידה מרשימה.

GoDaddy הוא כבר לא שירות אירוח במרתף מציאה ורשם תחומים למתחילים; מפתחים, יזמים, חובבים וארגונים ארגוניים יכולים כולם למצוא אושר אירוח באמצעות שרתים משותפים, VPS או שרתים ייעודיים. ראה כיצד GoDaddy משווה עם המארחים המובילים האחרים על ידי בדיקת הקרבות שלנו בין מארחים לארח.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me