6 הבדלים עיקריים – אירוח משותף לעומת אירוח VPS (מדריך 2020)

ההשוואה בין אירוח משותף לעומת VPS אירוח דומה לתוכניות נתונים סלולריות. כאשר השתלטו על סמארטפונים בראשית שנות האלפיים, השימוש בנתונים וחשבונות הסלולרי עברו לגג עבור משפחות רבות. תוכנית הנתונים המשותפת של משפחתי לא הייתה מושלמת – כמה חודשים, מישהו היה מגביר את השימוש ומשאיר את כולנו קשורים – אבל זה איפשר לכל אחד לשלם הרבה פחות בחודש מאשר אם לכל אחד מהם הייתה תוכנית נתונים בלתי מוגבלת..


אירוח VPS, לעומת זאת, דומה יותר לתכנית נתונים פרטנית: למרות שתשלם יותר כסף כדי להתאים אותו לצרכים שלך, תקבל יותר משאבים ושליטה על שינוי הגדרת הנתונים שלך כראות עיניך..

בחירת שירות האירוח המתאים תלויה במספר גורמים, כולל צרכי משאבים, דרישות ביצועים, דרישות אבטחה, אילוצי עלויות, העדפות ניהול שרת וציפיות מדרגיות. המשך לקרוא להשוואות שלנו והמארחים המומלצים.

המארחים הטובים ביותר עבור שרתים פרטיים משותפים או וירטואליים

כמו במקרה של כל תוכנית נתונים סלולרית, אתה רוצה לדעת היכן אתה יכול לקבל את הכיסוי הטוב ביותר במחיר ההגיוני ביותר. איך אתה יכול להעריך אילו ספקים באמת מציעים את העסקה הטובה ביותר בתוך הבלבול השיווקי?

הנה המתנה שלנו לך: ההמלצות המובילות לתוכניות אירוח משותפות וגם VPS. סרקנו את האינטרנט והערכתנו אינספור תוכניות, בסופו של דבר בחרנו בקרם היבול ושיתפנו אותם כאן. בבקשה.

3 תוכניות האירוח המשותפות המובילות

אנו מכסים המון משתנים כששופטים ספקי אירוח משותפים, בייחוד מאחר שאנו יודעים שאנחנו בדרך כלל מנחים בעלי אתרים ראשונים. המארחים שמקבלים את חותמת האישור שלנו מספקים משאבים רבים של שרתים – רוחב פס, אחסון, זיכרון וכו ‘- זמינים במחיר תחרותי, ולעתים קרובות הם זורקים הטבות חינם כמו רישום שם תחום חינם. גם קלות שימוש היא שיקול חשוב, כך שנקודות בונוס עוברות לאלה עם בוני אתרים עם גרירה ושחרור או אפשרויות התקנה קלות לכלים פופולריים כמו וורדפרס..

להלן תוכלו למצוא כיום את המארחים המשותפים והמחירים הזולים ביותר בשוק.

צפו במארחים משותפים זולים יותר »

3 תוכניות השרת הוירטואליות המובילות

תוכניות VPS נשמעות על פי אפשרויות חומרה, רמת תמיכה, מחיר והתאמה אישית. אנו מוצאים שהספקים המובילים מציעים חבילות גמישות שניתן להגדיר בקלות (בדומה לשרתים עצמם) כך שיענו בצורה הטובה ביותר על צרכים דינמיים.

כוכב זהב נוסף הולך לאלו שזורקים יתרונות נוספים כמו אחסון SSD, וורדפרס המותקנת מראש, CDN וניטור אבטחה 24/7. עיין בתכניות VPS המובילות בהמשך.

ראה תוכניות VPS נוספות »

ההבדל בין אירוח משותף ו- VPS על קצה המזלג

במילים פשוטות, אירוח משותף פירושו שהאתר שלך ישתף באותו שרת כמו אתרים רבים אחרים. בדרך כלל זו האפשרות הזולה ביותר אך היא כוללת יכולות רוחב פס מוגבלות, ניהול וביצועים. אירוח VPS הוא אפשרות פרימיום יותר, עם יכולת התאמה אישית רבה יותר וביצועים מוגברים. אבל כמו בכל שירות פרימיום, תצטרך לשלם יותר כדי לקבל יותר.

בשלב הבא, נסקור את נקודות המפתח שיש לקחת בחשבון בבחירתך בין אירוח משותף ו- VPS.

1. משאבי שרת

כפי שמשתמע מהשמות, לקוחות אירוח משותפים חולקים משאבים בשרת, ואילו משתמשי אירוח ייעודיים מקבלים שרת המוקדש לצורכי האתרים שלהם. VPS שוכן באזור האפור באמצע – חבורת פרוסות של אותו שרת הפועלות כישויות חומרה ייעודיות משלהן. עם זאת, ישנם שני יתרונות וחסרונות לשני הצדדים של ספקטרום הקצאת המשאבים המשותף / VPS.

כשאתה משתף משאבים עם שרתים עם אחרים, אתה תעמוד בפני כמה מגבלות. אף על פי שאף חשבון יחיד לא ישפיע על חווייתו של מישהו אחר, נאמר שיהיו מעבדים מקסימליים זמינים, זיכרון / זיכרון RAM ושטח דיסק. האתר שלך לא יוכל להשתמש במשאבים מעבר למקסימום המותר. יתכן שזה לא עניין גדול אם אתר האינטרנט שלך אינו זקוק לטון של שטח או כוח עיבוד.

עם אירוח VPS, תיהנו משטח דיסק פרטי גדול יותר ומזמינות כללית גבוהה יותר של משאבים. זה יהיה הכרחי אם תרצו להרחיב את העסק שלכם ותצטרכו להציע ללקוחות חווית משתמש החורגת מרמת האירוח המשותפת הבסיסית.

2. ביצועים

כפי שאפשר לנחש, משאבים נוספים פירושם ביצועים רבים יותר. אירוח משותף הוא רק ביצועים כמו הטכנולוגיות שהמארח הטמיע במהירות (למשל SSDs, תוכנת מטמון, CDN וכו ‘). בדרך כלל, יש לך יותר שליטה על גורם הביצועים באמצעות VPS, אבל בואו נלך קצת יותר לעומק.

כמו בכל תוכנית משותפת, אתרים אחרים עשויים להשפיע על ביצועי האתר שלך – זהו הסיכון שאתה מפעיל על ידי בחירה בתכנית האירוח המשותפת חסכונית יותר. עם זאת, אם דרישות הביצועים שלך מוגבלות ואתה מעריך את קלות התחזוקה, אירוח משותף עשוי להניב תשואה גבוהה יותר על ההשקעה.

אין הפתעה כי אירוח VPS מציע ביצועים טובים יותר הכוללים על בסיס רוחב הפס שהוא מציע למשתמשים. תהיה לך גמישות רבה יותר לקביעת התצורה של היישומים שלך בשרת, אך תצטרך לוודא שיש לך מנהל מערכת ייעודי כדי לשמור על השרת בצורה חלקה. אם יש לך דרישות תנועה גבוהות או ריבוי אתרים לניהול, VPS תהיה האפשרות הטובה יותר.

3. אבטחה

בעוד שחלוקת משאבי שרת מציגה יתרונות עצומים מבחינת עלות, היא עלולה לעורר הרס בסופו של דבר. זה באמת תלוי בכמה שספק האירוח השקיע (הן משאבים תפעוליים / צוותיים והן כספיים פיננסיים גרידא) בהבטחת הגנה ייעודית ללקוחות האירוח המשותפים..

בעוד אירוח משותף נחשב לבטוח מאוד, שימו לב שפרצות אבטחה יכולות להתרחש פשוט מכיוון ששרת משותף אינו יכול להבטיח 100% אבטחה. הסיבה העיקרית לכך היא מה שאנו מכנים בעיית השכן הרועש – או העובדה שכאשר לקוח אירוח משותף אחד טועה או חווה קושי טכני, סביר להניח שהוא ישפיע על אתרים אחרים מכיוון שכולכם חולקים שטח באותה מכונה.

Shared vs VPS Hosting Graphic

אמנם גם VPS וגם אירוח משותף כוללים שיתוף במשאבים של שרת אחד, אך יש להם הבדלים ברורים.

סביר להניח שתמיכת הלקוחות תהיה מוגבלת לעומת אירוח VPS. עם זאת, אם האתר שלך לא ידרוש מידע אישי רגיש ממשתמשים, לא אמור להיות לך בעיה עם אירוח משותף.

אתה יכול להבטיח את אבטחת האתר שלך עם מאפייני בטיחות חזקים יותר הזמינים רק דרך VPS אירוח. אם התקציב שלך מאפשר, תוכל ליישם שירותי תמיכה טובים יותר בלקוחות שיסייעו ללקוחות כאשר הם יזדקקו לו. אם העסק שלך צריך להגן על נתונים אישיים, כדאי לשקול את השדרוג ל- VPS.

4. תמחור

תמחור עבור אירוח אתרים זה דבר מצחיק. אתה יכול למצוא את עצמך בקלות משלם זרוע ורגל (עלייה של 18 $ לחודש) על אירוח משותף ושונא לחלוטין את השירות המסכן, או שאתה יכול לסובב מופע VPS לפחות כמו חמישה דולר ולעולם לא להביט לאחור. אלה כמובן תרחישים קיצוניים, אבל אני מקווה שתופס את הסחף שלי.

סוגי אירוח אתרים השוואת גרפיקה

בעוד שאירוח משותף הוא הטוב ביותר לזול וקלות השימוש, אירוח VPS שולט במעלה על מדרגיות.

כוון לאיזון – תכונות באיכות גבוהה (כמה שאתה צריך) עונות על מחיר נמוך ככל האפשר.

באמצעות אירוח משותף, אתה מבטל את ההוצאות הכרוכות בניהול ותחזוקה של שרת מכיוון שאתה חולק שטח שרת עם אלפי אתרים אחרים. מנקודת מחיר טהורה, אירוח משותף הוא הבחירה החסכונית ביותר ומהווה אפשרות נהדרת למי שמחפש לארח אתר עם פונקציונליות סטנדרטית.

כמו בכל שירות בתשלום, תוכנית יקרה יותר מציעה תכונות פרימיום רבות יותר, ואותן צלצול נכון לגבי אירוח VPS. אם אתה רוצה לשפר את ביצועי האתר שלך, או אם אתה צריך להגדיל את השירותים המקוונים של העסק שלך, אירוח VPS יעניק לך אפשרויות התאמה אישית וביצועים טובות יותר מאשר אירוח משותף..

5. ניהול שרתים

סיפור ארוך ומארח משותף מטפל בחומרה עבורך. אתה אחראי לניהול ה- VPS שלך – אלא אם תבחר מארח המטפל בפיקוח על שרתים, תיקוני באגים ותיקוני אבטחה עבורך (כלומר, שירותי אירוח מנוהלים).

אם בחרת לארח את אתר האינטרנט שלך בשרת משותף, אין צורך בתחזוקה טכנית של השרת בסוף שלך. המשמעות היא שתוכלו ליהנות מניהול שרתים בסיסי עבור אתר האינטרנט שלכם ללא עלות נוספת לתקציב או לזמן היקר שלכם. עבור רבים זהו יתרון עצום מכיוון שאין צורך במנהל מערכת ייעודי.

אתרי אינטרנט המארחים VPS הם לרוב מורכבים יותר מבחינת ניהול משאבים ולכן לרוב ידרשו ממנהל מערכת ספציפי להתמקד בתחזוקת השרת. ההחלפה היא שתוכל להתאים אישית את האתר שלך ולהגדיר את כל היישומים והתוכנות שאתה רוצה תוך הגדלת הביצועים והביטחון..

6. מדרגיות

גורם המדרגיות הוא נקודת ההפצה למחלוקת השרתים המשותפים לעומת הווירטואליים. אם האתר שלך רואה או צפוי לראות בערך 30,000 מבקרים חודשיים, מארח משותף יכול להתאים לך ולצרכי האירוח של האתר שלך. הרבה יותר מזה ואתה עלול להתחיל לקבל שגיאות פנימיות מהמארח שלך. לאחר מכן תצטרך לשקול VPS או תוכנית ייעודית, ו- VPS יכול להתמודד עם כל כמות של תנועה.

בעוד אירוח משותף הוא אופציה נהדרת לטווח הקצר, אתה עלול להתמודד עם בעיות מדרגיות בטווח הרחוק, תלוי בצמיחת האתר שלך. אם אתה מוצא שאתה מגביל את יכולות האחסון שלך, או אם דרישת המשתמש חורגת משטח השרת, ייתכן שתצטרך לשקול להתאים את דרכם כדי להשיג ביצועים טובים יותר..

התכונות הניתנות להתאמה אישית של אירוח VPS מאפשרות לך להתאים את המידה במהירות ובקלות רבה יותר. אם תחזית שבסופו של דבר תצטרך להתרחש בכדי לפגוש את הביקוש, ההשקעה באירוח VPS כעת עשויה להשתלם בעתיד..

שקול את יעדי הסיום שלך כאשר אתה מחליט בין VPS או מארח משותף

לאחר מספר שנים של התמודדות עם זמינות נתונים מוגבלת בתוכנית המשפחתית שלי, החלטתי להשאיר את קרבות הנתונים מאחור ולשדרג לתוכנית שהציעה לי שימוש בלתי מוגבל בנתונים. בעוד אני משלם כעת פרמיה עבור השירות, אני נהנה מהזרמת מדיה מוגברת, שימוש באפליקציות GPS, רזולוציית תמונה באיכות גבוהה יותר והטבות אחרות. בסופו של דבר, ניתוח העלות-תועלת הוביל אותי לעבר האופציה היקרה יותר; עם זאת, שאר בני המשפחה נשארים בתוכנית הנתונים והיא ממשיכה לעבוד עבורם על סמך כמה הם מוכנים להוציא עבור שירותים אלה.

תמונה של מתלה שרתים

בעל שרת ייעודי משלך – אפילו וירטואלי – מביא פוטנציאל שינוי גודל חדש, אך קבל את ההחלטה בתבונה!

ההחלטה לארח את אתרך בשרת משותף מול שרת וירטואלי פרטי היא החלטה חשובה. עבור רוב האתרים, תוכנית אירוח משותפת תספיק יותר. אבל אם אתה שוקל ברצינות תוכנית אירוח מתקדמת יותר, הנה כמה סימנים שהגיע הזמן לעבור ל- VPS.

אני אשאיר לך את הטיפים הבאים למסירה אם אתה שוקל לעבור ל- VPS:

  • זהה את הסיבות לכך שגדלת אירוח משותף, או מדוע VPS יכול להיות מתאים.
  • קבע אילו תכונות חשובות לך ביותר. רשימות Pro / Con שימושיות מאוד!
  • השווה מחירים וספקים כחלק מתהליך קבלת ההחלטות שלך.
  • ערוך ניתוח משלך עלות-תועלת.
  • הקרין את הצמיחה העסקית שלכם לטווח הארוך. האם אנו מסתכלים על קפיצת גדילה משמעותית?

עם מידע זה בחשבון, האתר שלך יהיה בדרך בתוך זמן קצר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me