5 טיפים למומחים: כיצד לבחור מארח אינטרנט ושירותים מובילים 6

עבור מפתחים, בלוגרים, בעלי עסקים קטנים ואחרים, ללמוד כיצד לבחור מארח אתרים זה כמו לחפש את מר ימין. זו שאלה מוכרת: על איזה ספק אירוח עלי לסמוך בלב (אה, אתרים)?


אם נעשה נכון, תוכלו לבלות חיים שלמים של אושר עם מארח אמין ובעל ביצועים, הזמין תמיד דרך הטלפון, הצ’אט או הדוא”ל כדי לענות על שאלות הבוערות שלך בשעות הלילה המאוחרות. עם זאת, ממהרים למערכת יחסים אירוח מבלי לבצע את המחקר שלך עלול להוביל לתחושת לכודים, הונאה או סחיטה. בחירת המארח השגוי מסתיימת פעמים רבות בכאבי ראש ובגירושין מבולבלים ויקרים – ואתם שוב לבד, אוחזים בכל הקבצים שהייתם חולקים.

אנו מחשיבים את עצמנו מארחים שדכניות והרכבנו מדריך שלב אחר שלב לחלוק כיצד לחפש מארחים והדגשנו כמה מהמארחים עם התכונות האטרקטיביות ביותר – והכל בשם לעזור לכם למצוא מארח שתאהבו עבורו לכל החיים.

Contents

1. דע איזה סוג אירוח אתה זקוק

לפני שתתחיל לחפש בן זוג מארח, קח רגע לחשוב מה אתה מחפש כדי לצאת מהקשר הבא שלך. בדיוק כמו שישנים קלים כנראה לא אמורים לצאת עם אנשים שנחרים, הצרכים שלך ישפיעו על התאימות שלך לספקיות ושירותים מסוימים של אירוח.

גרפיקה הממחישה סוגי אירוח

תצורות אירוח אתרים שונות ימשכו משתמשים על פי הגודל והתנועה של אתר האינטרנט שלהם.

אתר תיק עבודות אישי אינו זקוק לשרת ייעודי, ממש כמו שחנות מקוונת בעלת תנועה גבוהה ונפח גדול לא צריכה לחתוך פינות עם תוכנית האירוח המשותפת הזולה ביותר.

אירוח משותף הוא נהדר עבור אתרים קטנים עד בינוניים

באירוח משותף, כמה לקוחות ואתרים חולקים את אותו שרת. מצד אחד, אירוח משותף הוא חומר קלאסי של החבר הראשון – פשוט ולא מסובך. רוב לקוחות האירוח בפעם הראשונה צריכים לפנות לחבילה משותפת בעת הכניסה לעולם אירוח אתרים, ואז להחליט מתי הגיע הזמן לשדרג ל- VPS או לתכנית ייעודית שתענה על הצרכים ההולכים וגדלים שלך..

מנקודת מבט אחרת, לעומת זאת, מארח משותף בוגד בך עם מאות או אלפי אחרים. מכיוון שמשאבי השרת מחולקים בין כל כך הרבה אתרים, הביצועים לפעמים סובלים ככל שהאתר שלך גדל. אם אתה מוכן להתייחס לרצינות ובאמת להגביר את התנועה שלך, סביר להניח שלא תרצה להתיישב עם תוכנית אירוח משותפת.

מחיר, תמיכה, אחסון וביצועים הם כל התכונות החשובות שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​קנייה של שירות אירוח משותף. מבדילים אחרים כוללים הצעות מסחר אלקטרוני ואפשרויות תחום בחינם, יחד עם הטבות כמו זיכויים לפרסום, בניית אתרים וחומרה משודרגת..

ראה עוד מארחים מובילים משותפים »

אירוח VPS מציע גמישות רבה יותר לאתרים הגדלים במהירות

VPS, שמייצגת שרת וירטואלי פרטי, מהווה אמצע אמצעי שמח בין היכרויות מזדמנים של אירוח משותף לבין התחייבות של שרת ייעודי. השרת מחולק למכונות וירטואליות הפועלות כשרתים ייעודיים עצמאיים. לקוחות VPS עדיין חולקים שרת, אך לכל אחד מהם חלקים גדולים בהרבה ושליטה רבה יותר מאלו עם תוכנית אירוח משותפת.

מכיוון שאתה יכול להוסיף או להסיר משאבי מחשוב נוספים לפי הצורך, תוכניות אירוח VPS דומות לתיארוך – יתכן שיש לך קשר רציני יחסית עם לחיצת השרת הראשית שלך, אך זה לא אומר שאתה לא יכול לקבל מישהו אחר במצב המתנה כשיש לך גירוד אתה צריך לשרוט.

מארחי VPS המועדפים עלינו כוללים בדרך כלל אחסון עם SSDs במהירות גבוהה, או כונני מצב מוצק, יחד עם שירותים מנוהלים לעדכוני תוכנה ותיקונים. תלוי ברמת הנוחות שלך עם הצד הטכני של הדברים, תרצה לחפש רישיון cPanel בחינם או גישה מלאה לשורש. תוכלו לראות גם מארחי VPS המובילים כוללים שירותי פיקוח, אבטחה ו- CDN כדי להשאיר אתכם.

ראו עוד מארחי VPS מובילים »

אירוח ייעודי מציע משאבי שרת ואבטחה מקסימליים

לבסוף מצאת את האחת. אתרים בעלי ביצועים גבוהים זקוקים לאירוח ייעודי, הכרוך בשימוש בשרת שלם להפעלת האתר או היישומים שלכם. כפי שמשתמע מהשם, שרתים ייעודיים מוכנים להמתין בידך וברגלך ועונים על כל צורך בתצורה שלך. ללקוחות יש שליטה מלאה בארכיטקטורת ההצביעה, כלומר הם יכולים להתאים אישית מערכות אבטחה, מערכות הפעלה, איזוני עומס ועוד.

עם זאת, סוג האהבה הייעודי אינו זול. תוכניות אירוח ייעודיות הן מהיקרות ביותר בהתחשב בחומרה מהשורה הראשונה, שירותים מנוהלים ותמיכה מסביב לשעון. אירוח ברמה הגבוהה ביותר, עם זאת, מגיע עם מספר מאפייני יוקרה, כולל העברות וגיבויים אוטומטיים, כתובות IP ייעודיות ובחירת מערכת הפעלה..

ראו עוד מארחי שרת ייעודיים מובילים »

2. קבע איזה סוג אתר אתה בונה

בדיוק כמו כיצד כמות התנועה הצפויה או עומס השרת משפיעים על סוג תוכנית האירוח שתרצה למצוא, סוג האתר שלך יקבע אילו תכונות החשובות ביותר. חלק מספקי אירוח, למשל, מקדמים פונקציונליות של מסחר אלקטרוני, בעוד שאחרים מתרכזים בבלוגים ואופטימיזציה למנועי חיפוש.

בלוג: שקול מארח אינטרנט של וורדפרס

כאשר וורדפרס חצתה לאחרונה את ציון 28% והכניסה יותר מרבע מכל אתרי האינטרנט באינטרנט, מערכת ניהול התוכן היא בחירה קלה עבור סופרים המעוניינים לחלוק את מחשבותיהם ברשת. לכאורה, כל מארח מציע התקנות יעילות בלחיצה אחת של וורדפרס, אך הספקים הטובים ביותר כוללים חומרה משודרגת, אחסון בלתי מוגבל ורוחב פס, תוכניות המותקנות מראש ומומחיות ותמיכה ייעודית של וורדפרס..

ראה עוד מארחי וורדפרס מובילים »

חנות מקוונת: שקול שירות אירוח מסחר אלקטרוני

עבור יותר מסתם שיווק המותג שלך, חנות מקוונת היא חובה עבור בעלי עסקים. בשנת 2016, חברת האנליטיקס comScore מצאה כי צרכנים קונים יותר דברים ברשת מאשר בחנויות. יותר ממחצית האוכלוסייה בארה”ב מקוונת, ולכן עסקים צריכים למצוא מארח אתרים עם אפשרויות חזקה של מסחר אלקטרוני.

המארחים המובילים דואגים לדרישות האבטחה הנוספות הקשורות בהגנה על מידע על לקוחות ותשלומים תוך מתן תבניות מעוצבות להפליא, גישה לתוכנת עגלת הקניות ושילובים עם שירותים כמו PayPal ושיווק דוא”ל כלים..

ראה עוד מארחים מובילים של מסחר אלקטרוני »

פורטפוליו מקוון או שיחה מקומית: שקול בניית אתרים

מחפשי עבודה מוצאים את זה יותר ויותר חשוב לנוכחות מקוונת, גם אם לתעשייה הרצויה אין שום קשר לעיצוב אתרים או לשיווק. עבור אותם מועמדים לעבודה ללא שום ידע טכנולוגי – או, בואו נהיה כנים, אנשים מנוסים בתחום הטכנולוגי שפשוט לא מתחשק לעבור את התנועות של פיתוח אתר – בוני אתרים הם הדרך המהירה ביותר לייצר נוכחות מקוונת מקצועית מציגה את עבודתך.

מארחים רבים משתפים פעולה עם תוכנית לבניית אתרים, כמו Weebly, כדי לספק ללקוחות כלי גרירה ושחרור ליצירת אתר, אך אנו מעריכים מאוד מארחים המייצרים פיתרון מותאם אישית משלהם. InMotion Hosting אפילו הרחיק לכת ביצירת בונה אתרים יחיד ומיוחד, BoldGrid, שמקל על הלחץ של בעלי אתרים ראשונים שמתקשים לעצב משהו בוורדפרס. עוד בוני אתרים אחרים, כולל Wix ו- Squarespace, מציעים שירותים עצמאיים ונושאים מותאמים אישית שיעזרו לכם להיכנס לראיון..

ראה עוד בוני אתרים מובילים »

אתר אישי: קחו בחשבון מארח בעל עלות נמוכה ובעלי ערך גבוה

בין אם אתה משתף תמונות מטיול לאחרונה בחוף הים או מסר לחברים ובני משפחה מידע על האירוע הקרוב שלך, אתרי אינטרנט אישיים עדיין צריכים להעביר מידע בצורה מושכת חזותית. לקוחות אירוח אינם צריכים לפרוץ את החזירון כדי ליצור אתר מדהים – מארחים מושכים מתחילים ותחביבים על ידי הפיכת אירוח אתרים במחיר סביר ונוח לשימוש במיוחד.

רק בגלל שאתה רואה מחירי מרתף מציאה, עם זאת, אל תניח שהשירותים יהיו תת חלקים. רבים מציעים חשבונות אחסון, רוחב פס ואימייל ללא הגבלה עם תמיכה 24 שעות ביממה ונקודות שיווק מקוונות. כדי להשיג את העסקה הטובה ביותר, יש לפקוח ספקי אירוח הכוללים כונני מצב מוצק במהירות גבוהה או רשת אספקת תוכן.

ראה עוד מארחים זולים מובילים »

אתר עסקי: קחו בחשבון מארח שאיתו תוכלו לצמוח

גם אם אינך מתכנן להשתמש באתר שלך למכירת מוצרים, העסק שלך סומך על הנוכחות המקוונת כדי להגדיל את הכרת המותג. יזמים יכולים לצפות שהאתר העסקי שלהם יגדל בין 10 ל -20% בכל חודש אם הכל יתנהל כשורה, לכן תרצו למצוא ספק אירוח שיכול להתמודד עם עסק פורח..

באופן אידיאלי, מערכת יחסים אירוח מוצלחת היא מחויבות לכל החיים. לחפש ספק אירוח חדש זה כאב, שלא לדבר על כל כאבי הראש והטרדות הקשורים בהעברת קבצים ותחומים. במקום לחפש כל הזמן את הדבר הטוב ביותר הבא, מצא מארח אינטרנט שנמצא בו לאורך זמן. בנוסף לתוכנית אירוח משותפת חזקה, חברות כמו HostGator מציעות תכונות ברמה הגבוהה ביותר ב- VPS וברמות אירוח ייעודיות, כלומר המארח יעמוד לצידכם ככל שתצליחו יותר ויותר..

3. הבנת התכונות והמשאבים הדרושים לך

לקוחות אירוח אתרים חדשים נוהרים באופן טבעי לספקים ולתוכניות המציעות את הפיצ’רים הכי רבים עבור הדולרים המעטים ביותר. במקום רק לחפש את בן הזוג המושך ביותר, עם זאת, תוכלו למצוא אושר אירוח גדול יותר על ידי חיפוש אחר שירות התואם לצרכים הספציפיים שלכם. עסקים עשויים לתעדף פונקציונליות בדוא”ל על פני אחסון, למשל, בעוד שמפתח עשוי להעדיף שיעורי רוחב פס גבוהים ואבטחה מחמירה.

המאפיינים הטכניים של אירוח אתרים עשויים להיות מבלבלים למתחילים, והמארחים משתמשים לפעמים בלינגו מבלבל כדי לשווק את שירותיהם. אינך צריך להיזהר מתוכניות מיתיות המציעות חשבונות אחסון, רוחב פס ואימייל ללא הגבלה, אך עליך להבין את רכיבי האירוח השונים והמגבלות שמספקים עשויים להטיל.

רישומי שמות מתחם

למרות שהם בדרך כלל מתקבצים יחד, רישום תחום ואירוח אתרים הם שני שירותים שונים. שם הדומיין שלך משמש ככתובת האתר שלך וניתן לרשום אותו ולארח אותו בחברה שונה מזו המארחת את קבצי האתר שלך. אני מעדיף לשמור את כל משאבי האירוח שלי באותו חשבון, ורבים ממארחי הדומיין הטובים ביותר כוללים העברות והעברות בחינם. ספקים מסוימים אף כוללים אירוח דומיינים בחינם לשנה הראשונה של כתובות שנרשמו לאחרונה.

ראו עוד מארחי דומיין מובילים »

כתובות דוא”ל ותיבות דואר נכנס

אירוח דוא”ל פונה במיוחד לבעלי עסקים שרוצים הידועות ושמצה את שמם של הכללת שם הדומיין בכתובות דוא”ל. ספקי אירוח כוללים לרוב תכונות דוא”ל מתקדמות, כגון שירותי העברה וסינון, תשובות אוטומטיות ואבטחה משופרת, עבור לקוחות הזקוקים למספר תיבות דואר נכנס או כלי שיווק..

ראה עוד מארחי דוא”ל מובילים »

אחסון ו- RAM

אחסון, או שטח דיסק, הוא ככל הנראה תכונת האירוח הקלה ביותר להבנה, כמו גם הרכיב שאתה כנראה צריך לדאוג לפחות. ספקי אירוח משותפים רבים מציעים אחסון בלתי מוגבל; למרות שזה אולי לא אפשרי מבחינה טכנית, רוב בעלי העסקים האישיים או העסקיים הקטנים ביותר לא יתקרבו להגיע לגבולות. כשעוברים ל- VPS ולתוכניות ייעודיות, ניתן להגדיר אחסון תוך כדי.

תמונה של יד אוחזת שבב זיכרון

מציאת תוכנית אירוח עם זיכרון RAM גבוה פירושה קריאה וכתיבה מהירים יותר של הנתונים המאוחסנים שלך.

הדבר הגדול ביותר לחפש כשמדובר באחסון אירוח אתרים הוא ראשי תיבות מעט: SSD. כונני מצב מוצק הם מהירים ואמינים הרבה יותר, אך הם מגיעים למחיר גבוה יותר. לעומת זאת, כונני דיסק קשיח מסורתיים נפוצים יותר בתוכניות ללא הגבלה מכיוון שהם בדרך כלל מגיעים עם קיבולות גבוהות יותר.

בדומה למחשב האישי שלך, RAM באחסון אתרים משרת מטרה דומה: עיבוד מהיר של נתונים מאוחסנים. החומרה מקיימת אינטראקציה עם כונני האחסון שלך כדי להאיץ את זמני טעינת העמודים, ורבים רואים זיכרון RAM הוא בין התכונות החשובות ביותר שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת מארח.

רוחב פס והעברת נתונים

כמו כן ישפיע על ביצועי האתר שלך, רוחב הפס חשבונות על כמות הנתונים שהורדת או הועלה מאתר. נקרא גם העברות נתונים, רוחב הפס קשור בכל מהירות הדרך בה מבקרים יכולים לגשת למידע באתר שלך – ככל שרוחב הפס גבוה יותר, כך המספר הגבוה יותר של אנשים שיכולים לצפות באתר שלך בו זמנית. שוב, מרבית הלקוחות המארחים יקבלו רוחב פס הרבה יותר ממה שהם ישתמשו בחודש נתון, אך שיפור מגבלות העברת הנתונים שלך הוא דרך בטוחה להגדיל את התנועה באתר שלך מבלי לאבד ביצועים..

שיעורי זמן אמינות

כידוע שיזמים, זמן הוא כסף. כל שנייה שהאתר שלך אינו נגיש יכול להיות מאות הזדמנויות מכירות שהוחמצו, מוניטין של מותג פגום ואובדן התפוקה. הפסקת שירותי האינטרנט של אמזון בתחילת 2017 עלתה לחברות כ 150- מיליון דולר במהלך שלוש עד ארבע שעות של שירות מופסק.

רוב המארחים מבטיחים כמות מסוימת של זמן uptime והם ישיבו לך עבור כל הפסקות בלתי מתוכננות מעבר להסכם ברמת השירות. ההתחייבויות נעות בדרך כלל בין 100% לנמוך עד 99%, אם כי מרבית לקוחות האירוח המשותפים ימצאו את עצמם מרוצים לחלוטין עם סף השעות הגבוהות הנפוץ של 99.9%. עם זאת, עסקים גדולים יותר עשויים להעדיף לשלם פרמיה עבור כמה תשע תוספת.

אבטחה ותמיכה

למרות שאבטחת האתר תלויה ברובה בהתנהגותו של מנהל המערכת ובעוצמת הסיסמא שלו, בין מאפיינים אחרים, התשתית של חברת האירוח יכולה לייצג את אחת החולשות הגדולות ביותר. יותר מ- 40% מהאתרים נפגעים בגלל הפגיעות של מארח, לכן הקפד לחפש את הספקים הכוללים חומות אש, שירותי פיקוח ותוספות אבטחה אחרות. נקודות בונוס לגיבויים אוטומטיים ועדכוני וורדפרס ללא ידיים.

על לקוחות אירוח יהיה קשה למצוא ספק שאינו מציע תמיכה 24 שעות ביממה דרך ערוצים מרובים, אך ביצוע בפועל משתנה מאוד. בין אם יש לך שאלת חיוב ובין אם אתה זקוק לעזרה טכנית בלי להתנתק, שירות הלקוחות אמור להיות מגיב ומוכן לעזור. למרבה הצער, קשה להבחין בהיבט קריטי זה של אירוח עד שכבר נרשמת לתכנית ותמצא את עצמך זקוק לעזרה. בהחלט עשו את המחקר כדי לדעת אם התמיכה של מארח מתארכת.

4. הבינו כיצד פועל תמחור אירוח אתרים

אנו יודעים, המחיר בדרך כלל שולט ביותר כשאתה קונה למארח אינטרנט חדש. אפילו נשאבתי לציד הרפתקאות במחיר הזול. אמנם העלויות שלך בהחלט צריכות להיות מעורבות בהחלטה שלך, אך אל תקריבו תמיכה וביצועים.

כמו כן, אל תשכח לתקצב שירותים כמו רישום שמות דומיין וכל נושא או תוסף שתצטרך להוסיף. אירוח עצמו יכול לעלות כמו כמה דולרים בחודש, ורוב הספקים יעניקו לך הנחה להרשמה לשנה ומעלה – וזה בנוסף למבצעים שהמארחים האהובים עלינו מאפשרים לנו לעבור אליך.

מדוע אירוח חינם אינו תמיד רעיון נהדר

סקרנו בעבר את אפשרויות האירוח החינמיות והכמעט חינם, והעצה שלנו נשארת זהה: המשך בזהירות. הנוחות והחיסכון הם אטרקטיביים, אך התכונות הנוספות, התמיכה והביטחון שתוכלו להשיג על ידי הרשמה עם ספק אירוח מכובד שווים בהחלט את העלות הקלה.

Wix, למשל, מציעה אחת מפלטפורמות בניית האתרים המועדפות עלינו על גבי נושאים תוססים וכלים אלקטרוניים מאובטחים. אתה יכול לעצב ולפרוס את האתר שלך בחינם, אך אתה תהיה מוגבל לתת-דומיין של Wix.com. שדרוג לאחת מהתכניות הכלכליות מסיר מגבלות דוא”ל, תחום ומסחר אלקטרוני. והכי חשוב, תוכלו להתחיל לעצב בחינם באמצעות Wix!

ראה עוד מארחים זולים מובילים »

מדוע לספקי אירוח זולים יש ערך רב יותר לתת

מכיוון שחברות אירוח יכולות לארוז אלפי לקוחות אירוח לשרת משותף, ספקיות יכולות להרשות לעצמן לכלול עשרות שירותים בעלי ערך מוסף עם תכניות אירוח. על ידי הרשמה לתכנית אירוח משתלמת, תוכלו להתנסות באפשרויות יוקרה, כגון רשתות למסירת תוכן, גיבויים אוטומטיים, בוני אתרים וכלי מסחר אלקטרוני, כדי לחקור דרכים שונות להצלחה מקוונת..

ראה עוד מארחים זולים מובילים »

5. חשבו קדימה: בחרו מארח שאיתו תוכלו לצמוח

אל תפחד לחלום בהקיץ על העתיד הבהיר והעמוס של אתרי האינטרנט שלך. חלק ממארחי האינטרנט היותר מונע תקציב מתרכזים אך ורק באירוח משותף, כלומר תצטרך לחלק דרכים ולהוציא את הסיכויים שלך בבריכת ההיכרויות אירוח כשאתה מוכן להתקדם עם VPS או שירותים ייעודיים.

אנו מעדיפים מאוד מארחים שאנו יכולים לדבוק בהם לאורך זמן. HostGator, הבחירה העיקרית שלנו לאיתור קנה המידה, הופכת את הקצאת ופרסום VPS לבריזה. אפשרויות תוכנה גמישות, בשילוב עם חומרה עוצמתית ותמיכה עטורת פרסים, הופכות את החברה לבחירה נהדרת להוביל את אתר האינטרנט שלך משורות האירוח המשותפות והייעודיות. HostGator מציע הגירות cPanel בחינם ללא הגבלה ועד 90 הגירות ידניות על סמך תוכנית VPS שתבחר.

שירותי אירוח אתרים הטובים ביותר – 6 בסך הכל

לבסוף, למה שכולנו חיכינו לו – כעת, לאחר שהסברנו את הסוגים והיתרונות השונים של שירותי אירוח, הנה הספקים שאנו רואים בהם הטובים ביותר.

1. התמורה הטובה ביותר

כאן ב- HostingAdvice, אנו מעדיפים לחשוב על תוכניות וספקים מבחינת ערך במקום פשוט לעקוב אחר מה שמודפס בתג המחיר. בין הזמן שביליתם להמתנה לצוותי תמיכה מטונפים, ובסופו של דבר להעברת האתר שלכם למקום אחר, התוכניות החינמיות או האולטרה משתלמות בסופו של דבר עולות יותר בטווח הרחוק. קח את הזמן כדי למצוא את התוכנית שבכמה דולרים נוספים תפתח את כל השירותים והשירותים השימושיים שמבטיחים את ההצלחה שלך לטווח הארוך..

ראה מארחים מובילים נוספים במחירים סבירים »

2. אירוח VPS הטוב ביותר

ברגע שאתה משאיר את רשתות הבטיחות של אירוח משותף מאחור, איכות התשתית, השירותים המנוהלים וכלי התוכנה הופכים לחשובים ביותר. אירוח VPS מציע ללקוחות יותר כוח ושליטה מחשוב מאשר אירוח משותף ללא הוצאות הפעלת שרת ייעודי. מדרגיות VPS גמישה פירושה שעליך למצוא מארח ברמה העליונה שיעזור לך לנסוע על גלי התנועה ולהתכונן לשלב האירוח הבא..

ראו עוד מארחי VPS מובילים »

3. השרת הייעודי הטוב ביותר

לאחר הגעת לראש יקום האירוח, אינך רוצה לסמוך על אתר העסקים הפורח שלך רק עם כל ספק אירוח. השרתים הייעודיים הטובים ביותר מגיעים עם ארכיטקטורה פרפורמנטית ושירותים מנוהלים מפוארים במחיר שאינו נכה את הארגון שלך. הבחירה העליונה שלנו מתעדפת אמינות, אבטחה, מהירות ותמיכה לא משנה איך תבחר להגדיר את השרת שלך.

ראו עוד מארחי שרת ייעודיים מובילים »

4. הכי טוב לבלוגים / וורדפרס

כפי שאמרנו בעבר, וורדפרס יכולה להיות מסובכת לארח. חלק מהעומס נופל על פתרונות החומרה והתוכנה של ספקי האירוח, בעוד שלקוחות יכולים לפטר את אתר האינטרנט שלהם על ידי עריכה לא נכונה של קבצי PHP, באמצעות ערכות נושא ותוספים מטונפים, ולא באמצעות עדכון מערכת ניהול התוכן לעיתים קרובות מספיק..

צילום מסך של לוח המחוונים של וורדפרס

וורדפרס תומכת ב -28% מכל אתרי האינטרנט, היא פלטפורמת פרסום חזקה ואינטואיטיבית.

הפופולריות של וורדפרס, עם זאת, עוררה השראה לכמה חברות אירוח להתעלות מעל השאר; הבחירה שלנו למארח הבלוגים והוורדפרס הטוב ביותר משלבת מומחיות טכנית עם תכונות ותמיכה ידידותיות למשתמש.

ראה עוד מארחי וורדפרס מובילים »

5. הטוב ביותר עבור מסחר אלקטרוני

מפתח מתמצא בתחום הטכנולוגי יכול ליצור הרבה פתרונות בהתאמה אישית מאפס, אך אפילו הם יודעים לחפש עזרה במקום אחר בכל הקשור לאירוח חנות מקוונת. בהתחשב בדרישות האבטחה בעיבוד תשלומים ואחסון מידע על כרטיסי אשראי, שלא לדבר על הקושי בתיאום שירותי ניהול מלאי, עיבוד הזמנות ושילוח, אין פלא שמארח eCommerce חזק יכול להשפיע רבות על העסק שלך. המארחים הטובים ביותר מתמקדים בשימושיות, כך שתוכלו להתמקד במוצרים והתשוקות שמאחורי העסק שלכם.

ראה עוד מארחים מובילים של מסחר אלקטרוני »

6. השירות הטוב ביותר לבניית אתרים

בעקבות חוט השימושיות, בוני אתרים מפרקים את המשתמשים מתבנית חותך העוגיות על ידי הוספת חסימות גרירה ושחרור של תוכן שמבטיחים אתר שמציג את אישיותך, המותג והעיצוב שלך. גישת WYSIWYG, או מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל, מבשרת טובות לבעלי אתרים לא מנוסים, לראשונה. לאחר בניית העיצוב שלך, הרחב את אתר האינטרנט שלך על ידי שדרוג האינטגרציות שלך עם כלי מסחר אלקטרוני, שיווק ואירועים.

ראה עוד בוני אתרים מובילים »

בחירת שירות אירוח אתרים אינה חייבת להיות משימה מפחידה

אל תרגישו בודדים או מאוימים במסע שלכם למצוא את מר ימין. דלג על התאריכים העיוורים ובמקום זאת בחר לפתוח במערכת יחסים עם מארח אתרים שחבריך ב- HostingAdvice יחייבו עבורו. חבר הנפש המארח שלך צריך להיצמד לצידך לא משנה מה יש בחנות, בין אם זה לילה של קפיצות בר או לילה שקט בבילוי בשקיעה בספה.

אם אתה מוצא את עצמך תקוע בין שני מחזרי אירוח, ביקורות המארחים שלנו לעומת מארחים מראים כיצד שני השירותים מתערבים זה בזה. הנה כדי למצוא את אהבתך המארחת לכל החיים!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map