15 הטובים ביותר: אירוח אתרים לסטודנטים ומורים (2020) – חינם ותשלום

בין אם אתם לומדים כיצד לבצע קידוד, רוצים לתקשר עם תלמידים באופן מקוון או שאתם צריכים לבנות את הנוכחות המקוונת המקצועית שלכם, אירוח אתרים לתלמידים ומורים מציעים דרך מקוונת וגמישה. אפילו טוב יותר, מארחי אתרים רבים מציעים שירותים מוזלים או בחינם לאנשים בחינוך.


בחזרה בימיי (סימון קולע של אנשים ישנים), קניות בחזרה לבית הספר פירושו קלסרים של שומר טרפר ותיקיות ליסה פרנק. ככל שמספר שיעורי מדעי המחשב והזדמנויות לחינוך מקוון במגמת עלייה, עם זאת, תכנית אירוח אתרים הופכת כעת לרוב את רשימת האספקה.

הניואנסים של תכניות אירוח אתרים שונות יכולות להיות לאנשים לא טכניים קשים להבנה, אך ריכזנו רשימה של האפשרויות הטובות ביותר המאזנות אחסון, מהירות, אבטחה ותמיכה בתקציבים הדוקים של תלמידים ומורים. המשך לקרוא לקבלת המלצותינו, או לחץ על הקישורים למטה כדי לדלג קדימה:

האירוח הכולל הטוב ביותר לסטודנטים & מורים

בדיוק כמו שלא היית כותב נייר מהאזיקים או מלמד שיעור בלי תוכנית שיעורים, הפעלת חשבון אירוח אתרים דורשת מעט מחקר. למרות שאתה יכול למצוא תוכניות אירוח המחייבות מדי חודש, הרוב נועלים אותך במשך שנה שלמה – ומחייבים את החזית. עם זאת, כדי לסייע בהפחתת עלויות ותמיכה בחינוך, מארחים רבים מציעים הנחות מיוחדות למחנכים ולתלמידים.

SiteGround, למשל, פונה לתלמידים וגם למורים עם שירותים מוזלים מאוד – ולעיתים בחינם – כולל תמיכה 24/7, גיבויים יומיים וביצועים משודרגים באמצעות רשת אספקת תוכן..

אירוח אתרים ב- SiteGround לסטודנטים ומורים »

רוב ספקי האירוח דורשים רק לקוח חדש להירשם באמצעות כתובת הדוא”ל .edu שלהם כדי לגשת לתעריפים המוזלים, אך יתכן שתצטרך לאמת את הסטטוס שלך באמצעות שיחת טלפון או דוא”ל. למידע נוסף על SiteGround, יחד עם שאר המארחים הטובים ביותר שאנו ממליצים עליהם, עיין בתצוגות הבאות למטה:

ראה מארחי רשת מובילים אחרים »

בוני אתרים בחינם לסטודנטים & מורים

אתרי אינטרנט אישיים ומקצועיים קלים יותר מתמיד. למרות שתוכניות אירוח רבות מגיעות עם בוני אתרים סופר פשוטים בחינם כדי לעזור ללקוחות להיכנס במהירות, שתי מהפלטפורמות המובילות יתמודדו עם עיצוב אירוח וגרירה ושחרור בחינם..

הפלטפורמות הידידותיות למשתמש מספקות למשתמשים תבניות הניתנות להתאמה אישית וכלים עיצוביים שהמורים יכולים להתאים כדי לתקשר בצורה הטובה ביותר עם התלמידים וההורים. התלמידים יכולים ליצור במהירות תיקים מקצועיים כדי להציג מעסיקים פוטנציאליים גם כן. אם אתה בסדר עם הצבת האתר שלך לתת-דומיין (תחשוב את השם שלך.wix.com או yourname.weebly.com), חקור את האפשרויות הבאות בחינם ובעלות נמוכה:

ראה בוני אתרים מובילים אחרים »

אירוח אתרים חינם לסטודנטים & מורים

אנו מבינים זאת – כאשר עלות ספרי הלימוד במכללות עולה פי ארבעה משיעור האינפלציה בעשר השנים האחרונות, לא נותר הרבה להוציא על אספקה ​​נוספת. אנו נוטים לעודד בעלי אתרים חדשים או שואפים לחפש אירוח “כמעט חינם” מספקים מכובדים יותר המציעים יותר מבחינת ערך וביטחון, במקום אירוח בחינם חשוד לעיתים. למרבה המזל, חלק מהמארחים האהובים עלינו מציעים הנחות חינוך המאפשרות לתלמידים לקבל את הטוב שבשני העולמות.

חינם לסטודנטים

חסוך את הכסף שלך לפיצה או לבירה (אה, אנחנו מתכוונים למדריכים וכלי כתיבה). מציאת בית אירוח לאתר האינטרנט שלך לא אומרת שאתה צריך לקחת יותר שותפים לחדר שיעזרו לפצל את שכר הדירה. שני מארחים אלה מציעים הנחות עצומות לסטודנטים – אך אינם מקריבים את מספר התכונות או את איכותן.

InterServer מספק אירוח חינם של שנה לסטודנטים שנרשמים באמצעות כתובת הדוא”ל שלהם .edu. המארח שכבר זמין הוא בין הגמישים ביותר בתעשייה – כל התוכניות מחויבות על בסיס חודש לחודש, כך שלא תיכלא בחוזים ארוכי טווח.

אירוח אתרים ב- InterServer לסטודנטים »

AccuWebHosting אכן מציע אירוח סטודנטים בחינם, אך החברה דורשת כמה חישוקים רבים מדי כדי לדלג עליהם (המדיה החברתית עוקבת וסרטון של שתי דקות). במקום זאת, אנו ממליצים לנצל את המחירים הנמוכים שכבר של AccuWebHosting ושירותים מעוגלים היטב.

למידע נוסף על ההטבות ששני ספקי אירוח ידידותיים במיוחד לסטודנטים מציעים ללקוחות על ידי קריאת הביקורות המלאות שלנו על שירותי האירוח המשותפים הרגילים שלהם:

חינם למורים

בין אם אתם מתכננים ללמד קורס מקוון ובין אם אתם מחפשים בית מקוון למשאבים משלימים, ספקי אירוח רבים מעוניינים לעזור. יתר על כן, שתי החברות הללו יאפשרו לך להעביר הנחות לתלמידים שלך כך שאיש לא צריך לדאוג מההוצאה הנוספת.

SiteGround מעניק למורים חשבון אירוח משותף בחינם (פחות שם התחום) וייצור דף הרשמה מותאם אישית עבור התלמידים כדי לנצל את אותה עסקה. אדוני התמיכה בלקוחות ידאגו לפרטים טכניים ויאפשרו לכם להתמקד בכיתה שלכם.

אירוח אתרים ב- SiteGround למורים »

אירוח InMotion תומך במחנכים עם אירוח משותף ללא עלות, יחד עם הנחות בשרתים וירטואליים וייעודיים כאחד. בנוסף לעשרות סקריפטים להתקנה בלחיצה אחת, InMotion Hosting מגיעה עם גישה קלה לבנאי האתר BoldGrid עבור וורדפרס..

אירוח InMotion למורים »

עם שני ספקי האירוח הטובים ביותר בתעשייה המתנגדים שיעזרו לכם ללמד את הדור הבא, תוכלו להרגיש בטוחים לבחון אפשרויות מקוונות אלה. עיין בפרטים הקטנים-גרגרים של שתי החברות על ידי קריאת הסקירות שלנו בהמשך. הקפד ללחוץ על הקישורים כדי לקבל את התמונה המלאה.

תחום חינם עם אירוח אתרים

עבור התלמיד או המורה עם חסרי המזומנים, רישומי שמות דומיינים הם למעשה כמה מהחסכונות הקלים ביותר לפתיחה. רוב תכניות האירוח מגיעות עם שנה אחת של תחום בחינם, העולה בדרך כלל כ- $ 10 או $ 15. עם זאת, היזהר מהקונה – דמי הרישום הללו מתחדשים מדי שנה.

אם אתה עושה קצת חופרים, אתה אמור לחשוף כמה אבני חן נסתרות. לקבלת חיסכון נוסף, השגיח על מארחים הכוללים הגנה חופשית על פרטיות בתחום. אחרת, מספר מצומצם של ספקי אירוח מכסים את עלויות רישום הדומיין ודמי חידוש למשך חיי חשבונך – מושלם עבור מורים חדשים המחפשים לעבוד על הכיתה המקוונת שלהם לאורך הקריירה שלהם, כמו גם לתלמידים שיזדקקו ל פורטפוליו או מנוחה מקוון כדי להציג מעסיקים פוטנציאליים. להלן כמה מהאפשרויות הללו:

ראה מארחים מובילים אחרים לדומיינים »

אירוח Moodle לסטודנטים & מורים

אירוח בכיתה המקוונת שלך לא בהכרח אומר הרבה ללא מערכת ניהול למידה. פלטפורמות כמו Moodle עוזרות למורים לארגן ולנהל תלמידים בסביבה מקוונת משותפת. כמעט 30% מהתלמידים לומדים קורס מקוון, התקנות תוכנה קלות הן חובה עבור רוב המחנכים ואלה שהם מלמדים..

במיוחד עם Moodle, הביצועים הם המפתח. המארחים שנבדקו בהמשך פרק זה מציעים איזון פרימיום בין עומסי דפים מהירים לבין כדאיות. אפילו יותר טוב, כמה מספקי אירוח אלה מציעים תוכניות מיוחדות לתלמידים ומורים:

A2 אירוח כולל יותר מ -15 אפשרויות תוכנת eLearning בכוננים קשיחים המופעלים על ידי SSD הניתנות להעלאה על ידי שדרוג לשרתי הטורבו של החברה, שמתהדרים במהירות גבוהה פי 20 יותר..

אירוח A2 לסטודנטים ומורים »

אירוח InMotion מעניק למורים חשבון אירוח משותף בחינם ב- SSD ומאפשר להם להציע 50% הנחות לתלמידיהם. ותיק בענף, InMotion ידוע בתמיכת לקוחות מועילה במיוחד.

אירוח InMotion לתלמידים ומורים »

למידע נוסף על תכונות האירוח של A2 ו- InMotion – או לחקור אלטרנטיבה חסכונית במיוחד ב- iPage – קרא את הסקירות המעמיקות שלהלן:

ראה מארחים מובילים אחרים של Moodle »

קבל את האירוח המתאים לפרויקטים של בית הספר או המכללה שלך

פיו – זה היה הרבה דחיסה. חושב שאתה מוכן למבחן?

ללא קשר לאיזה צד של השולחן או המורה אתה נמצא, עסקות אירוח אתרים בשפע עבור אלה בעולם החינוך. בין אם אתר האינטרנט שלך יכיל חומרי למידה או פרויקטים אינטראקטיביים, אנו בטוחים שאתר האינטרנט שלך שעוד מעט עתיד להקל על חיי הלמידה שלך. כשאתה בוחר באיזו תוכנית להתחיל לעבוד, עיין מקרוב בתכונות כמו תבניות עיצוב, פורומי דיון והתקנות תוכנה קלות..

היה מוכן להקדיש כמה ימים או שבועות על מנת שהאתר שלך יהיה מוכן ומוכן, אך מי שמפגין סבלנות וגישה משוכללת יהיה מוכן להיכנס לפרויקטים ברשת מורכבים יותר ויותר תוך זמן קצר. אירוח שמח!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map