סקירה וויבלי

“אם אתה חדש בעולם בניית הרשת, ברוך הבא! Weebly הוא בדיוק הדבר שמקל עליכם לבסס את נוכחותכם האישית או המקצועית. תוכנת Weebly, הידועה ביותר בעורך אתרים מבוסס גרירה ושחרור, הזמינה בחינם באופן מקוון. תוכנת Weebly זמינה כעת כערך מוסף בכמה מתוכניות האירוח המובילות ברשת. בין אם תירשמו ישירות ל- Weebly.com באופן ישיר או שתבחרו לתכנית ידידותית ל- Weebly עם מארח צד שלישי, ממשק זה אידיאלי לבעלי אתרים בפעם הראשונה..


הכל מתחיל עם נושא. אתר Weebly מכיל מאות תבניות אתר יפות ויצירתיות הניתנות להתאמה אישית כדי לענות על האסתטיקה המיועדת שלך. לאחר שתבחר נושא, לחץ על "התחל לערוך," ואתה יוצא! ניתן לבחור טקסט, תמונות, לחצנים, תצוגות מוצרים ורכיבי אתר אחרים מהסרגל הצד השמאלי. פשוט גרור את הפריט למקומו בייצוג הוויזואלי הימני של האתר שלך – ומה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל (WYSIWYG)! בעוד אתרים שמתארחים בתוכנית Weebly.com החינמית יציגו מודעות Weebly ויגיעו עם תת-דומיין של Weebly.com, כל התוכניות בתשלום הינן ללא מודעות וכולל שם דומיין משלים. משתמשי תוכנית חינמית מקבלים שטח אחסון של 500MB בעוד שאר בעלי התוכניות חשים את החופש של רוחב פס ואחסון בלתי מוגבלים.

אם אתה בעל חנות מקוונת שואפת, דע כי תכונות ספציפיות למסחר אלקטרוני מתקדמות בכל שדרוג תכנית. בעוד שהאפשרות להציג עד 10 מוצרים עם עמלת עסקה של 3% מגיעה כסטנדרט, אתה יכול להשיג מוצרים ללא הגבלה, אפס דמי טרנזקציה ואפשרויות מתקדמות למשלוח ומלאי עם חבילות ברמה גבוהה יותר.

Weebly נפלא למתחילים. עם זאת, לאחר שתצמיחו את התוכניות הבסיסיות, יהיה עליכם לשקול לעבור למארח הכולל את Weebly בחבילות שלו. זה יהיה חסכוני יותר ככל שתעבורה והכנסות האתר שלך גדלות. בניית אתרים שמחה! “

 • בונה אתרים מקוון שמתארח באופן מלא מאפשר לכם לעצב על ידי גרירה ושחרור
 • גישה למאות נושאים חינמיים, מלוטשים ומקצועיים למראה
 • הצג ומכר 10, 25 או מוצרים ללא הגבלה עבור החנות המקוונת שלך
 • התחל לקדם את אתר ה- Weebly שלך במודעות Google בסכום של 100 $
 • תמיכה בקהילה ופורומים מקוונים
 • התחל עכשיו ב- Weebly.

“Weebly הוא שם ידוע במרחב האירוח המשותף הזול – לאו דווקא בגלל תמחור תחרותי, אלא מכיוון שכמה מספקי אירוח המובילים ברשת בעלות נמוכה בחרו לכלול תוכנת Weebly בחינם, מה שמוסיף ערך להצעות הקיימות שלהם. ראוי לציין כי וויבלי מציעה תוכנית חינמית, אך אתרים נמצאים בתת-דומיין של ווייבלי ומציגים פרסום ב- Weebly. על ידי שדרוג פשוט לתכנית Starter הבסיסית, בעלי אתרים מקבלים גישה לאחסון בלתי מוגבל, WYSIWYG הפופולרי (מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל), שם תחום בחינם וללא מודעות.

ההטבות החינמיות מסתכמות כשאתה נודד לאורך שכבות חבילות ה- Weebly. מנויי התוכנית הגבוהים ביותר נהנים מיתרונות של חברות בקהילה, מהאפשרות להשתמש בסרטון כרקע האתר שלך, דפים מוגנים באמצעות סיסמה ותכונות מתקדמות של מסחר אלקטרוני. למרות שתוכניות החנויות המקוונות של Weebly אינן בשווי כלכלי עם תוכניות האירוח המומלצות המובילות לבעלי חנויות מקוונות, הם הופכים את כל מה שאולי תצטרך כדי להשיק שוק מקוון נגיש וידידותי למשתמש..

אם אתם מחפשים פיתרון עשיר לבניית אתרים בפחות מ- 10 $ לחודש, מעדתם לבחירה פנטסטית. אנו ממליצים על פלטפורמת ה- Weebly לבעלי אתרים ראשונים ולכל מי שממהר להשיג אתר ברשת במהירות. “

 • בונה אתרים של כל אחד באחד וגרור ושחרר
 • התחל לעצב בחינם, שדרג בכל פעם
 • בנה בקלות בלוג, אתר אישי או חנות מקוונת
 • 100 תבניות בחינם לאתרים
 • זיכוי בסך 100 דולר עבור פרסום בגוגל
 • התחל עכשיו ב- Weebly.

“Weebly נמצאת בקליקת העילית של בוני אתרים וגרירה ושחרור הכוללת את WordPress ו- Wix.com. הפלטפורמה ידועה בפונקציונליות עשירה בתכונות שלה ניתן לשלוט בקלות על ידי מתחילים ובעלי אתרים מנוסים. החלק האהוב עלינו הוא שרבים ממארחי בונה האתרים המומלצים ביותר בחרו למעשה להציע את תוכנת Weebly כשלהם "בונה אתרים בחינם כלול -" מציע. עם זאת, אתה יכול להירשם לחשבון Weebly ולאתר את האתר שלך ישירות דרך Weebly.com.

אם אתה רק מתחיל או פשוט מתמודד עם הרעיון של יצירת אתר משלך מאפס, Weebly אכן מציעה תוכנית בחינם; עם זאת, הדבר אינו מסייע לבניית אתרים מקצועית מכיוון שהוא כולל מודעות ותת-דומיין של Weebly.com. לחלופין, מנויים לתכנית פרמיה מקבלים דומיין מותאם אישית בחינם ואתר ללא מודעות שהם יכולים להתאים אישית בעזרת ערכות נושא ועורך גרירה ושחרור אינטואיטיבי. אם אתה מחפש להציג ולמכור מוצרים, יש לך אפשרות להציג 10, 25 או מספר בלתי מוגבל של פריטים, תלוי בתוכנית שבחרת. Weebly גובה עמלת עסקה של 3%, אך הדרישה הזו נעלמת כשאתה משדרג לתוכניות המקצוענות או העסקיות.

תן לרשומה להראות, אנו ממליצים בחום על תוכנת Weebly. קל להתחיל ולעורך הגרירה ושחרור הוא ידידותי למתחילים ככל שיהיה. עם זאת, אלו שנמצאים במצוקת זמן ובעלי תקציב, עשויים לשקול להשתמש בספק אירוח המותאם ל- Weebly במקום זאת. כך או כך, Weebly היא בחירה מצוינת להשגת נוכחות יפהפיה ברשת. “

 • גישה ישירה לבונה האתרים הפופולרי של גרור ושחרר
 • אירוח לחלוטין, גרור ושחרר בניית אתרים ושיווק
 • בחר מבין מאה המאה נושאים מקצועיים הניתנים להתאמה אישית
 • הוסף טפסי קשר וקח RSVPs באמצעות אפליקציות
 • מוכנים לסחר אלקטרוני וידידותיים לקידום אתרים עם כלים מובנים
 • התחל עכשיו ב- Weebly.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me