מייסד סטודיאפרס, בריאן גרדנר, על הצטרפות כוחות עם מנוע WP וכיצד המסגרת של ג’נסיס מחדשת את נושאי וורדפרס.

TL; ד”ר: מאחורי מסגרת הג’נסיס האולטרה-פופולרית, StudioPress מספקת למפתחים את כל הדרוש לבניית אתר וורדפרס מאובטח, ידידותי לקידום אתרים, בעל ביצועים. בסיס הקוד המוצק בסלע הוליד אלפי נושאים מובחרים לילדים – שוק שהמייסד בריאן גרדנר המציא למעשה לפני כעשר שנים. כעת, לאחר שנרכש על ידי WP Engine, בריאן התיישב איתנו כדי לשתף כיצד קהילות הוורדפרס והתוספות של ג’נסיס מסתגלות לשינוי ומצפות לשחרורו של עורך גוטנברג..


שוק הנושאים הנושא של וורדפרס, תחום שוקק וסואן הכולל עשרות אלפי עיצובים באתר, מורגש לעתים קרובות כמובנת מאליה. בעלי אתרים שואפים לעיתים קרובות מצפים להשקיע בנושא של וורדפרס כדי לעזור להביא את החזון שלהם למציאות – ולעתים קרובות הם מוצפים עם האפשרויות.

עם זאת, מעט מזה לא היה קיים בלי בריאן גרדנר, שעשה כמה מהצעדים הראשונים מעבר לנושאים חופשיים ומכוונים לבלוגים בשנת 2007. ואז עבד כמנהל פרויקטים במשרד אדריכלים, הוא שקע ביצירת נושא, התאמה אישית ועבודת לקוח. . לקוח כזה ביקש מבריאן ליצור נושא בלוג, וייתכן שבריאן קצת התגבש.

“הוא למעשה דחה את העיצוב מכיוון שהוא חיפש משהו פשוט יותר,” אמר. “נשארתי עם העיצוב ותהיתי מה לעשות.”

בריאן בנה קהל צנוע באמצעות בלוגים על חוויותיו ונושאי וורדפרס שלו והציב את קוראיו שאלה: האם מישהו בכלל ישקול לקנות נושא?

התגובה החיובית הובילה את בריאן להיות הראשון בשוק, כאשר WooThemes ו- iThemes מיהרו בעקבותיו. כשלושה או ארבעה חודשים עשתה סטודיאפרפר מכירות של 80,000 $ בחודש.

“פשוט חללנו וסללנו את הדרך למה שהוא כיום שוק הנושאים המובחר בוורדפרס, שכמובן כרוך באפשרויות,” אמר. “המטרה הראשונית הייתה פשוט להשתחרר מהעבודה היום שהייתה לי. זו הייתה תקופה מעניינת, בוודאות, ותמיד שמתי את העיצוב בחזית מה שאנחנו עושים. “

תחילת העבודה עם ג’נסיס: איך המסגרת מאיצה את ה- Dev

כאשר StudioPress התחיל, עיצוב נייד ומגיב לא היה קיים. אולם במאמץ הבלתי נגמר להקדים את מגמות העיצוב האחרונות, תנועת העיצוב ההולכת וגדלה מייצגת את אחת ההזדמנויות הראשונות של החברה. סטודיופרס יצרה את מוצר החתימה שלה, ה- Genesis Framework, כעבור שנה.

“ברגע שהבנתי שאני מעדכן את כל הקוד החוזר על זה, הושטתי יד אל מפתח שהכרתי ושאלתי אותו את מחשבותיו לבנות משהו כמו ג’נסיס,” אמר בריאן. “בסופו של דבר שכרתי אותו, והוא עדיין עובד איתנו עד היום.”

תמונה של מייסד סטודיאפרס בריאן גרדנר עם הלוגו של סטודיאפרס

בריאן גרדנר החל ללמוד להתאים אישית ערכות נושא בחינם לפני שבסופו של דבר בנה ומכר את הנושאים שלו.

המסגרת מספקת קוד קל, אופטימיזציה לקידום אתרים וארכיטקטורת עיצוב שמשתמשים יכולים להתאים אישית על ידי יצירת ערכות נושא לילדים. מפתחים המשתמשים בעיצובים של ג’נסיס לילדים יכולים להשתמש ב- CSS כדי להתאים אישית את עיצוב האתר מבלי להשפיע על הפונקציונליות או היתרונות של המסגרת – כלומר, עדכונים הרבה יותר בטוחים.

“זה מאפשר לך לשנות את המראה של אתר האינטרנט שלך במהירות ובקלות תוך שמירה על תפקודי הליבה של המסגרת עצמה,” אמר בריאן.

מפתחים יכולים לבחור להתחיל רק עם המסגרת או לרכוש נושאים לילדים שסטודיפרס ושותפים מאושרים יצרו. ערכות נושא, בשילוב עם ג’נסיס, בדרך כלל עולות כ -130 דולר, בעוד שחבילת ה- Pro Plus של החברה עולה 500 $ וכוללת את כל הנושאים העכשוויים והעתידיים של ג’נסיס..

“אנשים יכולים לקנות גישה לכל הנושאים שלנו ולהחזיר אותם במהירות אפילו לא אפילו עבודה של לקוח אחד,” אמר בריאן. “בראשית נותנת את היכולת של אנשים לבנות אתרים במהירות, מה שמוריד, כמובן, את זמן הבנייה שלהם, ובכל זאת מאפשר להם לגבות סכומים גבוהים יותר עבור עבודה באיכות גבוהה.”

קהילת משתמשים דורס גידול בראשית & מפתחים

יותר מ- 500,000 אתרי וורדפרס מסתמכים כיום על ג’נסיס, מה שהופך אותו ללא ספק למסגרת הפופולרית ביותר של מערכת ניהול התוכן. מפתחי ליבה רבים ומומחי וורדפרס בולטים משתמשים בג’נסיס לפרויקטים אישיים ומקצועיים וממליצים לעתים קרובות על המסגרת לאחרים. מעבר לאליטה של ​​וורדפרס, בערך 214,000 לקוחות הורידו את ג’נסיס.

“מה שבראשית בסופו של דבר יצרה, מלבד בסיס המשתמשים העצום, היא קהילת תוכנה או טכנולוגיה,” אמר בריאן. “אנשים שמשתמשים בג’נסיס כדי לבנות עסקים, בין אם הם מוכרים נושאים, סוכנויות שמשתמשות אך ורק בג’נסיס, אנשים שבונים תוספים וכן הלאה. זו הייתה תוצאה בלתי צפויה של ג’נסיס – שיש קהילה ענקית שמלווה אותה. “

תמונות של ערכות נושא של StudioPress

סטודיופרס מציעה מספר נושאים של ילדים שמשנים את אופן ההרגשה של מסגרת ג’נסיס.

בנוסף לבלוג שנוצר על ידי StudioPress, תיעוד, שאלות נפוצות וקטעי קוד, קהילת ג’נסיס עוזרת ללקוחות למצוא מפתחים ולהתחבר למשתמשים אחרים בפורומים, קבוצת פייסבוק, ושימוש ב- hashtag #GenesisWP..

למעשה, בריאן מזכה את קהילת המפתחים הנלהבת והמעורבת – יותר מ -10,000 חברים פעילים חזקים – כמרכיב מרכזי ב- WP Engine שרכש את StudioPress ביוני 2018..

“האם WP Engine יכול היה לבנות משהו הדומה לג’נסיס? אולי, “אמר. “אני חושב שקהילה זו באמת חתמה את העסקה. הם קיבלו את הטכנולוגיה ואת המסגרת העיצובית הטובה ביותר בוורדפרס, אבל הקהילה וההזדמנות שהקהילה מספקת היא מה שמכר לנו. “

העיצוב פגש אירוח: זיווג הפרימיום של מנוע WP & סטודיופרס

בימים שקדמו להודעה על כך שמומחי אירוח וורדפרס המנוהלים על ידי פרימיום WP Engine רכשה את סטודיאפרפרס, בריאן אמר שהוא הטיח את עצמו בגלל גל של שנאה..

“ברור שאתה מצפה מכמה מתיישבים שנכנסים ויגידו שאנשי חברות באים להרוג את המוצר ואת הקהילה, אבל אנחנו יודעים שזה לא המקרה,” אמר. “אני גם לא מרשה שזה יהיה המצב. ביום ההשקה ועד שבוע אחרי שהחדשות עלו, הייתי מוצף עד כמה התגובה הייתה חיובית. ציפיתי לקצת יותר שליליות, אבל לא ממש ראיתי את זה. “

מנוע WP, אחד מארחי הוורדפרס המדורגים הגבוהים ביותר בתעשייה, מתמחה בסביבות זריזות, בעלות עוצמה גבוהה המותאמים באופן מושלם למוזרויות ודרישות מסוימות של מערכת ניהול התוכן..

הירשם לאירוח WP Engine »

לקוחות רבים של StudioPress כבר עברו את המעבר לשירותי האירוח של WP Engine (StudioPress הציעו אירוח מנוהל דרך המותג Synthesis שלה), אך בריאן אמר ששני הצוותים עובדים קשה כדי להפוך את המעבר לקל ככל האפשר באמצעות הגירות בחינם ותמריצים אחרים..

“אנשים צריכים לשנות את האירוח שלהם,” אמר. “זו עיסקה גדולה יותר מאשר סתם כיבוי נושא או משהו מינורי.”

לדברי בריאן, הרכישה הייתה חוויה חיובית להפליא וכזו שמייצגת עתיד בהיר בהרבה עבור סטודיופרנס וג’נסיס. WP Engine מספק את ההשקעה והמנהיגות הנדרשים לסטודיאפרס בכדי לעמוד בחזונות שלבריאן בראשו.

“הם הקלו עלינו ממש להצטרף למשפחה,” אמר. “יש להם מאגר משאבים עצום; יש הרבה שהם מציעים ויכולים להביא לשולחן. “

עורך וורדפרס חדש גוטנברג מתנשא באופק העיצוב

כאשר האבק ממשיך להתיישב ברכישת WP Engine, בריאן כבר מכוון למצב הגדול הבא: עורך גוטנברג החדש של וורדפרס. הממשק המעודכן, שצפוי להשיק בסתיו 2018, כולל גמישות רבה יותר ובלוקי תוכן הניתנים להזזה המסירים עוד יותר את הצורך של המשתמשים לדעת HTML ו- CSS..

“עם עורך גוטנברג שיורד מהצינור וכעת הוא חלק מהחוויה הדיגיטלית של WP Engine, יש כאן המון הזדמנויות,” אמר. “אני מרגיש ש גוטנברג תאפשר לאנשים לבנות לא רק פוסטים בבלוגים או דפים בודדים, אלא אתרים שלמים הרבה יותר קלים.”

בעוד שמשתמשי וורדפרס רבים מסתכלים על גוטנברג בחשש – במיוחד על האופן בו נושאים ותוספים קיימים יתקשרו עם העורך החדש – בריאן אמר שהוא רואה סיכויים אדירים לצמיחה ומעורבות. השותפות עם WP Engine מאפשרת ל- StudioPress לנצל באופן מלא את המומנטום של גוטנברג.

“גוטנברג עוזר לתמוך בפרספקטיבה שלנו בעיצוב ופיתוח נושאים המאפשרים לאנשים ליצור אתרים בדרכים נוחות וקלות יותר,” אמר. “זה הדבר שאני הכי מתלהב ממנו, לפרוץ לגוטנברג ולראות מה זה אומר לעולם ההוצאה.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me