כיצד SolarWinds מסייעת לארגונים להתמודד עם אתגרי IT בעולם האמיתי באמצעות פתרונות ניהול הוליסטיים וקהילה טכנית גלובלית

TL; ד”ר: במשך כמעט שני עשורים, SolarWinds פועלת במשימה לספק פתרונות בנויים למטרה כדי לענות על מגוון של אתגרי IT אמיתיים. פלטפורמת הניהול של החברה מציעה ארגז כלים מלא במרכיבים, כמו מסכי ביצועים, מוצרי אבטחה וקונפיג, שכולם עובדים יחד בצורה הוליסטית כדי לפרק ממגורות ולהעניק נראות מלאה לתשתיות IT מהמקומות לענן. SolarWinds שמה לה למטרה להקל על עבודתם של אנשי IT ועם קשרים עמוקים לקהילת ה- IT ופתרונות חזקים להבטחת בריאותם של סביבות דיגיטליות, זה בדיוק מה שהיא עושה.


United Family Healthcare (UFH) הוא ארגון בינלאומי גדול המספק טיפול חדשני לחולים ברחבי סין. UFH שוכן במרכז הנתונים המרכזי שלה בבייג’ינג, שם הוא מנהל באופן מרכזי את הרשתות והנתונים של משרדי הלוויין שלה בשנחאי, גואנגג’ואו, וושי, טיאנג’ין ומונגוליה..

בעוד שלכל אחד מסניפי UFH היו מערכות גיבוי משלהם, הצמיחה של החברה הבהירה כי יש ליישם שיטה יעילה יותר לפיקוח על הצמתים שלה. דאגות מפני הפסקות רשת הרסניות שעשויות להיות הרסניות הניעו את UFH לחפש תשתית יציבה יותר.

קווין ליו, מנהל תחום הרשתות ואבטחת הרשת ב- UFH, מצא כי חוסר הראות למצב מוצרי הרשת של החברה מטריד. לדברי קווין, כמה בעיות, כמו עומס יתר על הקישור, ניתן היה לאתר רק לאחר שהיה מאוחר מדי לפתור אותן. הזן את SolarWinds.

“בעזרת מודול הרשתות של SolarWinds, אנו מסוגלים לזהות בעיה ולפתור אותה באופן מיידי,” אמר קווין. “היתרון הגדול ביותר שראינו עם SolarWinds הוא שהרשת שבעבר נראתה חשוכה ובלתי נראית לנו הפכה לשקופה.”

באמצעות שלושה מודולים של SolarWinds – Monitor Performance Network (NPM), Network Configuration Manager (NCM) ו- NetFlow Traffic Analyzer (NTA) – כעת UFH יכול לפקח על תנועת הרשת ומצב היציאות..

צילום ראש של הגורל ברטוצ'י ולוגו של SolarWinds

גורל ברטוצ’י, ראש חנון ב- SolarWinds, סיפר לנו כיצד החברה מעניקה למומחי IT ראות מוחלטת ברשתות שלהם.

“אתה רוצה להיות מסוגל לשבת שם ולדעת בדיוק איפה הבעיה,” אמר הגורל ברטוצ’י, ראש חנון ב- SolarWinds. “אנו מאפשרים לך להיות מסוגל לעשות משהו בנידון במקום לגלות שיש לך בעיה בהמשך.”

זו סוג כזה של גישה הוליסטית שמשכה יותר מ- 250,000 לקוחות ברחבי העולם לפתרונות ש- SolarWinds בנתה. פלטפורמת ניהול ה- IT של החברה פותחה במטרה לייחד את עבודתם של אנשי IT. ועל ידי הסרת מכשולים לראיית רשת מלאה, SolarWinds מממשת מטרה זו.

מוצרי GeekBuilt ™ המיוצרים עם חיבורים עמוקים לקהילת ה- IT

הגורל אמר לנו ש- SolarWinds נולדה מתסכולי הרשת של מייסד דייב יוניס, וזו הסיבה שפתרונות החברה מתחבקים ברחבי קהילת ה- IT. דייב הבין את מצוקתם.

“SolarWinds הוקמה על בסיס תשתית בפועל על ידי אדריכל אסטרטגי”, אמר Destiny. “אז המשתמשים בהחלט אינם מחשבה שלאחר מכן.”

לאחר שהתייחס לנקודות הכאב של התשתית שלו, דייב מיקד את מאמציו העסקיים בסיוע לאחרים להתגבר על שלהם.

כיום צוות SolarWinds פועל באופן פעיל עם משתמשים כדי לבנות ולשפר פתרונות IT קיימים. בגלל אופי המודל העסקי של החברה ומשימתה, הצוות צמח להכיל קהילה של משתמשים אוהדים עם הבנה מעמיקה כיצד לפתור נקודות כאב נפוצות. חלקם עזרו בפשטות בבדיקת מוצרים, ואחרים אף הפכו למנהלי מוצר ב- SolarWinds.

“תמיד היו לנו משתמשים שהיו מוכנים ומחכים להסתבך”, אמר Destiny.

בהתלהבות כה רבה מעבודת צוות, קהילת ה- IT מרגישה כמו בבית עם SolarWinds – עד כדי כך ש- SolarWinds מכריזה על עצמה כ- “GeekBuilt.”

“בתחום ה- IT מדברים עלייך או אומרים לקנות דברים,” אמרה דסטיני. “אבל כשהם רואים את המוצר ויודעים כיצד הוא משמש, הם מרגישים שהם חלק מהפרויקט.”

פירוק ממגורות לגישה הוליסטית לניהול רשת

עם מגוון המוצרים הרחב שלה, SolarWinds מעניקה למנהלי IT מבט הוליסטי של ניהול מערכות ואבטחה. הכלים הארוזים של החברה, כאשר משתמשים בהם יחד, מספקים את התובנה הגדולה ביותר האפשרית בבריאות הרשת.

“רצינו חבילה שלמעשה תועיל בכל החברה, ולא רק לאיש רשת אחד”, אמרה דסטיני. “אנו רוצים שנוכל לפרק את ממגדי השרתים, הרשתות, ה- VM’s, העננים והמאגרים הללו ולשלב אותם יחד, כך שהם יוכלו לקבל את חבילת הסביבה המלאה.”

חמושים עם תובנה מקיפה לגבי סטטוס הרשת, מנהלים ומנהלי מערכת יכולים לקבל את ההחלטות הטובות ביותר לשמירה על מדיניות האבטחה ועמידה בתאימות. כלי SolarWinds מאפשרים תובנה על פני מספר רבדים בתוך הארגון.

“עם NetFlow, ניתן להציג מידע בקלות,” אמר גורל, “כל הדרך מניהול ברמה הגבוהה וכלה בחבר’ה בתעלות.”

בדומה ל- UFH, חברות מסוגלות לפתור בעיות שקיפות בעזרת 3 Ns – Monitor Monitor Performance, מנהל תצורת רשת ו- Analyzer NetFlow Traffic. NPM עוקב אחר בעיות ביצועי רשת כגון יציאות מתגים ונתבים שיורדים ומספק ערכים על תלות התקנים ובריאות חומרה, שליחת התראות SMS כאשר מתגלים בעיות..

NCM עובד יחד עם NPM כדי לזהות גורמים לאובדן ביצועים ולשילוב שינויים בתצורה מתקנת. ניתן להגדיר ולבדוק מכשירים כך שיעמדו במדיניות הרשת ללא קשר לספק. NTA עוקב ומנתח דפוסי תנועה ורוחב פס על פי כתובת המשתמש, הפרוטוקול ו- IP. NTA משתלב גם בצורה חלקה עם NCM ו- NPM – ומספק לכידות והתקדמות לוגית בין תצורה לתקלות וניתוח ביצועים..

הדמיה מיידית למשאבים & אבטחה ממקסמת את הביצועים

ויזואליזציה חשובה גם בהערכת מהיר של בעיות והבנת הערכת סיכונים מונעת נתונים. אחת מנקודות הכאב המכריעות ביותר שחווים עסקים כיום היא אבטחה.

Destiny אמר כי “בעזרת מנהל תצורת הרשת, הוא למעשה בודק את מסדי הנתונים של ה- CDE הלאומיים אחר פגיעויות נפוצות ומאפשר לך להקרין באופן מיידי על התשתית שלך”..

בשילוב עם NCM, לרשת Monitor Performance Monitor יש יכולת לדמיין מתגי ערימה לבניין שלם, מה שמאפשר חוסר איזון בין עומסים לעין, ללא צורך לבדוק את המתגים ולאסוף נתונים מספריים ידנית..

ארגונים מסתמכים גם על SolarWinds לניהול משאבים חכם וניטור יישומים.

“ב- NetPath, לענן, אתה יכול לעקוב אחר היישומים האלה כדי לוודא שהם ערוכים ומוכנים לצאת לדרך,” אמר Destiny.

NetPath יושבת בתוך מוניטור ביצועי הרשת ומשתמש בנתונים חזותיים כדי לחשוף האם בעיה, כמו קצב אחיזה, מקורה בצד השרת או בצד הלקוח. ניתן לראות נתיבי רשת קריטיים בשלמותם, כולל מכשירים, יישומים וספקים.

PerfStack מאפשרת למנהלי מערכת לראות כיצד ההגדרה משפיעה על חלוקת המשאבים. על ידי הדמיית משאבים, מסלולי מסלול, נתיבי רשת ותשתית, SolarWinds עוזר להוציא את הניחושים מניהול רשת – ניתן לראות נתונים ללא צורך להקדיש זמן לבחינה אישית של ציוד ולקריאת הנתונים תחילה. ו- SolarWinds דוחפת כעת לגישה חזותית גדולה עוד יותר.

“הייתי אומר שהדבר העיקרי עם SolarWinds כרגע הוא שאנחנו מסתכלים קדימה לאותה הזדהות ותובנות מהירות יותר,” אמר Destiny.

הנשמה של SolarWinds – מקלה על עבודות עבור מקצוענים בתחום ה- IT

השימוש ב- NPM ובכלים אחרים של SolarWind היטיב להיטיב עם אלפי ארגונים, כמו UFH, על ידי הצבעה על נקודות תורפה שלא היו צפויות בעבר, ולכן הקלו על עבודתם של אנשי IT..

“אם אין לך קו בסיסי כמו Monitor Performance Performance, אתה לא יודע את כל החריגות. אינך יכול לדעת מה ה’רגיל ‘שלך, “אמר גורל.

למי שמוצא את עצמו תקוע בנקודת כאב אך אינו מסוגל לרכוש פיתרון שלם, Destiny אמרה לנו כי SolarWinds מספקת גם כלים בחינם. ברגע שמשתמשים אלה מוכנים לבצע רכישה, הם יכולים לקבל מוצרים בתשלום מ- SolarWinds עם תכונות מורחבות ומשופרות.

“אנו שמים את הדברים האלה כדי לפתור בעיות”, אמר Destiny. “אנו רוצים שנוכל לספק לך פיתרון, גם אם איננו מרוויחים ממנו ישירות.”

SolarWinds, בליבה, היא חברה לניהול IT שנבנתה על ידי אנשי IT ומעבורם. מאז תחילת דרכה כפתרון IT שיצר דייב יונצ’ה לנושאי רשת משלו, SolarWinds תמיד היה מעורב עמוקות בקהילת ה- IT. זה נוצר כדי להתמודד עם שלל התסכולים שחוו מנהלי IT תקועים בכלים תת-חלקיים עם עקומות למידה תלולות, מחירים תלולים ולעיתים בסופו של דבר אין מספיק אמצעים כדי להתמודד עם אתגרי ה- IT שלהם בעולם האמיתי..

כלי SolarWinds בנויים מהיסוד ונולדו מצורך המשתמש. החברה מספקת פתרונות IT המיוצרים על ידי מהנדסי IT המיוצרים ונבדקים על ידי מקצוענים בתחום ה- IT. הם פתרונות שהם באמת GeekBuilt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me