שפר את הגישה שלך לשיווק דיגיטלי באמצעות SEMrush: חבילת הכל כלול של כלי SEO המהימנים על ידי יותר מ -4 מיליון בעלי אתרים

TL; ד”ר: SEMrush מינוף ניסיון של 11 שנים כדי ליצור אוסף מקיף של פתרונות לזיהוי מילות מפתח, קישור אחורי וניתוח תנועה, מיטוב תוכן ומחקר שוק. כיום יותר מ -4 מיליון בעלי אתרים ברחבי העולם פונים לחברה עבור למעלה מ- 40 מוצרים ושירותים המופעלים באמצעות נתונים. בהמשך קדימה, SEMrush מתכננת להציג שירותי SEO מקיפים המיועדים לייעל אופטימיזציה של רשימות באמזון, כמו גם שוק תוכן מלא מן המניין עבור אלו המעוניינים לבנות קהל באמצעות תוכן ארוז מראש..


לעתים קרובות אומרים שבעסקים, זה לא מה שאתה יודע – אלא מי שאתה מכיר – זה שקובע את ההצלחה האולטימטיבית שלך.

כיום, אסטרטגיה זו כוללת הומואים עם כמותה של גוגל. אחרי הכל, למנועי חיפוש יש את הכוח להציג בפני מיליוני לקוחות המחפשים באופן פעיל את המוצרים והשירותים שאנו מציעים.

אבל הוצאת התוכן המותאם וידידותי לגוגל לא תמיד קלה כמו שקיווינו. מכיוון שמנוע המלצות החיפוש מעדכן באופן רציף את האלגוריתמים שלו כדי להבטיח שהוא יכול לספק את התוצאות הטובות ביותר למשתמשים, על משווקי SEO להישאר בעקביות על מגמות מתפתחות..

SEMrush יודע זאת, וזו הסיבה שבגללה החברה ב -11 השנים האחרונות בשיפור של חבילת כלים ודיווחים מקיפים שיעזרו לעסקים גדולים כקטנים להגדיל את הנראות שלהם באופן מקוון.

SEMrush

SEMrush מספקת קידום אתרים מקוון וניהול תוכן ללקוחות ברחבי העולם.

“לקוחות אוהבים שערכת הכלים השיווקיים שלנו היא פיתרון של כל אחד עבור קידום אתרים, כולל מאמצי תשלום לקליק (PPC), אסטרטגיות מדיה חברתית, מאמצי שיווק תוכן ומחקר שוק”, אמר איוון קרמנוב, יחסי ציבור במוצר ב- SEMrush . “הכל כלול בחבילה נוחה אחת.”

יותר מ -4 מיליון בעלי אתרים, חברות מסחר אלקטרוני ועסקים ברחבי העולם – כולל eBay, קווורה, Booking.com, HP ו- BNP Paribas – בוטחים כעת בחברה שתעזור להם להשיג תובנות שוק קריטיות ולחשוף אסטרטגיות מתחרים תוך שימוש בשפע של נתונים ומשאבים.

בהמשך קדימה, SEMrush שמה לה למטרה להביא עוד יותר לקוחות תחת חסותה עם שירותי SEO הכול כלול המיועדים לייעל אופטימיזציה של רשימות אמזון, כמו גם שוק מלא בתחום לתוכן ידידותי ל- Google במגוון רחב של נושאים..

השג יתרון תחרותי באמצעות 40+ מוצרים המופעלים באמצעות נתונים

SEMrush הוקמה באוגוסט 2008 על ידי אולג ששגולב, שנותר כיום מנכ”ל חברת ניהול הנראות ושיווק התוכן כיום.

החברה הבסיסית בבוסטון היא זוכה בתדירות גבוהה בפרסי תעשיה, כולל פרסים שזכו לאחרונה בפרסי חיפוש בריטניה לשנת 2019 עבור חבילת תוכנת ה- SEO הטובה ביותר וכלי תוכנת החיפוש הטוב ביותר..

“בקהילה אנו ידועים בערכת הכלים SEO שלנו, שכן התחלנו עם ניתוח מילות מפתח, ניתוח קישורים נכנסים, כלים שעוזרים לשפר את מיקומך בגוגל, לנתח את המתחרים שלך וכן הלאה,” אמר איבן. “אבל היום SEMrush הרבה יותר גדול מאשר רק ידידותיות לקידום אתרים.”

אכן, החברה מחזקת את הצעות SEO שלה באמצעות פרסום PPC, מדיה חברתית, אינטליגנציה תחרותית וכלים לשיווק תוכן בצורה של יותר מ 40 מוצרים המופעלים באמצעות נתונים..

דוחות הניתוח של SEMrush, למשל, מספקים תובנות רלוונטיות לגבי אסטרטגיות מתחרים בתחומים כמו פרסום, חיפוש אורגני וחיפוש בתשלום ובניית קישורים. משתמשים יכולים לקבל פרספקטיבה ברורה על מילות המפתח הטובות ביותר של המתחרים, לגלות מתחרים חדשים ולעקוב אחר שינויים במיקומם בתוצאות החיפוש של גוגל.

הם יכולים גם לבצע ניתוח קישורים מעמיק, לבצע מחקר מילות מפתח, לקבל תובנה לגבי מתחרים של מודעות פרטי מוצר (PLA), לחקור את תנועת המתחרים ולנתח שווקים וגומחות חדשים..

מצד שני, כלי SEMrush מאפשרים למשתמשים לדמיין, לחצות ולשלב נתונים כדי להשוות דומיינים, להעריך את הקושי במילות מפתח ולייצר רעיונות למילות מפתח. לבסוף, פרויקטי הקמפיין של החברה מכסים כל דבר, החל ממעקב אחר עמדות וביקורות אתרים, למעקב אחר מדיה חברתית, ביקורת על קישורים נכנסים ובוני מודעות..

“כלים אלה, בשילוב, יוצרים תמונה מלאה של כל האסטרטגיה השיווקית הדיגיטלית שלך כדי להבטיח תוצאות מדידות,” אמר איבן.

העבר את התוכן שלך באמצעות עוזר כתיבת SEO

איוון אמר לנו כי עוזר הכתיבה SEO של SEO של SEMrush הוא פיתרון של כל אחד לאופטימיזציה של תוכן מבחינת מילות מפתח, קריאות, קול ומקוריות – כל אלה הם גורמי דירוג חשובים בעיני גוגל..

כדי להבטיח שתוכן, כגון פוסטים בבלוגים, יהיה גלוי לעיני הקהל המקוון שלך, עוזר הכתיבה של SEO ממליץ על מילות מפתח, מתריע אם השתמשת במילת מפתח בתדירות גבוהה מדי (פו-פס ב- SEO המכונה מלית מילות מפתח), ומגלה קישורים שבורים.

מבחינת הקריאות והקול, התוכנית מנתחת עותקים למורכבות, ספירת מילים, סוגיות בכותרות פוטנציאליות, משפטים שקשים לקרוא ושפה לא ברורה, בין מדדים אחרים. לאחר מכן הוא משתמש באלגוריתמים כדי לזהות אם הקול שלך תואם למטרה מוגדרת מראש, כמו סתמי, ניטרלי או רשמי. לבסוף, התוכנה תבטיח כי התוכן מקורי באמצעות בודק פלגיאט זמין במספר שפות.

“עוזר הכתיבה של SEO מכסה כל דבר, החל מהכנות לכתיבת התוכן ועד לניתוח הביצועים שלו,” אמר איבן. “זה באמת פיתרון של כל אחד.”

צילום מסך של עוזר הכתיבה של SEO

עוזר הכתיבה של SEO מאפשר למשתמשים לבדוק תוכן ידידותי לקידום אתרים, טון קול, קריאות ופלגיאט..

עוזר הכתיבה של SEO הופך את אופטימיזציית התוכן גם לרוח באמצעות תוספות המיועדות לתוספים של Google Docs ב- Chrome, Firefox, Safari ו- Edge, בנוסף לתוספי WordPress. למשתמשים יש גם אפשרות לעבוד ישירות מהממשק הקל לשימוש של SEMrush.

בנוסף, אמר איוון שהתוכנה נועדה לאפשר למספר חברי צוות בחברה לגשת למערכת בו זמנית. זה חוסך לעסקים את הזמן, הכסף והטרחה הטמונים בניהול אינספור כלים וכניסות של ספקים שונים.

“שוב, אנו רוצים להציע כמה שיותר כלים במקום אחד,” אמר איבן. “לחברי הצוות שלך יכולה להיות גישה מיידית ממכשירים מרובים, כך שאם למשל צוות המדיה החברתית שלך משתמש במנתחי המדיה החברתית וצוות שיווק התוכן שלך משתמש בכלים האחרים, לא יהיו בעיות.”

הכל תחת השמש, כולל כלים למוכרי אמזון & תוכן חברתי

SEMrush אינה מביאה את הבלמים למשימתה לספק ללקוחות את הכל תחת קורת גג אחת בזמן הקרוב. בחודש מאי השיקה החברה את Sellerly, כלי חינמי שנועד לעזור למוכרי אמזון להגדיל את ההמרות בשוק המקוון הגדול ביותר באמריקה (נכון לדצמבר 2018, 20.6 מיליון משתמשים דיווחו על אתרי אמזון מדי חודש)..

כדי להגביר את המכירות, Sellerly מאפשרת למשתמשים לחבר את חשבון אמזון שלהם לתוכנית ולבצע בדיקות פיצול ללא הגבלה כדי לקבוע אילו כותרות, תיאורים, תמונות ומחירים הם היעילים ביותר..

התהליך הפשוט מספק נתונים סטטיסטיים חיים על צפיות והמרות, ומאפשר למוכרים לאסוף נתונים אנליטיים ולהתאים את האלמנטים המשפיעים על מכירותיהם בהתאם – ובכך להגדיל את הרווחים. אתר Sellerly אפילו כולל משחק המלצות הדגמה שימושי שממחיש באופן ברור את התהליך הזה בצורה מונפשת.

לפי SEMrush, סלרלי היא הצעד הראשון בסדרת פתרונות שיווק שהחברה מפתחת. נכון להיום ישנם כמעט 8 מיליון מוכרים באמזון ברחבי העולם, כאשר למעלה ממיליון מהם הצטרפו לשוק בשנה האחרונה בלבד. נכון להיום, איוון אמר כי סלרלי היא אחת ההיצעות הראשונות מסוגה בשוק אמזון האמריקני, והחברה להוטה להרחיב את תמיכתה במדינות אחרות עם כלים חדשים בעתיד..

“אמזון צומחת כל כך מהר שהשנה החלטנו לקחת את ערכת הכלים שלנו מחוץ לגוגל עם הכלי הראשון שלנו לאמזון, Sellerly,” אמר איבן. “בתחילת השנה הבאה אנו מתכננים לשחרר כלים נוספים שיתרמו לפלטפורמה דמוית SEMrush עבור מוכרי אמזון.”

רק הושק: תנועה עם שוק התוכן של SEMrush

בנוסף ל- Sellerly, SEMrush השיקה לאחרונה את שוק התוכן שלה, מקור לתוכן מעולה המיוצר על ידי קופירייטרים מהירים ואמינים. על פי בקשה, סופרים אלו ייצרו תוכן באמצעות ידע עצום ב- SEO כדי לעזור לכם למשוך את קהל היעד שלכם.

השוק, שנועד לחסוך מעסקים את הטרחה שבבקשת המלצות, לקרוא מדגמים, להגיע להסכמים ולהתקשר עם סופרים, מספק גישה נוחה ללא חוזה לסופרים מנוסים.

“בעוד ש- SEMrush מעניק לך נתונים כיצד לנתח את האתר שלך או את אתרי המתחרים שלך, שוק התוכן מספק לחברות תוכן מותאם SEO לפי בקשה,” אמר איבן. “בסופו של דבר זו דרך לעזור ללקוחות שלנו לחסוך עוד יותר זמן וכסף.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map