מעבר לשיעורי הניתור: כיצד פלטפורמת הקשב של Parse.ly מסייעת למותגים לגדול קהלים ולשפר את המעורבות

TL; ד”ר: עומס על מידע הוא אמיתי. נתונים גדולים הם בעלי עוצמה, אך כדי למנף אותם כראוי, המשתמשים חייבים להפוך המוני מידע ענקיים לתובנות הניתנות לפעולה. הכנס Parse.ly. חבילת הניתוח המקוונת של החברה דומה למטה קסמים, שמפשט את התהליך באמצעות לוח מחוונים קל לשימוש, API המבוסס על תוכן ותשתית אנליטיקה מוכחת. המגובה על ידי צוות תמיכה וידע ומסור, החבילה האינטואיטיבית מסייעת למשתמשים להחזיר את הנתונים לטובת הקהל שלהם, ובסופו של דבר, בשורה התחתונה שלהם.


כולנו היינו שם. דקה אחת, אתה לוקח הפסקה מהירה כדי לבדוק את הזנת החדשות שלך, והדבר הבא שאתה יודע, נפלת על חור ארנב באינטרנט. מאחורי אלה משולבים ברשת עומדים אלגוריתמי המלצות קטנים ומגניבים שמאפשרים לנו לדלג באופן כפייתי ממאגר תוכן למשנהו..

עבור דחיינים כרוניים, כלים כאלה עשויים להיות בעייתיים. אבל, עבור מותגים שמעוניינים לעסוק את הקוראים הם מהווים אלוהים – עובדה שהאנשים שמאחורי Parse.ly ידעו כבר מההתחלה.

“בהתחלה הרעיון היה לקחת מאמרים ולסווג אותם ולהיות מנוע המלצה, בעצם”, אמר דניאל באנטה, מנהל יחסי הציבור של Parse.ly. “אז מתחת למאמרים היית רואה הנחיות כמו ‘שמנו לב שנהנית מהמאמר הזה. אתה יכול גם ליהנות מכל המאמרים האלה. ‘”

בעוד האלגוריתמים העניקו ל- Parse.ly את תחילתו, לא עבר זמן רב עד שהמייסדים סאכין קמדאר ואנדרו מונטלנטי הבינו שהם רק חלק אחד מפאזל האירוסים..

“מה שהם באמת היו צריכים היה ניתוחים, וגוגל אנליטיקס לא ממש עמדו במשימה, אז הם קצת סובבו את החברה”, אמר דניאל.

צילום הראש של דניאל באנטה ולוגו Parse.ly

דניאל בנטה של ​​Parse.ly אמר לנו כי מטרת החברה היא לעזור לעסקים לשפר את מעורבות הקהל הדיגיטלי.

משם, Parse.ly החלה למקד את תשומת ליבו בנתונים כדי לספק תובנות על התנהגות הקהל לעיתונאים ובתי הוצאות לאור.

“לעתים קרובות, ניתוח נתונים יכול להיות ממש מסורבל ומוחץ, במיוחד אם אתה לא מאומן לבחון מערכות מידע ענקיות,” אמר דניאל. “הרעיון היה להקל על ההבנה, אך גם לתת לאנשים כלים לחפור עמוק יותר אם הם כן בוחרים.”

כיום, Parse.ly התפתח לשירות אנליטי מן המניין, ומאפשר לבעלי אתרים, מותגים וחברות מדיה להבין ולקיים קשרים עם קהלים באמצעות לוח מחוונים לניתוח, API ונתוני נתונים. מעסקים קטנים לכמה מחברות המדיה הגדולות בעולם, החברה מאפשרת למשתמשים להבטיח שתוכנם משפיע על הקוראים.

גלה ניתוחים בזמן אמת וניתוח היסטורי דרך לוח המחוונים

הכלי לניתוח הדגל של Parse.ly הוא לוח המחוונים לתוכן שלו, המאפשר למשתמשים לחקור מדדי נתונים מרכזיים במספר דרכים. החלק הכי טוב? זה מסודר באופן הגיוני.

דניאל אמר לנו ש- Parse.ly הקפד להקפיד ולוודא שלוח המחוונים יהיה בדיוק.

“פיתוח מוצר זה מאפס לקח לא מעט זמן,” אמר. “הרעיון הוא שכל אחד יכול להבין את הנתונים המוצגים.”

צילום מסך של לוח המחוונים של Parse.ly

בעזרת לוח המחוונים של Parse.ly משתמשים יכולים להציג את ביצועי התוכן בזמן אמת ולגשת לניתוח היסטורי.

משתמשים יכולים לפקח על ביצועי האתר באמצעות מידע תנועה בזמן אמת, ואפילו להשוות מגמות אלה למדדים היסטוריים – בין אם הם יומיים, חודשיים או שנתיים. מדדי המפתח בלוח המחוונים כוללים נאמנות קהל, זמן מעורב, מבקרים חדשים וחוזרים, צפיות בדפים ושיתופים חברתיים, בין היתר. משתמשים יכולים לחקור את הנתונים מזוויות שונות, כולל מחברים, קמפיינים, ערוצים, פרסום תאריכים, תגים, כותרות וקטעים.

כדי לעזור לזרימת התקשורת הצוותית, לוח מחוונים של התוכן כולל גם חבילת דיווח להפצת דוחות נתונים בקלות. ניתן לשתף דפי לוח מחוונים חי בקלות במשרד או בחדר החדשות או עם תורמים חיצוניים כמו פרילנסרים.

מבדילים: ממשק API מבוסס תוכן & תשתית מוכחת של אנליטיקס

מעבר ללוח המחוונים של התוכן, ממשק ה- API וצינור הנתונים של Parse.ly מאפשרים למשתמשים לעשות אפילו יותר. ממשק ה- API של HTTP / JSON מאפשר אינטראקציה בין אתרים קיימים, אפליקציות, דוחות ונתוני קהל. זה יכול לסייע בשיפור חיפושים באתר על ידי שימוש במטא נתונים שעובדו על ידי לוח המחוונים, ולשפר מבני מוצר באמצעות שכבות-על במקום ופונקציונליות משופרת של CMS..

מה שכן, מנוע המלצת התוכן יכול ליצור חוויות משתמש בהתאמה אישית המבוססות על נתונים בזמן אמת ולהגדיל את הערך למפרסמים על ידי קידום תוכן ממומן.

צילום מסך של תיעוד ה- API של Parse.ly

ה- API המבוסס על התוכן של Parse.ly מאפשר למשתמשים להתאים חוויות מבקרים באמצעות ניתוח קהל מצטבר.

“Parse.ly עוסק בהבנת הקהל שלך ולמה הקהל שלך אכן שם לב אליו, כך שאם אתה יכול להבין מה הקהל שלך רוצה, אז ברור שאתה הולך ליצור תוכן טוב יותר ולהרוויח יותר כסף,” דניאל אמר. “כולם יהיו מאושרים יותר.”

תשתית איסוף הנתונים של Parse.ly – האוספת, משפרת ומזרימה נתוני משתמשים ותוכן בזמן אמת – נולדה מתוך צורך צרכני.

“רצינו לתת ללקוחות שלנו גישה לנתונים בצורה אחרת כדי שיוכלו לאצור את הנתונים בעצמם, להכניס אותם לכל יישום שהם צריכים והכי טבעי להם ולנתח אותם”, אמר דניאל..

הבן את הקהל שלך, דווח על אסטרטגיית התוכן שלך

דניאל ציין כי לקוחות Parse.ly התגבשו עם החברה.

“מה שאנחנו ממש מתרגשים ממנו זה מעבר שראינו בשנה האחרונה למספר הולך וגדל של לקוחות מחוץ לתחום העיתונאות המסורתי,” אמר.

לקוח כזה הוא HelloFresh, ספק ערכת ארוחות שהופיע לאחרונה במחקר מקרה בבלוג Parse.ly.

“יש להם קטע תוכן די גדול באתר שלהם, שם הם חולקים מתכונים, טיפים לבישול וכל מה שקשור להיות במטבח,” אמר דניאל.

על ידי שימוש ב- Parse.ly, HelloFresh הצליחה לדמיין את מעורבות הצפייה בתוכן שלהם ולקבוע כיצד להפוך אותו למשפיע יותר.

“הם משתמשים בנתונים כדי לאמוד את העניין של הקהל שלהם,” אמר דניאל.

התוצאה? HelloFresh הגדילה את תעבורת החיפוש האורגנית ב- 122% וערכי העמודים ב- 65% בשבעה חודשים.

הצד האנושי של הטכנולוגיה: תמיכת לקוחות ותרבות החברה

אם יש דבר אחד שפרסלי יודע, זה הערך של מגע אנושי בעולם מלא בטכנולוגיה.

“אני חושב שזה מבדיל אותנו מהמתחרים, כמו למשל גוגל”, אמר דניאל. “למעשה יש לנו צוות שמוקדש לוודא שאתה לא רק פועל עם המוצרים, אלא שאתה גם מבין על מה אתה מסתכל. יש להם מומחיות עמוקה הספציפית לתוכן ופיתוח קהל. אז לא רק שתהיה בטוח שיבוא אדם לדבר איתו, תקבל אדם שיכול לעזור לך ביעדי הקורא או הצופה שלך. “

החברה מסתמכת מאוד על קלט המשתמשים בעת פיתוח מוצרים ותכונות חדשים.

“אנו מנסים להימנע רק מרדיפה אחר הטרנד האחרון, שיכול להיות טריקי ולא אמין”, אמר דניאל. “במקום זאת, אנו מקשיבים למשוב של הלקוחות ואז קובעים את האסטרטגיה שלנו.”

דניאל אמר לנו שהוא יראת כבוד מהנחישות והגרד שהוא רואה אצל חבריו לעבודה כל יום. וזה מתרגם ישירות להצלחה של לקוחות Parse.ly.

“האנשים כאן מאוד מסורים לעשות את העבודה הטובה ביותר שהם יכולים לעשות”, אמר דניאל. “הם מנסים להיות בחוד החנית של המשמעות של גישה לגישה לנתונים ולמה ניתן להשתמש בהם. זה משהו שאני מרגיש שהוא מאוד ייחודי – המוטיבציה והמסירות של האנשים שעובדים כאן. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me