הידורה מבוססת שוויץ הופכת את ההעברה לאירוח בענן בקלות רבה יותר על ידי הצעת תמחור אוטומציה, ייעוץ ותשלום לפי שימוש

TL; ד”ר: חברת האירוח המנוהלת הידורה רוצה להפוך את הענן לענן למבוקש מכדי שעסקים שוויצרים יתנגדו. הידורה מכירה בכך שמנהלי IT רבים עשויים להימנע מלהתקדם לקראת טרנספורמציה דיגיטלית בגלל רמת הנוחות שלהם עם תשתית מקוונת. אולם הידורה משנה את דעתם על ידי מתן אוטומציה אמינה מבוססת ענן שמפשטת ומייעלת את היצירה והפריסה של אפליקציות. החברה מציעה גם תוכניות גמישות, כך שעסקים משלמים רק עבור מה שהם משתמשים, ולא תמורת תשלום חודשי או שנתי.


אף כי מחשוב ענן הוא עתיד ה- IT, חברות רבות נותרות מהססות להתרחק מתשתית מקוונת. סיבה אחת לכך היא הפחד מבעיות בביצועי שרת בענן. בסקר אחד שנערך בקרב מנהלי IT, 73% מהנשאלים אמרו שהם חושבים כי ספקי ענן מסתירים בעיות ביצועים.

למרות שבעיות ביצועים עשויות להיות מוגזמות, הפחדים יכולים להוות מכשול כניסה אמיתי. הידורה, פלטפורמת אירוח מנוהלת מבוססת ענן, רוצה להפיג את הפחדים הללו.

“קשה לשנות את דעתך כדי לעבור ממקומות מעניינים לענן,” אמר מתיו רובין, מנכ”ל הידורה, פלטפורמת אירוח מנוהלת מבוססת ענן עם המטה שלה בשוויץ.

אולם שינוי דעתם של אנשי IT וחברות – ובמיוחד אלה שבסיסה בשוויץ – זה בדיוק מה שהידורה התכוונה לעשות. מתייה מבין שחברות שוויצריות נוטות יותר לנסות פתרונות אירוח ענן אזוריים ולא לחפש חברות אירוח אתרים בארצות הברית או באירופה..

צילום מסך של דגל הידורה וג'לסטי

הידורה רוצה להראות למחלקות IT בשוויץ כי מחשוב ענן אמין ומציע ערך.

“לוקח הרבה זמן לשנות את השוק,” אמר. “אנשים רוצים למצוא עננים מקומיים מכיוון שהם סומכים עליהם יותר מאלו במדינות אחרות.”

זו הסיבה שכל השרתים של הידורה ממוקמים בשוויץ. והחברה משתמשת ב- Jelastic, פלטפורמת מחשוב ענן מהימנה, כדי להקים מגוון של סביבות אירוח לפריסה אפקטיבית של יישומים ולעמידה בצרכים הייחודיים של לקוחותיה..

מאמצי הידורה ליצור פלטפורמת אירוח ענן מושכת מהדהדים מגוון רחב של לקוחות – מסוכנויות אינטרנט קטנות ועד ארגונים. בעוד שבין 50% ל -60% מקהל הלקוחות של החברה הם עסקים קטנים עד בינוניים, הם מנהלים את מכלול התעשייה ומגיעים מאנכיים שונים, כולל פיננסים ורפואה, בין היתר..

“אנחנו לא מתמקדים בשוק; אנו מתמקדים בטכנולוגיה, “אמר מתיו.

מארח ענן מגיב המעודד צמיחה בעזרת מדרגיות אוטומטית

אחד היתרונות הקריטיים של הידורה הוא פלטפורמת אירוח הענן האוטומטית שלה לערימות נפוצות כמו PHP, Java, Python, Go, .Net ו- Docker.

“אנו מנסים לעקוב אחר הלקוחות שלנו. אנו מעבירים יישומים לענן ומארחים אתרי אינטרנט ויישומים, “אמר מתיו.

הממשק של הידורה הוא גם פשוט, אינטואיטיבי ואינטראקציה עם כל פלטפורמה. זה יכול להעניק לב במיוחד לעסקים בתחום המסחר האלקטרוני שעוברים מתשתיות מדור קודם.

“אנחנו חברה צעירה, אבל אנחנו מנסים ללמד את הלקוחות שלנו את הפילוסופיה של הענן ולספר את היתרונות שלה,” אמר מתייה. “בסופו של דבר אנחנו רוצים להיות מוכרים ברחבי העולם.”

פונקציה שימושית נוספת היא המדרגיות האוטומטית של הידורה. דאגה אחת שיש לחברות רבות בהעברה לענן מנוהל היא שהן יאבדו – או אין להן שליטה עליהן – על אמינות הביצועים שלהן..

הידורה מקלה על דאגות אלה בכך שהיא מאפשרת למפתחים להגדיר פרמטרים של משאבים מינימליים ומקסימליים, להוסיף אשכולות וליצור בקלות סביבות שלב ובדיקה. תכונות אלה מספקות ללקוחות עצבניים שקט נפשי יקר.

“פיתרון ענן אוטומטי מאוד הוא תמיד יתרון, במיוחד עבור חברות המוקדמות בתהליך הצמיחה”, אמר מתיו.

קנה מידה אוטומטי הוא סיבה מכרעת לכך שחברות עם חומרה מקוונת עשויות למצוא ענן מנוהל כל כך שימושי.

מתייה אמר שכאשר חברה זקוקה לשרת חדש, זה יכול לארוך עד שלושה שבועות להוסיף חומרה זו לתשתית שלה. עם הידורה, אותה חברה יכולה להיות בעלת אותם משאבים תוך שניות ספורות.

מבנה תמחור ידידותי ללקוח מאפשר לחברות למקסם את החזר ה- ROI

כדי להבדיל עוד יותר מחברות אירוח אחרות, הידורה יצרה פתרונות אשר סיפקו ערך ללקוחות. הידורה משיגה זאת על ידי הצעת מבנה תמחור המבוסס על שימוש במקום לגבות עמלה קבועה. מתייה אמר כי גישה זו מסייעת ללקוחות לחסוך עד 74% בעלויות האירוח שלהם.

תוכניות קבועות מבקשות מהלקוחות לחזות כמה הם ישתמשו בתקופה מוגדרת. בתוכנית קבועה, אם חברה קונה שרת 2GB, היא תצטרך לשלם עבור שרת 2GB בין אם היא משתמשת בכל השטח ובין אם לא.

לחילופין, לקוחות הידורה משלמים עבור מה שהם משתמשים. כך, גם אם עסק מתכנן להשתמש בכמות רבה יותר, אך בסופו של דבר להשתמש בפחות, הוא רק משלם עבור מה שהיישומים שלו דורשים בפועל.

“אתה משלם רק על מה שאתה צורך,” אמר מתיו. “אם אתה מנהל אפליקציה למשך שעה, אתה משלם רק עבור שעה אחת. אם אתה משתמש בג’יגה-בייט אחד, אתה משלם עבור ג’יגה-בייט אחד. אחרת זה לא הוגן. “

לוגו ותמורה של הידורה של המנכ

מנכ”ל הידורה, מתיה רובין, מעוניין שלקוחות אירוח בענן ישלמו רק עבור מה שהם משתמשים.

לקוחות יכולים גם להשתמש באומדן העלויות כדי לקבוע כמה הם יכולים לשלם בהתבסס על מגוון גורמים – כולל זיכרון RAM לשרת, מעבד לשרת ואחסון SSD..

בנוסף לטיפול בבעיות תמחור, הידורה מחשיבה גם את נקודות הכאב הביטחוניות העומדות לרוב בדרכם של חברות העברות לענן. באופן ספציפי, הידורה יצרה מרכזי נתונים עם מאפייני אבטחה ברמה גבוהה כמו שרתים סובלניים לתקלות ואחסון.

יתרון משמעותי נוסף בהעברת ענן המסחר האלקטרוני של Hidora הוא ההתחייבות לזמן הפעולה של 99.95% – רמה שאפילו החומרה המקוונת הכי אמינה לא יכולה להתאים לה.

יתר על כן, הידורה יוצרת מערכת גיבוי מאובטחת לחלוטין המאבטחת קבצים חדשים וקבצים עסקיים קריטיים מדי יום, וכל הקבצים כל חמישה ימים.

ייעוץ ושירותים חזקים מעצימים פריסות יעילות יותר

אף כי הידורה היא חברה צעירה, היא מציעה פתרונות שחברות אירוח גדולות לא יכולות – במיוחד בשוויץ. החברה שמה לה למטרה לעזור לחברות להתחמם לענן על ידי פיתוח פתרונות המוספים ערך, וכן לספק תמיכה ללקוחות 24/7.

“אנו מציעים IT מקצועי, תמיכה בעקביות ושירותים שיעזרו לצרכנים לעבור לענן בכל עת,” אמר מתיו.

בנוסף לאירוח האינטרנט והיישומים המנוהלים שלו, צוות הידורה מספק גם שירותי ייעוץ לחברות שמטרתן לבצע מעבר לענן..

צילום מסך של גרפי DevOps

הידורה מלמדת עסקים ועובדיהם על הפילוסופיה של DevOps.

אחד התחומים של מומחיות הייעוץ של הידורה הוא DevOps, קבוצה של שיטות פיתוח תוכנה המתמקדות ביעדים עסקיים. היועצים שלה מציעים ייעוץ בנושא שינוי תרבות החברה כדי לאמץ את הפילוסופיות של DevOps, ולא רק ליישם שינויים רחבי היקף אלה בצורה חלקית..

הידורה בקי גם ב- Kubernetes, מערכת אוטומטית לניהול אפליקציות שלדעת מתיה תהיה עתידה של ייעוץ בענן. הצוות מציע ייעוץ בנושא פריסת קיוברנט, שילוב אומנותי, ארכיטקטורה ותשתית, בין יכולות אחרות.

“אנחנו שונים למדי מכיוון שאנו מבצעים אירוח וייעוץ של קוברנט,” אמר מתיו. “לא הרבה מספקי אירוח בענן קיבלו יכולת לייעוץ מסוג זה.”

שפע היתרונות של הידורה לעיתים קרובות משכנעים חברות שאינן נמכרות לגמרי עם הגירה לענן. עם אוטומציה חזקה, תמחור תחרותי והבטחות אבטחה, הידורה מדגימה את האמינות של העברת ענן בהיקף נרחב..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map