חברו הטוב ביותר של הסופר: אטלנטיס הוא מעבד תמלילים הניתן להתאמה אישית עם דרישות מערכת מינימליות בתוספת תכונות ייחודיות

TL; ד”ר: אטלנטיס הוא מעבד תמלילים עצמאי עבור Microsoft Windows הניתן להתאמה אישית, קומפקטי ודורש משאבי מערכת מינימליים. הכלי הייחודי מתהדר בתכונות רבות, ומאפשר למשתמשים ליצור ספרים אלקטרוניים, לשמור קבצי גיבוי ולעבוד בסביבה נטולת הסחה, בין יתר הטבות. כאשר אטלנטיס מתכוננת לחגוג 20 שנה בענף, החברה מנצלת את הניסיון שלה כדי לתדלק את ההתפתחויות העתידיות לטובת לקוחותיה..


בסביבות 360 לפנה”ס כתב הפילוסוף היווני אפלטון על מותו של אטלנטיס, אי מיתי שנבלע על ידי הים במעשה של נקמה על טבעית על אזרחים מושחתים וחמדניים.

יותר מ -2,300 שנה לאחר מכן, צוות בינלאומי של מפתחים שיחרר את מעבד התמלילים באטלנטיס מתוך כוונה לשחרר אנשים מהמונופול של מיקרוסופט אופיס על עיבוד תמלילים. האלטרנטיבה הזולה היא משהו שאפלטון – הידוע בדאגתו מפני פערי העושר בין העשירים לעניים – אולי פנה אליו אם היה כותב היום דיאלוגים סוקראטיים..

לוגו הבאנר של אטלנטיס

אטלנטיס הוא מעבד תמלילים עצמאי, שזמין, עשיר בתכונות, וניתן להתאמה אישית מלאה.

“כבר בשנת 2000, שוק היישומים המשרדים נראה שונה מאוד מכפי שעכשיו,” אמר טרס פוש, מייסד אטלנטיס. “למשתמשים לא הייתה ברירה אלא להתמיד בכמה פתרונות המוצעים. האמנו להעניק למשתמשים אפשרויות נוספות הייתה חשובה מאוד. “

הצוות שמאחורי אטלנטיס לא רצה ליצור שיבוט של Microsoft Word: הוא רצה ליצור משהו טוב יותר. “תמיד יש מקום לשיפור, תמיד דברים שמתעלמים מהם או מתעלמים מהם,” אמר טרס. “המפתח הוא לחקור רעיונות מסורתיים מזווית אחרת.”

כיום אטלנטיס צמחה לחלופה אמינה ועצמאית עבור Microsoft Word הניתנת להתאמה אישית להעדפותיהם של משתמשים בודדים. שלא כמו חברות גדולות יותר, לאטלנטיס יש את החופש והגמישות לשנות את מפת הדרכים שלה כך שתשרת טוב יותר את בסיס הלקוחות שלה, בין אם זה אומר להוסיף תכונות חדשות או לשנות את הקיימות שלה. כעת, כאשר אטלנטיס מתכוננת לציון 20 שנה לחברה, החברה מתכננת להפיג לקוחות עם המשך השיפורים בשני העשורים הבאים..

אלטרנטיבה אמינה למעבדי תמלילים קיימים

אין להכחיש את המעבר המתמשך של הענף לכיוון של יישומים מבוססי ענן ומובייל, אך צוות אטלנטיס אינו מאוים על ידי שינוי.

“יש נטייה להחליף יישומים שמשתמשים יכולים לקנות ולהיות בבעלות באמצעות תוכנה כשירות (SaaS), אך אנו מאמינים כי יישומי עיבוד תמלילים מסורתיים ישחקו תפקיד חשוב בעתיד הנראה לעין”, אמר טרס. “משתמשים רבים מעדיפים עדיין להחזיק בכלי שלהם, לא לשכור אותם, ולא כולם יסכימו לסמוך על המסמכים האישיים שלהם עם שירותי ענן.”

אטלנטיס ניתנת ניידת מלאה כאשר היא מותקנת בכונן פלאש זיכרון, כל עוד המחשב המארח פועל במערכת Windows 2000, XP, Vista, 7, 8 או 10. החל מיוני, אטלנטיס יכולה גם לפעול על לינוקס באמצעות יין, אפליקציית מקור המסוגלת להתקין ולהריץ יישומי Windows בכמה מערכות הפעלה תואמות POSIX.

באנר המתאר את אטלנטיס עם צילומי מסך

אטלנטיס מתאימה למגוון משתמשים, מכותבים יצירתיים ועד אנשי מקצוע בתחום העסקים.

לפי טאראס, אטלנטיס היא גם אפשרות בת קיימא עבור משתמשים עם משאבי מחשוב משתנים, ממחשבים ניידים ישנים ועד מערכות 4K מתקדמות. היא אינה דורשת תוכנת צד ג ‘, ניתן להשתמש בה בהתקנים המצוידים במערכות הפעלה ישנות כמו Windows 2000, והיא פועלת היטב בגירסאות 32 סיביות ו 64 סיביות של Windows..

למרות שאטלנטיס קומפקטית במיוחד (קובץ ההתקנה הוא 3MB בלבד), התוכנה כוללת מילונים באנגלית לבדיקת איות ומודולי מקף, צלילי מכונת כתיבה, אוסף תבניות ומסמכים של מסמכים, וסמלים ברזולוציה גבוהה, בין שאר התכונות. זה גם נשאר מהיר למרות טביעת רגל מינימלית בזיכרון.

מעבד תמלילים עצמאי המותאם לאופן העבודה שלך

החברה מציעה הורדה בחינם ב- Atlantis Processor Lite וגם בגרסה מלאה, המכונה מעבד תמלילים Atlantis. הגרסה המלאה כוללת מספר תכונות נוספות, כולל תצוגות נוספות למסמכים, הקדשת כלי פרסום וממשק משתמש גרפי הניתן להתאמה אישית לחלוטין (GUI).

כמעט כל חלק של ממשק המשתמש – כולל ערכות נושא, סרגלי כלים, קיצורי דרך, סרגל המסמכים ושורת המצב – ניתנים להתאמה להעדפה האישית. לדוגמא, בודקי איות תוספים מאפשרים למשתמשים ללטש את הכתיבה שלהם במגוון שפות. בנוסף, המשתמשים יכולים לבחור מבין מגוון תוכניות צבע מובנות או ליצור משלהם כדי להתאים אישית את ממשק ה- GUI של אטלנטיס. לבסוף, משתמשים יכולים להתאים אישית את הצלילים המשויכים למספר התראות על ידי שימוש בתכניות המקוריות של מעבד התמלילים או על ידי הורדת צלילים נוספים מאתר אטלנטיס..

צילום מסך של אטלנטיס

ניתן להתאים בקלות את מעבד התמלילים כך שיתאים לצרכים ולהעדפות האישיות שלך.

“לא ניתן להתאים כל יישום לעיבוד תמלילים אחר כך שיעבוד וייראה כדרך”, אמר טרס. “עבור משתמשים רבים, חשוב מאוד שתהיה סביבת עבודה מוכרת, נוחה ומתאימה לצרכים שלהם.”

טאראס אמר לנו שפרפקציוניזם הוא אחד העקרונות הבסיסיים של החברה; וכך הצוות ממוקד בלייזר בכל פרט אחרון. “דברים שעלולים להיראות קלים או קוסמטיים לאחרים – כמו מרחקים בין אלמנטים של GUI או ניסוחים המשמשים בתיבות דו-שיח – יכולים לעורר דיונים רגשיים בקרב מפתחים,” אמר..

החברה גם שואפת להבטיח תאימות לפורמטים ותכונות של Microsoft Word. מכיוון שלאטלנטיס אין פורמט מסמכים קנייני, היא עובדת באותה מידה עם פורמטים כמו RTF, DOC ו- DOCX.

תקופת הערכה בחינם ופיתוח מבוסס משוב

כאשר השיקה אטלנטיס את התוכנה שלה בשנת 2000, מעטים העזו להתחרות במיקרוסופט וורד. כיום השוק קצת יותר צפוף.

“למשתמשים יש מבחר רחב של אפליקציות לעיבוד תמלילים, ממעבדי תמלילים בחינם לתשלומי עצמאיים וכלה בסוויטות משרדיות, תוכנה מסורתית ל- SaaS,” אמרה טאראס. “כשיש כל כך הרבה אפשרויות לבחירה, אפילו תכונות קלות יחסית או היבטים אחרים של תוכנה יכולות להיות סיבה לעבור למוצר אחר.”

בבחירת כלי לעיבוד תמלילים, Taras ממליצה למשתמשים לקחת בחשבון את המראה והתחושה, המהירות, ההתאמה האישית, התאימות, התמיכה הטכנית ומדיניות העדכון, בין שאר ההיבטים של המוצר. כדי לאפשר ללקוחות להטיל וטרינה באטלנטיס לפני הרכישה, החברה מציעה תקופת הערכה ללא תשלום של 30 יום על המוצר התפקודי במלואו.

“מעבד התמלילים שלנו מוצע כמוצר לנסות לפני שאתה קונה,” אמר טרס. “לפני קבלת החלטה, משתמשים יכולים להסתכל על המוצר מזוויות שונות בלי למהר.”

בסופו של דבר, אטלנטיס שואפת להציע מוצר כל כך חזק שהוא מספק את הצרכים של מגוון הלקוחות הרחב ביותר האפשרי. לשם כך אמר טאראס כי החברה מתעדפת משוב של משתמשים. “משתמשים יכולים לדבר ישירות עם מפתחים ולהשפיע באופן משמעותי על הפרויקט,” אמר. “עם מוצרים שפותחו על ידי חברות גדולות, שרשרת קבלת ההחלטות ארוכה הרבה יותר, ולמשתמשים רגילים, קשה הרבה יותר להשפיע על עתיד המוצר.”

טאראס אמר כי מבין תכונות המפתח של מעבד התמלילים, יצירת ספר אלקטרוני נוספה לאחר בקשה יחידה מצד אחד מלקוחות החברה. בעזרת תכונה זו משתמשים יכולים לשמור כל מסמך אטלנטיס ב- EPUB, פורמט הנתמך על ידי Nook ו- iPad; או MOBI, הפורמט הסטנדרטי של Kindles.

הבא הבא: מהדורות חדשות ויובל 20

טאראס אמר לנו כי סדר היום של החברה מלא לעתיד הנראה לעין. החברה משחררת תכופות תכונות חדשות כחלק מהמחויבות שלה לשיפור מתמיד. “עם כל מהדורה חדשה וכל תכונה חדשה המוצר משתפר”, אמר.

לחברה יש גם כמה שחוגגים לעשות מכיוון שהיא מגיעה לאבן דרך של 20 שנה בשנת 2020. אבל זה לא אומר שהיא תאט את עצמה בזמן הקרוב.

“יש הרבה דברים ברשימת המטלות שלנו, ויש לנו המון רעיונות לשנים הבאות,” אמר טרס.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me