אלפא נט: אספקת שירותי אירוח ושירותי דומיין איכותיים לעסקים בבנגלדש ומעבר למרכזי נתונים ברחבי העולם

TL; ד”ר: אלפא נט הושקה חודשים ספורים לאחר שמייסדה, טרי מבית הספר לתארים מתקדמים, הגיע לאורלנדו בשנת 2001. החברה מחזיקה בבעלות על התשתית שלה, המאפשרת לצוות לפתח פתרונות אינטרנט מותאמים אישית המתאימים לצורכי הלקוח. באמצעות התרחבות עתידית לאפריקה ומערכות יחסים עם ספקי אירוח ברחבי העולם, אלפא נט מספקת ללקוחות זרם הולך וגדל של משאבים המיועדים לעסקים ברחבי העולם..


אבו סופיאן היידר הוקסם על ידי STEM מאז ימי יריד המדע של בית הספר התיכון. בעוד שילדים אחרים היו מקציפים יחד הר געש סודה לשתייה וקוראים לזה יום, הרוח החדשנית של אבו הניע אותו להפגין את כושר ההמצאה שלו באמצעות פרויקטים שקיבלו פרסים לאומיים מרובים בבנגלדש.

זה היה בערך באותה תקופה שהוא הקים מועדון מדע ג’וניור שפעל ברוב מחוזות בתי ספר בנגלדש. באמצעות מועדון זה הצליח אבו ליצור קשר עם חובבי מדע צעירים אחרים שיעזרו לו להקים את חברת אירוח האתרי האינטרנט המשגשגת שלו, אלפא נט, בשנת 2001..

צילום ראש של הלוגו של אבו סופיאן היידר ולוגו אלפא נט

מייסד אבו סופיאן היידר מילא אותנו את הניסיון הרב ושירותי הרשת הרחבים של אלפא נט.

אבל הפס ההמצאה של אבו לא הסתיים באלפא נט. בנוסף להקמת החברה, הוא המשיך לעסוק במספר רב של פרויקטים מצליחים, כולל חנות ספרים מקוונת; ספרייה של בתי ספר לאומנויות לחימה; וארכיב לאומי של ספרים, סופרים ומו”לים בבנגלדש. בשנת 2016 הוא היה מועמד על ידי Endeavour Insight להשתתף במחקר להצעת החוק & קרן מלינדה גייטס כאחת היזמות המשפיעות ביותר בדאקה, בירת בנגלדש.

כיום, אבו מתעל את הממציא הפנימי שלו כדי לפתח את אלפא נט לספק עוד יותר חזק של שירותי אירוח ודומיינים איכותיים. החברה, המתהדרת במרכזי נתונים בארה”ב, בריטניה ובנגלדש, משרתת כיום אלפי אנשים ועסקים מכל הגדלים ברחבי העולם. התשתית בבעלות החברה מאפשרת ל- Alpha Net ליצור פתרונות מותאמים אישית המיועדים לצמוח בצד עם הלקוח, כולל אפשרויות מפיצים מותגים לבנים. עם תוכניות להתרחבות לאפריקה ושותפויות עם ספקים ברחבי העולם, אבו לא מתכוון לחדשנות בזמן הקרוב.

פתרונות מותאמים אישית באמצעות תשתיות בבעלות החברה

אלפא נט מחזיקה בבעלות על התשתית שלה, המאפשרת התאמה אישית של פתרונות על בסיס צורך אינדיבידואלי. מטה החברה ממוקם באורלנדו, שם עבר אבו לאחר שסיים את התואר הראשון והשני באלקטרוניקה מאוניברסיטה בהודו. המשרד של חברת אירוח אורלנדו ממוקם בסמוך למרכז הנתונים הראשי של Tier 4, אם כי לחברה גם מתקן משני בדאלאס..

אבו אמר לנו שהמתקנים בארה”ב כוללים עיצובים של “בניין בתוך בניין”. המשמעות היא שהם מתגאים בהגנה מוגברת מפני האלמנטים, כוח מיותר, ספקי שירותי רשת מרובים, קירור מיותר ודיכוי אש ומרכזי פעולות רשת מאוישים 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, 365 ימים בשנה..

מרכז הנתונים והמטה של ​​אורלנדו של אלפא נט

המטה של ​​אלפא נט ממוקם באורלנדו לצד מרכז הנתונים של החברה 4.

אלפא נט מחזיקה גם בתשתיות שרת בבנגלדש ובבריטניה, שלדברי אבו מאפשרת לחברה לשרת טוב יותר לקוחות ברחבי העולם. מההתחלה המשימה של אבו הייתה לספק את שירותי התמיכה הטובים ביותר האפשריים בענף הידוע לשמצה להפך.

“הקמנו את אלפא נט לאחר ששמנו לב לתעשייה היה חוסר תמיכה”, אמר. “אחד הדברים המייחדים אותנו הוא שאנו מציעים שירותים בארה”ב ובמדינות אחרות, מה שמציב אותנו בעמדה להתאים אישית שירותים לדרישות הלקוחות ויש לנו צוות תמיכה חזק שאנו משפרים באופן יזום כל הזמן . “

מגוון שירותים המיועדים לצמוח עם הלקוח

כספקית מקיפה של פתרונות אינטרנט, מטרתה של אלפא נט היא ליצור ערך מקסימלי לעסקים עם התרחבותם. “אנו מספקים מענה ללקוחות שלנו,” אמר אבו. “ככל שהם גדלים, אנחנו גדלים איתם.”

זה מתחיל ברישום התחום הראשון של החברה. שם דומיין בלתי נשכח הוא המפתח להתחלה מוצלחת, ואלפא נט סייעה לאלפי לקוחות לרשום ולהפעיל את שמות הדומיין שלהם לפני שהם נחטפו על ידי מישהו אחר..

שירותי הדומיין של החברה מספקים שליטה מלאה באמצעות גישה מאובטחת לכלי ניהול המאפשרים ללקוחות לשנות הגדרות DNS, להעביר דומיינים, לעדכן מידע על רשומים ולמנוע גניבת דומיינים..

סמלים המתארים את מגוון השירותים של אלפא נט

עם פתרונות החל מאירוח לעיצוב אתרים, אלפא נט מוכנה לשרת עסקים בכל הגדלים.

מחפש לחסוך קצת מזומנים? לקוחות שבוחרים לארח את האתר שלהם דרך אלפא נט, מקבלים הנחה על מחירי ההרשמה, וכך גם מי שרוכש חבילות רישום תחום בתפזורת בתשלום מראש. זקוק ליד עם המראה והתחושה של האתר שלך? הצוות של אלפא נט שמחה לספק תבניות אתר מעוצבות בצורה מקצועית המותאמות למגוון תעשיות.

שירותי האירוח של החברה – שנעים בין תכניות אירוח משותפות לשרתים ייעודיים – הם מקיפים מספיק כדי לשרת יחידים וחברות בכל הגדלים בשלבי צמיחה שונים. חבילות השרת הייעודיות של החברה, למשל, מגיעות במגוון טעמים עם אפשרויות מנוהלות ולא מנוהלות לשרתי Windows ו- Linux..

“אם הם עוברים מאירוח משותף לשרתים וירטואליים, נקבע להם את זה; אם הם זקוקים למספר שרתים וירטואליים במיקום אחד, אנו יכולים לספק להם את זה, “אמר אבו. “אם הם זקוקים לשרתים מרובים במספר מיקומים או שילוב עם הענן הציבורי, אנו יכולים לעשות זאת, ומדי פעם הם עוברים לשרתים ייעודיים.”

אירוח משווקים עם תוויות לבנות עם אפשרויות הדרכה בחינם

אבו אמר כי אלפא נט שואפת להקל על מעצבי אתרים וחברות טק בבנגלדש למכור מחדש תשתיות אירוח ארוזות באפשרויות רישום תחום ותעודות SSL בחינם. אבו אמר כי השירות מאפשר לעסקים אלה להוסיף לתיקי המוצרים שלהם, לפתח אמינות ולתפוס את תשומת ליבם של לקוחות חדשים.

לקוחות המעוניינים להציע ללקוחותיהם תשתית אירוח אתרים מלאה עשויים לפנות לפיתרון VPS המנוהל של Alpha Net, המיועד לחברות פיתוח אתרים המספקות אירוח ללקוחות בבנגלדש. השירות כולל שרת אינטרנט ייעודי וגישה לשרתי ה- DNS הראשיים והמשניים של אלפא נט, בתוספת חשבונות דואר אלקטרוני ללא הגבלה ולוח בקרה מבוסס אינטרנט..

התוכניות משתנות לפי מגבלות משאבים אך תומכות בחשבונות לקוח בלתי מוגבלים. ניסיון חינם בן חמישה ימים זמין למי שמחפש לקחת את השירות לסיבוב לפני שהוא מתחייב להתחייב.

צוות אלפא נט

צוות התמיכה של אלפא נט שואף ליצור חוויות בהתאמה אישית המותאמות לצרכים האישיים.

אלפא נט מאפשרת למשתמשים גם להיות ספקי רישום תחום דרך חשבונות משווקי הדומיינים שלה. החברה מציעה שלוש חבילות למשווקי דומיינים: חבילת Starter עם חמישה דומיינים, חבילה מתקדמת עם 15 דומיינים, וחבילה ארגונית עם 25 תחומים. אפשרויות אלה מקטינות את עלויות ההרשמה והחידוש תוך מתן אפשרות למשווקים לספק שירות טוב יותר ומקיף יותר ללקוחותיהם.

בדומה לפתרונות אירוח מפיצים של החברה, ניתן למתג את תוכנית משווקי הדומיינים של אלפא נט עם שם העסק והלוגו של כל חברה כדי לבנות אמינות וביטחון לקוחות..

שיתופי פעולה עם ספקים מקומיים להגדלת השירות ברחבי העולם

כעת, כאשר אלפא נט ביססה את עצמה מבית, אבו מחפשת לקדם את טווח ההגעה הגלובלי שלה, עם תוכניות להתרחבות לאפריקה בזמן הקרוב. המהלך עשוי בהחלט להוכיח רווחיות: על פי דוח באוגוסט 2018 על תשתיות ענן במזרח התיכון ובאפריקה, צפוי השוק לצמוח מ- 2.8 מיליארד דולר ל -4.7 מיליארד דולר (בדולרים אמריקאיים) במהלך חמש השנים הקרובות..

“יוזמות של ממשלות ותאגידים לקידום טכנולוגיות מתפתחות, כמו ענן ואנליטיקה, צפויות להניע את שירותי תשתית הענן של המזרח התיכון ואפריקה”, אמרו מחברי המחקר..

החברה מתכננת גם להקל על הלקוחות ברחבי העולם למנף את הפתרונות שלה. “אנו פותחים שותפויות עם גורמים במדינות אחרות שיספקו תמיכה בשפות אזוריות ותמחור בהתאמה אישית במטבע מקומי,” אמר אבו.

עבור אבו, שכבר עבר מניהול ירידי מדע להובלת חברת אירוח מצליחה בנגלדש, נראה כי המעבר הוא הצעד ההגיוני הבא.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me