כיצד תוכנת צ’ק פוינט מספקת אבטחה ידידותית לעסקים ואינטליגנציה מאיימת על ידי עדיפות לצורכי הלקוח על פני אופני הטכנולוגיה

TL; ד”ר: על ידי התמקדות בלייזר באספקת עסקים לביטחון מקיף ועם זאת אינטואיטיבי, צ’ק פוינט טכנולוגיות תוכנה מגנות על נתונים רגישים ותקשורת עסקית מפני תוקפים, תוך שהיא מאפשרת למשתמשים לכוונן את האבטחה שלהם באמצעות פורטל ניהול יעיל ומאוחד. החברה הוותיקה, שהוקמה בשנת 1993, ממשיכה לפקח על נוף האיום על ידי מעקב אחר סוגיות מתעוררות ועידוד ארגונים לשקול פגיעויות אבטחה הקשורות להגברת הניידות והווירטואליזציה. דון מאייר, ראש השיווק של צוות מרכזי הנתונים של צ’ק פוינט, זיהה שני איומים מתעוררים על אבטחת הארגון ושיתף כיצד הגישה המונעת על ידי תוכנה מבצעת טובות לווירטואליזציה וזריזות..


בעת פיתוח פרוטוקול ליצירת תיבת דואר נכנס מאוחדת להודעות קוליות וטקסטיות בסוף שנות ה -90, דון מאייר המשיך להיתקל בבעיות – ההדגמות שלו לא יעבדו בגלל משהו מציק שנקרא חומת אש..

חומות אש, שתנועת המשטרה נכנסת לרשתות ומחוצה להן, היו עדיין חדשות למדי באותה תקופה. חברת צ’ק פוינט טכנולוגיות תוכנה, שחלצה את תהליכי הבדיקה הממלכתיים, הייתה אחראית על חומת האש שהעניקה לדון בעיות.

“ככל ששיחקתי יותר עם המוצר, הערכתי את המחשבה שנכנסה לניהול טוב של מערכות אבטחה”, אמר. “זרימות העבודה שהשתמשו בהן, אפילו אז, היו מאוד אינטואיטיביות וידידותיות לעסקים.”

לאחר כ -15 שנים של אינטראקציה עם מערכות אבטחה של צ’ק פוינט, דון הצטרף לחברה כראש השיווק של צוות מרכז המידע, שמבקש להגן על רשתות פיזיות ווירטואליות כאחד ולעזור לעסקים לעבור באופן מאובטח לסביבות ענן..

דיוקן דון מאייר עם לוגו צ'ק פוינט

דון מאייר, ראש השיווק של צוות מרכז המידע, כמעט 20 שנה של אינטראקציה עם פתרונות צ’ק פוינט.

“מכיוון שצ’ק פוינט היה חלק ממרכז הנתונים מאז כמעט יום ראשון, ביחס לביטחון, הם השותף הטבעי מבחינת הפיכת המעבר לאבטחה וחלקה של ארגונים”, אמר. “לאחר שטיפלנו במוצרים בעבר, צ’ק פוינט היא הרחוקה ביותר בהקשר זה. הגישה שצ’ק פוינט נוקטת היא כיצד הם יכולים לגרום לאבטחה לעבוד טוב יותר עבור עסקים ולהיות חלק בלתי נפרד מהעסק מבלי שיהיה צורך לדלג בכל כך הרבה חישוקים מטורפים. “

שימוש בכלים פנימיים ושיתוף פעולה חיצוני להגנה על משתמשים

למרות שכותבי תוכנות זדוניות משתמשים בטכניקות מתוחכמות יותר, מאורגנים טוב יותר וממומנים יותר ויותר, רבים מהפגיעויות שהם מנצלים ידועים למדי, לדברי דון. דיכוטומיה זו דורשת גישה מאוזנת לביטחון – המשך לטפל בחולשות מוכרות תוך הקפדה על איומים מתעוררים.

“וקטורי ניצול נפוצים עובדים ממש טוב, וזו הסיבה שיש תעשייה כה גדולה סביב תוכנות זדוניות ואבטחה,” הוא אמר והוסיף כי צ’ק פוינט מתאימה את מוצריה לשמירה על פגיעויות אלה. “זה לא רק מסתכל על הדברים החדשים. זה גם שומר על מה שידענו ולמדנו במהלך קיומנו ודואג להישמר גם במוצרים. “

ThreatCloud: מודיעין אבטחה מבוסס ענן ומעקב אחר איומים בזמן אמת

כדי להקדים את התוקפים, צ’ק פוינט מסתמכת על מודיעין שנאסף באמצעות חבילת המוצרים ThreatCloud, הכוללת עדכוני מידע על איומים מותאמים כמו גם שירותי אבטחה מנוהלים ותגובות אירועים..

צילום מסך של מפת ההתקפות של ThreatCloud

ThreatCloud אוסף מודיעין לגבי פגיעויות ומציג פיגועים בזמן שהם מתרחשים ברחבי העולם.

ThreatCloud אוסף מידע מכל השערים של צ’ק פוינט למעקב אחר התקפות מקוונות ברחבי העולם ואז מציג את ההתקפות על מפה חיה.

“זה נותן לנו מקום בטוח לחקור את האיומים האלה ולגלות מה הם עושים,” אמר דון. “ברגע שאנו מבינים את אופי האיום, אנו נכתוב את החתימות ונעדכן את כל אחד מהשערים שלנו כדי שיהיה מכוון להגנה על עצמם מפני האיום החדש הזה, שלא היה ידוע בעבר.”

שיתוף פעולה עם מתחרים כדי למנף ולשתף את המידע האחרון על האיום

לדברי דון, חברות האבטחה שמות בצד את המוצרים המתחרים שלהן לטובת שיתוף מודיעין איומים שמיטיב עם משתמשי הקצה והאינטרנט בכללותו.

“אם מתחרה משלנו יגלה משהו שהוא באמת, באמת רלוונטי לשוק בכלל, הם לא צריכים לאחוז במידע הזה,” אמר. “יש לפרסם מידע זה ולהפיץ אותו. כך גם לגבינו. “

צ’ק פוינט מתהדרת בשותפויות עם כמה ארגוני אבטחה שונים כדי להקדים את התוקפים ויצרו את הפלטפורמה הפתוחה לאבטחה, או OPSEC, מסגרת אינטגרציה. יותר מ -350 ספקי ושותפי אבטחה מציעים מוצרים תואמי OPSEC. דון גם אמר לנו שצ’ק פוינט התווסף לאחרונה כחבר מייסד בברית הטכנולוגיה החדשה של Cyber ​​Threat Alliance.

“הברית היא קונסורציום ללא מטרות רווח של ספקי טכנולוגיות וסוכנויות ממשלתיות, יחד עם קבוצות ותאגידים ללא מטרות רווח, במטרה היחידה לשפר את שיתוף האיומים בקרב גורמים פרטיים וציבוריים”, אמר..

“המטרה שלנו היא לשמור על כולם בכדי להתעדכן במידע העדכני ביותר שכולנו חמושים לשיניים כדי לנסות ולהפוך את סביבות הלקוחות שלנו לבטוחות ככל שאפשר להפוך אותם”, אמר דון..

2 נושאי אבטחה מתעוררים שעסקים צריכים להיזהר מהם

עם המספר המוגבר של דרכים לאחסון וגישה למידע, אמר דון כי ספקי האבטחה חייבים להציג את אותה גמישות כמו הלקוחות שלהם.

“הביטחון צריך להסתגל ולהיות מסוגל להתאים את התמורות החדשות הללו”, אמר. “זה נותן ללקוחות זמן הרבה יותר קל להתאים טכנולוגיות חדשות, ובנוסף מקבל להם את כל הכלים הדרושים להם כדי לשמור על הסביבה שלהם. הם יכולים לדחוף את העסק שלהם בביטחון ועדיין לשמור על הסביבה הזריזה שהם מחפשים. “

1. התקפות זדוניות בהתקנים ניידים ונקודות קצה אחרות

צוות צ’ק פוינט הבחין לאחרונה ב”פיצוץ “בכמות התוכנות הזדוניות הממקדות למכשירים ניידים, לפי דון. החברה מטפלת בפגיעות במוצרים המתמקדים באבטחת נקודות קצה באופן רחב, יחד עם פתרונות אבטחה ניידים בפרט.

תרשימים המציגים חששות מאבטחת ניידים

לדברי דון, מכשירים ניידים מהווים את האתגר החדש ביותר לאבטחת רשת ארגונית.

“המודעות, או לפחות השאננות, ביחס לניידות של ארגונים היא די מפתיעה”, אמר. תיאוריית המכשירים בדרגות הצריכה בבעלות עובדים תורמים לחוסר המעש. “עם זאת, המכשירים ניגשים ליותר ויותר נתונים. כשאנו דיגיטציה ומאפשרת הכל בענן, מכשירים ניידים יהוו את אבן היסוד להתנהלות העסקית. “

2. איזון בין זריזות וירטואליזציה עם אבטחת ענן

תעשיית מרכז הנתונים רואה שינוי גדול ממה שדון כינה “ממגורות מבוססות חומרה” לסביבות זריזות ודינמיות מונעות תוכנה..

“כל הטרנספורמציה בענן זה לא רק מרגש, אלא שהוא מפריע במיוחד”, אמר. “באמת תהיה לכך השפעה עצומה על אופן העניינים, לא רק מנקודת המבט של מרכז הנתונים, אלא גם כיצד הארגונים הכוללים שלנו מתפקדים כשאנחנו קדימה.”

המהלך מבשר היטב את צ’ק פוינט, לטענת דון, כאשר החברה התחילה ושומרת על מיקוד בתוכנה הניתנת לביצוע לכל ארכיטקטורה מבוססת x86..

“אנו יכולים להשתמש בזה לטובתנו בכדי לעזור לארגונים להגר למקומות חדשים שהם רוצים ועדיין לשמור על אותה רמת אבטחה והגנות שהם נהנים כאשר הם משתמשים בנו באזורים אחרים ברשת.”

הסתגלות הסתגלות של להיות חברת תוכנה בעולם חומרה

ככל שמידע ממשיך להשאיר מרכזי נתונים פיזיים לטובת הענן, אמר דון כי נוהלי האבטחה חייבים להסתגל כדי להגן על הנתונים לאורך כל שלב בהעברה..

“המגמות שעומדות קדימה ביחס לווירטואליזציה, IoT, וכל מה שקורה אחר כך בחזית הארגון, באמת יאתגרו את הרעיון של כולם מהי אבטחה ומה פירושו,” אמר. “זה לא יכול להיות מבוסס על חומרה מכיוון שאין יותר חומרה; הכל צף בענן. “

במקביל, דון אמר כי החברה מאוד מדודה ומכוונת בגישה שלה לאמץ טכנולוגיות חדשות ולכלול אותם במוצרי צ’ק פוינט. החברה מתרכזת במילוי צרכי הלקוחות וייעול חוויות המשתמש על ידי התאמה מהירה של יכולות במקום פשוט ממהרת לפרוס תכונות חדשות שאינן משולבות היטב..

“בצ’ק פוינט באמת אין לנו את האתגר הזה”, אמר. “יחד עם זאת, הטכנולוגיה שאנו מוציאים היא ללא ספק ברמה עולמית ומתאימה למוניקר או למודיק מאיתנו שמנסים לספק את הפתרונות הטובים ביותר שאנחנו יכולים ללקוחות שלנו.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me