התמזגו: שירותי אירוח אתרים הממזגים ביצועים ואמינות עם תמיכה מהירה, בעלת ידע רב עבור חברות קטנות ובינוניות, עמותות ועסקים

TL; ד”ר: שביעות רצון הלקוחות נמצאת בראש סדר העדיפויות אצל Fused, ספקית ברחבי העולם של פתרונות אירוח משותפים ומסורים לעסקים בכל הגדלים. החברה שומרת על לקוחות ברחבי העולם מרוצים מהעברות ללא טרחה, גיבויים ליליים, זמן עבודה של 99.9% ותמיכה עקבית 24/7. עם תוכניות לאחסון בלתי מוגן בעל ביצועים גבוהים בדרך, Fused ממשיכה לבנות על 15 שנות ניסיון של החברה.


בעולם הפנימי והקודם של הגלובליזציה של היום קשה להשיג מערכות יחסים ארוכות טווח. אנו נוטים יותר לקיים אינטראקציה עם חברים למשחקים מקוונים בימינו מאשר לחברים הכי טובים שלנו מהתיכון. תשכח מכיר מישהו על שם פרטי – עכשיו זה הישג אם אתה מזהה את הכינוי המקוון שלו.

כדי ליצור חברויות בעידן הדיגיטלי, עליכם לעשות מאמץ רציני. וכדי לקיים קשרים עסקיים? עדיף שתעביר הרים.

מייסד התמזגות דייוויד מקנדריק יודע זאת היטב. על ידי שמירת לקוח הראשון שלו מזה 15 שנה (וספירה!), הוא השיג הישג שרבים יכולים רק לחלום עליו – והוא עשה זאת באמצעות דבקות בלתי פוסקת בשירות לקוחות. “למרות שצרכי הלקוחות השתנו במהלך השנים, הדרך בה אנו מספקים תמיכה לא נעשתה,” אמר. “אני חושב על זה כך: אנחנו חברת תמיכה שמציע במקרה אירוח בצד,” אמר.

לוגו התמזגו

תשוקה לתמיכת לקוחות היא חלק מה- DNA של החברה.

דייוויד יודע דבר או שניים על תמיכה באיכות המבוססת על ניסיונו בעבודה עבור מארחים אחרים. הוא התחיל את פיוז’ה בשנת 2003 על צחוק שיכול היה להביא ערך לשוק. הוא צדק, ואחרי כמה הצלחה מוקדמת, הוא הפיל את כל הפרויקטים האחרים כדי להתמקד אך ורק בפוזה.

כיום, דייוויד הפך את החברה לספקית איתנה של פתרונות אירוח המפעילים כ -4,000 אתרים בכ- 34 מדינות. כל חבילות האירוח כוללות הגירה ללא טרחה, תמיכה טכנית 24/7, גיבויים ליליים והבטחת זמן חודשי של 99.9%.

כאשר Fused מתכוננת להשיק אפשרות אחסון ללא ביצועים גבוהה שאינה מוגבלת, החברה תקפיד לשמור על שירותי התמיכה מסביב לשעון שהוכחו כה מועילים לאלפי לקוחות ברחבי העולם.

שביעות רצון הלקוח מגיעה תחילה עם תמיכה עקבית 24/7

Fused מופעל על ידי צוות קטן בן ארבעה אנשים המגיש תערובת לקוחות אקלקטית. “אנו תומכים בכולם מחנויות לאמא-ופופ ועד לחברות השקעות של 80 מיליון דולר”, אמר דייוויד. “זה כיף כי אנחנו יכולים ללמוד כיצד לשרת אנשים משני צידי המטבע.”

לא משנה מי הלקוחות שלכם, לתמיכה באיכות יש חשיבות עליונה. מחקרים מרובים מצביעים על כך שחוויות שירות לקוחות לקויות מביאות לעלייה בעובדי הלקוחות. לאחר חווית תמיכה שלילית אחת בלבד, 50% מהלקוחות נשבעים לא להשתמש שוב בחברה פוגעת. בצד האחורי, אינטראקציות עם לקוחות חיוביות עשויות להגביר את הנאמנות ולעודד את הלקוחות להוציא יותר.

דייויד לא היה זקוק לסטטיסטיקות כאלה כאשר השיק את Fused – הוא הבין את חשיבות שירות הלקוחות כבר מההתחלה. “התמיכה הייתה תמיד האובססיה שלי והעקביות היא המפתח”, אמר. “אם תתנדנד בין תגובות של 45 דקות ל -8 שעות, הם לא יכולים לסמוך עליך ולכן הם מחפשים אלטרנטיבות.”

עבור דייויד, שירות לקוחות מעולה הוא תוצר של אינטראקציה עם הלקוחות שלך בכל נקודת מגע אפשרית באופן רלוונטי ומשמעותי. “אם אתה שם בשבילם, הם יעריכו אותך הרבה יותר.”

Fused שואף לעזור ללקוחות לפתור כל בעיה שהם נתקלים בהם ולתקשר באמצעות מונחים שכל אחד יכול להבין. דייויד אמר כי החברה גם מבטיחה להישאר כנה ואמינה: “לעולם לא נמכור שום דבר למישהו שהוא לא צריך, וגם לא נשתף מידע אישי בשום פנים ואופן”, אמר..

ביקורות באתר החברה מגבות זאת. “שירות הלקוחות והתמיכה הטכנולוגית הם מהשורה הראשונה”, אמרה המשתמשת רחל הייוורד. “ויש להם חוש הומור. אני לא מתמצא בטכנולוגיה והם עזרו לי בכל שלב. “

מתן פתרונות משותפים ומסורים ייעודיים ללקוחות ב -34 מדינות

הסטנדרטים הגבוהים של דייוויד בשירות לקוחות מורחבים גם לביצועי שרת. “יש לנו שרתים מהירים באופן מטופש, והכל עובד נהדר, אבל אנחנו שואפים לטעון את האתר של כולם בפחות מחצי אלפיות השנייה,” אמר. “זו לא משימה קלה, אך בכל זאת מטרתנו.”

הוא אמר לנו שתוכניות החברה פשוטות וללא סיכונים, עם אחריות של 100% החזר כספי תוך 90 יום מההרשמה. החברה מארחת את הכל, מאתרי וורדפרס ועד WooCommerce, דרופל, מג’נטו, PrestaShop, ZenCart ו- OpenCart. Fused משתמשת גם ב- cPanel, אחד מלוחות הבקרה הפופולריים ביותר של לינוקס הקיימים, וערימת תוכנה הכוללת לינוקס, אפאצ’י, MySQL, PHP, רובי, פייתון ופרל..

גרפיקה המייצגת את התוכניות של פיוזד

כל התוכניות מגיעות עם תמיכה 24/7, זמן אורך של 99.9% וגיבויים רגילים.

תוכניות האירוח הבסיסיות של החברה מתחילות באחסון של 25 ג’יגה-בתים, העברות נתונים ללא-מדוד ואשכולות DNS במהירות גבוהה יותר פי 20. תוכנה ייעודית למחצה מנוהלת למחצה עם אחסון של 50 ג’יגה-בייט עבור פחות מ -10 לקוחות לשרת זמינה גם היא נבנית לביצועים. מחפש משהו גמיש יותר ומותאם לביצועים גבוהים? השרתים הייעודיים של Fused כוללים גיבויים, כוננים מיותרים ומעקב 24/7.

כמובן שכל התכונות בעולם הן חסרות משמעות אם לקוחות לא יכולים למצוא עזרה כאשר החירום הבלתי נמנע מכה. “תמיכה היא תכונה בפני עצמה,” אמר דייוויד. “אין דבר גרוע יותר מאשר לשלוח את כרטיס התמיכה שלך ולא לדעת אם מישהו יגיע אליך. אתה נקרע בין לחקור פיתרון לבעיה שלך ולחכות בלי סוף למארח שלך. “

הגירות נטולות טרחה, גיבויים ליליים והתחייבות לזמן קצר של 99.9%

מלבד התמיכה 24/7, Fused מציעה מספר הטבות בכל חבילות האירוח. דייויד אמר לנו שהצוות מטפל ב 100% מהעברת אתרים, דוא”ל והעברת אתרים של לקוחותיו במהירות ובחינם. כל תוכנית כוללת אירוח דוא”ל אמין עם POP3, פרוטוקול גישה להודעות אינטרנט (IMAP) וגישה לדואר אלקטרוני, כמו גם מסנני דואר זבל בחינם..

לקוחות נהנים משקט נפשי הטמון בידיעה שפיתחה מבצעת גיבויים ליליים בכל החשבונות, אותם החברה שומרת במשך למעלה מחודשיים כך שמשתמשים יוכלו לשחזר את האתרים, חשבונות הדואר האלקטרוני שלהם ואת מסדי הנתונים שלהם לפי הצורך. המארח מתגאה גם בשיעור זמן uptime סטנדרטי של 99.9, אם כי דייויד אמר שהוא לעיתים קרובות ממוצע של 100% זמן פעולה.

אייקונים המתארים מערך תכונות

החל מהעברות קלות לגיבויים ליליים, Fused מכוון לחוויה חלקה.

“אנו דואגים לעקוב אחר המגמות הכלליות ולפתור את כל נקודות הכאב עבור הלקוחות שלנו ברגע שהם מתעוררים,” אמר דייויד. “האזהרה עם זה היא שככל שאתה פותר יותר בעיות, אתה בסופו של דבר מגיע לנקודה שבה אין כמעט נקודות מגע בינך לבין הלקוח והם די שוכחים שאתה קיים.”

הוא ראה מקרים שלקוחות מניחים שקריות כי התמזגות אינה מספקת להם ערך פשוט מכיוון שהשירות כל כך חלק. “אנו מבצעים עבודות כה נהדרות מאחורי הקלעים שלפעמים נצטרך לצאת לחופשה של שבוע למשך שבוע, נחזור מייד ואומר, ‘לעולם אל תהיו, אתם מדהימים’.”

בעתיד: אחסון בעל ביצועים גבוהים ללא מטר

דייויד אמר לנו שהצוות שלו “אובססיבי יום ולילה” על דרכים לשיפור שירותי האירוח שלו. החברה פועלת בימים אלה למען כלי שמאפשר אוטומציה של בקשות תמיכה הניתנות לפתרון בקלות, בניסיון לתעדף בקשות לתעדוף דחוף.

הוא מוקסם מהסיכויים להרחיב את פעולותיו – אך תמיד יתעדף תמיכה איכותית על פני צמיחה פנימית. “אתה יכול למכור שני מיליון חשבונות אירוח, להציע תמיכה אפסית ויש לך חברה של חצי מיליארד דולר”, אמר. “אנחנו כרגע בצד הקטן יותר, ואנחנו מקווים שבאמצעות בניית כלים נוספים יהיה לנו בסופו של דבר את הטוב משני העולמות.”

דייויד אמר כי המטרה כוללת הרחבת צוות האנשים המעוגלים היטב כדי להבטיח שירות אמין ותמיכה עקבית.

בעתיד הקרוב, דייוויד פנה למתן אפשרויות אחסון ללא מטר. “אני לא אוהב להכריח את הלקוחות שלי לאילוצים של 30 ג’יגה-בתים או 50 ג’יגה-בתים למשתמש – אשמח להציע להם 250 עד 500 טרה-בתים, כך שזה לא יפגע בעסקים שלהם.”

אבל הגשמת מטרה זו תוך שמירה על ביצועים היא משימה גבוהה. “אנחנו עדיין לא שם, כי צימוד הקצאות אחסון עצום במיוחד לביצועים גבוהים הוא קו הדוק מאוד לצעוד”, אמר דייויד. “אנחנו לא ממש שם, אבל אנחנו ממשיכים לעבוד על זה ומקווים שמשהו ייצא לפועל בסוף השנה.”

הגישה הזהירה של החברה היא בדיוק כיצד היא שמרה על הלקוח הראשון שלה אחרי כל השנים הללו – ואיך היא תשמור על רבים נוספים בשנים הבאות..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me