כיצד הקדישה ארה”ב בנתה טביעת רגל חזקה של שרת לאומי לארח באופן מהימן כל דבר, מחברות משחק לאתרי אינטרנט

TL; ד”ר: US Dedicated נבנה תוך התמקדות במתן תמיכה חזקה ותשתיות אירוח איכותיות לעסקים. הפתרונות שלה כוללים שרתים פרטיים, VPS, ושרתים ייעודיים המיטיבים עם לקוחות ברחבי הארץ – מחברות משחק ועד תאגידים גדולים. חיבורי הרשת המיותרים של החברה ותהליך ההגנה DDOS היעיל מבטיחים שלקוחות לא יחוו הפרעות ושירותים לאחור בשירות. ובזכות הרשת האיכותית והאמינה בפריסה ארצית שלה, ארה”ב Dedicated יכולה להציע ללקוחות הסכם שירות של 100% שירות uptime ברשת.


זמן השבתה של שרת הוא יותר מאשר אי נוחות עבור חברות רבות; זה יכול להוביל להפסדים כספיים אדירים. על פי סקר של ייעוץ מודיעין טכנולוגי מידע, 98% מהארגונים ציינו ששעה אחת של השבתה עולה להם יותר מ 100,000 $. ו -33% מאותם מפעלים דיווחו על הפסדים שנתיים של עד 5 מיליון דולר בגלל השבתה.

זו הסיבה שעסקים רבים כל כך פונים לשרתים ייעודיים לשמירה על אבטחה ושיעורי זמן גבוהה על ידי כך שהם לא צריכים לחלוק משאבים ולקחת סיכון. היזם רובי היקס שימש תת-קבוצה של אותם עסקים כאשר הקים את End of Reality, חברת שרתים ייעודית שהתאימה למפתחי משחקי וידאו. הוא ראה צורך בענף המשחקים באירוח תשתיות שיכולות להתמודד עם הדרישות הגבוהות שלו.

אולם ככל ש- End Reality זכתה לפופולריות רבה, היא נדרשה לשדרג את התשתית שלה כדי לשרת את בסיס הלקוחות הצומח שלה. זה היה הרגע שרובי לקח את הרעיון שלו לשלב הבא ויצר מיזם גדול יותר שבסופו של דבר יתפרסם בשם US Dedicated. כיום מפקחת החברה על פעילות בשש מטרופולינים מרכזיים: לוס אנג’לס, שיקגו, ניו יורק העיר, סיאטל, דאלאס ואטלנטה..

צילום מסך של דף הבית הייעודי של ארה

US Dedicated מציעה שרתים ייעודיים באיכות גבוהה והגנת DDoS מובנית בעלות סבירה.

בזמן שבנה את החברה, חיפש רובי את התשתית האיכותית ביותר, ולא רק את המוצרים שיביאו לשולי הרווח הגדולים ביותר. הוא החליט להבדיל בין ארה”ב מוקדשת על ידי שיתוף פעולה עם מיטב הספקים, פילוסופיה שפיתח מימי זמנו בעבודה אך ורק עם גיימרים ומפתחי משחקים..

“אם משהו טוב למשחקים, זה טוב לכל יישום אחר,” אמר רובי. “זה נובע בחלקו מנקודת המחיר של מה שגיימרים רוצים – שהיא הטובה ביותר מכל דבר במחיר הנמוך ביותר.”

וזה מתורגם היטב לעולם העסקים, שם היעילות, זמן העבודה והעלות הם הגורמים העיקריים בבחירת חברת אירוח. עד כה, התוצאות עבור US Dedicated היו חוויות לקוח חיוביות ובסיס לקוחות שצומח במהירות.

התאמה מהירה למגמות ואתגרים בתעשייה

אחד האתגרים הגדולים ביותר שרובי מצא בתעשיית המשחקים היה הכמות העצומה של מתקפות מניעת השירות (DDoS) המופיעות עם השטח. זו הסיבה שהוא החליט ש- US Dedicated תפתור את בעיית DDoS ללקוחות מלכתחילה.

US Dedicated מטפלת בהפחתת DDoS בצורה שונה בהרבה מרוב חברות האירוח. החברה מתחילה בסינון כל ההתקפות בפנים שיכולות לזהות איומים שהובילו לכל חלק מהרשת בזמן אמת.

ארה”ב מוקדשת הינה על בסיס ההנחה & יכולת הפחתה DDoS במערכת 480 ג’יגה-בתים בכל אחד ממרכזי המידע שלה. זה מבטיח שכל ספק אינטרנט במעלה הזרם שנכנס לרשתו מוגן במלואו & קרצף לפני שאי פעם פגע בנתבי הקצה הייעודיים בארה”ב, וכתוצאה מכך התאימות ל- DDoS הטובה ביותר בכיתה. ובעוד מארחים רבים, במיוחד אלה המציעים שירותים בעלי ערך, יכולים לשרוד התקפה, עדיין ניתן להאט את העסק לסריקה על ידי דעיכת מהירויות אינטרנט.

DDoS עשויה להעביר שרתי רק במצב לא מקוון למשך מספר רגעים, אך במהלך אותה תקופה חברות אירוח רבות ממנות מחדש את כל השיחות, החיבורים והתנועה למרכזי קרצוף רוחב פס נמוך. גישה זו הופכת את זרמי הנתונים לאיטיים, חיבורי המשחק גרועים ושיחות קוליות מסורבלות.

אבל, במקרה של ניסיון לתקוף את השרתים הייעודיים של ארה”ב, האינטרנט מסונן על רוחב פס מובחר במקום לעבור לאפשרויות זולות יותר. רובי אמר שזו נקודת מכירה משמעותית לעסקים שלא רק צריכים לשמור על זמן עבודה אלא גם צריכים להגיע ללקוחות במהירות.

אחד האתגרים הגדולים ביותר שעומד בפני רובי בשלב זה היה שמירה על נקודת המחיר עבור לקוחותיו תוך שמירה על תשתיות באיכות גבוהה. אבל ההתחייבות הזו השתלמה ככל שיותר לקוחות עברו ל- US Dedicated בגלל האמינות הגבוהה שלה.

תשתית למשחקים משמעותית קישוריות גבוהה

התשתית של US Dedicated בכיתה משחק מניחה את הבסיס להצלחתה עם הלקוחות והיא בנויה להתמודד עם כל קוצים אפשרי בתנועה. לדברי רובי, שרתי החברה כל כך חזקים שלקוחות מחוברים לרוב באופן מיידי.

“כל מה שנדרש הוא שאדם ינסה את שירותינו פעם אחת,” אמר.

ומי שנמצא על הגדר בדבר התחייבות למארח חדש מנסה לעתים קרובות את השירות על בסיס חודשי לפני חתימת חוזה כשנוח להם. US Dedicated מתהדרת ביחס המרות של 100% עם אלה שניסו את שירותיה.

נקודת מכירה נוספת גדולה עבור US Dedicated היא שהיא משתמשת ב -12 ספקי אינטרנט שונים בכל אחד מששת מיקומי מרכז הנתונים שלה. הוא מנתח מדדי ביצועים כל 45 שניות כדי לקבוע את חיבור האינטרנט היעיל ביותר על סמך איחור ואובדן מנות. זה מבטיח שתמיד ינותבו נתונים במהירות ובבטחה.

צילום מסך של מיקומים ייעודיים בארה

ל- US Dedicated יש שישה מרכזי נתונים הממוקמים במטרופולינים מרכזיים ברחבי ארצות הברית.

“לא משנה מה, הלקוחות שלנו מקבלים את חיבור האינטרנט המוחלט ביותר על בסיס ביצועים – לא על בסיס עלות,” אמר רובי.

גישה זו היא אנטיתטית לנוהג הנפוץ של ניתוב מבוסס עלויות שלקוחות מוצאים אצל חברות שרת ייעודיות רבות אחרות. חברות אלו מספקות ערך באמצעות החיבורים הזולים ביותר ורק ניתוב לספק יקר יותר במקרה חירום.

עם זאת, תשתית באיכות גבוהה היא רק עמוד אחד במודל העסקי המצליח של ארה”ב מוקדשת. כמו כן, החברה מאמינה לשרת את לקוחותיה באמצעות צוות תמיכה חזק ומתן ערבות לזמן הפנוי שמבטל כל ספק לגבי התחייבותה.

התחייב לשירות לקוחות עם SLA 100% Uptime

רובי אמר שהוא היה לקוח של כמעט כל מארח בודד בשוק, וגילה שכולם חסרים את הסכום הנכון של השירות האישי. זו הסיבה שהוא תכנן את מערכת התמיכה בלקוחות ב- US Dedicated כמבדל אחר. והכל מתחיל בחוזה.

עייף מההתרוצצות שקיבל ממארחים אחרים, רובי מבטיח שהמחויבות של החברה שלו כלפי הלקוחות ניכרת כבר מההתחלה. זו הסיבה ש- US Dedicated מספקת הסכם של 100% שירות רשת הפתיחה ברשת. אם משהו יירד, החברה תיידע את הלקוחות המושפעים מייד ומזכה אותם בזכות השבתה שלהם.

תמונה של הגדרת שרת ייעודי לארה

לקוחות US Dedicated נהנים מהתחייבות של 100% זמן עבודה שנכתבה בהסכם רמת השירות שלהם.

ארה”ב Dedicated אינה מעסיקה אף נציגי מכירות. כולם בחברה – רובי, המהנדסים וצוות התפעול – כל כך בטוחים באיכות ההיצע שלה שהיא מאמינה שהמוצרים מוכרים את עצמם.

“אנחנו הכי טובים בכיתה בכל מה שאנחנו עושים, שמושך לקוחות. אם אנחנו לא הולכים לעשות את זה נכון, אנחנו לא הולכים לעשות את זה, “אמר רובי.

הצוות לא בונה מוצרים בתקווה שלקוחות יזדקקו להם. במקום זאת, US Dedicated מעצבת מוצרים סביב מה שהלקוחות שלהם זקוקים להם כעת.

“אתה לא יכול פשוט להשליך חבורה של שרתים ולקוות שאנשים יקנו את המוצר. אתה צריך להגיב לצרכים העסקיים שלהם בעולם האמיתי, “אמר רובי.

והפילוסופיה של SLA, השירות ועיצוב המוצר שלה הם הסיבה ש- US Dedicated נהנית משיעור כמעט בלתי קיים של לקוחות..

“היה לנו לקוח אחד או שניים שיורידו אותנו, אבל הם חזרו מייד”, אמר רובי. “הם ראו את מה שקיים בשוק החופשי והתחננו לחזור לארה”ב מוקדשת לאחר שלושה חודשים.”

הרחבת טווח ההגעה עם שותפויות שירות מנוהלות באופק

כאשר רובי החליט לעבור משרתי משחקים לשוק אירוח ייעודי רחב יותר, הוא רצה לספק תשתיות איכותיות, שירותים סבירים, ו- SLA פשוט. על ידי שמירה על נאמנות להתחייבויות אלה, ארה”ב Dedicated בנתה מעקב נאמן של לקוחות הנהנים משרתים בדרגת משחק ומבטיחים זמן אחסון של 100%.

ו- US Dedicated מחפשת לספק אפשרויות נוספות ללקוחות על ידי פתיחת שותפות עם ספק שירותים מנוהלים בכדי לספק חבילת אירוח חדשה המנוהלת באתר..

“אנחנו הכי טובים בשירותים בלתי מנוהלים ממתכת חשופה, אז אנחנו הולכים להצטרף לשירותים המנוהלים הטובים ביותר ולהציע מוצר חדש ללקוחות שלנו,” אמר רובי.

ו- US Dedicated תמשיך לשפר את שירותי האירוח שלה על ידי התמקדות במה שהמשתמשים צריכים. מכיוון שכל כך הרבה עסקים מקוונים מפסידים כסף בגלל השבתת שרתים, US Dedicated מחויבת להבטיח שלקוחותיה לא יתנסו בכך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me