אדורמה ממשיכה בפיתוח מחנות צילום ליעד עבור יוצרים דיגיטליים עם תוכנית נאמנות מעודכנת

TL; ד”ר: מזה 40 שנה ידועה אדורמה כקמעונאית של צלמים מקצועיים וחובבים כאחד. בתחילה הצטייד ביסודות הבסיסיים – חצובות, ציוד סרטים, תאורה וצילום – אדורמה צמחה יחד עם התעשייה וכעת היא מציעה את כל מה שהצלם המודרני יכול אולי לרצות, כולל מחשבים, שירותי הדפסת היי-טק וציוד שמע. מרכז הלמידה העצום של החברה סייע למאות צלמים חובבים להפוך למקצוענים עם הדרכות מקוונות וסדנאות חיות. Adorama הקדימה את מחויבותה לסייע ללקוחות עם תוכנית נאמנות משופרת המציעה הטבות כמו משלוח חינם ואחריות מורחבת. צרכי התעשייה שינו את השוק, ואדורמה התפתחה כדי לעמוד בקצב הביקוש של הצרכנים.


כשמנדל מנדלוביץ ‘התחיל את אדורמה בעיר ניו יורק, היה לו חזון ברור לעסק. הוא רצה ליצור חנות חד פעמית עבור אנשים שהתלהבו מצילום, ולכן הוא יצר את אדורמה לשמש כשותף שותק לכל צלם ברמה.

מאז 1975 אדמורמה נמנה עם הקמעונאים המובילים, לא רק עבור כמה מהצלמים הטובים ביותר בעסק, אלא עבור כל מי שמתלהב מלהצטלם. מנדל רצה שהחנות שלו תשמש מודל לאופן בו קמעונאי צריך לפעול, ואדמורא עושה זאת על ידי שמירה על האצבע על הדופק של הצרכנים ומשנה מסלולי מסלול כדי לספק פתרונות לפי הצורך..

כמובן שכאשר אדורמה החלה לפני ארבעים שנה כחנות מצלמות, צרכיו של צלם היו שונים בהרבה. בחנות הצטיידו חצובות, סרטים, תאורה וציוד צילום אחר.

אבל אדורמה התפתחה במקביל לתעשיית הצילום והיא מציעה כעת את כל מה שצילם הדיגיטל או הסרטים המודרני יכול היה צריך, כולל מחשבים, ציוד שמע, הדפסת היי-טק ואפילו כלי נגינה..

תמונת מסך של עמוד הבית של Adorama

אדורמה החלה כחנות תמונות קטנה, אך כיום יש לה מעל 150 אלף פריטים במלאי, החל ממצלמות למל”טים.

“היה קרוסאובר ענק בין אנכיים שונים,” אמר לב פקר, מנהל השיווק הראשי של אדורמה. “כיום, עם חשיבות הצילום והווידיאו הדיגיטליים, כעת על Adorama להציע הרבה יותר. אנו כרגע אחד המשווקים הגדולים ביותר למשל. יש לנו מטעני סוללה דיגיטליים, תוכנה, מוצרי אחסון נתונים ומסכים להצגת וידאו, רק אם נזכיר כמה. “

בסך הכל, Adorama מונה למעלה מ -150,000 פריטים במלאי, אך החנות נותרה ממוקדת בצילום ווידאו, ומספקת את כל מה שעוסק יכול להיות זקוק לה. היא אף מציעה מחלקת השכרה חזקה המאפשרת לאנשי מקצוע מכל רחבי העולם לגשת לציוד הדרוש להם.

מרכז הלמידה העצום של החברה סייע למאות צלמים חובבים להפוך למקצוענים עם הדרכות מקוונות וסדנאות חיות בחנות. כדי להדגים עוד יותר את מחויבותה לצרכנים, עדורמה עדכנה את תוכנית ה- VIP שלה כדי להתמקד בצרכי הלקוחות ולבנות מערכות יחסים על ידי תגמול נאמנות לקוחות.

חריגה מדרישות הצרכנים עם תוכנית נאמנות VIP360

אדורמה השיקה את תוכנית הנאמנות שלה VIP360 כדי לשרת טוב יותר את העוסקים ברצינות הצילום והווידיאו. תמורת 49.99 $ בלבד לשנה, הלקוחות מקבלים גישה לשפע של הטבות.

לב הסביר כי אדורמה התחילה תוכנית VIP קודמת לפני שלוש שנים, אך החברה הבחינה שהיא לא עושה ככל יכולתה כדי לספק פתרונות לכמה מהבעיות שלקוחות התמודדו איתן. הוא ציין שלקוחות רבים שהזמינו מוצרים באינטרנט זקוקים להם מייד ואחרים חיפשו גמישות באחריות ומדיניות ההחזר.

“תוכנית הנאמנות VIP360 היא תגובה ישירה לדרישת הלקוחות”, אמר לב. “שיפרנו את שירות הלקוחות והצגנו יתרונות חדשים העונים על צרכיהם.”

משלוח חינם בן יומיים מספק ציוד כשצריך

בעידן בו כל כך הרבה קמעונאים מקוונים מציעים מבצעי משלוח חינם, Adorama הבחינה כי הלקוחות שלה מחפשים אותו דבר. במסגרת תוכנית VIP360, הלקוחות יכולים לנצל משלוח בחינם ליומיים. כפי שלב ציין, המוצרים היעילים כל כך למשלוח מגיעים לרוב לדלתות הלקוחות ביום אחד.

הלוגו של Adorama VIP360

חברי Adorama VIP360 נהנים ממשלוח חינם של יומיים על מוצרים, כך שהם לא צריכים לחכות כדי להתחיל לצלם תמונות.

הטבה זו מיטיבה מאוד עם צלמים מקצועיים שמקבלים משימות ממהרים וזקוקים לציוד מייד. תוכנית VIP360 משלמת עבור עצמה, מכיוון שצלמים אינם צריכים לדחות עבודות כדי לחכות על ציוד או לשלם עבור משלוח מזורז.

אחריות נוספת מציעה הגנה מפני טיפות ושפכים

כמעט כל המוצרים באדורמה מובטחים על ידי היצרנים שלהם, אך כעת Adorama מציעה אבטחה נוספת. אחריות לשנה מכסה נזקים מקריים לציוד, כולל טיפות ושפכים.

זה קל מספיק למישהו להפיל מצלמה או עדשה משולחן העבודה, לשבור אותה על הרצפה. אך הסיכויים לנזק מרקיעים שחקים במהלך יריות חיצוניות בלתי צפויות עם חששות מזג האוויר ומצבים רעועים. צלמים יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי אדורמה תחליף פריטים פגומים ללא כל אחריות באחריותה.

החזרות ומחליפים הם מהירים וקלים יותר

כאשר לקוחות VIP360 אינם מסתפקים במוצר, Adorama מציעה משלוח חינם להחזר ונותנת ללקוחות 60 יום מלאים להחליט. דיווחים רבים, כולל מחקר מסחר אלקטרוני של UPS ופורסטר, מציעים כי מדיניות החזר נדיבה עוברת דרך ארוכה לבניית קשרי לקוחות ולשמירת נאמנות..

“אנו רואים שביעות רצון לקוחות בראש סדר העדיפויות,” אמר לב. “אם הלקוחות אינם מסתפקים במוצר, הם יכולים להחזיר אותו ללא שאלות.”

סטטוס VIP זה כולל גם הנחות, גישה למוצרים מיוחדים, קורסים חינם של מרכז הלמידה ותחרויות.

גמישות ציוד – אפשרויות חדשות, משומשות, השכרות וקנייה חוזרת

הגמישות של אדורמה במכירות והשכרות של ציוד היא דוגמא נוספת לכך שהחברה מקשיבה ומגיבה לצורך הצרכנים. לקוחות Adorama יכולים לקנות ולמכור ציוד משומש או להשכרה לקנייה על סמך הטוב ביותר עבורם.

למי שמעוניין למכור לחנות, Adorama מציעה משלוח חינם למוכרים. ואם ההצעה של Adorama אינה מתאימה למוכר, Adorama תחזיר את הפריט ללא עלות. ישנו מגוון רחב של ציוד משומש, החל מאפשרויות חסכוניות וכלה בהילוך מהשורה הראשונה.

השכרה, המיועדת רק לצילום ווידאו, מציעה יתרונות ניכרים לאנשי מקצוע, שלדבריהם צריכים לנסוע לניו יורק לעבודה, אך אינם רוצים להסתובב בציוד היקר שלהם ולהעמיד אותו בסיכון במהלך הנסיעה..

כרזה של תוכנית השכרת הקנייה של Adorama

תוכנית השכרת הקנייה של Adorama מציעה לצלמים דרך זולה יותר לבעלות על ציוד בדרגה מקצועית.

“קל יותר לצלמים הנוסעים לשכור כשהם מגיעים,” הסביר לב. “רבים מלקוחות ההשכרה שלנו מגיעים מבתי שידור גדולים או שהם צלמים מקצועיים הזקוקים לציוד מיוחד לאירוע מסוים.”

ניתן להשכיר גם מוצרי שמע מתקדמים. תקליטנים מקצועיים שוכרים מ- Adorama כאשר הם זקוקים ללוח מיוחד או לפאנל גדול – דבר שהם לא צריכים לקנות לעצמם, אך יתכן שיהיה צורך במופע..

לשוכרים באדמורא קיימת אפשרות להשכרה לקנייה בהנחה גדולה. אם שוכרים מנסים את הציוד למשך שבוע ובוחרים לרכוש אותו, Adorama תיתן את שכר הדירה של השבוע בחינם.

מרכז הלמידה Adorama מלמד את מיומנויות הצילום האחרונות

במרכז הלמידה של אדורמה יש משאבים לכל דבר שתרצה ללמוד כצלם או כצלם. עם יותר מ- 800 סרטונים, אלפי מאמרים מעמיקים וקורסים בקנה מידה מלא, במרכז הלמידה פוקדים אנשים שמעולם לא צילמו תמונה או סרטון, כמו גם על ידי אנשי מקצוע מנוסים..

“כשהצטרפתי לאדורמה לפני חמש שנים, לא ידעתי כלום על צילום – למען האמת, אפילו לא אהבתי את זה במיוחד”, צחק לב. “אבל למדתי כאן צילום באמצעות המאמרים, הסרטונים והקורסים הזמינים במרכז הלמידה והפכתי למיומן למדי.”

המרכז מתעדכן ללא הפסקה בתכנים מנושאים טכניים הקשורים לצילום כמו “כיצד להוסיף בוקה לתמונה בפוטושופ” לנושאים מעשיים כמו “איך להרוויח כסף כצלם.”

מרכז הלמידה של אדורמה מציע את כל הקורסים שלו בחינם, וזה נהדר עבור צלמים או אנשי מקצוע שואפים לחפש מיומנויות.

כנראה שהתכונה הפופולרית ביותר במרכז הלמידה של Adorama היא AdoramaTV. הערוץ משתרע על שחרור מוצרים, ביקורות על ציוד, ראיונות צלם ובוחן ציוד החל ממצלמות תאורה, וידיאו ומצלמות קומפקטיות ועד פוטושופ וציוד שמע. מכיוון ש- AdoramaTV מחבר בין הצופים לתוכן מרתק, הוא משך אליו קהל של למעלה ממיליון צופים בחודש.

מרכז הלמידה של אדורמה מציג אנשי מקצוע המפרטים סיפורי חיים אמיתיים על מלאכתם. המאמרים ופרקי הווידיאו מטפלים בכמה מהבעיות או הקשיים שצלמים יכולים להיתקל בהם ומראים כיצד ניתן לעקוף או לפתור את אלה..

לא רק למצלמות נוספות, Adorama היא משאב הכל כלול

מאז שפתח מנדל מנדלוביץ לראשונה את חנות הצילום שלו בשנת 1975, הרבה השתנה באדמורמה. החנות היא עדיין משאב מהיר למתחילים ויוצרים מקצועיים כאחד, אך מגוון המוצרים שלה צמח לענות על צורכי הלקוח..

“לקחנו את המומחיות מצילום והפעלנו אותה על אנכיים אחרים”, אמר לב. “למשל, אנו מוכרים מל”טים, אך הפכנו למומחים כך שכאשר אנו מוכרים מזל”ט נוכל לוודא שהאדם יודע להשתמש בו ויכול להפיק ממנו את המיטב. אנו עושים זאת עם כל טכנולוגיה חדשה ומתעוררת. “

יהיו אשר יהיו צלם הווידיאו של צלם, או דרישותיו של איש מקצוע אחר, Adorama לוקח אותם ללב.

“המטרה שלנו היא להציע את המוצרים והשירותים הטובים ביותר ללקוחות שלנו,” אמר לב. “ושניני הניסיון והידע שלנו מציבים אותנו לעשות את זה בדיוק.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me