ברפטון: פגוש את סוכנות שיווק התוכן תוך שימוש בגישה הוליסטית לשיפור וחיזוק חוויות המותג

TL; ד”ר: אף אחד לא אוהב מכירה קשה. אנשים מתעדים מודעות אך רעבים למידע על חברה ומוצריה לפני שהם קונים. היכנס לברפטון, סוכנות לשיווק תוכן המסייעת לעסקים לייצר תוכן ממותג שמנווט את הלקוחות בעדינות בכיוון הנכון. על ידי בניית כלים לניהול תוכן ושיווק קנייניים להעברת תוכן ללקוחותיהם, ברפטון מוודא כי בכל פעם שלקוח פוטנציאלי מגיע לאתר שלך, הם מוצאים משהו טרי, רלוונטי ובזמן שבונה את אמונך ואמינותך..


אמבר ניומן ידעה כי הצוות שלה זקוק לתכנית אסטרטגית וחשיבה קדימה בכדי להציג את מערכות הטלפון העסקיות מבוססות הענן של ShoreTel Sky. אמבר חשבה בגדול אבל ידעה שלקבוצה שלה אין את הזמן או המשאבים למשימה כה שאפתנית ותוספת לטווח הארוך.

במקום זאת, מנהל התקשורת השיווקית הבכירה פנה לברפטון, סוכנות שיווק התוכן מבוססת בוסטון שמטרתה להעניק ללקוחות יתרון תחרותי עם מאמרים, סרטונים, גרפיקה, אנליטיקה מהשורה הראשונה..

חמושים בצוות מערכת מברפטון ואסטרטגיית שיווק תוכן כדי להבדיל את ShoreTel Sky מלבד מתחרותיה, אמבר וצוותה ראו את התעבורה ברשת האורגנית גדלה ביותר מ- 50 אחוזים לעומת השנה הקודמת..

אינפוגרפיקה משרטטת את אסטרטגיית התוכן של ברפטון עבור ShoreTel

צוות העריכה של בראפטון יצר תוכנית שאפשרה ל- ShoreTel Sky לראות תנועה מוגברת באינטרנט והמרות.

“אם היינו צריכים לעשות שיווק תוכן בבית, פרסום תכוף לא היה בר קיימא”, אמר אמבר במחקר מקרה שפורסם באתר של בראפטון. “אי הצורך לדאוג לכתיבה כל יום שיחרר את הצוות שלנו להפוך לאסטרטגיים יותר עם השיווק והמכירות הכוללים שלנו.”

בעולם ניהול המותג ויחסי לקוחות, הזמן הוא המהות – וזה מה שצוות ברפטון המתאר את עצמו “חנני מילים, חנני וידאו, וחובבי עיצוב” להוט לעזור לך לחסוך.

שיווק תוכן הופך לעסקה גדולה יותר לפיתוח המותג

לפני מספר חודשים, סגן נשיא ברפטון למוצר, מרדית פרלי, מצא את עצמה מנסה להסביר את ההבדל בין פרסום לשיווק תוכן של בראפטון..

“אם הייתה תרשים Venn של שיווק ופרסום תוכן, זה מתקרב ומתקרב רק למעגל אחד גדול”, אמרה מרדית ‘והוסיפה כי שיווק תוכן התחיל ככלי קטן לבניית מותג. “עם זאת, כעת, כאשר חברות חיות ומתות באופן מקוון בעקבות חווית המותג, שיווק תוכן הוא באמת שם נרדף למותג שלך בכללותו.”

שיווק תוכן מתמקד ביצירה והפצה של תוכן חשוב, רלוונטי ועקבי כדי למשוך קהל מוגדר בבירור, ובסופו של דבר, כדי להביא להמרות לקוחות רווחיות..

“קטעי Capstone הם חלק מאסטרטגיה המבוססת על צרכי התוכן של הלקוחות שלנו, המותגים שלהם ומה היעדים השיווקיים שלהם לחודש או לרבעון או לשנה,” אמרה מרדית ‘.

גרפיקה הממחישה את שמונה סוגים שונים של שירותים שבראפטון מציעה

ברפטון מציעה חבילה של שירותי שיווק תוכן כדי לעזור לחברות לעמוד ביעדים שלהן.

בראפטון, שהוקמה בשנת 2007, הפכה מספקית תוכן פשוטה לשותף אסטרטגי, לפי מרדית. במקום רק לדחוף חומר, ברפטון נוקט בגישה הוליסטית לשיפור המסר והאסטרטגיה של המותג.

“יש לנו רוחב רחב של הצעות תוכן, וזה ממש חשוב כי היעדים של כל לקוח, דמוגרפיה של יעד ואסטרטגיה הם ייחודיים,” אמרה.

שירותי חייט Brafton ללקוחות גדולים & קטן

“אנחנו באמת מנהלים את הסולם ממותגים קטנים, אימהות ופופיות ועד מותגים לאומיים גדולים ומוכרים,” אמרה מרדית ‘. “אנו מנסים לוודא כי החשבון נמצא במקום המתאים כדי לקבל את סוג התמיכה והשירות המדויקים שהוא זקוק לנו.”

Brafton מחויט תוכן לתעשיות הלקוחות

בבראפטון, עם משרדים הממוקמים בבוסטון, שיקגו וסן פרנסיסקו, יש לקוחות במגוון תחומים: בריאות ומדע, משפט ופיננסים, חינוך, קמעונאות, אורח חיים ונסיעות, ותעשיות עסקיות וטכנולוגיות..

צוות שיווק תוכן בברפטון נפגש בחדר ישיבות

ברפטון מעסיק עובדים עם חוויות מגוונות כדי שיוכלו לכתוב באופן סמכותי למגוון תעשיות.

“נגענו כמעט בכל ענף בנקודה זו בשנים שהיינו בתחום העסקי, אז בהחלט יש לנו הרבה ניסיון פנימי,” אמרה מרדית ‘.

פוסטים נוספים מבלוג: ברפטון עושה הכל

צוות היצירה של ברפטון כותב, ערוך ומתקן מגוון סוגי תוכן מדי יום. מעבר לכך, הם מפיקים ניירות לבנים, תוכן ספר אלקטרוני, תיאורי מקרה, אינפוגרפיקה, איורים וסרטונים.

“בעבר, המאמרים היו קצרים. הם היו אולי 200 או 300 מילים לפני כמה שנים, והיתה להם אולי תמונה אחת תכונתית, “אמרה מרדית ‘. “כמעט לכל התוכן יש תמונות מוטבעות, סרטונים מוטבעים, איור מותאם אישית מוטבע, ציוצים או סרטוני YouTube משובצים. הם הרבה יותר אינטראקטיביים ומעניינים מבחינה ויזואלית. זה חלק מהטכנולוגיה שלנו. “

במקום למצוא ולהתקשר עם פרילנסרים רבים ושונים בדרגות מיומנות ומאמץ שונות, לברפטון יש את כל המומחים בבית:

 • שיווק תוכן מגדיר פרסומות של קונים ומחליט איזה תוכן יהדהד בצורה הטובה ביותר.
 • כתיבה מעביר מידע שימושי בדרכים בלתי צפויות ויעילות.
 • גרפיקה קח את תשומת הלב של הלקוחות בעזרת אינפוגרפיקה, איורים ועיצוב לעיתונים לבנים ולספרים אלקטרוניים.
 • סרטונים לעסוק ולחנך לקוחות באמצעות אנימציה, תוכן חי, שידור פרסומות ובלוגי וידאו.
 • מדיה חברתית מקיים אינטראקציה עם לקוחות בסביבת מגוריהם.
 • ניתוח להפגין השפעה ותובנות בהן הלקוחות יכולים לפעול ולקבל החלטות.

“אנו מנהלים עיצוב מחדש של האתר כך שחוויית המשתמש הנכונה תהיה שם,” אמרה. “העבודה שאנו מבצעים את כולם תלויים זה בזה, והיא הולכת להיות חווית מותג נעימה וטובה למשתמש וזה גם נותן ללקוחות את תוצאות החיפוש שהם צריכים.”

Scribe: כלי פנימי מייעל את אספקת התוכן

מאמר או אינפוגרפיה נהדרים לא משיגים דבר, אם לקוחות אינם יכולים להשיג את זה ברשת. בנוסף לאסטרטגיות המותג ויצירת תוכן, מפתחי בראפטון יצרו את Scribe, כלי פנימי להעברת תוכן ללקוחותיהם באמצעות ממשק API.

“בנוסף לשירותים רחבים יותר ואסטרטגיות חזקות יותר, שיפרנו את הטכנולוגיה לתמיכה במשלוחים של כל סוגי התוכן השונים הללו,” אמרה מרדית ‘על חבילת ברפטון..

צילום מסך של פורטל ההתחברות של Scribe

Scribe, הכלי הקנייני של בראפטון, מאפשר לברפטון להעביר תוכן בצורה חלקה ללקוחות ואתרי האינטרנט שלהם.

צוותי העריכה והפיתוח של ברפטון שיתפו פעולה והסיעו מוחות עם לקוחות שונים במשך 18 חודשים כדי לקבוע איזו פונקציונליות דרושה Scribe. בין התכונות: תכונת חיפוש איתנה המאפשרת לסופרים ועורכים לעקוב אחר ההתקדמות של כל אחד ממיליון וחצי המאמרים שנשמרו בענן של Scribe.

כל מאמר עובר מספר גרסאות: טיוטה, תור עריכה, תיקונים, אישורים וחיים. בנוסף, לסופרים יש גישה ליותר מ -190,000 תמונות לשימוש במאמרים.

עדכון XML & תוסף שילוב תוכן בוורדפרס

עבור לקוחות ב- WordPress, בראפטון פיתח נוק-אאוט של תוסף. במקום להעתיק / להדביק מאמרים באופן ידני בוורדפרס, קבצי תוכן של Brafton נשמרים אוטומטית בעדכון XML. התוסף משתלב עם פונקציונליות העדכון המקורית של WordPress וכולל את ההטבות הבאות:

 • מעדכן GitHub לאיתור עדכונים אוטומטית
 • צור קשר עם טופס 7 לטיפול בטפסים
 • שגיאת מערכת שגיאה
 • משתלב עם Yoast SEO Plugin או כל ה- SEO ב- All One

צוותי הטכנולוגיה הפנימיים של הלקוחות יכולים להרחיב עוד יותר את הפונקציונליות של התוסף באמצעות ה- API וה- WordPress.

Arch Premium: כלי אוטומציה לשיווק מעביר תוכן לעבודה

אחת ממוצעות התוכנה הראשונות של בראפטון הייתה Arch Premium, כלי אוטומציה לשיווק תוכן המאפשר לחברה להזרים קריאה לפעולה בהתאמה אישית בכל אתרי הלקוחות. ניתן לעשות זאת בשלל פורמטים במאמץ רב או מעט ככל האפשר של מפתחי הלקוח לשלב אחד או יותר מהבאים:

 • דפי נחיתה להמרה יכול למשוך לידים ולהציג נכסים הניתנים להורדה.
 • טפסים מקוריים או מוקפצים ללכוד פרטי קשר מלקוחות פוטנציאליים.
 • קריאות לפעולה באתר עודד קליקים ופעולה מצד אפילו קוראים מזדמנים.

Arch Premium שולח התראות בזמן אמת ללקוח ברייפטון על כל הפניה שהתוכנית מייצרת, ומאפשר לצוות המכירות לפעול במהירות.

בנוסף, Arch Premium יכולה לעבוד ככלי עצמאי עבור לקוחות קטנים יותר שאינם משתמשים במערכות ניהול קשרי לקוחות אחרות או עבור לקוחות גדולים יותר העובדים עם תלבושות אוטומטיות שיווקיות כמו Marketo או Pardot, אמרה Meredith.

“יש מקום כמעט בכל אסטרטגיה של Arch Premium”, אמרה מרדית ‘. “אם אתה עסק קטן באמת, הכלי שלנו בעצם מעניק לך את כל מה שאתה צריך. אם אתה ארגון גדול בהרבה, Arch Premium הוא יציר אבן יסוד מועיל להבטיח כי התוכן שבראפטון מייצר עומד להיות במנעול עם כל הקמפיינים הרחבים יותר שאתה יכול לנהל. “

לדוגמה, קריאה לפעולה של ברפטון עשויה לשלוח מבקרים באתר לדף הנחיתה הקלולי Brafton או לדף Marketo אליו הלקוח מבקש להסיע את הקוראים כחלק ממסע פרסום ספציפי..

“הקורא היה נכנס דרך המאמר של ברפטון, לוחץ על הקריאה לפעולה כדי לקבל את המידע הרלוונטי ומחובר באופן אידיאלי לחלק הנכון של המשפך עבור מה שהוא מחפש ומה שהלקוח מספק,” היא אמרה אמר. “אנו יכולים למנף את התוכן שבראפטון סיפק בדרכים רבות ושונות, והכול כדי להוביל לידים ולעזור ללקוחותינו לייצר עסקים נוספים.”

תוכן בראפטון מאפשר ללקוחות להוביל את השיחה

עבור Amber ו- ShoreTel Sky, תוכן בראפטון כמעט הכפיל את מספר הקישורים הנכנסים וראה את הקוראים ממירים 43 אחוז לעתים קרובות יותר.

אוסף דיוקנאות של עובדי בראפטון

ממדיה חברתית ועד הפקת וידאו, עובדי בראפטון מוודאים שלקוחותיהם מצליחים.

“ברפטון לא רק גרם לנו להיות בטוחים יותר בנוכחותנו באינטרנט, אלא שהוא שיפר את היכולת שלנו לשווק את השירותים שלנו”, אמר אמבר..

אמבר חששה במקור שהאופי הטכני של מערכות טלפוניות עסקיות מבוססות ענן יטרפד את כמות ואיכות התוכן מברפטון. במקום זאת, אתר ShoreTel Sky הפך לפורטל מידע דינאמי ושימושי עבור לקוחות פוטנציאליים.

“אנחנו רוצים להיות מוזמנים לשיחה החברתית של התעשייה שלנו. תוכן הברפטון שלנו מציב אותנו מול האנשים שמדברים על מערכות טלפון מבוססות ענן, “אמר אמבר. “עכשיו, אנחנו לא רק מעורבים, אבל התוכן שלנו מנחה את השיחות.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me