כיצד חסויות ריחוף תומכות בסטארט-אפים מעוררי השראה – עוזרים למפתחים ובעלי אתרים מתחילים פרוייקטים בעייתיות עם רישום תחום פשוט

TL; ד”ר: חברי צוות רחף, מייקל קשן ואנטון ממין, דנים כיצד חברת רישום הדומיין מעצימה סטארט-אפים באמצעות חסויות ותמיכה כספית. הנחת היסודות לנוכחות אינטרנטית משגשגת עבור יחידים וארגונים היא הליבה של המודל העסקי של Hover. ממפתחים מקצועיים הזקוקים להקים במהירות מספר אתרים ועד טירונים העובדים על פרויקטים של תשוקה – אלפי בעלי אתרים פנו ל- Hover בגישה הלא-שטותית והפשוטה שלהם לרישום שמות דומיינים כבר כמעט 10 שנים..


לפני כמה שנים, מייקל קשן, מנהל תוכן בהובר, צעד באולם ב- XOXO, פסטיבל ניסיוני לאמנים שעובדים ברשת, כשנתקל בהרישיקש הירווי. הפסטיבל התגלה כמקום אידיאלי עבור מישהו כמו Hrishikesh לרשת ושידר את החדשות של הפודקאסט הייחודי שלו Song Exploder.

מיכאל שמע על הפודקאסט של Hrishikesh, המנתח שירים לרכיבים הגולמיים שלהם וגורם לסופרים לספר את סיפור היצירה שלהם, וידע שיש שם משהו מיוחד.

“ניגשתי אליו ושאלתי אם הוא לוקח ספונסרים ואומר שאנחנו נשמח לעזור לו”, אמר מייקל. “מעולם לא היה לו סוג כזה של עזרה, אז התחלנו לתת חסות לו באופן קבוע.”

השנים הראשונות בעסקים הינן קריטיות עבור חברות סטארט-אפ, והחסות של Hover עזרה ל Hrishikesh להוריד את הפודקאסט שלו מהאדמה. בסופו של דבר, Song Exploder נאסף על ידי Radiotopia, הרשת הגדולה של הפודקאסטים החדשים, והיא המריאה בפופולריות. Hrishikesh מאז הזמינה וראיינה שמות גדולים כמו U2, Metallica, Weezer ו- Bjork, בין היתר..

“הוא אחד מהפודקאסטים המובילים שם במוזיקה והיה נהדר לאתר אותו בשלב מוקדם ולתת לו את התמיכה כדי לעזור לרעיונותיו להצליח”, אמר מייקל. “הוא היה מסתדר בלעדינו, אבל היה נחמד לעזור לו במסעו.”

קולאז 'של צילומי הראש של מייקל קשן ואנטון ממין ולוגו Hover

חברי צוות Hover, מייקל קשן ואנטון ממין, סיפרו לנו כיצד החברה עוזרת לתמוך בחברות סטארט-אפ טק.

אנטון ממין, מומחה הרכישות של Hover, ציין כמה הוא גאה ביוזמתם לתמוך בגורמים החשובים להם במרחב הטכנולוגי. עזרה לאנשים, כמו הרישיקש, היא אבן יסוד בפילוסופיה של הובר.

“אנחנו לא לוקחים קרדיט על ההצלחה של Hrishikesh. זה הכל הוא, “אמר אנטון. “הוא דוגמה למה שאנחנו מחפשים בהפעלה, ואנחנו מנסים להתחיל את ההצלחה שלהם.”

המודל העסקי הליבה של Hover מבוסס על בניית היסודות לנוכחותם של אנשים ברשת. החברה הופכת את רישום הדומיין לפשוט ואינה נועלת לקוחות בבונה אתרים או מתמודד עם עמלות עבור תכונות, כמו פרטיות של מי, לאחר שהם רוכשים את שם הדומיין שלהם. זה נותן למפתחים ומתחילים מקצועיים כאחד את החופש להשיג את התחומים שלהם ולעבור ליצור את הפרויקטים שהם אוהבים אותם..

רישום שמות תחום פשוט בונה את קרן האתר שלך

מייקל ואנטון הדגישו כמה חשוב להיות בעסק רק לספק שמות דומיין ושירותי ניהול דוא”ל – וזהו. רחף לא יוצר חסימות דרכים המפריעות לניידות.

“יש לנו גישה ללא שטויות שבה אתה באמת הבעלים של התחום שלך,” אמר מייקל. “אנחנו פלטפורמה אגנוסטית. אם אתה נמצא, נאמר, ריבועי שטח היום ומחר, מכל סיבה שהיא, אתה רוצה ללכת ל- WordPress, אנחנו לא מציגים מכשולים לתהליך הזה. “

מייקל אמר לנו שתכונת Connect של Hover מאפשרת ללקוחות לבחור שירות מלוח הבקרה ולהזין כמה פיסות מידע כמו שם משתמש וסיסמא. רחף לאחר מכן מבצע את כל עבודות ההתקנה ברקע.

תמונה של אדם במחשב נייד עם סמלי לוגו של בניית אתרים על המסך שלו

רחף מספק את שם הדומיין, ולקוחות חופשיים לבנות את הפרויקטים שלהם בכל פלטפורמה.

“אין צורך להזין רשומות DNS כלשהן”, אמר מייקל. “אנו מקלים באמת על ביצוע התחומים שלך מה שאתה רוצה.”

לדברי מייקל, אחד האתגרים הגדולים שעומדים בפני Hover הוא להעביר את המסר הזה לאנשים חדשים במשחק בניית הרשת. קל למפתחים מנוסים או לאנשים שהשתמשו בעבר ב- Hover לראות את הערך באפשרות הישירה שלהם. אבל, למתחילים שמעולם לא הקימו אתר ולא רשמו דומיין, זה לא תמיד נראה.

“יש להם פשוט פרוייקט תשוקה משלהם, או שיש להם חנות לאמא ופופ שהם סוף סוף מקבלים ברשת”, אמר מייקל. “הם רואים דומיינים המוצעים תמורת $ 1, אך אינם מבינים שהם צריכים לשלם תוספת תשלום עבור פרטיותם של מי או כמה מורכב לבצע שינויים. המטרה שלנו היא לתקשר את הערך הזה מראש לאלה החדשים במרחב הדומיין. “

לפרויקטים או מקרים של תשוקה: העלה אתרים במהירות ברישום קל

כדי להתמודד עם האתגר בהוצאת הודעה זו, מומחי ה- UX של Hover הפשילו את השרוולים והחלו במחקר על משתמשי החברה. מה שהם מצאו היו שתי קבוצות שונות.

“זיהינו שני סוגים של פרסומות,” אמר מייקל. “הראשון שאנחנו קוראים לו דיגיטל דרו, זה מי שהלקוח שלנו היה עד לנקודה זו.”

מייקל אמר לנו כי Digital Drew הוא היזם המקצועי או האדם שעולה בראש כאשר מישהו זקוק לאתר שנבנה. סוג משתמש זה הוא בדרך כלל מישהו שרושם שמות דומיינים מרובים על בסיס קבוע לעצמם או לאחרים.

“הם צריכים להיכנס ולצאת”, אמר מייקל. “הם רק צריכים לקנות את הדומיין וזהו.”

סוג המשתמש השני הוא זה שמרחף מנסה באופן פעיל לתקשר עם הגישה הישירה שלהם. אנטון ציין שמדובר באנשים שרוצים להעביר את ההודעות שלהם באופן מקוון אך אין להם ניסיון רב באינטרנט.

צילום מסך של שלושה משתמשי רחף עם כותרות הסיפור שלהם

הצוות של Hover מקבל השראה באופן קבוע מהאנשים המשתמשים בדומיינים של החברה כדי לשדר את תשוקותיהם.

“הם מתלהבים ממשהו, אבל יש להם משרות רגילות בין 9- ל -5,” אמר אנטון. “זה עשוי להיות בשלב המוקדם של ההתפתחות ולגדול למשהו אחר. אנו קוראים למשתמש זה קריאייטיב קתי. “

מייקל מחשיב את עצמו כטיפוס קריאטי. מחוץ להובר, הלהקה שלו היא התשוקה שלו, והוא סיפר לנו כיצד הוא, כמו כל לקוחות הובר אחרים, הצליח לרשום בקלות דומיין ולעבור לבנות אתר שמגלה את העניין שלו..

לקאטי הקריאייטיב ודיגיטל דרו יש משהו משותף. לא בהכרח רוצים להתחייב לזמן עצום להשיג אתר מקוון, או אם הם אוספים שמות דומיינים, הרשמו את כולם. רחף הופך את זה פשוט כך שאנשים יוכלו להתמקד בתשע-עד-5 או בתשוקות שלהם.

פשוט עדיף: מכניקת TLD המדברת למיתוג שלך

בין אם אתה קריאייטי קאתי או דיגיטל דרו, דבר אחד בטוח – בניית שם תחום טוב היא הכרחית. מייקל ציין כי התפיסה של האתר שלך מתחילה בשם הדומיין שלו.

“באמת הכל קשור לעצמך שם מותג טוב,” אמר. “נגמרו ימי הרישום לטופ-צילום- מכירות- וצלמים-online.com. לשם כזה אין ערך SEO רב ולא נראה אמין במיוחד. “

מייקל הצביע על hover.com כדוגמה טובה יותר. השם, הוא אמר, לא ממש אומר דבר על כך שחובר היא חברת רישום תחום. אבל זה בלתי נשכח, קל להקליד ונשמע טוב בשיחה.

מציאת שם כזה יכולה להיות קשה מכיוון שלדומיינים העיקריים ברמה העליונה (TLDs), כגון .com, .org ו- .net, רשומים כל כך הרבה שמות אתרים. הפיתרון לבעיה זו מגיע עם TLDs ספציפיים יותר. TLDs החדשים מדברים על מה האתר או פרויקט התשוקה. אנטון אמר שזה אולי נשמע מצחיק עכשיו, אבל אם אתה נרשם, נניח, אתר לרכיבה על סוסים, אתה יכול להשתמש בתוסף כמו. סוס..

קולאז 'של דמות הארי פוטר מאלפוי עם .fyi TLD, כרטיסים לזכייה עם ילדים. קבוצות TLD, ו אפרוח פינגווין עם טפאט ותיק עם .mba TLD

TLDs חדשים עולים בפופולריות והם דרך יעילה להשיג את שם הדומיין המתאים ביותר למותג שלך.

“לוקח לשינוי לשקוע זמן מה,” אמר אנטון. “אבל בעוד חמש עד עשר שנים, אף אחד לא יחשוב ש”סוסים” או “עיצוב TLD” הם מוזרים. במקום זאת, אנשים יופתעו אם אין הרחבה למה שהם מחפשים. “

TLDs חדשים אלה זוכים להכרה רחבה בקהילה הטכנולוגית. עם זאת, אם נניח, מאפייה מקומית מפרסמת את אתר האינטרנט שלה בחלון, איך שמוצג שם האתר יכול לעשות את כל ההבדל. Cupcakes.bakery עשוי לבלבל כמה, ולכן מייקל הדגיש את החשיבות של הצבת מוקדמות, כמו HTTP או “בקרו אותנו באינטרנט”, לפני שם האתר.

אחיזת .com או .org עשויה להיות אידיאלית, אך כפי שמייקל ציין, ה- TLDs החדשים יכולים להיות יעילים לשידור מותג.

“אנלוגיה טובה מסתכלת על אתר. כמו השדרה החמישית,” אמר. “זה הרחובות העמוסים ביותר בעיר. אם אתה יכול להשיג את זה, בכל דרך, לך לרשום אותו. אם תקבל TLD נוסף, זה יכול להיות כמו אחת משכונות הגומחות האחרות כמו SoHo. זה לא המקום הפופולרי ביותר בעיר, אבל יש לה קהילה משלה שתוכלו להיות חלק ממנה. אין סיבה שלא תרשמו אחת כזו. “

משימה לעזור לרעיונות קפיצת מדרגה בקהילה הטכנולוגית

בבסיסה של Hover היא משימה לעזור לאנשים להשיג את הרעיונות שלהם ברשת. זה ניכר בגישה הפשוטה של ​​החברה לספק רישום דומיין פשוט ומדגיש את המאמצים האלטרואיסטיים של Hover לעזור לחברות סטארט-אפ, כמו Song Exploder, לבנות נוכחות.

לאחרונה פנה Hover למגזין המקוון “הבלוג המודרני”, ובירר לגבי חסות אתרים אפשרית. אנטון ראה שלמגזין היה נראה מודל עסקי נהדר, ערך ראיונות עם יזמים מצליחים ופרסם אותם בפורמט בלוג עבור הקוראים, ולכן היה לו Hover נותן חסות לאתר. ארבעה חודשים לאחר מכן, אנטון שמח לראות שהאתר פועל ונראה יפה.

“זה עשוי להסתכם במשהו. יכול להיות שזה לא, “אמר אנטון. “אבל אם כן, יהיה נחמד לדעת שהצלחנו לעזור למישהו בפרויקט התשוקה שלו. אנו מקווים שנוכל לספר סיפור דומה לזה של Song Exploder. “

מאז שהחלה היוזמה שלהם להחזיר לקהילה הטכנולוגית, הובר הסמיכה ארגונים רבים לשדר את תוכנם. החל מעמותות ספציפיות למשימה, כמו She ++, המלמדת קידוד נשים, ועד כנסים חדשים לטכנולוגיות יצירתיות, כמו XOXO, Hover מעניקה רעיונות חדשים וחשובים הזדמנות לפרוח באמצעות חסויות וסיוע כספי. החברה מממשת את מטרתם לעזור לאנשים לגלם את מה שהם אוהבים ברשת.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map