כיצד NETSCOUT משבשת את שוק ניהול האפליקציות וביצועי הרשת באמצעות תוכנת מתווך מנות החוסכת לצוותי זמן זמן וכסף

TL; ד”ר: כשמדובר בניהול נתונים בארגון, דיוק הוא המפתח. אמנם סכום כל הנתונים חשוב לבריאות הכללית של ארגון, אך לא כולם זקוקים לגישה לכל זה (ובמקרים מסוימים הם לא צריכים). זה המקום בו מתווכי מנות יכולים לעשות את ההבדל הגדול – על ידי מסירת נתונים רק במקומות שהם חיוניים. NETSCOUT פיתחה גישה מבוססת תוכנה לתיווך מנות שמאפשרת ניהול נתונים ברשתות ויישומים לקלה ויעילה יותר. באמצעות שילוב של למידה רציפה והאזנה ללקוחות, הצוות ב- NETSCOUT מפרק חסמים ומשבש את שוק ניהול האפליקציות וביצועי הרשת כפי שאנו מכירים אותו.


דרושים סוגים רבים של מומחי IT כדי לנהל את נתוני העסק כדי שפעולות יכולות להתנהל בצורה חלקה. בארגון, צוותים שונים זקוקים לתצוגות מסוימות של אותם נתונים כדי לבצע את עבודתם. NETSCOUT, חברה המספקת תוכנת מתווך מנות, בין פתרונות עסקיים אחרים בתחום ה- IT, היא הכוח המניע מאחורי העברת הנתונים הנכונים לאנשים הנכונים מבלי שחוטים חוצים אותם..

הבעיה מסתכמת בצוותים שיש להם צרכים נתונים דומים אך תשתיות שונות באופן מהותי, לדברי אן סאן, מנהלת בכירה בשיווק מוצרים / פתרונות..

“זה עשוי לגרום לחוסר פרספקטיבה משותפת ולמה שאנו מכנים ממגורות של ראות”, אמרה.

פתרונות זרימת המנות של NETSCOUT מאפשרים לצוותי IT לקבל את תצוגות הנתונים שהם דורשים תוך מתן תצוגה כללית משותפת של המידע. לדוגמה, צוותי NetOps זקוקים לתצוגות נתונים המאפשרות להם לפתור בעיות ברשת, בעוד שפעולות אבטחה צריכות להיות מסוגלות להציג את התעבורה ברשת כדי לקבוע סיכונים..

“הפילוסופיה שלנו היא שאנחנו צריכים להיות מסוגלים להשיג את כל המנות הדרושות לכל אחת מהקבוצות הזקוקות להם,” אמרה אן.

הארכיטקטורה מונעת התוכנה של NETSCOUT, המאפשרת לצוותי IT לגשת לזרמי מנות מבלי ליצור שיבושים, מבדילה את פתרונות מתווך המנות של החברה. בעוד שרוב מתווכי המנות הם חומרה קניינית, תוכנת מתווך המנות של NETSCOUT חסכונית יותר והתאמה אישית יותר.

“עברנו מארגון מוכוון חומרה ומכשירים להכנסת יכולות אלה לתכונות תוכנה, מה שנותן הרבה יותר גמישות לענות על אותם צרכי ארכיטקטורת רשת מודרניים שונים,” אמרה אן..

תמונה של NETSCOUT מנהלת שיווק מוצרים אן סאן עם לוגו החברה

NETSCOUT חידשה את תיווך המנות לתוכנה חסכונית, כך על פי מנהלת בכירה לשיווק מוצרים / פתרונות אן סאן.

NETSCOUT מספקת פתרונות ניהול IT לארגונים בלמעלה מ- 50 מדינות ברחבי העולם, המונה כ- 3,000 עובדים עם נוכחות הן בשירותי שירותים והן בשוק ארגוני. לאחר שעבד עם סוגים רבים של לקוחות, NETSCOUT מכיר היטב את האתגרים הקריטיים של צוותי IT מודרניים. אן נפגשה איתנו כדי לתאר כמה מהאתגרים של מתווכי מנות, יחד עם האופן בו NETSCOUT משבשת את שוק מתווכי החבילות בגישות חדשניות..

“Automagic” של מתווך חבילות מבוסס תוכנה

בהיסטוריה של מתווכי מנות, יש שורה ארוכה של פתרונות בצורה של חומרה קניינית. מכשירי המפתח המסורתיים הללו, אמרה אן, מגבילים את פעולות ה- IT.

“האתגר בכך הוא הצורך לקנות כל מכשיר בודד ואתה קשור לפלטפורמת חומרה אינדיבידואלית”, אמרה אן. “ישנם סוגים רבים ושונים של פלטפורמות חומרה, כך שהיא סוג של מערכת קבועה. אין לך הרבה גמישות איתם. “

בנוסף, לדברי אן, סוג זה של מוצר יכול להיות יקר. בשנה האחרונה הציגה NETSCOUT ארכיטקטורה מבוססת תוכנה עבור מתווך החבילות שלה. המיזם עושה כל מה שהחומרה יכולה לעשות, אך מאפשר ללקוחות גמישות רבה יותר באופן יישוםם.

הגישה החדשנית של NETSCOUT התאפשרה בחלקה על ידי פרויקט Open Compute, יוזמה המאפשרת לספקים למנף מתגי רשת חומרה סטנדרטיים והחידושים המובנים בתוכם. חברות כמו NETSCOUT יכולות להציב תוכנה על גבי החומרה, מה שהופך אותה לחסכונית יותר עבור הלקוחות.

“הלקוחות שלנו שכבר עשויים להחזיק מתגי רשת OCP ברשת שלהם יכולים להוסיף את הפונקציונליות התוכנה שמסרנו למתווכי מנות על גבי החומרה הקיימת”, הסבירה אן. “אז במקום לקנות מערכות קנייניות נוקשות או סגורות אלה, יש להם את הבחירה.”

עבור חברות הזקוקות לקנה מידה עולמי, NETSCOUT מספקת פיתרון בצורה של טכנולוגיית רשת PFS (Packet Flow Switch) שלה. יש לזה מה שאנה מכנה יכולת “אוטומגית” לחבר את כל מתגי זרימת המנות יחד עם התוכנה בצורה דינמית.

תמונה של צוות מערכות המנה של NetSCOUT Flow Flow

צוות NETSCOUT Packet Flow Systems הנדס דרך מונעת תוכנה לחיבור מתגים באופן אוטומטי.

לדוגמה, אם ארגון דורש מתווך מנות נוסף עבור רוחב פס רב יותר או מערכות חדשות, הכנסת מתג זרימת מנות חדש לרשת PFS מחבר אותו אוטומטית לאחרים. לתוכנה יש גם את האינטליגנציה שיש מתגי זרימת מנות אחרים שיאספו את הרפיון כאשר אחד מהם מועבר לא מקוון.

“אני קוראת לזה ‘באופן אוטומטי’ מכיוון שאין שום עבודה נוספת שצריך לבצע על ידי צוות הפעולות,” אמרה אן. “אינך זקוק לבקר נפרד כדי לנהל אותו.”

אוטומציה של תהליכים אלה חוסכת זמן מצוותי פעולות ה- IT והופכת את התוכנה לחסכונית אפילו לארגון הגדול ביותר ברשת, אמרה.

תכונות גמישות המובילות לתפעולי IT מדרגיים יותר

מדרגיות הייתה מוקד מרכזי עבור החברה, לדברי אן, שלדברי אן, שלמתווך המנות מבוסס התוכנה של החברה יש תכונות רבות שניתן להגדיר אותן כדי לייעל את פעולות ה- IT. בין אם כל הצוותים צריכים לראות אותם נתונים או מידע אחר לחלוטין, למתווך המנות של NETSCOUT יש את היכולת לסנן ולהתאים אישית את הנתונים שכל צוות רואה..

“היא יכולה לבצע סינון שעוזר לייעל מערכות מסוימות,” אמרה אן. “הם מסתכלים רק על סוג המנות או התעבורה שהם צריכים לבדוק, כך שהם לא יובאו מציפה.”

לדוגמה, צוותי אבטחה עשויים לרצות לראות תנועה ממקומות ספציפיים או מכל תנועה, וצוות הרשת עשוי לשלוח להם הכל. צוות האבטחה יכול להחליט לסנן עבור מערכות אבטחה ספציפיות או את סוג התנועה.

“יש הרבה פונקציות שונות שמתג מנות יכול לבצע. הכל ניתן להגדרה, כך שתוכל להתאים אישית את זה לכל אחת מהמערכות האישיות שאתה שולח חבילות אלה בכל דרך שתצטרך לעשות זאת, “אמרה אן.

פונקציה נוספת אותה מבצע מתווך החבילות היא הפשטת תגים שהונחו על מנות בעת חציית הרשת.

“כשזה מגיע למערכות הניטור או האבטחה שלך, יתכן שהם לא יוכלו לבחון את התנועה הזו או לנתח אותה כמו שהם צריכים מכיוון שיש בה את כל התגים הנוספים האלה,” אמרה אן. “אתה יכול למעשה להסיר הרבה מהתגיות האלה שלא בהכרח היית זקוק להן, כך שניתן לבצע את הניתוח על ידי מערכת האבטחה או כלי הניטור.”

למתווך המנות יש גם יכולת לטעון חבילות איזון ואת התנועה הזורמת לכל אחת מאותן מערכות בודדות. עם מערכות מרובות זה יכול לעזור עם יתירות וזמינות גבוהה. מתווך החבילות יכול לשכפל את התעבורה המגיעה מכל רחבי הרשת כדי להפחית את המורכבות עבור כל מערכת IT פרטנית.

“שוב, זה תורם ליעילות תפעולית יותר של כל אחת מאותן מערכות בודדות,” אמרה אן. “כשאנחנו מדברים על מתגי זרימת מנות, המפתח הוא לקחת את כל תעבורת הרשת הזו הדרושה ובאופן אופטימיזציה לכל אחד מכלי הניטור – כך שכל הכלים והמערכות הללו יוכלו לפעול ביעילות רבה יותר.”

הקלה על שיתוף נתונים תוך אבטחת מידע רגיש

קבלת נתונים לאנשים הזקוקים לכך זה דבר אחד. האתגר הנוסף הוא הנתונים, כגון שירותי בריאות או מידע על כרטיסי אשראי, שצריכים להישאר פרטיים. למתווך המנות של NETSCOUT יכולת להפשיט נתונים מסוימים כאשר הם נמסרים כך שלא ניתן לשתף מידע המאפשר זיהוי אישי.

תמונה של משרד NETSCOUT בסן חוזה

בנוסף למשרדים בסן חוזה, קליפורניה, NETSCOUT מחזיקה מיקומים בחמש יבשות.

אן. “בתעשיית הבריאות, עם תאימות HIPAA, אינך רוצה לראות מידע אישי המאפשר זיהוי ברשומות המטופלים,” אמרה אן. “ובכל זאת אתה משתף רשומות מטופלים ברחבי הרשת כדי להבטיח שלרופאים, אחיות וצוות תהיה הגישה הדרושה להם.”

מתווך החבילות יכול להפשיט או לפרוס את המנות ובעצם, לא לשלוח חלק מהנתונים למערכות או למשתמשים ספציפיים, תלוי באיזו רמת גישה הם מורשים לקבל או מה שהמערכות צריכות לראות. זה חל על סינון נתונים ספציפיים ברמה מעשית – לדוגמה, חומת אש של יישומי אינטרנט לא צריכה לשלוח אליה את כל התעבורה (רק תנועת רשת), בעוד שמערכות אבטחה אחרות עשויות להזדקק לראות את כל התעבורה..

“חלק ממה שאנחנו צריכים בכדי להיות מסוגלים לאזן זה צרכי העסק, המערכות וצרכי ​​המשתמשים,” אמרה אן. “פונקציה חשובה של מתווכי מנות מספקים היא היכולת לראות הכל ולספק את כל הדרוש, אך גם להיות מסוגל לסנן או להסיר דברים כמו מידע המאפשר זיהוי אישי.”

לרתום את כוח המשוב של הלקוחות בכדי להביא לחדשנות

כשמדובר בייצור מוצר טוב יותר, NETSCOUT נוקטת בגישה הוליסטית תוך התחשבות הן בידע ובמומחיות של הצוות שלהם והן בחוויה ובמשוב של הלקוחות שלהם..

“באמת חשוב שנבין את האתגרים שעומדים בפני הלקוחות שלנו כדי שנוכל לפתח כדי לתמוך בהם עם היכולות שהם צריכים,” אמרה אן.

יחד עם זאת, בצד ההנדסי, יש המון מקוריות ותנופה בחברה לשיפור מתמיד של פתרונות מתווך החבילות שלהם.

“זה איזון עבורנו תוך ניצול ההתקדמות הטכנולוגית והחדשנות, כמו גם המשך להתמקד בפתרון אתגרי ה- IT של הלקוחות כאשר האתגרים הללו ממשיכים להתפתח”, אמרה אן..

בחודש מאי תקיים NETSCOUT אירוע לקוחות בשם Engage לאיסוף משוב נוסף ולחלוק מידע עם הלקוחות. אינטראקציות לקוחות אלה, אמרה אן, הן בעלות ערך לחברה שלהם ועוזרות להם להישאר בראש שוק מתווכי המנות על ידי שאיפה ליצור את המוצר הטוב ביותר הקיים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me