הרוויחו תגמולים מקריפטו בזמן שאתה משחק באמצעות התהום: פלטפורמת משחקי הפצה דיגיטלית והמקור הגלובלי של משחקי MMO

TL; ד”ר: The Abyss, שהושק במרץ 2019, הוא פלטפורמת משחקי הפצה דיגיטלית הכוללת פעילויות חברתיות והזדמנויות להרוויח. זה החלוץ של השימוש ב- blockchain בתעשיית המשחקים עם אסימוני Abyss ספציפיים למערכת, שוק מוצרים דיגיטליים ומערכת הפניות מבוזרת. תוך התמקדות ביצירת שותפויות חדשות עם אולפני פיתוח וספקי שירותים, הצוות שמאחורי The Abyss פועל לביסוס מעמדה של הפלטפורמה כשער ליקום המשחקים MMO..


מי אומר שמשחקי וידאו מיועדים לבודדים? משחקי ריבוי משתתפים מקוונים (MMO) מאגרים כיום מאות – אפילו אלפים – של שחקנים מכל העולם באמצעות הכוח של האינטרנט.

וצמיחת השוק לא מראה סימנים להאטה. על פי נתוני סטטיסטה, משחקי MMO ומשחקי קרב מקוונים מרובי משתתפים (MOBA) היוו 25 מיליארד דולר משוק המשחקים הדיגיטלי העולמי בסך 100 מיליארד דולר בשנת 2017. בסוף שנת 2021, הערך הזה צפוי להגיע ל 43 מיליארד דולר..

התהום

הנשיא ולדימיר קורוצ’קין נתן לנו את הסקופ על התהום.

ככל שהשוק מתרחב, הצרכנים מחפשים דרכים חדשניות להעצים את חוויות המשחק שלהם, ואולי אפילו להרוויח מעט כסף תוך כדי משחק. ו- The Abyss, פלטפורמת משחק שתוכננה כשער למשחקי MMO ומשחקי תפקידים מרובי משתתפים (MMORPGs), מספקת להם דרך לעשות בדיוק את זה.

“בשנים האחרונות, משחקי MMO הפכו לאחד המגזרים הגדולים בתעשייה עם קהל מגוון של מיליוני גיימרים ומיליארדי דולרים שהניבו הכנסות”, אמר ולדימיר קורוצ’קין, נשיא התהום. “התהום נולדה מתוך הרעיון ליצור פלטפורמה ידידותית והוגנת למשחקי MMO ו- MMORPGs בהם שחקנים ומפתחי משחקים יכולים לגשת למגוון שירותים ותכונות במקום אחד.”

מערך המשחקים המגוון והאינטואיטיבי של המשחקים, שנוסד על ידי קונסטנטין בויקו-רומנובסקי והושק באפריל 2019, מציע גם הזדמנויות לגיימרים לייצר רווחים מתחביבם באמצעות פעילויות שונות, להשתתף בצ’אטים מבוססי קול וטקסט ולמכירה פומבית של מוצרים דיגיטליים. זה גם מציג למשתמשים משחקי blockchain ומרכזי קריפטו הכוללים אסימוני תהום רגילים ERC20 סטנדרטיים..

בסופו של דבר, דרך גישה חדשנית זו, בשילוב עם התמקדות ביצירת שותפויות חדשות עם אולפני פיתוח וספקי שירותים, הצוות שמאחורי The Abyss מקווה להקים את הפלטפורמה כשער ליקום המשחקים MMO..

פלטפורמה רב תכליתית הכוללת טכנולוגיית חיתוך קצה

ולדימיר אמר לנו שגישת הפיתוח האסטרטגית של הצוות שלו מתרכזת ביישום ויצירת שיטות עבודה מומלצות לטכנולוגיה ייחודית, עדכנית וחוויית משתמש חלקה – והחברה מתקדמת בהתמדה בשתי החזיתות..

פלטפורמת Abyss מבוססת על ארכיטקטורת שירות מיקרו שפותחה תוך שימוש בפתרון פנים-אל-פנים המספק העברת אירועים מובטחת בין מרכזי נתונים מחולקים גיאוגרפית – גם לנוכח אובדן חיבור זמני בתוך צמתים במערכת המופצת..

“בעת ביצוע בדיקות סינטטיות במופע AWS מסוג m4.4xlarge, הושג ערך שיא של 24 אלף הודעות בשנייה עם מסירות של 100% ומספר החזרות הממוצע היה 1 לכל 8 אלף,” אמר ולדימיר.

נתוני מערכת מאוחסנים במקרים של מסדי נתונים בענן המחולקים לקטעים כדי להפיץ את העומס, ובכך משפרים את הביצועים ומשפרים את חווית הלקוח. “פיתרון PostgreSQL כולל אחסון עם משאבי קלט / פלט ייעודיים, וכל שרד משויך למשאבים של עד 16 ט”ב ואחסון של עד 40,000 פעולות קלט / פלט בשנייה,” אמר ולדימיר.

לבסוף, מערכת חיוב משולבת הכוללת שיטת הנהלת חשבונות עם כניסה כפולה לעסקות נכנסות ויוצאות מקלה על הוספת Abyss Tokens לחשבונות משתמשים. “תכננו בקפידה את אלגוריתם תזרימי הכספים שלנו תוך התחשבות בתרחישים התזריםיים וההפצה הסבירים ביותר בין הפלטפורמה למפתחים,” אמר ולדימיר.

חלוץ השימוש בבלוקצ’יין בתעשיית המשחקים

אין זה סוד ששוק הבלוקצ’יין התחמם במהלך השנים האחרונות ללא סימני עצירה. אנליסטים צופים כי השוק יחווה צמיחה משמעותית בעתיד ויגיע להערכת שווי של 23.3 מיליארד דולר ברחבי העולם עד שנת 2023.

לטכנולוגיה מקרי שימוש פוטנציאליים במגוון תחומים, החל ממימון ובנקאות וכלה בניהול שרשרת האספקה ​​ו- IoT. אבל ולדימיר מציע שכמה מאומצי הבלוקצ’יין הנלהבים ביותר יגיעו מתעשיית משחקי הווידיאו המיליארד דולר. “הם יהוו כוח מניע למשחקי blockchain, שוק סמוך לתעשיית המשחקים שיחווה דחיפה אדירה”, אמר..

מצע התהום

הפלטפורמה כוללת Abyss Tokens, שוק מוצרים דיגיטליים, ומערכת הפניות מבוזרת.

ולדימיר אמר כי התהום תחלוץ בהקדמה המוקדמת של blockchain בתעשיית המשחקים, והחברה תקבל בברכה השתתפות מאולפני משחק מכל הז’אנרים, כולל blockchain וקריפטו. “כל המשחקים האלה ימצאו את התמיכה שלנו ויקבלו גישה לתשתיות ולשירותים שלנו,” אמר.

בנוסף, מערכת חיוב כפולה תאפשר למפתחים לקבל תשלומים עבור המשחקים שלהם במטבע פיאט כמו גם Abyss Tokens.

“אסימון התהום הוא נכס כלי עזר המעצים כל בעל עניין במערכת האקולוגית שלנו”, אמר. “זה יכול לשמש לרכישות במשחק, תגמולים ותשלומים ואחסון, בין מספר מקרי שימוש שיגדלו עם פיתוח הפלטפורמה.”

הרעיון של מטבע פנימי ספציפי לפלטפורמות אינו מהפכני לתעשיית המשחקים – למעשה, הוא הועסק באופן פעיל על ידי פלטפורמות משחק וחנויות מקוונות רבות. השימוש בפלטפורמה זו במטבע מבוסס blockchain, עם זאת, יאפשר לו לשנות את גודל הגודל. “המטרה העיקרית של אסימון התהום היא לקיים את עבודת מערכת ההפניה ושירותים אחרים הכרוכים במספר גדול של עסקאות,” אמר ולדימיר. “אי אפשר יהיה ליישם מערכת כזו ללא טכנולוגיית blockchain.”

מופעל על ידי מערכת חלוקת הכנסות חדשנית

ה- Abyss משתמשת במערכת חלוקת הכנסות ייחודית במסגרתה מחלק חלק מההכנסות שנוצרו ממכירת משחקים ושירותים בין גיימרים למפתחים בצורה של תגמולים עבור פעילויות שונות..

ולדימיר אמר כי המפתחים יקבלו 70% מכל העסקאות במסגרת המשחק שלהם, כאשר 20% נוספים יוקצו ל- The Abyss. משתמשים יקבלו את 10% הנותרים כפרסי הפניה. “גיימרים יכולים לשחק, להתרועע, והכי חשוב – להרוויח תגמולים מתוכנית ההפניה והישגי המשחק הפזורים בפרויקטים רבים של המשחקים,” אמר..

מפתחים נהנים מערוץ הפצה חדשני וכלים שיווקיים מובנים המסייעים למשוך קהלים. התהום מחייבת גישה זו כפתרון פלטפורמה כשירות (PaaS) התומך באולפנים עצמאיים עם ערימת טק שלמה להפעלת וניהול משחקים. “הפלטפורמה תעזור למפתחי משחקים להפחית את עלויות השיווק שלהם ולספק את המוצרים שלהם להמונים עם פחות זמן ופחות משאבים כספיים,” אמר ולדימיר.

לגיימרים יסופקו פתרונות מובנים שונים, כולל אפליקציות קוליות-קוליות, רכזת גילדות ומערכת שמירה על ציונים למחצה, בין דרישות אחרות המונעות על ידי הקהילה. “לדוגמה, הגרסה האחרונה של אפליקציית הקול והטקסט של TeamSpeak תהיה זמינה ב- The Abyss בצורה של פיתרון VoIP משולב שיהווה חלק חשוב מהתשתית המגוונת של הפלטפורמה,” אמר ולדימיר.

תכונת הדגל של הפלטפורמה היא מערכת הפניה ייחודית בעלת חמש דרגות, המתגמלת הן גיימרים והן מפתחים. The Abyss מציע למשתמשים תגמולים לא רק על רכישות שנעשו על ידי הפניות ישירות (רמה 1) אלא גם עבור אלה של הפניות עוקבות, עד חמש רמות. הפרס המרבי של 4% חל על הפניות ברמה 1. הפניות ברמה 2 וברמה 3 מביאות 2% לרכישה, ואילו 1% משולמים עבור רכישות שבוצעו על ידי הפניות ברמה 4 ודרגה 5.

“תוכנית ההפניה כבר פועלת ותכונות נוספות בדרך”, אמר ולדימיר. “מפתחים יקבלו גישה לרשת CPA (Cost Per Action) פנימית בה הם יכולים לנהל את התנועה שלהם על ידי מכירתם או רכישתה ממשחקים אחרים – או על ידי רכישת תנועה חיצונית נוספת מחוץ לפלטפורמה.”

פיתוחים שוטפים מצוות מקצועי מתרחב

ולדימיר אמר לנו כי פלטפורמת Abyss מפתחת על ידי צוות אנשי מקצוע עם מומחיות משמעותית בתכנות ופיתוח תוכנה.

“לדוגמה, סרגיי זכארצ’נקו, אדריכל המערכת, הוא בעל תואר שני במדעים במתמטיקה יישומית ופיזיקה,” אמר. “הוא מחברם של מספר פטנטים ופרסומים רבים הקשורים לחומרה מחשובית ומדעית.”

מומחה בולט נוסף, סטניסלב קוזין, סגן נשיא לפיתוח פלטפורמות, הוא בעל ניסיון של 20 שנה ביצירת שירותי IT ניתנים להרחבה וזמינות גבוהה, בתוספת רקע איתן בפיתוח אתרים.

כאשר הצוות ממשיך לצמוח, ולדימיר אמר שהוא מתכנן להרחיב את הפונקציונליות עם תוספת של משחקים ותכונות חדשים תוך הקמת שותפויות חדשות עם אולפני משחק וספקי שירותים כדי להאיץ את הצמיחה.

“אנו כבר בודקים כלים וכלים שיווקיים שונים בשווקים האזוריים היעדיים שלנו כדי לאסוף נתונים להמשך ניתוח ולקבלת החלטות,” אמר. “הרבה דברים גדולים נמצאים בצינור.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me