דפדף ללא גבולות: Maxthon מציע ביצועים וסנכרון חלקה בכל פלטפורמה או מכשיר

TL; ד”ר: בכל יום נתון אנו עשויים לעבוד על כמה סוגים שונים של טכנולוגיה – בין אם מדובר בטאבלט, בטלפון או במחשב – עם הצורך לנווט קדימה ואחורה בין המערכות השונות שלהם. דפדפן הענן של Maxthon מציע תאימות חלקה וסנכרון ענן כדי להפוך את כל המעבר הטכנולוגי לקצת יותר פשוט. ג’ף צ’ן, מנכ”ל Maxthon, מתאר את דפדפן הענן כ”נותן למשתמשים את היכולת לנוע ללא מאמץ בין המכשירים שלהם, ללא הפרעה בחוויית הגלישה שלהם. ” שילוב תאימות, הענן ומגוון מלא של תכונות דפדפן – כולל AdBlock משולב – Maxthon מציע אלטרנטיבה לדפדפנים מקוריים ודרך קלה לייעל את חיי המכשירים המרובים שלך..


יש בזה מידה מסוימת של בלתי נמנעות: יש לך שבע כרטיסיות לעומק לחקור את האפשרויות לרכישה הגדולה הבאה שלך, כאשר הכוח – והמחשב שלך – מתים ללא משים. לרגע אתה בהלם. מה קרה הרגע?

הייאוש נכנס; הכל נגמר. שלוש שעות ארוכות ומתישות של מחקר, של קישור אחרי קישור אחרון כדי להגיע סוף סוף למידע הנכון, ועכשיו מה? בטח, אתה יכול להשיג אינטרנט בטלפון שלך, אבל איך אתה יכול למצוא את ההודעה בפורום שוב? אתה לא יודע איך הגעת לשם מלכתחילה! הכל בטח אבוד …

או שזה? אם אתה משתמש ב- MX4, דפדפן הענן של Maxthon, אתה יכול להיאנח בהקלה ולהרים את העבודה שלך, בדיוק במקום שהפסקת, בלי קשר לאיזו טכנולוגיה אתה צריך להשתמש. אתה אחד ממיליוני האנשים מדי חודש המסתמכים על תאימות של Maxthon בין פלטפורמות וסנכרון ענן כדי לשחרר אותך ממגבלות החומרה שלך – ותוכנה.

ג’ף צ’ן, מנכ”ל Maxthon, אמר: “כשכל פלטפורמה משולבת באמצעות מנוע ה- C4 Cloud שלנו, מידע [זורם] בצורה חלקה ממכשיר למכשיר”..

כמסורת Maxthon, MX4 תוכנן עם צרכי הקהילה שלה בראש, והיא משופרת ללא הרף ותומכת בעזרת אותה קהילה. Maxthon בונה דפדפני אינטרנט עם אותה פילוסופיה כבר למעלה מ 20 שנה, החל ב- MyIE בשנת 2002. “Maxthon הייתה תופעה מקורה”, לפי האתר. “החברה צמחה מכיוון שאנשים ברחבי העולם ניסו את מוצריה ואהבו אותם.”

MX4 בהחלט מראה את התוצאות של שני עשרות השנים הללו של מומחיות דפדפן ומעורבות בקהילה, ומציע לא רק תאימות חלקה, אלא פונקציונליות מלאה, כולל מהירויות תחרותיות AdBlock משולב. כל מה שקשור למקסתון מיועד לייעל ולשיפור חוויית הגלישה המלאה שלך.

משולחן עבודה לרכבת D, דפדפן הענן של Maxthon עובד איפה שאתה עושה

בעולם הטכנולוגיה הרב-מכשיר, הרב-פלטפורמי, המשתנה ללא הרף, הוא הופך כמעט לעבודה במשרה מלאה כמעט כל הזמן להתעדכן בחדשות והגדולות ביותר – במיוחד כאשר נראה כי כל מערכת הפעלה חדשה מרגישה צורך להראות שונה מ התחרות ככל האפשר. הצורך ללמוד, ולזכור, קבוצות מרובות של תפריטים וקיצורי דרך עלולים לגרום למעבר חתחתים.

ברמה הבסיסית ביותר, ענן Maxthon מציע את היכולת לפשט את חיי האינטרנט שלך ולהשתמש בדפדפן יחיד בכל מכשיר, ובכך מבטל את הצורך להחליף דפדפנים בכל פעם שאתה מחליף טכנולוגיה. כמובן, MX4 הוא יותר מסתם דרך לאסתטיקה עקבית.

ליהנות מפלטפורמה ועצמאות מכשיר

אחת המטרות העיקריות של מוצר Maxthon Cloud הייתה מתן למשתמש עצמאות מוחלטת מהגבלות טכנולוגיות. דפדפן הענן של Maxthon מציע מעברים חלקים בין פלטפורמות ומכשירים כאחד – כאשר הכוח מוציא את שולחן העבודה של Apple, קפוץ לטאבלט של מיקרוסופט או לטלפון אנדרואיד והמשך הגלישה בקושי בהפרעה..

צילום מסך של דף הבית של דפדפן Maxthon

דפדפן Maxthon Cloud פועל בכל פלטפורמה שתצטרכו, בכל מכשיר שבבעלותכם.

דפדפן MX4 כולל גם שני מנועי טיוח שונים – Trident של IE, ו- Webkit, מ- Safari ו- Chrome – ומאפשר תאימות מתקדמת עוד יותר. אתרים תמיד יתממשו במיטבם, ללא קשר לסביבת הדפדפן שלשמה הם עברו אופטימיזציה.

אינך צריך לדאוג לביטחון כשאתה עובר ממכשיר למכשיר. Maxthon מציע הצפנה מוחלטת עבור הנתונים הפרטיים שלך, כולל סיסמאות והיסטוריה. יש להם גם גלישה פרטית, והיכולת לכבות את המעקב.

עבור רב משימות שצריכות להיכנס לחשבונות מרובים לאותו אתר, Maxthon מאפשר למשתמשים לפתוח מספר פעילויות באתר. תוכלו להיכנס בקלות לכל אתר תחת כמה שיותר תעודות זהות.

אפשרויות ההתאמה האישית שופעות; משתמשים בשולחן העבודה יכולים לנצל את מרכז ההרחבה למבחר הרחבות לבידור, מידע ומדיה חברתית. ניתן להפעיל מצבי קריאה שונים גם בדפדפנים השונים, כולל הגדרת מצב לילה לסביבות אור חלשות.

דפדפן בשמיים: שימוש בענן למעברים חלקים

חלק גדול מדפדפן הענן של Maxthon הוא כמובן הענן. MX4 מנצלת את מלוא אחסון הענן כדי להנגיש את הכל, בכל המכשירים שלך, בכמה לחיצות בלבד, דרך שירות Maxthon Passport.

לאחר הכניסה לדרכון האישי שלך, אתה יכול לסנכרן את כל מה שאתה צריך, כולל הגדרות דפדפן, סימניות, הורדות, היסטוריית חיפוש ואפילו הכרטיסיות שלך. כל שלב בנתיב מפותל אותו עשית כדי להגיע לדף שהיית זקוק לו ניתן לאחסן בענן, ולתת לך מפה מלאה של מסע המחקר שלך..

ניתן לשמור יותר מהשאילתות שלך. בעזרת תכונת מילוי הקסם, באפשרותך “לשמור ולסנכרן בבטחה את הכניסות, הסיסמאות ומידע אחר על מילוי הטפסים במספר מכשירים שונים.” לעולם אל תעבור עם הטרחה של “שכחת את הסיסמה שלך?” לאפס את התהליך שוב. אל תדאגי לביטחון. “מערכת האבטחה המשולשת שלנו מאיימת מגנה על המידע שלך על ידי הצפנתם כך שאף אחד לא יוכל לגשת אליו ללא פרטי הכניסה שלך ל- Maxthon Passport.”

גרפיקה לדחיפה של ענן Maxthon

Maxthon Cloud Push מאפשר לך לסנכרן תמונות, קטעי וידאו, טקסט ומפות.

לסנכרון הערות, יש SkyNote. SkyNote, הנגיש מתפריט הצד בגירסת Windows של הדפדפן, מאפשר לך לרשום, לערוך, לשמור ולסנכרן הערות בין מכשירים. בין אם אתה מכין רשימת מכולת או שאתה רואה את היתרונות והחסרונות של הטלוויזיה האחרונה בהבחנה גבוהה, תהיה לך גישה אליו בכל מקום שתצטרך. SkyNote מעדכן מייד את עותק הענן שלך כשאתה מבצע שינוי, כך שאתה תמיד רואה את הגרסה המעודכנת ביותר.

לכל השאר יש Cloud Push. “שליחת מדיה בצורה חלקה לכל המכשירים שלך אפשרית כעת בכמה לחיצות”, על פי האתר, המתאר את התכונה המאפשרת למשתמשים לשתף תמונות, קטעי וידאו, טקסט ומפות. כל שעליך לעשות הוא להיכנס לחשבון ה- Passport שלך, ותוכל ללחוץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הדרך שלך לשיתוף חלק באמצעות דואר אלקטרוני, SMS או הענן..

“החלק הטוב ביותר הוא,” מסביר מקסתון, “אם אתה משתף באמצעות דואר אלקטרוני או הודעת טקסט, המידע הופך להיות נגיש היישר מהמקור.” גם אם לקבוצה שלך אין Maxthon, הם יכולים להציג את המידע המשותף.

AdBlock משולב ואפשרויות למהירות

כשאתה מפתח דפדפן אינטרנט חדשני שרואה טכנולוגיה חוסמת מודעות אפקטיבית להפליא מסתערת על השוק, מה אתה עושה? אם אתה חכם, אתה משלב אותו בפונקציונליות של הדפדפן שלך.

Maxthon ראה את ההצלחה של סיומת AdBlock, האזין למשוב הקהילה והבין ששילוב AdBlock בדפדפן Maxthon Cloud שלהם יעביר אותה לשלב הבא – והם לא יכלו להיות יותר צודקים. היישר אל מחוץ לשער, תוכלו לדפדף מבלי שאשפה במודעות תחסום את הנתיב שלכם. לא רק AdBlock המשולב של Maxthon נפטר מאותן מודעות סרגל צדדיות, הוא גם מבטל את הבאנרים שמחדירים את כל הרקע שלך.

מה עוד ביקשה הקהילה שלהם? מהירות. “80% מהמשתמשים אומרים שהמהירות היא הקריטריונים לקבלת החלטה מס ‘1 שלהם והם מוכנים לוותר על תכונות כדי להשיג יותר מזה,” אמר ג’ף.

Maxthon האזין, הטמיע טכנולוגיית טיוח ואופטימיזציה ליצירת “מהירות של ברק” בדפדפן Maxthon Cloud. מבדיקות בנצ’מרק התברר כי הוצאה של דפדפן הענן המקורי, Maxthon Nitro, נמצאה כביצועים של 80% מהר יותר מהמתחרה הקרוב ביותר, עם זמני עומס של 40 מילימטרים כאשר התחמם מטמון הדפדפן..

MX5: הציצו לעתיד הגלישה

בפעם הבאה שמתקרבת סערה, קרב אותה עם הענן – דפדפן הענן של Maxthon, כלומר. אחד הדפדפנים המגניבים שכנראה מעולם לא שמעת עליהם, MX4 מוכיח כי הניסיון מוליד תוצאות מדהימות. אכן, עתיד הגלישה באינטרנט בהחלט נראה בהיר – אך לדברי Maxthon, יתכן שהוא לא נראה כמו גלישה באינטרנט..

לוגו מקסתון

“הדפדפן המסורתי גוסס”, הסביר ג’ף. דפדפני האינטרנט הוגדרו לרוב ככלי מצגת פשוטים; אבל אנחנו אומרים ‘היי, רגע, דפדפן יכול להיות הרבה יותר מזה’. “

Maxthon שואף להפוך את דפדפן האינטרנט הפשוט למרכז ניהול חיים, תוך שילוב מידע אישי, אבטחה, דואר אלקטרוני ותוכן מדיה לפלטפורמה יחידה. החזון שלהם מתעורר לחיים ב- MX5, האבולוציה האחרונה בגלישה, הכוללת סימני סימנייה חדשים ומערכת דואר לעולם המודרני..

שלב סימניה עם רישום הערות, הוסף אחסון בענן ותקבל את Infobox, לב הדפדפן החדש. “אינפובוקס הוא בעצם מרכז מידע מקוון אישי”, לפי האתר. משתמשים יכולים לנהל ולשמור לא רק סימניות באתר עצמו, אלא תוכן מהאתרים, כולל תמונות, צילומי מסך או אפילו הערות אישיות..

Maxthon אפילו מדמיין מחדש דוא”ל, עם התכונה UUMail. “כיום לרוב האנשים יש חשבונות דוא”ל מרובים, שקשים לניהול, מייצרים הרבה ספאם והם חשופים להאקרים.” UUMail של MX5 מתכוון לכבוש את בעיית הדואר האלקטרוני המסורבל, ולתת למשתמשים מנהל תיבות דואר יחיד ממנו יוכלו לשלוט בחשבונות מרובים..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map