ניהול Marqui עוזר ליזמים להתפתח ולהשיג צמיחה בת-קיימא באמצעות התייעצות ושיווק

TL; ד”ר: כאשר D’Vaughn Bell הקים את Marqui Management, זו הייתה פעולה של אדם אחד שעזרה ליזמים להשיק אתרים ולהרחיב את החברות שלהם. כיום מדובר בחברת שיווק וייעוץ מבוקשת המאפשרת לעסקים בכל הגדלים להתמודד עם אתגרים חזיתית ולנצל הזדמנויות במהירות. חברת הניהול משרתת מגוון רחב של לקוחות שמצפים ליותר מפתרונות מדף אחד המותאם לכל. המטרה של Marqui Management עם כל לקוח חדש היא לתכנן פיתרון מותאם אישית להצלחה וצמיחה בת-קיימא.


במשך שנים חברה בבעלות משפחתית בטקסס שכרה אנשי צוות מכירות חדשים בדרך המיושנת: באמצעות אינסטינקט מעי. אך בסופו של דבר, החברה הבחינה בפער רחב שנפער בין הביצועים החזקים והחלשים ביותר של צוות המכירות.

זה היה כאשר החברה פנתה למרקי ניהול בטקסס בחיפוש אחר תשובות. D’Vaughn Bell, מייסד חברת Marqui Management, הבין את האתגרים של צמיחת עסק ומילוי תפקידים תוך שמירה על רמה גבוהה של איכות.

כאשר D’Vaughn הקים את המשרד, זה היה מבצע של אדם אחד שמטרתו לסייע ליזמים להשיק אתרים ולהרחיב את עסקיהם. עם התפתחותה של מארקי היא הפכה לחברת שיווק וייעוץ עסקית של כל אחד. באותה עת שחברה בבעלות משפחתית פנתה לעזרה של Marqui Management, למשרד הייתה הניסיון והתובנה הנחוצים כדי לעזור להחיות את צוות המכירות של העסק..

תמונה של מייסדת ניהול Marqui דה ווהן בל

D’Vaughn Bell הובילה את Marqui Management ממבצע קטן לחברת ייעוץ משגשגת.

Marqui ניתח את תהליך הראיונות של החברה ואת תוכנית האובייקטים של החברה וגילה ששאלות הראיונות שלה לא נועדו להפריד בין אנשי המכירות מהמוכרים לבין אלה הממוצעים. באמצעות שאלון התמצאות בנושא תרבות המכירות, מארקי קבע מה הביא את אנשי המכירות הטובים ביותר.

התוצאות הוכיחו כי בתפקיד ספציפי זה, הלך הרוח בעל השגה גבוהה היה אפקטיבי יותר מאשר השקפה מכוונת צוות. אז החברה פעלה על תובנות אלה כשכרה את 10 אנשי המכירות הבאים שלה. התוצאות היו מיידיות ועמוקות. העובדים החדשים מכרו בממוצע 50 אלף דולר יותר בשנה מאשר קבוצת השוכרים הקודמת.

ניהול Marqui יכול לספק תוצאות דומות לעסקים בענפים רבים – ובכל הגדלים – וממשיך להתפתח יחד עם ענף הייעוץ..

“הייעוץ שונה מאוד ממה שהיה כשהקמתי את מארקי. אתה מסתובב, וכל מי שאתה מכיר יכול לעצב אתר. כולם הפכו להיות משווקים ויועצים, “אמר ד’הוון. “לכן הגברנו את הגישה שלנו. אנו מחנכים את לקוחותינו מה אנו יכולים לעשות למענם ואיך אנו שונים מהתחרות. “

בניית תכנית צמיחה לכל לקוח

מגוון רחב של עסקים פנו ל- Marqui Management בגלל אסטרטגיות התקשורת האינפורמטיביות שלה וההצלחה שהיא סייעה לאחרים להשיג. Marqui עובד עם לקוחות מכל הגדלים, כולל סטארט-אפים, תלבושות אמצע השוק ואפילו חברות גדולות השולטות בתעשיות שלהם..

“אנו עובדים עם קשת מלאה של סוגים עסקיים,” אמר ד’וואהן. “אנו עובדים גם עם אנשים, כולל כמה מתווכים ידועים באזורנו בסביבת אלן, טקסס. לחלק מהלקוחות שלנו מאות עובדים והם מבוססים היטב. “

מכיוון שלמשרד מגוון לקוחות כה מגוון, היועצים של Marqui הפכו למומחים בהתאמת תוכניות לתרבות, לסגנון, לחוזקות ולחולשות הייחודיות של כל עסק. בין אם מדובר במיטוב למנועי חיפוש, עיצוב אתרים, מיתוג או ניהול מוניטין, גישה מותאמת אישית מיועדת לצרכי כל לקוח..

קולאז 'של תמונות במשרדי Marqui Management

Marqui Management עוזרת ללקוחות ממשרדיה באלן, טקסס.

“שום דבר שאנחנו לא עושים מהמדף, ואין לנו פתרונות בגודל יחיד”, אמר ד’וואהן. “מה שעבד עבור עסק אחד לא הולך לעבוד עבור העסק הבא. היתרון החשוב ביותר שאנו מספקים ללקוחותינו הוא פיתרון מותאם. “

ללא רשימת אסטרטגיות לבחירה, צוות Marqui Management צופה, מקשיב ולומד מכל לקוח.

“ראשית, אני מכיר את יעדי הלקוח. אני חוקר את העסק שלהם. אני שואל, ‘האם הם צריכים להגדיל את הנוכחות שלהם ברשת? האם הם זקוקים לשיווק טוב יותר? והאם הם אפילו יודעים איפה הם מתחילים? “, אמר ווהן. “רק לאחר שכל השאלות הללו נענו, אנו מתחילים לתכנן תכנית לצמיחה.”

חברות משגשגות מבינות SEO וניהול מוניטין

כל עסק – החל מקמעונאית מסחר אלקטרוני ועד חנות מקומית לאמא ופופ – צריך לשאול את אותה שאלה: כיצד נוכל להגיע ללקוחות שלנו ולהראות להם כי המוצרים והשירותים שלנו מוכנים לקנייה ומשמש?

“הימצאות באינטרנט היא אחת היעדים העיקריים של הלקוחות שלנו, ויש לנו המון כלים שיעזרו בכך. ניהול מוניטין הוא גם חשוב, “אמר ד’הוון. כידוע לכל בעל עסק, נהדר להיות ידוע באופן מקוון – אלא אם כן הסיבה שאתה ידוע היא שסקירות לקוחות הן שליליות – לעיתים לשמצה – שליליות.

זו הסיבה ש- Marqui Management מציעה חבילה מלאה של שירותי ניהול מוניטין חכמים, עוצמתיים ויעילים.

“הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא שאנחנו לא עושים שום דבר כובע שחור. חלק מהלקוחות רוצים לנקוט בגישה אגרסיבית ועוינת, אך אנו מודיעים להם כי האסטרטגיות הללו יחזרו וינשכו אותן בהמשך. בסופו של דבר, גישה אנטגוניסטית רק תרכיב את הבעיות שלהם, “אמר ד’הוון.

במקום זאת, אסטרטגיית האופטימיזציה למנועי חיפוש של Marqui Management בנויה סביב ניהול מוניטין.

“אם תוצאות רעות מופיעות כאשר לקוח פוטנציאלי מחפש את המותג של הלקוח, אנו עובדים על ייצור וקידום של תוכן חיובי. זה יכול לדחוף לאחור נגד הדברים השליליים. בנוסף, אנו עוזרים להם להגיב לסוקרים ופועלים לפתור את הבעיה לטובת הלקוח. “

בגישה זו, תוצאות רעות יכולות להידחף למקום בו הלקוחות לא רואים אותם, ותוצאות טובות יכולות לעלות לראש הדירוג.

צוות גמיש ותקשורת המספק תוצאות

ניהול Marqui סייע לעסקים רבים למצוא אזורים לשיפור, כולל אותה חברה בבעלות משפחתית שהייתה זקוקה לאנשי מכירות יעילים יותר. על ידי הצגת החברה כיצד לשאול את השאלות הנכונות ולהפריד בין מאפיינים חשובים מתכונות לא חשובות, Marqui Management סייעה מייד להגדיל את השורה התחתונה של החברה ב 500,000 $..

צוות ממוצע יכול לספק תוצאות ממוצעות בלבד. זו הסיבה שדוואן מבקש מצוותו להיות יוצא דופן.

“אנו גמישים לחלוטין ויש לנו אנשים במגוון מיקומים שונים, אך תקשורת היא בבסיסנו. זה אומר שכל הצוות יכול לתקשר ישירות זה עם זה בכל עת. בין אם זה נציג שירות לקוחות או מנהל פיתוח עסקי, כולם יודעים להגיע אליי – ואני מגיב מייד, “אמר ד’ווון.

ומה שנכון לצוות מארקי נכון לא פחות מבחינת הלקוחות שלו.

“לכל הלקוחות שלנו יש את הדוא”ל הישיר שלי. אם מתעוררת אי פעם בעיה, אני שם כדי לוודא שהיא מטופלת, “אמר ד’ווון.

זה המפתח לתרבות יוצאת הדופן של מארקי – וזה הלקח שהם העבירו ללקוחותיהם, כולל חברות שנלחמות לצמוח לאחר שפגעו ברמת מכירות. כשמארקי נכנסת, היא אינה מציעה את התיקונים הקלים והברורים ביותר – היא שואבת פתרונות מעושר הניסיון, המומחיות ותרבות שלה..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map