MapQuest Reinvented – כולל ממשקי API ממוקדים בעסקים, רכישה של SocialRadar והזדמנויות פרסום מקומיות ממוקדות

TL; ד”ר: אחד משירותי המיפוי הפופולריים והמדויקים בעולם, MapQuest ממשיך להמציא מחדש את הפלטפורמה הראויה לאותה הכרה. יותר מ 38 מיליון משתמשים חודשי מעסיקים את הנתונים המדויקים המדויקים של הכלי כדי למצוא כניסות לחנויות בפועל; בינתיים עסקים משתמשים בשירות בכדי לשפר את הנראות בעזרת כלים שיווקיים גיאוגרפיים. נהגי צי המשתמשים ב- MapQuest מבלים פחות זמן תקועים בתנועה בזכות API של הוראות מסלול המסייע להם לעקוף אזורים עמוסים, להאיץ את זמני האספקה ​​ולשמור על הלקוחות. באמצעות חדשנות מתמדת וגיבוי חברת האם Verizon Communications, הערך של MapQuest ממשיך לצמוח לעסקים ולאנשים פרטיים..


מעטות חברות טכנולוגיה שקיימות כל עוד MapQuest נותרות רלוונטיות וחדשניות כיום.

אתר MapQuest, שהוקם בשנת 1967 כשירותי קרטוגרפיה, הוצג בשנת 1996 לפני התפשטות הטלפונים החכמים. באותה תקופה, רוב המשתמשים באתר החלוץ היו מדפיסים הוראות ולוקחים איתם על הכביש.

עד 2005, ככל שמוצרים חדשים ומהירים יותר עקפו את מה שהייתה הטכנולוגיה פורצת הדרך של MapQuest, נראה כי החברה הגיעה למבוי סתום. אבל, כדי לשאול ציטוט פופולרי, “הדיווחים על מותו היו מוגזמים מאוד.”

MapQuest המציאה מחדש את הפלטפורמה בשנים האחרונות. באמצעות תוספת של נקודות עניין מובילות בתעשייה (POI) והצעות פרסום ממוקדות למילוי צרכים עסקיים, נראה כי החברה כעת מוכנה לתת ליישומים ניידים פחותים רווח לכספם – היישר לדלתות הכניסה העסקיות..

צילום מסך של מסלול MapQuest בלוס אנג'לס

MapQuest כוללת כעת נתוני POI מובילים בתעשייה שמדריכים משתמשים לכניסות חנויות בפועל.

בעוד שאפליקציות ניווט טיפוסיות נשארות עדכניות באמצעות עדכונים קבועים, חלק ניכר מנתוני הניווט המפורטים שלהם פגם משמעותי – הם מפנים משתמשים למיקום ה- GPS של כתובת, ולא לכניסה העסקית של אותה כתובת. כאן מתכננת MapQuest להתבלט, ולפעול להובלת משתמשים ישירות לדלת הכניסה גם כאשר משרד או חזית ממוקמים בין שלל עסקים אחרים..

היתרונות של הכרת נקודות כניסה ספציפיות ברורים למשתמשים, אך MapQuest מתמקדת גם במתן עסקים עם ראות מוגברת – הבאת לקוחות חדשים והפעלת כלים המסייעים לנהגים להימנע מלהיתקע בתנועה בדרך למשלוחים..

נתונים מדויקים יותר על נקודות עניין באמצעות רכישה של SocialRadar

נקודת ציון מציינת מקום מסוים במפה או בתוכנת מיקום שאליה אפשר למשוך מטיילים. זה יכול להיות ייחודי כמו פארק לאומי או אנדרטה או נפוץ כמו תחנת דלק, רשת קפה, או ג’וינט המבורגר פופולרי.

מפות איכותיות כוללות נקודות עניין מיוחדות רבות ממגוון קטגוריות כדי לעזור למטיילים למצוא את דרכם למקומות שהם אולי לא יודעים שהם רוצים לבקר בהם. משתמשים המנווטים בטריטוריה לא מוכרת יכולים לבחור נקודות עניין ייחודיות או נקודות דרך. נתוני POI מדויקים חיוניים כדי שמשתמשים לא ילכו לאיבוד.

על ידי שימוש באלגוריתמים וטכניקות מגוונות, כמו לימוד נתונים של תצוגת רחוב וייעוץ לבעלי עסקים פנים אל פנים, SocialRadar פעל לאיתור המיקום המדויק של מבנים ואזורים, על פי מאמר של TechCrunch. לאחרונה נרכשה על ידי Verizon וקיפלה לטכנולוגיה של MapQuest, SocialRadar נבנתה על ידי קבוצה קטנה של מפתחים שביקשו להפוך את תוכנת הניווט למדויקת ככל האפשר.

POIs המשופרים של MapQuest דרך SocialRadar

הרכישה של SocialRadar שיפרה את נקודות העניין של MapQuest לכלול היכן שהיו נמצאים חזיתות בתוך מבנים.

לא רק שהמיקומים הכלליים מדויקים, אלא SocialRadar מתגאה בידע על נקודות כניסה ספציפיות – ניתן להפנות את המבקרים לדלת הכניסה ולא אל הצד הבניין הצמוד לרחוב. כאשר עסקים מרובים חולקים יחידה אחת בבניין, SocialRadar מציין את היחידה או הסוויטה המדויקים. עם תשומת לב כזו לפרטים הקטנים, MapQuest מתהדר ברמת הדיוק הגבוהה ביותר, מבלי להשאיר משתמשים אבודים במתחם בניין ענק.

הכלים הגאוגרפיים של MapQuest עוזרים לעסקים בשיפור הנראות

סקירת מפות, כאשר מתקרבים יותר מדי, נוטים להציג רק נקודות עניין חשובות. מפות רחוב רבות, נייר או דיגיטלי, עשויות לא תמיד להציג את התצוגה המפורטת ביותר של הרחובות והעסקים שנמצאים עליהם. בדרך כלל מוצגות רק מסעדות או פארקים מרכזיים, אלא אם כן המשתמש קובע במכוון נקודת דרך עסקית.

MapQuest מאפשר לבעלי עסקים להגדיל את הנראות שלהם – אפילו כאשר מתקרבים למפה. באתר החברה יש תת-דומיין שלם לעסקים. קבלת עסק במפה זה פשוט כמו הגשת רישום עסק דרך מדור העזרה של MapQuest.

רשימות בסיסיות כוללות שם עסק, כתובת, קואורדינטות, מספר טלפון וכתובת אתר. למנויי Premium Yext יש אפשרות לעדכן את הרישומים שלהם בכל עת, כמו גם להוסיף לוחות שנה, שעות פעילות, תמונות ורשימות שירותים לגילוי על ידי משתמשי MapQuest.

1. אתרים ויישומים שימושיים יותר באמצעות ממשקי API גמישים & SDKs

חלק מממשקי ה- API המוצגים של MapQuest כוללים API של הוראות הגעה כדי להבטיח נתיבים מדויקים ויעילים לנהגים, וממשק API סטטי של מפה המאפשר ליישומים להציג רבים מהמסעדות, תחנות הדלק והמשרדים הקרובים. מפתחים יכולים להשתמש ב- SDKs כדי לשלב את נתוני MapQuest באתרים שלהם או באפליקציות הניידות שלהם עבור אנדרואיד או iOS.

ערכות פיתוח תוכנה אחרות כוללות פלאגינים של עלונים כמו תוספי Geocoding, Traffic ו- Routing. קידוד גיאוגרפי הוא התהליך שבו כתובות בסיסיות ותיאורי מיקום ממירים לקואורדינטות. התוסף Geocoding שולח בקשות API לקואורדינטות ומציג את התוצאות על גבי מפה.

תוסף התעבורה משתמש בשירות ה- API של MapQuest Traffic כדי להציג נפח תנועה ומידע על אירועים. ניתן להחליף שכבות אלה בנפרד או להציג אותן בבת אחת. תוסף הניתוב יוצר קשר עם ממשק ה- API כדי להציג מידע ניתוב בסיסי או מתקדם. מידע מתקדם עשוי לכלול מסלול שנוצר עם מספר מיקומים, מסלול שנמנע מכבישים סגורים או אגרה, או נתיב שנקבע מחדש לזמן או למרחק נסיעה אופטימלי.

2. משלוחים חכמים יותר באמצעות אופטימיזציה של מסלול מקטינים עלויות תפעוליות

עלויות התפעול גדלות כאשר המסירות מתעכבות עקב נהגים הנשענים על הוראות לא מדויקות. תוכנת מיפוי טובה המציעה את המסלולים הקצרים ביותר בזמן נסיעה כמו גם במרחק מונעת עיכובים ומבטיחה יעילות מירבית.

במקום להציע רק את המסלול הקצר ביותר המוגדר כברירת מחדל, התוסף Traffic מאפשר לנהגים לנווט בין האזורים הפחות עמוסים ולהימנע מכל אירועי בניה או תנועה, ובכך מבטיח את ההגעה המהירה ביותר האפשרית.

תוסף התעבורה של MapQuest

הידיעה היכן מגובה תנועה עוזרת לנהגי משלוחים להימנע מלהוציא זמן מיותר בכביש.

הימנעות מכבישי אגרה ונתיבים שאינם משאיות חשובה למשלוחים, כך שגם אלה הם אפשרויות. תוסף הניתוב מאפשר משלוחים חכמים יותר על ידי מציאת הנתיב הקצר ביותר מנקודה אחת לאחרת וכן את הדרך הקצרה ביותר הכוללת את כל העצירות הדרושות.

נהגי משלוחים לא רוצים לבלות את כל הלילה בכביש, ועסקים לא רוצים לצרוך דלק שלא לצורך ולהפעיל הוצאות אחרות הקשורות לנסיעות.

3. יתרונות פרסום דרך קהל של 38 מיליון מבקרים חודשיים

MapQuest, עדיין אחת הפלטפורמות הפופולריות ביותר לניווט דיגיטלי, מתגאה ב -38 מיליון מבקרים מרשימים בחודש. משתמשים אלה מחפשים באופן ספציפי את MapQuest עקב דיוק הפלטפורמה ותשומת הלב של החברה לפרטים.

בעיניים רבות כל כך במפות MapQuest, שפע הזדמנויות הפרסום, והחברה מציעה עסקאות פרסום המתאימות לצרכים של מרבית בעלי העסקים. חלק מהטבות המוצעות בשותפות פרסומית כוללות מודעות ברשת המדיה, סיכות ממותגות, ונתיבים ממומנים.

תכונות אלה מסייעות לעסק לעבור מעבר לסתם נקודה במפה, או גרוע מכך, להיות בלתי נראה לחלוטין. סיכות בהתאמה אישית בולטות בין עיצובי הסיכה הסטנדרטיים ומושכות מיד את תשומת לב המשתמש. למודעות לתצוגה יש פוטנציאל להגיע למיליוני אנשים מדי חודש, ויוצרים כמויות אדירות של תנועה חדשה לאתרים עסקיים והגברת המודעות למותג בתהליך..

MapQuest מיועד לצמיחה – להגיע אליך לאן שאתה רוצה להגיע

בסופו של יום, 38 מיליון מבקרים בחודש מראים כי מעמדה של MapQuest לא רק חי אלא משגשג. היתרונות של MapQuest – כולל רמת דיוק גבוהה וקריאות גבוהה – שמרו על הרלוונטיות של החברה בענף. הפלטפורמה הומצאה מחדש והיא ממשיכה להיות אחד משירותי המיפוי הפופולריים ביותר, ו- MapQuest תמשיך לחדש ולהתפתח לנתוני מיקום מהירים יותר, מדויקים יותר, ומפורטים יותר שנמסרים על ידי תוכנת ביצועים..

עם הכללת טכנולוגיית SocialRadar, MapQuest מכוונת את המשתמשים לא רק לחסימה הנכונה ברחוב הימני, או לבניין הנכון. זה יותר מפורט מזה. כאשר הכתובת המסופקת כוללת מספר רב של עסקים, כמו גם בניין משרדים טיפוסי, MapQuest מכוונת את המשתמשים לעסק הרצוי להם, כולל מספרי הרצפה והסוויטה, ולא רק לסביבה הכללית כמו רוב מערכות הניווט הדיגיטליות. בקיצור, לאן שלא תרצו להגיע, MapQuest נחושה לעזור לכם להגיע לשם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map