השנה הגדולה של MailChimp – מיליוני הכנסות שנוצרו עבור לקוחות מאשרים אוטומציה שיווקית היא פיתרון יעיל לבעלי אתרים ו- SMB.

TL; ד”ר: אוטומציה היא מילת באזז פופולרית בחוגי השיווק כיום. זה מאפשר ליזמים להימנע ממשימות שגרתיות ולהתמקד במשימות של עסקיהם. מאז 2001 MailChimp מסייעת לחברות לאוטומטי תהליכי עבודה כדי לבנות מודעות למותג, להגדיל מכירות ולייצר מעורבות לקוחות רבה יותר. לחברה היסטוריה ארוכה של מתן פתרונות שיווק יעילים לעסקים קטנים ובינוניים, והדו”ח השנתי של MailChimp לשנת 2016 הוא עדות לכך שהם לא מתכוונים להאט את הקצב. בשנה שעברה שלחה MailChimp יותר מ 246 מיליארד מיילים שהניבו ROI ניכר עבור לקוחותיהם. עם תכונות החורגות מאוטומציה רגילה בדוא”ל, כולל המלצות על מוצרים, פתרונות נטישת עגלה ושילובים חדשים עם CRM, MailChimp ממשיך את מסורת ההנהגה שלהם בתחום השיווק המקוון.


כשמדובר בשיווק דיגיטלי, אסטרטגים רבים אומרים כי הפתרונות הטובים ביותר שלהם הם אוטומטיים. הסיבה: זה יעיל. על פי קבוצת Annuitas, עסקים שמבצעים אוטומציה של תהליכי שיווק רואים עלייה של 451% במספר הלידים המוסמכים. מחקר זה נתמך על ידי ממצאי קבוצת לנסקולד: 78% מהמשווקים טוענים כי אוטומציה היא המנוע המניע מאחורי הכנסות מגבירות.

בגלל התשואות המשמעותיות שמציע אוטומציה של שיווק השקעות, אין פלא שעסקים קטנים ובינוניים מסתדרים בהמוניהם כדי למצוא את הפתרונות השיווקיים הדיגיטליים המתאימים להם. במשך כמעט שני עשורים, MailChimp עונה לקריאה זו ומחדש את האופן בו עסקים מסוגלים לעסוק ולטפח בסיס לקוחות.

לוגו MailChimp

מאז 2001, MailChimp מספקת ל- SMB פתרונות שיווק אוטומטיים יעילים, מתקדמים.

הדו”ח השנתי של MailChimp לשנת 2016 מראה כי אין לחברה תוכניות לוותר על עמדתם בקדמת מרחב השיווק המקוון. בשנת 2016 עזרה החברה ללקוחותיה לשלוח מיליארדי הודעות שיווק אוטומטיות לקהלים ממוקדים.

MailChimp אינו מספק רק שיווק בדוא”ל עבור לקוחותיהם. הם מציעים גם חברות קטנות ובינוניות קטנות ובינוניות, כגון זרימות עבודה אוטומטיות, המלצות על מוצרים ומעקב אחר לקוחות, שעובדות בהרמוניה במטרה לגדול עסקים ובשורה התחתונה. עם שילוב חדש עם CRM ומדיה חברתית באופק, MailChimp נראה להמשיך את הצלחתם כמובילה בתחום השיווק הדיגיטלי..

נשלחו דוא”ל לקוח 246B + & 3K + קילו קפה שנבשלו בשנת 2016

246,148,661,219. זה מספר המיילים שנשלחו על ידי לקוחות MailChimp בשנת 2016. המספר הוא עצום. עם שיעור פתוח של כמעט 30% (זהו > 66 מיליארד דולר), אין פלא שעסקים המעסיקים את הפתרונות של MailChimp רואים עלייה בשיעורי ההמרות.

גרפיקה המציגה נתונים סטטיסטיים של MailChimp

ל- MailChimp הייתה שנה גדולה נוספת בשנת 2016 עם יותר מ- 246 מיליארד מיילים שנשלחו שהניבו תשואות גדולות עבור לקוחות.

קריאות הפעולה (CTA) בהודעות הדוא”ל האוטומטיות הללו הוכחו כיעילות, מכיוון שלחצו על כמעט 5 מיליארד דולר. משמעותן של הכנסות CTA מוצלחות עבור עסקים, ומסעות הפרסום השיווקיים בדואר אלקטרוני של MailChimp לא איכזבו.

נתונים סטטיסטיים מרשימים נוספים מהשנה הגדולה של MailChimp הם:

 • 1,384,130,222 מיילים שנשלחו ב- Cyber ​​Monday
 • 1,449,075,920 מיילים שנשלחו ביום שישי השחור
 • 724,536 קמפיינים לבדיקת ריבוי משתנים ו- A / B נערכו
 • 85,813 חנויות מסחר אלקטרוני המחוברות לחשבונות MailChimp
 • 10,553 דוחות השוואה שנוצרו על ידי משתמשי מקצוענים
 • 451 שרתים חדשים פרוסים

ניתן לאסוף נתונים סטטיסטיים מהדוח השנתי של MailChimp, החורג מהנתונים הרגילים שהובאו לעיל כדי להוסיף אישיות מסוימת לחברה. לדוגמה, בדו”ח נכתב במשרד 3,640 פאונד של קפה (ואספרסו).

כמו כן, 950 בלוני מים הושלכו במהלך הקרב השנתי של בלון המים. ניתן להניח רק שכל אותם בלונים התפוצצו מכה.

הדיווח מוזר, ממש כמו MailChimp, ומציג אמנות פרי המתארת ​​את הלוגו של החברה העשוי מ 386 אוכמניות. הדברים הקטנים כמו אלה שמים פנים אנושיות (או שימפנזה) על החברה.

אוטומציה שיווקית ברמה ארגונית מייצרת החזרות גדולות עבור חברות קטנות ובינוניות

MailChimp הוא בערך הרבה יותר ממספר האוכמניות ביצירת אמנות או כמות הקפה הצורכת על ידי הצוות. מדובר על אוטומציה שמייעלת את תהליכי העבודה העסקיים כדי למקסם את הצמיחה בשורה התחתונה.

ישנם אינספור מקרי שימוש בהם אוטומציה באמצעות דואר אלקטרוני יכולה לסייע לעסקים קטנים ובינוניים למשוך עסקים חדשים, להגדיל מכירות ולבנות מודעות לשם המותג. משתמשי MailChimp מוצאים שהחברה מספקת בדיוק את הפיתרון הדרוש. MailChimp, מעבר לשיווק רגיל במייל, מספק כלים חדשניים רבים עבור הלקוחות שלהם.

זרימות עבודה אוטומטיות & חיבור חנות חיזוק כל דגם עסקי

משווקים שמעוניינים לשלוח דוא”ל ממוקד ללקוחות ספציפיים על בסיס תאריך, פעילות או אירוע יכולים לעשות זאת באמצעות MailChimp. אחת מזרימות העבודה האוטומטיות הפופולריות ביותר היא לשלוח ללקוח חדש דוא”ל מבורך שיעזור לו להיות יותר בנוח עם המותג.

שילובים עם פלטפורמות eCommerce, כגון Shopify, Magento, BigCommerce ו- WooCommerce, זמינים למשתמשים ב- MailChimp. זה נותן לעסקים את היכולת לחבר בין חנויות מקוונות ליצירת קמפיינים שיווקיים לצורך מעקב והמלצות מוצרים בהתאמה אישית ללקוחות.

גרפיקה המתארת ​​את מספר חנויות המסחר האלקטרוני המחוברות לחשבונות MailChimp

משתמשי MailChimp יכולים לחבר חשבונות לפלטפורמות מסחר אלקטרוני כדי לשלוח הודעות בהתאמה אישית ללקוחות.

MailChimp אינו מיועד רק למפעלים מונעי רווח. עמותות יכולות לנצל את השירות גם עם האוטומציות הבאות:

 • תומך באונדינג – הודעות קבלת פנים אוטומטיות שנשלחו למתנדבים ותורמים
 • הכרה מצד תומכים – הודעות תודה אוטומטיות לתורמים
 • חידוש חברות – הודעות חידוש אוטומטיות
 • אירוע – תזכורות לאירועים אוטומטיות

בנוסף לעבוד היטב למלכ”רים, MailChimp מציעה גם אוטומציה בדוא”ל המיטיבה עם קהילת החינוך. ניתן להשתמש בשירות לשליחת דוא”ל המתריעה בפני סטודנטים חדשים להתמצאות או לפרסום קורס צמוד.

המלצות מוצר & פתרונות לעגלה נטושים מניעים המרות

דרך מצוינת נוספת לבצע אוטומציה של שיווק היא המלצות על מוצר בהתאמה אישית. הרעיון הוא להציג מוצרים ללקוחות על סמך היסטוריית הרכישה שלהם. לדוגמה, אם לקוח רכש את התקליטור החדש של ליידי גאגא, כלי ההמלצה של MailChimp יפיק דוא”ל מעקב הכולל הצעות למוצרים דומים, כמו למשל, המהדורה החדשה של ביונסה או להיטי מדונה קלאסיים..

מקרה שימוש מועדף נוסף לצורך אוטומציה בדוא”ל נוגע לנטישת עגלת הקניות. במקרה שלקוח נשר במהלך תהליך הרכישה, ניתן לשלוח דוא”ל מותאם אישית שאולי מציע הנחות או תמריצים אחרים כדי לגרום ללקוח להמיר את המרה. זו הסיבה שהאינטגרציות עם פלטפורמות ה- eCommerce שהוזכרו לעיל כל כך מועילות עבור משתמשי MailChimp.

שילוב יעדים עוזר בהתאמה אישית של הודעות על סמך אינטרס הלקוחות

משתמשי MailChimp יכולים ליצור אוטומציות בהתאמה אישית באמצעות יעד. תכונה זו מבוססת על טכנולוגיית קובצי cookie המשתמשת בקטע קוד קטן ש- MailChimp מאחסן בדפדפן המנוי..

לאחר מכן, כאשר אותו מנוי יבקר באתר החברה בשלב מסוים בעתיד, MailChimp יזהה את העוגיה. אם המשווק יצר אוטומציה בדוא”ל על סמך אותו ביקור, הלקוח יקבל דוא”ל.

יעדים הם דרך נהדרת לשלוח דוא”ל ברוך הבא ללקוחות שלא ביקרו זה זמן מה. עבור משתמשי MailChimp מתקדמים, ניתן להפעיל יעדים גם על סמך אירועי JavaScript.

אנליטיקס נתונים-מרכזי & דיווח על פרטי יעילות קמפיין

אין פיתרון שיווקי מקוון שלם ללא ניתוח. MailChimp מספק גם שם. עבור כל קמפיין בדוא”ל, MailChimp מציע דוחות הכוללים סקירה כללית של לוח מחוונים פלוס מידע מפורט שניתן להעריך על ידי לחיצה על הכרטיסיות הבאות:

 • קישורים – מספר הקליקים הכוללים והייחודיים עבור כל אחד מהקישורים שעוקבים אחר הקמפיין
 • חברתית – שאהב את הקמפיין בפייסבוק ואת רשימת המשפיעים המובילים
 • מסחר אלקטרוני – פירוט הרכישות של כל אחד מהמנויים
 • בדיקת A / B – דוח למשתמשים שניהלו קמפיין לבדיקת פיצול

בנוסף, דוחות מסעות הפרסום של MailChimp מכסים גם את מספר הנמענים, המסירות, מיילים שהוקפצו, ביטלו את המנויים ונפתח. משתמשים יכולים להשוות את מספר הפתיחות והקליקים הממוצע שלהם לממוצעים בענף הספציפי שלהם.

גרפיקה המתארת ​​את מספר הדוחות האנליטיים MailChimp שנוצרו בשנת 2016

MailChimp מציעה חבילת ניתוח מלאה כך ש- SMBs יכולים להעריך את היעילות של קמפיינים ולמקד מחדש לפי הצורך.

אלה רק דוגמא קטנה ממה שמציע דוח MailChimp. MailChimp מספק מגוון בריא של דוחות אנליטיים כך שמשווקים יכולים להשתמש בהם כדי לכוונן את הקמפיינים שלהם.

לדוגמה, אם אנליטיקה אומרת כי לאימיילים של SMB המציעים הנחה בשורת הנושא יש שיעורים פתוחים גבוהים ביותר, ניתן לשנות את קמפיין השיווק כדי להתמקד בשליחת דוא”ל נוסף המציע הנחות בשורת הנושא. הנחיית עסקים להחלטות מונעות נתונים, כמו זו, הופכת את MailChimp לשותף יעיל עבור חברות קטנות ובינוניות.

שילובים חדשים עם CRM & ממשיכים חברתיים לפשט את השיווק

MailChimp, כמו כל חברת תוכנה מצליחה, מבינה שהמוצר שלהם לעולם לא סיים. תמיד יש דרכים חדשות לגילוי וחדשנות. זה בדיוק מה שעושה MailChimp על ידי הצעת אינטגרציות חדשות עם CRMs ומדיה חברתית.

שילובים אלה מאפשרים לפתרונות השיווק של MailChimp לעבוד בד בבד עם פלטפורמות אחרות על מנת לייעל קמפיינים. קהלים המותאמים בטוויטר, למשל, הם שילוב המאפשר לעסקים לסנכרן את רשימת MailChimp שלהם עם מודעות Twitter. זה מאפשר להם למקד למנויים באמצעות מודעות הרלוונטיות לתחומי העניין שלהם.

MailChimp משתלב גם עם CRM המוביל בתעשייה של Salesforce. על ידי שילוב MailChimp ב- CRM, המשתמשים יכולים לפלח את הרשימות שלהם ולפרוס קמפיינים ממוקדים.

אין זה סוד שיווקי אוטומטי יכול להיות עצום לעסקים, במיוחד כאשר פתרונות, כמו של MailChimp, ניתנים לקנה מידה ומשולבים על פי צורך. מחקרים מראים כי עסקים מנצחים בגדול בשיווק בדואר אלקטרוני, והשנה הגדולה של MailChimp היא עדות לעובדה זו. לפחות בעתיד הנראה לעין, MailChimp ימשיך להוביל את החיוב במרחב השיווקי הדיגיטלי ולעזור לעסקים לממש את יעדי הצמיחה וההכנסות שלהם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me