JavaPipe: פתרונות אירוח גמישים המותאמים למפתחי ג’אווה ומגובים על ידי תמיכה מהירה בברק

TL; ד”ר: JavaPipe, שנוסד בשנת 2001, הוא מארח אינטרנט המגובה על ידי מומחים המתמחים בג’אווה. JavaPipe, אשר ממוקמת בסולט לייק סיטי עם מרכזי נתונים באמריקה ואירופה, מספקת מערכת פתרונות כוללת, כולל הגנת DDoS, כדי להבטיח חוויות משתמש מאובטחות, בעלות ביצועים גבוהים ואמינים. עם דגש על תמיכת לקוחות מהירה ואפשרות אירוח וורדפרס חדשה המופעלת על ידי LiteSpeed, JavaPipe ממשיכה לספק פתרונות אירוח גמישים למפתחים ברחבי העולם..


האינטרנט נתן לג’ון לארסן קול – והוא השתמש בקול הזה כדי להפיל חסמים לבעלות עסקית.

ג’ון, החירש, החל להשתכשך בפיתוח ואירוח אתרים בראשית שנות האלפיים לאחר שפוטר מעבודתו הקודמת. המאמץ היה פורה, וג’ון החל להרוויח הכנסות חוזרות. “האינטרנט עזר לרמת את המגרש בשבילי,” אמר. “סיימתי קריירה בתעשיית הטק.”

שוקי העיצוב והפיתוח נהפכו לרווחים יותר ויותר, ולכן ג’ון עבר בעיקר לאירוח. אבל גם הזירה הזו לא הייתה מאוכלסת בדלילות.

“הייתי צריך להתבלט איכשהו, אתה יודע, להיות ייחודי בדרך כלשהי,” אמר ג’ון. “חקרתי אירוח ג’אווה מבוסס Tomcat והחלטתי לכתוב פלטפורמה לתמיכה במפתחי ג’אווה מכיוון שזה כמעט לא היה קיים באותה תקופה.”

כך נולדה JavaPipe.

לוגו JavaPipe

JavaPipe מציעה אירוח אתרים בדרגה עסקית עבור אתרי אינטרנט ויישומים של Java.

כיום ג’ון וצוותו ההדוקים עובדים סביב השעון כדי לשרת כמעט 600 לקוחות מתוך רשת מרכזי נתונים באמסטרדם, בוקרשט ושיקגו. אירוח ג’אווה מבוסס ייחודי מבוסס ענן של החברה מספק למשתמשים את הניהול הקל הטמון בסביבה משותפת בתוספת שליטה ומשאבים של שרת ייעודי. פתרונות יעילים להתאמה אישית של DDoS להפחתת לקוחות ושומרים על לקוחות, ושירות אירוח וורדפרס החדש של החברה מציע מהירות, ביצועים ומדרגיות..

ישבנו עם ג’ון באמצעות שירות ממסר הווידיאו של סורנסון – שלם עם וידאו דו כיווני, פרשנות ASL וטכנולוגיית העברת קול (VCO) – כדי לדון בפתרונות אלה ועוד.

אירוח ענן מהיר ויציב לאתרי Java ו- PHP

JavaPipe מספקת פיתרון גמיש ומותאם אישית המותאם למפתחי Java המחפשים ליצור אתרים מאובטחים וקלים לתחזוקה העקביים בין פלטפורמות מרובות.

ג’ון אמר כי מארחי אינטרנט רבים של Java מציעים אירוח משותף של Java Virtual Machine (JVM), בו מופע יחיד של Tomcat בין מספר לקוחות. בעוד שלעתים קרובות האפשרויות המשותפות פחות יקרות, בדרך כלל חסר להן את הכלים שלקוחות הדרושים לעסקים מכיוון שכל הלקוחות משתמשים באותה התקנה של התוכנית. המשמעות היא שמשתמשים יחידים אינם מסוגלים להריץ מסגרות ייעודיות, להציג יומני שרת ולהפעיל מחדש את מיכל האינטרנט Tomcat.

לעומת זאת, JavaPipe מספקת תוכניות אירוח מנוהלות במלואן עם לקוחות האבטחה, אורך הרוחב והרוחב הפס הדרוש ללקוחות בתוספת מופעי Tomcat פרטיים לכל משתמש..

סמלים המתארים את מערך התכונות החזק של JavaPipe

החברה מספקת פיתרון גמיש המאפשר למפתחי Java ליצור אתרים מאובטחים וקלים לתחזוקה.

“למפתחי ג’אווה ולכל מי שמארח אתרים מבוססי ג’אווה, הגמישות בהגדרת TomCat היא היתרון מספר 1 שלנו,” אמר ג’ון. “זו לא סביבת Tomcat משותפת – כל לקוח מקבל התקנה מלאה ושליטה מלאה להפעלת כל מסגרת ותוכנית Java.”

ג’ון אמר כי JavaPipe מספקת שליטה מבוססת-אינטרנט נוספת דרך לוח הבקרה של SiteWorx של Interworx.com המשמש לניהול יישומים כמו חשבונות דוא”ל, FTP ומסדי נתונים. JavaPipe בנתה תוסף עבור שיחת SiteWorx Tomcat Control בכדי לספק כלים המאפשרים ללקוחות לעצור ולהתחיל את המכיל שלהם ולהעלות יישומים דרך הממשק הגרפי באינטרנט..

בנוסף, ג’ון אמר כי JavaPipe מספק חוויה מהירה ואמינה – במיוחד בהשוואה למארחי ג’אווה בחינם. לקוחות העובדים עם מארחים בחינם עשויים למצוא עצמם בתחרות מתמדת על רוחב הפס בזמן שהם חווים אתרים איטי וקריסות שרתים. בנוסף לרוחב הפס המוגבל, ג’ון אמר כי ספקי החינם מגבילים לעתים קרובות את שטח האחסון, מה שמאלץ את המשתמשים לשדרג לתוכניות בתשלום. עם פתרונות לטווח הארוך חברות יכולות לצמוח – ולא מתוך – הגישה של JavaPipe הפוכה.

“עדיף לך לעבוד עם שירות אירוח בתשלום אמין מההתחלה,” אמר ג’ון.

פתרונות יעילים להתאמה אישית של DDoS

התקפות של מניעת השירות (DDoS) המפוזרות, בהן האקרים מציפים רשת עם עודף תנועה, הופכים להיות יותר ויותר נפוצים. למרבה הצער, שיטות חדשות גם הופכות אותן לחזקות יותר.

בפברואר 2018, GitHub שרד מתקפת DDoS בגודל 1.35 טב”ש, אחת הגדולות שנרשמו. ארבעה ימים בלבד לאחר מכן, Arbor Networks דיווחה כי מתקפה דומה על חברה שאינה חשופה אמריקאית הצליחה לצמצם את השיא בקצב של 1.7 טרה לשנייה..

למותר לציין כי הגנת DDoS הפכה לשירות חיוני בסביבת האבטחה של ימינו, ו- JavaPipe נקטה צעדים כדי להגן על אתרים ויישומים מפני התקפות כאלה מרחוק..

תרשים המתווה את תהליך ההפחתה של DDoS

מערכת ההפחתה DDoS של JavaPipe מגנה על לקוחות באופן אוטומטי מפני התקפות.

מערכת ההפחתה ב- DDoS של החברה, למשל, מגנה על פלטפורמות אירוח על ידי קרצוף של כל תנועת ההתקפה לפני העברת תנועה נקייה לשרת. ג’ון אמר כי הדבר מבטיח לא רק את בטיחותו של בעל האתר אלא גם את מבקריו. “אנחנו מאוד ממוקדים בהגנת DDoS, במיוחד באירופה,” אמר ג’ון. “חומרת ההפחתה של DDoS שלנו עובדת טוב מאוד, ובגלל זה היא הייתה כל כך פופולרית.”

פתרונות ההעברה של DDoS של JavaPipe מאפשרים למשתמשים להגן על מספר בלתי מוגבל של דומיינים. עם זאת, לקוחות אינם צריכים לארח את האתר שלהם באמצעות החברה בכדי למנף את שירותי הפחתת האיומים שלה. במקום זאת, יש להם אפשרות להפנות את התחום שלהם ל- IP מאובטח המסופק על ידי JavaPipe. לאחר מכן, התנועה מונחית דרך שכבות ההגנה מפני הצפות של JavaPipe לחסימת פעילות DDoS חשודה לפני שהיא מעבירה תנועה נקייה לכתובת ה- IP הציבורית של המשתמש באמצעות פרוקסי הפוך מבוסס אינטרנט..

אירוח וורדפרס עם ביצועים גבוהים מופעל על ידי LiteSpeed

ג’ון אמר לנו כי JavaPipe החלה לאחרונה להציע שירותי אירוח וורדפרס מנוהלים חדשים ומהירים. “שירותי האירוח של וורדפרס שלנו משתמשים בשרתי רשת LiteSpeed, שהם מהירים הרבה יותר מכפי שאנו מצליחים להשיג עם אפאצ’י,” אמר. “אנחנו תמיד מנסים דברים חדשים כדי להקל על חיי הלקוחות שלנו ולהישאר רלוונטיים.”

החברה מעסיקה גם פתרונות אחסון של SSD בכל חבילות וורדפרס בכדי להבטיח אחזור נתונים מהיר וביצועים כוללים טובים יותר. ומכיוון שביצועים טובים יותר פירושם שיעורי יציאה מדף כניסה, לקוחות JavaPipe מספקים חוויות משתמש טובות יותר ושיעורי המרה גבוהים יותר.

על פי אתר JavaPipe: “יכול להיות לך התוכן המשכנע ביותר ועיצוב האתר הכי אסתטי והנאה ביותר באינטרנט, אבל אם אתה לא מספק ביצועים, המשתמשים לא יסתובבו והם לא יתגיירו.”

חבילות הוורדפרס של JavaPipe כוללות גם תכונות אבטחה מתקדמות, כולל הגנת DDoS עם טכנולוגיית איזון עומסים; אישור SSL ללא הגבלה, באופן אוטומטי מחדש; וגיבויים אוטומטיים יומיים.

ג’ון אמר לנו שהוא מתכוון למכן כמה שיותר תכונות אבטחה – וזה הגיוני, בהתחשב בניסיון הטכני שלו. בנוסף לאיוש JavaPipe, ג’ון עובד כמפתח אוטומציה במשרה מלאה; תפקיד שלדבריו מתרגם יפה לתפקידו בחברת האירוח. “זה נותן לי גן שעשועים שאוכל לחקור עליו, כך שהוא עובד בשני הכיוונים,” אמר ג’ון.

חווית שירות לקוחות מהירה ומוקפדת

אי אפשר להפריז בחשיבות שירות הלקוחות בכל ענף שהוא, אך בשוק האירוח הרווי תמיד, הוא חיוני עוד יותר. ג’ון עובד שבעה ימים בשבוע כדי להבטיח מרוצים של לקוחות – אם כי הוא נותן קרדיט מלא לצוות המסור והסביבתו. “היו לי אותם עובדים בעשר השנים האחרונות,” הוא אמר. “הם באמת נאמנים, ואנחנו סומכים אחד על השני.”

הצוות מתגאה בתמיכתו המומחית ללא סקריפטים. “אנו עונים על שאלות במהירות, לעתים קרובות תוך רבע שעה, אך תמיד תוך פחות משעתיים,” אמר ג’ון. “אנחנו לא סוג החברה שיגרום לאנשים לחכות 24 שעות כדי לקבל תשובה.”

ג’ון אמר לנו שהתשוקה של החברה היא לשפר ללא הרף את השירות, התכונות ואת זמן הפעילות שלה. “יש מגמה של חברות אירוח גדולות אוכלות חברות קטנות, אז זה רק עניין של לנסות להישאר בר-קיימא ולעשות את הדבר הנכון עבור הלקוחות שלנו,” אמר.

בהתחשב בנתיב שלו להתגבר על מכשולים, יש לנו תחושה שג’ון יצליח למדי.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me