אירוח iWF ממנף חומרה בבעלות מלאה ושני עשורים של ניסיון בכדי לספק פתרונות משותפים, וירטואליים ומסורים.

TL; ד”ר: לאחר שני עשורים בענף, iWF Hosting צברה מוניטין בכך שהיא מציעה פתרונות אירוח וקולוקציה אמינים, מדרגיים ומחירים תחרותיים. צוות הבית הבקיא של החברה, המורכב מהנדסים מוסמכים וטכנולוגיות ברמה גבוהה, מספק ללקוחות את התמיכה הדרושה להם בכדי לבנות ולשמור על נוכחות מקוונת מוצלחת. עם עדכונים אחרונים לשרתים הווירטואליים והייעודיים שלהם ובנוסף פיתוח מתמשך המבוסס על פידבקים מעוררי התמרצות, המארח שנבדק בזמן מוכן לספק שירותים איכותיים בעשור הבא ומחוצה לו..


כשמדובר בתשתית, מיטב המארחים יודעים לצפות לבלתי צפוי. בין האקרים לאסונות טבע, איומים יש בשפע, ועסקים יכולים לאבד הכל אם הם מרכזים את כל המשאבים שלהם בתחום אחד.

בארה”ב, ההקמה על כוחה של רשת מפוזרת גיאוגרפית מאפשרת לעסקים להימנע מהשבתה כתוצאה מקטסטרופות ספציפיות למיקום, כגון הוריקנים, רעידות אדמה וטורנדו. iWF Hosting, למשל, מאכלס את המשאבים שלה בשישה מתקני מרכזי נתונים מבוזרים ברחבי ארה”ב, ומאפשרים לחברה ליצור פתרונות אירוח משותפים, וירטואליים ומסורים ייעודיים..

“בגלל נוכחותנו במרכזי נתונים מרובים, אנו יכולים לבנות פתרונות מיותרים גיאוגרפיים ומדרגיים”, אמר ג’ייקוב רו-באואר, מנהל תפעול ב- iWF Hosting. “זה מבטיח כי בתרחיש הלא סביר שמרכז נתונים שלם יירד, יישום הלקוח ימשיך לפעול.”

לוגו של iWF Hosting

אירוח iWF מספק פתרונות אירוח וקולוקציה אמינים, מדרגיים ומחירים תחרותיים.

החברה אף מגן מפני איומי גרעין באמצעות שותפות עם מרכז האבטחה האמריקני מאובטח, מרכז Datat בכיתה צבאית הנמצא בבונקר בטון תת קרקעי באיווה הכפרית – קרוב למרכז הגיאוגרפי של המדינה. שיתופי פעולה עם מרכזי נתונים בנבאדה, צפון קרוליינה ואורגון, בנוסף לשני מיקומים נפרדים בקליפורניה, מסכמים את שאר התשתיות המפוזרות של החברה.

iWF Hosting היא הבעלים של כל ציוד החומרה והרשת שהיא מאחסנת בכל מתקן, מה שמאפשר לחברה לתחזק אותה כראוי ולהגיב במהירות אם משהו ישתבש. “דבר אחד המבדיל אותנו זה שהרבה מהחברות הקטנות יותר הן משווקים או שאינן בבעלותן התשתית שלהן,” אמר ג’ייקוב. “מההתחלה, תמיד בבעלותנו השרתים, המתגים, הנתבים שלנו – יש לנו את כל המשאבים העומדים לרשות הלקוח.”

נוסד בשנת 2001, הספק שנבדק בזמן מתגאה גם בצוות תמיכה ביתי מגיב של מהנדסים מוסמכים וטכנאים ברמה גבוהה. עם עדכונים אחרונים לשרתים הווירטואליים והייעודיים שלהם ובנוסף פיתוח מתמשך המבוסס על משוב של לקוחות, iWF Hosting מעוניין לספק פתרונות אירוח וקולוקציה אמינים, מדרגיים ומחירים תחרותיים למשך עשרות שנים..

שירותי אירוח וקולוקציה במחירים תחרותיים, שנבדקו בזמן

עם 20 שנות ניסיון, אמר יעקב כי iWF Hosting ראה יותר ממגמות בודדות באות והולכות. זה שנדבק, אמר, הוא המעבר לכיוון הענן. “כמאמצים הראשונים של הענן, באמת ואנחנו אימצנו פתרונות בהתאמה אישית,” אמר. “אתה יכול לסובב את ה- VM ב- DigitalOcean או RamNode, והם הם תריסר מטבע. אנו מתמקדים במתן פתרונות המיועדים לענות על צרכיהם של לקוחות פרטניים. “

הנוכחות של iWF Hosting במרכזי נתונים ברחבי ארה”ב מסייעת לחברה לספק פתרונות אלה. לדוגמה, הרשת המפוזרת מאפשרת להתארח בלקוחות נתונים הממוקמים קרוב יותר למשתמשים כדי להקטין את השהיה, כגון זרמי וידאו ומשחקים מקוונים מרובי משתתפים..

מפת תשתיות

חברת iWF Hosting מחזיקה בציוד החומרה והרשת במתקני מרכז נתונים מפוזרים גיאוגרפית.

לקוחות החברה בחוף המערבי עשויים לבחור להשתמש במתקן Peer1 בלוס אנג’לס, המציע יתירות מלאה מבחינת כוח; חימום, אוורור ומיזוג אוויר (HVAC); דיכוי אש, קישוריות רשת ואבטחה. לחלופין, אלה הזקוקים להגנה על DDoS מהשורה הראשונה וסטנדרטים הגבוהים ביותר לזמן ההפעלה פונים לרוב למיקום האחר של iWF בלוס אנג’לס בתוך פסיכץ רשתות..

כמובן, ג’ייקוב אמר כי ספקי שירותי אינטרנט וסטארט-אפים טכניים המחפשים פיתרון מוגן אסון פונים לאפשרויות המשותפות, הווירטואליות, הייעודיות והקולוקציות של iWF Hosting בתוך המתקן התת-קרקעי של USSHC, שנועד לשרוד התקפות דופק אלקטרומגנטיות ישירות (EMP) המשך לתפקד במהלך טורנדו F5 ואחריו.

“מבחינת האבטחה אתה לא משתפר מזה,” אמר. “באופן אישי זה מחזה מדהים: אתה רואה מגדל אחד שמציץ מעל שדה תירס ואז אתה נוסע למעלה ויש דלת בונקר מסיבית יורדת.”

צוות תמיכה ביתי רספונסיבי, כולל מהנדסים מוסמכים

iWF Hosting הוא מותג של H4Y Technologies LLC בפלורידה, ספק שירותי אירוח מנוהלים, ענן, וירטואליזציה ומשווקים; בתוספת פריסת תשתית, איזון עומסים עולמי, שירותי failover, הפחתת DDoS ברשת ופיתוח. “לשני המותגים השונים יש קהלי יעד שונים,” אמר ג’ייקוב. “אירוח iWF ממקד SMBs בעוד H4Y מכוון יותר לארגון.”

שתי החברות חולקות מחויבות לספק את שירות הלקוחות הטוב ביותר האפשרי. בצד האירוח של iWF, ג’ייקוב אמר שמשמעותו טכנאי תמיכה מגיבים ומאומנים ביסודיות לעומת מוקדי טלפוני בחו”ל.

סמלים המייצגים הצעות מוצרים

החברה מציעה מגוון רחב של תוכניות אירוח הניתנות להתאמה אישית המגובות בתמיכה קשובה.

“דבר אחד שהוא ייחודי הוא רוב הזמן שאתה מחובר ישירות לסיסדמין ברמה 3 במקום שתצטרך לעבור מספר רב של שכבות,” אמר. “אתה תהיה מחובר לחברי צוות שיודעים על מה הם מדברים ויוכלו לעזור לך בניסיון הראשון.”

צוות התמיכה של החברה הממוקם ברחבי ארה”ב, קנדה ובריטניה, מיומן ביסודיות ומגיע מדי שנה לכנס cPanel. בסופו של יום, ג’ייקוב אמר כי התמיכה היא המבדל הגדול ביותר בענף האירוח.

“זה מה שאנו שואפים לדחוף לעצמנו,” אמר. “יש לנו טכנאים מצוינים, אנו ממוקדים בצוות ואנחנו יודעים את נקודות החוזק והחולשה שלנו, כך שנוכל להעביר לקוחות למישהו שאנחנו יודעים שיבצע את העבודה במהירות ובמדויק.”

משוב לקוחות מוטיבציה מודיע על מאמצים מתקדמים של מכשירים

משוב לקוחות מועיל לחברות במגוון דרכים, ומאפשר להן לזהות ולפתור בעיות ולעצב חווית לקוח טובה יותר באמצעות שיפורים מתמשכים. אך לא כל ספקי האירוח מספקים את ציפיות הלקוחות. על פי דו”ח מצב הלקוחות הלקוחות העולמי של מיקרוסופט לשנת 2017, 52% מהאנשים ברחבי העולם מאמינים כי חברות צריכות לנקוט בפעולה רבה יותר בנושא המשוב שהצרכנים מספקים.

iWF Hosting מקדימה את המשחק בכך שהחברה מחפשת באופן פעיל משוב באמצעות סקר לקוחות חצי שנתי. הסקר, המתמרץ באמצעות אשראי בחשבון, מסייע לחברה לגלות מה היא מצליחה ואיך היא יכולה להשתפר.

“זה עבד טוב עבורנו, ותיקנו את היצע המוצרים שלנו פעמים רבות בתגובה”, אמר ג’ייקוב. “לדוגמה, לאחרונה הכפלנו את ה- RAM ואת רוחב הפס בכל תוכניות ה- VPS שלנו להיות תחרותיות יותר מול ספקים גדולים יותר מכיוון שזה היה הדבר שהלקוחות שלנו רצו.”

בונה האתרים של החברה, Web Crafter, פותח גם בתגובה למשוב לקוחות. הכלי WYSIWYG מאפשר למשתמשים ליצור אתרים מדהימים ומוכנים לנייד העובדים בכל הדפדפנים והמכשירים, ללא שורת קוד אחת. משתמשים יכולים להתאים אישית את הפריסה והעיצוב, ולנצל את כלי השיווק והמסחר האלקטרוני בחינם באמצעות פונקציונליות גרירה ושחרור פשוטה..

אם כבר יש לך אתר, ההגדרה האוטומטית של Web Crafter מאפשרת לך לייבא מידע קיים לעיצוב חדש במהירות ובקלות. בנוסף לאפשרות לבנות זאת בעצמך, Web Crafter זמין גם באמצעות Build4Me! שירות. “תמורת 300 דולר, אנו נעצב וייצור את אתר האינטרנט שלך ב- Web Crafter כך שתוכל בקלות לערוך אותו בהמשך הדרך”, אמר ג’ייקוב..

עדכוני שרתים וירטואליים ומוקדמים אחרונים

ג’ייקוב אמר כי iWF Hosting מרענן את הטכנולוגיה שלה מעת לעת כדי לשפר את השירות לכל הלקוחות הקיימים.

לשם כך עדכנה החברה לאחרונה את כל השרתים הייעודיים שלה והפחיתה את המחירים. היא עובדת גם על מעבר לפרוטוקול הממשק הלא-נדיף של Express Express (NVMe), המאפשר אחסון מהיר ב- SSDs..

“זו תהיה המגמה הגדולה הבאה – ללכת על כל NVMe במקום רק להשתמש ב- SSD – מכיוון שהבדל הביצועים שם יוצא מן הכלל”, אמר. “אנו מחפשים להקדים את העקומה בנושא.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me