חברה אוסטרית עם טביעת רגל עולמית: אקסיה מספקת פתרונות IT באיכות גבוהה בהתאמה לתאגידים רב לאומיים.

TL; ד”ר: Anexia היא ספקית IT מבוססת אוסטריה המציעה פתרונות אירוח מנוהלים באיכות גבוהה וכן שירותי פיתוח תוכנה ואפליקציות. החברה העולמית משרתת יותר מ- 10K לקוחות פעילים ברשת עולמית עם יותר מ 90 מיקומי שרת בינלאומיים. עם דגש על אספקת פתרונות בהתאמה אישית ותמיכה ידנית, אנקסיה שואפת להתבלט בקרב ענקיות התעשייה כמו AWS ו- Azure.


כאשר אלכסנדר ווינדביכלר התכוון לפתוח בעסקי הייעוץ והאיחוד בתחום ה- IT ביוני 2006, נראה כי הסיכויים היו ערומים נגדו. בועת הדוט-קום פרצה כמה שנים קודם לכן, ומשבר פיננסי התקרב במהירות.

אבל היזם הצעיר דחף קדימה עם מחויבות בלתי נסבלת ומיצוב שוק מדויק. “הוא שכר מהנדס מיומן במיוחד, ויחד הם החלו להשאיל את המומחיות הטכנית שלהם לעסקים אוסטריים מקומיים”, אמר אדם רוג’רס, מנכ”ל חברת אקסיה. “הם עשו עבודה פנטסטית בבניית בסיס הלקוחות שלהם, ועם הזמן צברו נראות והוסיפו לתשתית שלהם.”

לוגו של אקסיה

חברת אקסניה מציגה פתרונות אירוח מנוהלים באיכות גבוהה כמו גם שירותי פיתוח תוכנה ואפליקציות.

האסטרטגיה הצליחה, ועד מהרה מצאה אקסיה הצלחה שמשרתת לקוחות ידועים באוסטריה וברחבי העולם באמצעות רשת בינלאומית איכותית הכוללת מרכזי נתונים עצמאיים. כיום, 200 עובדי חברת אקסניה פועלים מחוץ למשרדים בוינה, קלגנפורט, מינכן, קלן ועיר ניו יורק, ומציעים פתרונות בהתאמה אישית בתחום אירוח ענן ומנוהל, וכן פיתוח תוכנה ואפליקציות אינדיבידואליות. החברה, המתהדרת ביותר מ- 90 מיקומי שרת בינלאומיים, משרתת כיום מעל 10,000 לקוחות ברחבי העולם, כולל שחקנים גדולים כמו Airbnb, BMW, לופטהנזה ו- TeamViewer.

בין הרשת הגלובלית המפוזרת שלה, פתרונות בהתאמה אישית ועזרה ידנית, אנקסיה עומדת לשרת זרם של לקוחות חדשים בעתיד. ועם פתרונות למחשוב דינמי ואחסון בצנרת, לחברה בקרוב יהיה עוד יותר מה להציע.

משרת לקוחות פעילים של 10K ברשת עולמית מורחבת

התפרצות הצמיחה המוקדמת של אנקסיה נבעה בחלקה משותפות עם חברה גרמנית בולטת הזקוקה לאירוח בינלאומי לפלטפורמת התוכנה שלה כשירות (SaaS). באותה תקופה AWS הייתה בחיתוליה וחסרה נוכחות גלובלית, ולכן החברה הגרמנית ניסתה להקים רשת משלה.

“שנה לאחר מכן היו להם 180 ספקים – כמו גם אסונות מטבע ותמיכה גרועה במיוחד”, אמר אדם. “מהר מאוד הם הבינו שהם צריכים להתחיל לאחד את התשתית שלהם למספר ספקים.”

אנקסיה הייתה אחת מהן. “עשינו כל כך טוב שהם פשוט התחילו למסור לנו עוד ועוד אתרים,” אמר אדם. “כיום אנו מנהלים כ -70% מתעבורת ה- IP העולמית עבור אותו לקוח, כמו גם את TeamViewer של הלקוח.”

מפת הרשת של אנקסיה

מפת הרשת של החברה מדגימה את מידת טווח ההגעה הגלובלי שלה.

השותפות עזרה לאקסיה להרחיב במהירות את נוכחותה הגלובלית ולשרטט דרך קדימה. כיום המטרה העיקרית של החברה היא ליצור פתרונות תשתית-כשירות (IaaS) המותאמים אישית לתאגידים רב-לאומיים. כפי שממחישה מפת הרשת האינטראקטיבית של אקסיה, החברה מספקת כיום שירותים ברחבי אסיה, אפריקה, אוסטרליה, אירופה, צפון אמריקה ודרום אמריקה..

אדם אמר שתפקידו המוביל את משרד ארה”ב של חברת אנקסיה נסוב בעיקר סביב עבודה עם עסקים רב לאומיים.

“פתחנו את המשרד ב -1 בפברואר 2015, והמוקד שלי התחיל לחפש תאגידים בארה”ב שצריכים תשתית גלובלית עם IP מקומי”, אמר. “אז אם הם היו זקוקים לאתר בתאילנד, הם היו זקוקים למכשירי IP שנמצאים בתאילנד ולא היו מופנים להונג קונג ובחזרה. כך בנינו את העסק שלנו – עם פתרונות המותאמים באופן ייחודי ללקוח. “

פתרונות אירוח מנוהלים פלוס פיתוח תוכנה ופיתוח אפליקציות

הפורטפוליו העצום של Anexia של פתרונות אירוח ו- IT כולל פתרונות אירוח מנוהלים באמצעות יכולות שרת חזקות. לא משנה כמה הדרישות מורכבות, החברה מוכנה ומוכנה להרכיב תוכנית שתספק את צרכי הלקוח מבחינת מהירות, מדרגיות, זמינות ואחסון..

אדם אמר כי אנקסיה היא אחת הספקיות היחידות שמציעות פתרונות אירוח מנוהלים ברחבי העולם. “שנות הניסיון שלנו בתכנון פתרונות IT ברחבי העולם הופכים אותנו לשותף חזק בשוק הבינלאומי,” אמר.

פתרונות האירוח המנוהלים של החברה כוללים טכניקות של איזון עומסים, חומות אש וירטואליות ומשותפות וחומות אש של יישומי אינטרנט. התוכניות כוללות גם הגנה אמינה מפני התקפות DDoS-Distribution-Denial-of-Service. ההתקפות, בהן האקרים מאלצים את השרתים להתרסק באמצעות שליחת מספר רב של בקשות, התגברו בתדירות ובעוצמה באוסטריה ובעולם כולו..

בשנת 2018, אקסיה חסמה בהצלחה את מתקפת ההגברה הממוסחרת שנחשבה באותה העת לגדולה ביותר שנרשמה אי פעם לספק אוסטרי. “מטרת הפיגוע הייתה ספק שירותים בינלאומי ידוע ולקוח ותיק של השירותים המקיפים שלנו”, אמר אז מייסד ומנכ”ל אדקסיה אלכסנדר ווינדביכלר. “ההתקפה נמשכה 13 דקות ונחסמה בהצלחה בזכות מומחי ההגנה בסייבר שלנו ותשתית עמוד השדרה האירופי שלנו.”

בנוסף לשירותי אירוח מנוהלים הניתנים להתאמה אישית ומאובטחים, אנקסיה ידועה בפיתוח תוכנה ואפליקציות סלולריות באופן אינדיבידואלי. פתרונות הפיתוח של החברה, שנועדו לעזור ללקוחות להתבדל מהמתחרים, מביאים לתוכנה ויישומים בהתאמה אישית המיועדים לכל פלטפורמה. כדי להבטיח תהליך פיתוח חלק, שירות זה כולל הדרכה מצוות ניהול הפרויקטים של החברה, הפועל לצד מפתחי אפליקציות סלולריות כדי להנחות לקוחות דרך תפיסה, יישום ותחזוקה..

לנה מרדר, שיווק GVG בקבוצת Rewe Group, העניקה לשירותי הפיתוח של אקסניה סקירה זוהרת. “במקור הזמנו את אקסיה לתכנת את אפליקציית שירות משלוח המשקאות הבסיסית שלנו לאייפון ולאנדרואיד”, אמרה. “העיצוב, הגרפיקה והיישום הטכני הסתדרו נפלא וקיבלנו מוצר נהדר. בגלל שיתוף הפעולה המדהים, שמחנו להכניס את הפיתוח של האפליקציות האחרות לידיהם של המומחים באקסיה. “

אספקת ענקי הטכנולוגיה המסייע בידיים אינה יכולה

גבעולי תעשיה כמו AWS, Azure ו- Google Cloud עשויים להיות מעוז בשוק האירוח בכלל, אך אדם אמר שיש כמה דברים שספקי הענן פשוט לא יכולים להציע.

“כשלקוחות בוחרים באקסניה, זה בגלל שיש לנו משהו ייחודי ששחקנים גדולים לא יכולים לספק לו בקלות – כמו סיוע ישיר בבניית תשתיות ענן,” אמר. “לחברות רבות אין המומחיות הפנימית לבנות תשתית מתוחכמת בענן של מישהו אחר ללא תמיכה, וזו הסיבה שצוות התמיכה שלנו מציע את השירות הזה.”

צוות התמיכה של אנקסיה

צוות התמיכה של אוקסיה מבוסס אוסטריה מספק מומחיות מעשית.

בנוסף לצורך הלקוח, אמר אדם שתהליך הפיתוח המתמשך של חברת אקסניה קשור קשר הדוק לביקוש בשוק. “אנו בונים את כל אחד מהמיקומים שלנו בכדי להכיל לקוחות רבים יותר באופן העונה על צרכי השוק, כולל היכולת להמציא יתר על המידה בפלטפורמה דיגיטלית.”

במילים אחרות, אקסניה מתכננת לאפשר ללקוחות לקנות שירותים באופן מקוון מבלי שיהיה צורך לעבוד ישירות עם החברה באמצעות תהליך ידני. היכולות, כאשר יושקו, נקראות מחשוב ואחסון דינאמי. אדם אמר שתכונות אלה מפותחות כתגובה ישירה לדרישת הלקוחות בעולם דיגיטלי.

“לפני ארבע שנים לא הייתה לנו יכולת אוטומטית; אנשים היו מדברים איתנו בטלפון, מספרים לנו מה הם רוצים ונוכל לתכנן הזמנת שירות, “אמר. “העולם הזה מתרחק מהפתרונות המותאמים אישית באמת.”

זמין כעת: יכולות אחסון ארכיוניות

בחזית המוצר החדש, אמר אדם כי אנקסיה החלה לאחרונה להציע יכולות אחסון בארכיונים הכוללות תיוג מטא וקידוד מחיקה.

“זהו מוצר מרגש באמת, במיוחד לתעשיית המדיה, שצריך לארכוב תוכן רב במקום יחיד”, אמר. “הם יכולים פשוט להעלות את זה למערכת וזה ייצור אוטומטית עותקים של תוכן במקומות שונים בעולם. יכולת האבטחה היא נהדרת מכיוון שכל אחד מאותם אתרים יכול לרדת מבלי לאבד נתונים. “

ככל שהשוק נעשה תחרותי יותר ויותר, אמר אדם כי פתרונות כמו אלה יעזרו לאקסיה להתבלט בים של ספקי אירוח.

“עלינו להיות מסוגלים להציע שירותים דומים מספיק להיפרה-המונית, ובכל זאת ליצור פתרונות ייחודיים עבור הלקוחות שלנו,” אמר. “איך שאני מסתכל על זה, תמיד יהיה צורך במשהו המותאם אישית בשוק.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me