פריון מוגבר ושיתוף פעולה עם Intermedia Unite ™ – כיצד תקשורת מבוססת ענן עוזרת לעסקים לשגשג

TL; ד”ר: Intermedia מספקת ליותר מ 100,000 ארגונים ו 6,000 שותפים ברחבי העולם את הכלים החיוניים להם הם זקוקים כדי לנהל ולהגדיל את עסקיהם. פלטפורמת התקשורת ושיתוף הפעולה המאוחדת של החברה, Intermedia Unite ™, משלבת מערכות טלפון, ועידת וידיאו, שיתוף מסך ומערכות ניהול קבצים של לקוח לחוויה חלקה ומופעלת בענן. מארק שר, סגן נשיא UC Product and Marketing, שיתף אותנו כיצד המסירות של Intermedia Unite לאמינות מעולה ותמיכה מאפשרת לעסקים לעבוד בצורה יעילה ואפקטיבית יותר..


כולנו שמענו buzzwords טכניים, כמו AI ולמידה במכונה, שנראים כותרות מדי יום. אבל, כשאתה מדבר על מה שמוביל באמת להצלחה בשוק המודרני, מארק שר יודע כי עסקים וטכנולוגיות רבות לא היו קיימות ללא שירותי החברה שלו.

“תקשורת מאוחדת כשירות (UCaaS) היא מוקד העתיד של התקשורת העסקית,” אמר. “זה מה שגורם לכל זה לעבוד.”

במשך למעלה משני עשורים אינטרדיה העבירה מערכות תקשורת ושיתוף פעולה אמינות ותומכות היטב לעסקים קטנים ובינוניים, ולנותני השירותים המנוהלים ומשווקי ערך מוסף המשרתים אותם. באמצעות מערכות הטלפון, ועידת הווידיאו ושיתוף הקבצים של חברת Intermedia Unite, עסקים יכולים לשתף מידע בצורה מאובטחת ובטוחה ולהתחבר לעמיתים ולקוחות..

במקום לתקשר ולשתף פעולה באמצעות מספר אפליקציות שאינן קשורות, מארק אמר כי Intermedia Unite מפשט את מערכות החברה לחבילה מאוחדת אשר מהדהדת מגוון רחב של לקוחות ותהליכים פנימיים..

“מה שאנחנו מוצאים הוא שלכל עסק יש תזרימי עבודה ייחודיים משלו ודרך ייחודית משלו לעשות דברים”, אמר מארק, סגן נשיא UC Product and Marketing. “המטרה שלנו היא להעניק להם לא רק חבילת שירותים שהם יכולים לצרוך ככל שהם צריכים, אלא גם לגרום לכל דבר לעבוד יחד. אנו מנסים להפגיש את הכל לחתיכה אחת קלה לשימוש. “

סיפור האינטרדיה: החל מאירוח אתרים ועד להחלפת עננים ומעבר לו

במקור שהושקה כחברת אירוח אתרים בשנות התשעים של המאה הקודמת, Intermedia החלה במהרה להפוך לספקית הראשונה של Microsoft Exchange המתארחת – ובמהרה צברה יותר ממיליון לקוחות..

“אינטר-מדיה הייתה ממש טובה בלקחת את Exchange, להזיז אותה לענן ולבנות סביבו מעטפה כדי שמנהלים יוכלו לעשות בקלות את הדברים שהם צריכים לעשות,” אמר מארק..

Intermedia התאחדו את הלוגו והתמונה של מארק שר

Intermedia Unite ומארק שר עוזרים לעסקים ושותפים להתייעל ולפשט את התקשורת שלהם.

מתוך הבנה ש 70% או יותר מרכישות IT עסקיות עוברות באמצעות שותפי ערוצים, כמו שותפי שירות מנוהלים ומשווקי ערך מוסף, אינטרדיה זיהתה את האסטרטגיה החזקה של השוק ובנתה תכונות וכלים ספציפיים שיעזרו לשותפים להצליח עם אינטרדיה מוצרים, אמר מארק. לדוגמה, שותפים יכולים למכור ולתמוך בשירותי Intermedia עם תוויות לבנות תחת המותג שלהם.

ברגע שבסיס הלקוחות של אינטרדיה של עסקים קטנים ובינוניים העביר את שירותי הדואר האלקטרוני שלהם לענן, החברה הכירה בהתקדמות הטבעית שסביר להניח שכלי תקשורת ושיתופי פעולה נוספים יבואו.

“זה נראה מאוד הגיוני שהם ירצו להעביר את התקשורת ואת שיתופי הפעולה שלהם לענן, ואנחנו צריכים להיות הספק שעושה את שניהם,” אמר מארק..

Intermedia כבר הציעה מערכת ענן לטלפון עסקי או להחלפת סניפים פרטיים (PBX). והחברה בילתה שנים בפיתוח והשקה של חברת Intermedia Unite, שפגעה בשוק בפברואר 2018.

“זה היה מסע ממש כיף,” אמר מארק. “אנשים יותר ניידים, ואלפי המילניום הופכים לחלק גדול מכוח העבודה. הצרכים שהם צריכים לשתף פעולה הופכים לכמה מהנהגים הגדולים ביותר באופן שבו עסקים יתקשרו. “

כיצד Intermedia Unite ™ מספקת תקשורת ללא דאגות

במקום להתקין ולנהל מספר תוכנות לביצוע פעולות עסקיות יומיומיות, Intermedia מאפשרת ללקוחות לפקח על כל המשתמשים והפונקציונליות מלוח בקרה יחיד. Intermedia Unite מכסה מגוון רחב של כלי תקשורת ושיתוף פעולה:

 • מערכת טלפון PBX
 • אפליקציות למחשבים שולחניים וניידים
 • משרד מרוחק
 • פקס
 • שיתוף מסך
 • מצב נוכחות וזמינות
 • שיחת ועידה בוידאו
 • גיבוי קבצים ושיתוף פעולה

האינטגרציה החלקה בין מכשירים ניידים ומערכות טלפון ארגוניות מאפשרת לעסקים להיות פרודוקטיביים יותר ללא צורך להשקיע בתשתיות נוספות. למרות שמארק אמר כי מתחרים בענף התקשורת ושיתופי הפעולה, כולם יסייעו ללקוחות לחסוך כסף ולהגביר את הפרודוקטיביות ושיתופי הפעולה, אך ההשקעות של אינטרדיה במכירת שילוב, אמינות ותמיכה ממשיכות למשוך לקוחות..

“אנחנו באמת מאמינים במרחב הזה,” הוא אמר. “אנו מאמינים שאנחנו יכולים לעזור לחברות, ואנחנו מכירים את השוק. למרות שאנשים נמצאים בתקשורת אחידה במשך זמן רב, השוק עדיין מתחיל להתפתח. אנו שמחים להיות חלק מזה. “

Onboarding עם נגיעה גבוהה מבטיח פריסה חלקה ואמינה

אחד הצעדים החשובים ביותר בהתחלת לקוחות חדשים ב- Intermedia Unite, לדברי מארק, הוא הראשון לבדוק ולוודא שהרשת של הארגון מוכנה לתעבורת קול ווידיאו באיכות גבוהה..

“לגבי דוא”ל, חיפושים ברשת ודברים כאלה, יתכן שלא תבחין אם הרשת שלך נאבקת,” אמר. “אבל כשאתה עושה ועידת וידיאו, שיתוף מסך או שיחות טלפון דרך הרשת שלך, סוגיות אלה יכולות להיות מאוד מורגשות ומפריעות.”

תמונה של צוותי תמיכה באינטרדיה

אינטרמדיה ושותפיה משקיעים רבות בתהליך ההובלה כדי להבטיח שהלקוחות יהיו מרוצים.

חברת Intermedia ושותפיה למפיצים תפרוס אפליקציה קניינית בשם VoIP Scout כדי לבדוק את הרשת ולהדמות מערכת טלפון מתארחת..

“אנו מפעילים שיחות טלפון מדומות אל הרשת שלך ומחוצה לה במשך שלושה ימי עסקים”, אמר מארק. “אנו ניתן לך דוח סופי שעוסק בביצוע השהיה, ריצוד, אובדן מנות ודברים אחרים שעלולים להוביל לאיכות ירודה. זהו כלי לא יסולא בפז ששותפינו משתמשים בהם כדי לוודא שהם יוכלו לעזור ללקוחות. כשהם פורסים את השירות, הוא יעבוד ויהיה באיכות גבוהה. “

ברגע שרשת עוברת את המבחן, לקוחות יכולים לבקר בפורטל המקוון כדי להזין פרטי משתמש ולבחור את דגמי הטלפון שהם רוצים.

“אנו מגדירים ושולחים את הטלפונים האלה ישירות אליך,” אמר מארק. “תתחבר לטלפונים, תגדיר את הדיילת האוטומטית שלך שתברך ותנתב את השיחות שלך ותסיים. הטלפונים הם פלאג-פליי לחלוטין. יותר קל להקים את אחד הטלפונים שלנו מאשר נתב או רשת. “

שמירה על לקוחות מרוצים באמצעות אמינות ותמיכה מהשורה הראשונה

כפי שמארק אמר לנו, הפילוסופיה העסקית של אינטרדיה מסתכמת בסיוע ללקוחות ומתן שירותים שהם יכולים לסמוך עליהם.

“תמיד האמנו אם לא נוכל לעשות זאת נכון, לא נצטרך להיות הרבה לקוחות – בלי קשר לכמה תכונות מגניבות שיש לנו,” אמר. “אם אתה לא יכול להשיג את האמינות שלך ואת התמיכה שלך נכון, זה פשוט לא משנה.”

עם תשתית הענן הזמינה הגבוהה שלה, Intermedia מבטיחה זמן פעולה של 99.999%. זה מסתכם ב 26 שניות בלבד של השבתה בחודש.

“ואנחנו פגענו בזה באופן לגיטימי,” אמר מארק. “אני רואה את הדיווחים מדי חודש, ולעתים קרובות אנו אפילו טובים יותר מזה. עלינו להיות שם לכל שיחת טלפון, כל יום, כל שבוע, כל חודש. “

בצד התמיכה בלקוחות של העסק, מארק מצביע בגאווה על שנתיים רצופות של חברת J.D. Power המאשרת את העזרה הטכנית האיכותית והמגיבה של אינטרדיה..

“תוקף מסוג זה באמת מדבר כרכים עד כמה אנו עובדים כדי להיות טובים,” אמר. “יהיה לך קשה למצוא חברת ענן אחרת עם רמת הבחנה כזו.”

מצוינות בתמיכה ואמינות חשובות במיוחד עבור חברת אינטרמדיה מכיוון שהחברה ולקוחותיה פועלים על בסיס חודש לחודש – אין חוזים רב-שנתיים או מבטיחים שלקוח יתקע בפרק זמן נתון..

“אנו מאמינים שעלינו להרוויח את העסק שלך בכל שיחת טלפון,” אמר מארק. “אם לא עשינו את העבודה שלנו, לא מגיע לנו העסק שלך. הבה נוכיח לך את זה. בואו לשכנע אותך, בכל יום, שנוכל לתת לך את הערך, התכונות, השירותים והתמיכה שאתה צריך. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map