לרוץ לאנשים, על ידי אנשים: HUMANS היא פלטפורמה שצומחת במהירות מחדש את שוק העבודה עם קח גיוס מבוזר.

TL; ד”ר: HUMANS, שנוסדה בשנת 2016, היא שוק כישרונות המסייע לאנשים למצוא את העובדים שהם צריכים ואת המשרות שהם רוצים – ללא מתווך או שכר טרחה נלווה. החברה פיתחה במהירות את הפלטפורמה לרשת מבוזרת, עמית לעמית, המשתמשת במדעי נתונים וב- AI בכדי להניע בנק משאבי אנוש גלובלי. כאשר אנשים פורצים לשוק האירוח ב- B2B, היא מקווה לשנות באופן קיצוני את הדרך בה מעסיקים ועובדים ניגשים למשאבי אנוש.


אין ספק שהאינטרנט שינה את הדרך בה אנו מתקשרים – מה שמאפשר לנו לדלג משלוליות קהילתיות מבודדות לזרמי מדיה חברתית עצומים, בהם נוכל לשתף את רעיונותינו בקנה מידה עולמי..

אולם האינטרנט המבוזר, המכונה לעתים קרובות Web 3.0, עומד לפתוח את שערי התקשורת ברמה חדשה לחלוטין. על ידי מינוף רשתות P2P-peer-to-peer, במקום לוותר על כוח לממותות טק, המשתמשים יכולים לקחת חזרה את השליטה – שלטון נתונים ופעולות משלהם..

לוגו של בני אדם

HUMANS מחברת אנשים עם כישורים וצרכים שונים.

במרחב הגיוס, ביזור מהווה הזדמנות למעסיקים ולעובדים לחסל את המתווך ולתקשר באופן חופשי בערוצי תקשורת משותפים. ערוץ אחד כזה, פלטפורמת HUMANS, מאפשר לאפשר לעובדים ומועמדים לעבודה להתחבר ללא קלט, עמלות או הגבלות מרשות ריכוזית..

“כרגע יש לנו יותר מ- 270,000 אנשים המשתמשים בבני אדם כדי לעסוק ללא מאמץ בלי חסמים”, אמר קונסטנטין דילקו, מנהל השיווק ב- HUMANS. “הפלטפורמה מאפשרת להם לחקור הזדמנויות עבודה או למצוא עובדים עם הכישורים הנחוצים להם.”

באמצעות HUMANS, משתמשים יכולים לדפדף בכל דבר, החל מהופעות צדדיות ועד משרות פנויות במשרה מלאה, ולהתחבר לאנשי מקצוע מנוסים במגוון קטגוריות – החל מניקיון, מעבר ושיפור ביתי ועד שירותים עסקיים, שיעורים, ועיצוב דיגיטלי. משתמשים יכולים אפילו למנף את הפלטפורמה לקנייה ומכירה של מוצרים.

בסופו של דבר, האנשים ב- HUMANS מקווים לפתח את הפלטפורמה המתקדמת הטכנולוגית, המופעלת על ידי מדעי נתונים ובינה מלאכותית, לבנק משאבי אנוש גלובלי. לעת עתה, משימה זו כוללת כניסה לשוק האירוח ב- B2B – שם החברה ממוקדת בימים אלה במאמציה.

פועל להומניזציה של כישרון לפי דרישה

HUMANS הוקמה בשנת 2016 על ידי היזם הסדרתי יליד מוסקבה ולד דוברינין. לפני שיצא לחלל הגיוס המבוזר, השיק ולאד מספר סטארט-אפים טכניים ובידוריים.

הוא הכוח היצירתי שמאחורי בובה, קריקטורה מונפשת המתארת ​​את הרפתקאותיו של יצור נאיבי אך משמח לנצח כשהוא משקע בסביבתו החדשה..

ולד שימש גם כמנכ”ל חברת התקשורת הרוסית MVNO יוטה. הוא התרחק מהתפקיד בשנת 2019 לביצוע פרויקטים בינלאומיים, כולל עבודה על HUMANS.

“במקור, הוא ומשקיע מלאכים החליטו ליצור רשת שתעזור לאנשים שמתחילים עבודה במדינה חדשה למצוא בן ארצה”, אמר קונסטנטין. “אבל מהר מאוד הוא הבין שזה לא רק מתארים – זה היה על מציאת בני אדם, באופן כללי, שיעזרו לך בכל מה שאתה צריך.”

הפלטפורמה התפתחה משמעותית בשנים הקצרות המעטות מאז הקמתה בשנת 2016.

עד שהקים את תשתית הפלטפורמה, ולאד זיהה חור משמעותי בשוק מבחינת גיוס המשרות הכלכליות..

“אנשים עברו בעיות אמיתיות שחיפשו משרות במשרה חלקית ומשרה מלאה במספר מגזרים שבהם הגישה שונה בהרבה מבנקאי השקעות שמשתמש בלינקדאין לרשתות”, אמר קונסטנטין. “אז התחלנו לפתח את הפלטפורמה שלנו כדי לעזור לחבר עובדים לחברות.”

במקום לספק פלטפורמת נישה למקצוענים, HUMANS שואפת להפגיש מגוון רחב של אנשים המחפשים ומספקים כמעט כל שירות שתוכל לתת לו שם.

כיום HUMANS עוזרת גם לחברות באזור ניו יורק וניו ג’רזי למצוא עובדים מנקודת מבט B2B. “עברנו דרך ארוכה משנת 2016 עד 2020, ואנחנו עדיין מחפשים לעבור לקטעים חדשים”, אמר קונסטנטין.

סחר סוכנויות שכירות לפלטפורמה חינמית ואינטואיטיבית

הצעת הערך של החברה קשורה קשר הדוק ליתרונות הביזור בכך שהיא מציבה עובדים פוטנציאליים במגע ישיר עם אלו המחפשים עובדים. החלק הכי טוב? זה עושה זאת בחינם.

“אינך צריך להשתמש בסוכנויות יקרות, לפרסם מודעות בגוגל או בפייסבוק, או להשתמש בשירותים כמו אכן או מפלצת כדי למצוא את האנשים הדרושים לעסק שלך,” אמר קונסטנטין. “אין עלויות למעורבות ואין עמלות.”

אפליקציית HUMANS זמינה גם בחינם, ומאפשרת למשתמשים לגשת למגוון יכולות תוך כדי תנועה. מנוע החיפוש החכם ותכונות המיקום הגיאוגרפי של האפליקציה מאפשרים למשתמשים למצוא עבודה היכן ומתי הם מחפשים אותה, ואילו פונקציונליות הצ’אט הופכת את המשא ומתן בזמן אמת למצב מהיר.

האפליקציה כוללת מערכת תשלומים מובנית ללא עמלות נלוות. לשם השוואה, ידוע כי אפליקציות כמו Uber לוקחות קיצוצים כבדים מהנהגים בצורה של דמי הזמנת עמלות.

בקנה אחד עם היתרונות של ביזור, אנשים מביאים גם שקיפות למרחב הגיוס. משתמשים לא צריכים לתהות אם ביקורות הן אמיתיות מכיוון שכל ההמלצות מגיעות מאנשים עם קריטריונים להערכה דומים.

בנוסף, אלה המחפשים עובדים אינם צריכים לדאוג כי המועמדים לעבודה אותם הם מוצגים קיבלו יחס מועדף על סמך תוכניות חברות בתשלום, כמו LinkedIn Premium. כולם מקבלים גישה שווה לפלטפורמה.

קטלוג מיומנויות באמצעות מדעי נתונים ו- AI

צוות HUMANS כולל יותר מ- 50 חברי צוות ברחבי משרדים בניו יורק, לונדון, ובלארוס בתוספת מועצה מייעצת של אנשי חזון טק. החברה ממנפת מגוון רחב של מומחיות זו, כמו גם טכנולוגיה עדכנית, בכדי להניע את הפלטפורמה של החברה.

לדוגמה, פלטפורמת HUMANS מקטלגת את המיומנויות, הניסיון והידע של בני האדם ברחבי העולם באמצעות מדעי נתונים ובינה מלאכותית. באמצעות חוזים חכמים ועסקאות שקופות בכל רחבי הבלוקצ’יין, HUMANS שואפת ליצור בנק משאבי אנוש גלובלי שמאפשר למשתמשים לשלוח ולקבל תשלומים עבור עבודה בקלות..

בנוסף, מנוע חיפוש סמנטי משפר את הדיוק והרלוונטיות על ידי התחשבות במשמעויות ההקשריות של כל שאילתה. ציידי עבודה יכולים לחפש הזדמנויות באמצעות מילות מפתח, שמות חברות, כותרות תפקידים ומיקום. מעסיקים יכולים למצוא בקלות אנשים עם הכישורים, הידע והניסיון כמעט בכל קטגוריה. מסננים מקלים על צמצום החיפושים, בעוד מפה אינטראקטיבית עוזרת למשתמשים למצוא חברים מקומיים.

HUMANS מקצה לכל צייד עבודה מזהה ייחודי כדי להקל על הלקוחות למצוא אותם באמצעות חיפוש. משתמשים רבים כוללים מזהה זה בכרטיסי הביקור שלהם ובפרופילי המדיה החברתית כדי ליצור קשרים.

מייסדי החברה עיצבו גם את הפלטפורמה כדי להבטיח הגנה על נתונים. בשל אופיו המבוזר, המערכת עמידה מטבעה בפני התקפות. שחקנים זדוניים אינם יכולים לנצל נקודת כישלון אחת: כדי לסכן את המערכת הם יצטרכו לגשת למיליארדי צמתים, וזה לא סביר ביותר.

הבא הבא: פריצה לשוק האירוח ב- B2B

קונסטנטין אמר לנו כי בני האדם לא ייפלו קורבן לגישה קצרת ראייה – החברה נמצאת בה לטווח הרחוק. כחלק מתכנית מקיפה להפיכת גלים בחלל ה- B2B, הצוות פועל בימים אלה למען שירות טוב יותר של מלונות ומסעדות באזור ניו יורק ומחוצה לה. קונסטנטין אמר כי HUMANS הוא התאמה מושלמת לשוק האירוח.

“למשל, יש לי חבר בניו יורק שמנהל כמה מסעדות ומבזבז הרבה כסף על גיוס סוכנים,” הוא אמר. “אמרתי, ‘אתה צריך להשתמש בבני אדם כי יש לנו יותר מ -5,000 אנשים הרשומים עם הכישורים שאתה צריך למסעדות.’ הוא אהב שזה קל לשימוש ומקור חופשי להעסקת אנשים. ‘

HUMANS גם מכניסה עבודה רבה מתחת למכסה המנוע כדי לשפר ללא הרף את ביצועי הפלטפורמה – וכך להבטיח את חווית המשתמש הטובה ביותר האפשרית.

“צפו לשיפורים סביב הרבעון הראשון של 2020,” אמר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me