אירוח לקוחות מבטיחים ציות של HIPAA – מבטיחים הצלחה באמצעות סביבות אירוח ענן מנוהלות מאובטחות.

TL; ד”ר: במשחק האירוח מספיק מוקדם בכדי להשיג את שם הדומיין הברור ביותר בעולם, הצוות ב- HOSTING מוצא את ההצלחה הגדולה ביותר שלהם יותר מ -15 שנה לאחר מכן באמצעות אירוח ענן ממוקד אבטחה ושירות לקוחות. ספק השירות המנוהל מציע תמיכה בצוות יחיד ומבטיח שחברות שירותי בריאות ומסחר אלקטרוני יעמדו בדרישות האבטחה בענף שלהן.


אבטחה היא ללא ספק דרישה מאתגרת והכרחית ברחבי האינטרנט, אך בתחומים כמו שירותי בריאות וסחר אלקטרוני, חייהם תלויים בכך. השיחה ברורה: אם החברה שלך מטפלת במידע רגיש כמו רשומות רפואיות או עסקאות בכרטיסי אשראי, כדאי לך להגביר את המשחק שלך או להסתכן בהפרות נתונים יקרות ועלולות להיות קטלניות.

זה המקום בו HOSTING מתנודד כדי להציל את היום. חברת אירוח הענן המבוססת על דנוור מבטיחה שלקוחות המשתמשים במערך מסוים של מוצרים יעברו את הביקורות שלהם. בשנה שעברה, לקוחות HOSTING התמודדו עם יותר מ -400 ביקורת ועברו כל אחד מהם.

מרכז נתונים ומסך מסך של אתר HOSTING

HOSTING מפעילה שישה מרכזי נתונים ברחבי ארה”ב בכדי לספק סביבות מאובטחות ללקוחותיהם.

אי מעבר ביקורת יכול להיות יקר. חברות יכולות לחפש קנסות של עד 1.5 מיליון דולר בכל שנה או יכולות לקבל את יכולתן לעבד כרטיסי אשראי מבוטלים. ביקורת שנתית יכולה להיות משבשת להחריד ודורשת ייצור ידני על הסיפון שדורש זמן רב כדי לעבור את התהליך..

עם זאת, בשירותי אירוח הענן המנוהלים של HOSTING, חברות יכולות להגיע לרמה גבוהה יותר של תאימות עם הרבה פחות זמן וכסף, על פי מנהל אבטחת המידע הראשי של HOSTING, ג’והן Hybinette..

“אנו יכולים להציע מערך שלם של פתרונות ללקוחות עם דרישות תאימות ואבטחה,” אמר. “אבטחה זה לא עבודה בשבילי. זו יותר תשוקה שאנו אוהבים לחלוק, לגרום לאנשים להיות מודעים יותר לחשש כמה מספר הביטוח הלאומי ומידע הבריאות המוגן שלהם באמת. “

איך HIPAA & PCI Challenge Healthcare & חברות מסחר אלקטרוני

חוק הניידות וחבות האחריות של ביטוח הבריאות, הידוע יותר בכינוי HIPAA, מסדיר את השימוש והגילוי של מידע בריאותי מוגן. התקנות הפדרליות נחתמו בחוק בשנת 1996.

עם זאת, תקני האבטחה עבור עסקאות כרטיסי אשראי נוצרו בשנת 2004 על ידי חברות כרטיסי האשראי לחייב את הסוחרים לקיים את הנהלים האחראיים. תקן אבטחת הנתונים בענף כרטיסי התשלום, או PCI, הם 248 בקרות אבטחה המגנות על חברות כרטיסי האשראי שיהיו אחראיות לתשלום חיובים בהונאה..

מטה דנוור של HOSTING

מטה דנוור של HOSTING הופך למרכז לאירוח תואם.

בעוד שחברות בריאות רבות מעסיקות קצין ציות, ג’והן אמר שהם נוטים להיות “בצד האנשים ולא בצד המחשב, והתפיסה השגויה היא שהם יכולים לעשות הכל.”

יוהאן, שבילה למעלה משלושים שנה בבניית תוכניות אבטחת IT והבטחת סביבות תואמות, אומר כי אבטחת הציות אינה שחור או לבן, אלא גווני אפור. לדבריו, הוא רואה הרבה ספקי שירותי בריאות וחברות שמנסים לבנות מרכזי נתונים משלהם ונאבקים בכדי להגיע לציות.

“כולם יודעים מה זה HIPAA, אך ענף הבריאות בכללותו אינו מתמצא בתחום הטכנולוגי”, אמר. “HIPAA קשה מאוד. זה לא מאוד מרשם לומר מה אתה יכול ולא יכול לעשות. זה לא מאוד אובייקטיבי, ויש מחסור מוכר בסביבות תואמות HIPAA שם בחוץ. “

שלושת הגורמים לביטחון תאימות של HOSTING

יוהאן טוען כי מרבית החברות המבקרות את שירות הציות רק מבצעות הערכת סיכוני בלבד. “אני למעשה לא חושב שתווית הציות צריכה להיות חלה במקרים אלה, מכיוון שהם פשוט מצלמים תמונת מצב בזמן,” אמר.

במקום זאת, HOSTING נוקטת פי שלושה באבטחה:

 • לעשות את זה דינמי
 • לעשות את זה ניתן למדידה
 • לעשות את זה יזום

HOSTING בנתה את המנטרה הזו לאחר ששאלה את הלקוחות מה הם צריכים. רבים מיותר מ -2,000 לקוחות הגיעו ל- HOSTING מכיוון שהם זיהו את יכולת האבטחה הכוללת של חברת האירוח. ככל שיותר לקוחות ביקשו באופן ספציפי את תאימות ה- HIPAA וה- PCI, צוות HOSTING התחיל לעבוד.

1. פתרונות דינמיים שמרו על HOSTING לפני העקומה

התוצאה הסופית היא מה שיוהאן מתאר כענן קהילתי המאפשר ללקוחות לחבר את היישומים והסביבות שלהם בתשתית של HOSTING כדי להשיג בעצם תאימות של HIPAA. HOSTING שמה לה למטרה להיות תואם קדימה עם אנשי צוות המיומנים מאוד בתחום הציות, שירותי הבריאות והסחר האלקטרוני, המעקב אחר מתמיד אחר ההתפתחויות והשינויים בהנחיות האבטחה..

2. מדדי תאימות מודדים את ההצלחה של HOSTING

HOSTING יצרה סולם בין אפס למאה אחוז כדי למדוד את תאימות הלקוח. למרות שמאה אחוז הם “כמעט לא ניתן להשיג”, לדברי יוהאן, הסקאלה מאפשרת לעובדי ה- IT והתאימות למדוד את היתרונות של רכישת השירותים של HOSTING – ולהעביר אותם לממונים עליהם..

“אם אתה ניגש לצוות המנהל שלך או לדירקטוריון ואומר ‘אני רוצה לרכוש X’, הלוח מסתכל עליך ותוהה מה באמת X. אין להם מושג מה זה עושה ואיך זה יעזור לתאימות שלך, “אמר יוהאן. “ציות של חמישה אחוזים יותר למעשה אומר משהו לצוות המנהל. לפחות הם יודעים שהם מקבלים חמישה אחוזים, ולהפוך לחמישה אחוזים יותר תואמים זה צעד גדול. “

3. תשומת לב לאורך כל השנה בונה את אמון המשתמשים של HOSTING בביקורות

במקום לחכות לביקורת, HOSTING בונה את ציות הארגון לאורך כל השנה כך שביקורת לא תהיה עניין גדול. עובדי תמיכה ייעודיים עובדים עם ארגונים בכדי לזהות סיכונים ולתעדף בראש ובראשונה את הצורך להתייחס אליהם. HOSTING מבצעת באופן רציף ביקורות על המערכות והלקוחות שלהם כדי לזהות פערים ולהקטין בעיות פוטנציאליות לפני שקורה משהו רע באמת.

“אנו נעמוד מאחורי כל דבר בו אנו נוגעים. אנו נדאג שתעבור את הביקורת שלך, ואף אחד בענף שלנו לא צריך את זה חוץ מאיתנו. “

שלושת תחומי המיקוד של HOSTING פירושו שהיא השיגה תאימות בריאותית מלאה ותקופתית כלכלית בשנתיים האחרונות. החברה עברה את הביקורת האחרונה שלה ללא יוצא מן הכלל – דבר שרק כארבעה אחוז מהעסקים יכולים לטעון.

“אנו מובילים אבטחה בצבעים מעופפים ברגע זה,” אמר יוהאן. “אנחנו נמצאים היטב, הרבה מעל לנורמה באבטחה ואנחנו מציעים פתרונות טובים יותר ללקוחות.”

תמיכת מכירות, & שירות: לקוחות לוקחים את מרכז הבמה

HOSTING מציעה שלוש שכבות שונות של חבילות אירוח מנוהלות כדי לאחד את השירותים, האבטחה והתמיכה עטורי הפרסים שלהם עם הפלטפורמות המובילות (כולל עננים פרטיים וציבוריים של AWS, Azure, Google ו- HOSTING)..

“רמות השירות שלנו נפרשות על פני ענן מנוהל, אבטחה מנוהלת ומסד נתונים מנוהלים”, הסבירה מנהלת השירותים המנוהלים טרישיה פאטה. “יש לנו שלוש שכבות שירות בכל תחום, החל מ- Explorer, החבילה היסודית שלנו. ברמה בסיסית זו אנו מטפלים במשימות ארציות וחוזרות על עצמן, כמו ניטור והתראות 24/7, אך הלקוח אחראי לכל הפעולות הנובעות מהודעות אלה. החבילה האמצעית שלנו, וויאג’ר, היא המקום בו אנו מנהלים יחד את הסביבה עימם. אנו נדריך אותם ונוביל את החיוב בכל הנוגע לפערים במומחיות שלהם. הרובד הבכיר שלנו הוא פיוניר, בו אנו מנהלים באופן מלא את הפלטפורמה שלהם ודואגים לכל מה שלא נוגע בקוד שלהם או דורש פיתוח בהתאמה אישית. “

עובד HOSTING מול קיר השיווק

HOSTING נוקטת גישה אישית לשירות, כאשר לחשבונות רבים יש איש תמיכה ייעודי.

לקוחות פוטנציאליים עובדים עם צוות פתרונות המכירה מראש של HOSTING בתהליך ההצעה והצעת המחיר. לאחר התייצבות חבילה והסכם, הלקוח משתף פעולה עם מהנדס לאחר המכירה המפקח את הלקוח דרך שלבי התצורה וההתקנה. תקשורת היא חלק מרכזי בתהליך העלייה למטוס, אמרה טרישה, כאשר לקוחות בשני השכבות הגבוהות עובדים עם מנהל תמיכה ייעודי אחד לפחות..

“התחייבנו מנהלי פרויקטים המודעים ליעדים העסקיים של הלקוח, יחד עם ידע כיצד הם מצפים מ- HOSTING שיעזור להם,” אמרה. “מנהלי הפרויקטים שלנו מוודאים שאנו עומדים ביעדים אלה. אדם זה לא רק שם כדי לעזור במתן בעיות כלשהן, אלא גם כדי לעזור ללקוחות להיות פרואקטיביים במיטוב עלויות לסביבתם, ובדיקה עקבית של הארכיטקטורה שלהם. “

חינוך לקוחות כך שיוכלו להבין טוב יותר את צרכיהם

יוהאן אומר שצרכי האבטחה של כל לקוח הם ייחודיים, יחד עם מודעותם לאילו נושאים קיימים. “לפחות בחלק מהזמן אנו למעשה מאמנים את הלקוח כך שהם יבינו מה באמת צריך לעשות”, אמר. “תקשורת נהדרת ולהסביר ללקוחות כיצד הדברים הולכים לעבוד, מראים מדוע אנו שווים את הסבלנות.”

החלת מדדים על שירות לקוחות כך ש- HOSTING יכול למדוד הצלחה

מאז הימים הראשונים, HOSTING מתרכז בניקוד ה- Net Promoter, או NPS, מדידה שנוצרה בסקירה העסקית של הרווארד ואומרת שמדד שירות הלקוחות היחיד שחשוב הוא האם הלקוח יהיה מוכן להמליץ ​​על מוצר או שירות למישהו אחר.

“תקשורת נהדרת ולהסביר ללקוחות כיצד הדברים הולכים לעבוד, מראים מדוע אנו שווים את הסבלנות.”

NPS של חברה נופלת בסולם בין -100 ל 100. מותגים צרכניים כמו טסלה (96.6), קוסטקו (82), בוס (78), פיצה האט (78) וסטארבקס (77) נוטים להתעלות על חברות טק כמו סמסונג. (70), אמזון (69), ונטפליקס (68). אולם, HOSTING מתחרה לטובה עם מנהיגי הטכנולוגיה, על פי מנהל השיווק ברי נלי, עם ציונים הנעים בין שנות ה -60 הגבוהות וה -70 הנמוכות..

“כל הרעיון הזה לבסס חברה סביב תמיכה הוא באמת המבדל הגדול ביותר שלנו,” אמר ברי. “הדבר שהכי מניע אותנו זה לחשוב איך אנחנו יכולים להפוך את זה לחוויה טובה יותר עבור הלקוחות שלנו.”

שפע של פלטפורמות: לקוחות אירוח יכולים להתאים את השירות שלהם

השנה, HOSTING השיקה קונספט שהם מכנים בענן המאוחד: שירותים מנוהלים בפלטפורמות מרובות כמו AWS, Azure, Rackspace ו- Google.

“אנו מסווגים סביבות שונות לפילוחים שונים, כך שאם יש לך סביבה מאובטחת כמו ענן שירותי בריאות עם מידע בריאותי מוגן בה, כמובן שיופרד יותר מסביבה מפותחת, למשל,” אמר ג’והן. “זו יכולה להיות חוויה בהתאמה אישית לחלוטין.”

משרדי אירוח ודיון בחדר השרתים

על ידי התאמת שירותים לצרכי הלקוחות, HOSTING מתאימה לסביבות אינטרנט מרובות.

כשמחשוב ענן היה רק ​​מושג בשנות התשעים, מייסדי ארט זייל וג’ואל דלי יצאו ליצור חברה שמספקת שירות מצוין לחברות בגודל בינוני עם יישומים קריטיים לעסקים. הם שותפו לפרויקטים וחברות רבות ובסופו של דבר נחתו ב- HostMySite, שרכשה את HOSTING בשנת 2009.

כעת, HOSTING מתהדרת בכ -400 עובדים ולמעלה מ -2,000 לקוחות. החברה מפעילה שישה מרכזי נתונים בקליפורניה, קולורדו, טקסס, קנטאקי, ודלוור, עם כ -5,000 שרתים פיזיים וכ -10,000 שרתי ענן..

“המוקד הגדול שלנו השנה והתקדמותנו הוא אירוח ענן מנוהל בכל רחבי העולם, בין אם זה אבטחה מנוהלת או סתם ניהול תשתיות הענן שלהם”, אמרה טרישה..

Finale: חברה הזוכה בפרסים תביעות גדולות & מגבה אותם

הענף שם לב להצלחה של HOSTING. באפריל זכתה החברה בפרס גביע MSPWorld לשנת 2016 עבור פיתרון הענן הטוב ביותר, ונתנה את הכתובת המרכזית בכנס האביב MSPWorld. הפרס מכבד את החברות על “מאמצים עקביים ומתחשבים לקידום הגורם של נותני שירותים מנוהלים באמצעות מתן טכנולוגיות, פתרונות ושירותים חדשניים.”

על ידי ביצוע סביבות אינטרנט תואמות ומאובטחות ללקוחות, HOSTING מבטיחה הבטחות שמעטים יכולים לספק. “שמנו את הכסף שלנו במקום שהפה שלנו נמצא. אנו נעמוד מאחורי כל דבר בו אנו נוגעים, “אמר ברי. “אנו נדאג שתעבור את הביקורת שלך, ואף אחד בענף שלנו לא צריך את זה מלבדנו.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map