כמה פלטפורמת ענן הקצה של Fastly עוזרת לעסקים לעבד נתונים בזמן אמת כדי לשפר את ביצועי האינטרנט והיישומים

TL; ד”ר: שמירה על נאמנות לקוחות והנעת הכנסות הפכה לכול חוויית המשתמש (UX) בסביבה העסקית המקוונת של ימינו. אתרים עם בעיות ביצועים או בעיות זמן הם גורמים לעיתים קרובות למבקרים לנשור, וגרוע מכך, לספר לחבריהם. פלטפורמת הענן הקצה של Fastly מסייעת לעסקים לעמוד בקצב ציפיות הלקוחות על ידי מתן חוויות מבקרים מהירות ובטוחות. הפלטפורמה מתאימה לפי דרישה, ומיטיבה את זמני הטעינה עם האצת אתרים דינמית. באמצעות מטמון גמיש וזרימת נתונים בזמן אמת, Fastly עוזרת לכמה מהעסקים המקוונים הגדולים בעולם לשפר את ביצועי האתרים והיישומים שלהם..


במרחב העסקי המקוון העכשווי יש התמקדות מוגברת בחוויית המשתמש (UX) בעשור האחרון, וחלק גדול ממיקוד זה נשען על אמינות האתר וזמן הטעינה. הנתונים הסטטיסטיים אומרים – 39% מהמבקרים עוזבים אתר אם תמונות לוקח זמן רב מדי לטעון, ו- 68% מהמבקרים לא יחזרו לאתר עם ביצועים גרועים. מזיק עוד יותר, 46% מדהים מהצרכנים שעוזבים אתר בגלל בעיות זמן עומס יפיץ את הבשורה לחבריהם, שיכולים להיות המסמר האחרון בארון הקבורה של עסק בשוק המקוון התחרותי של ימינו..

זמן הטעינה הוא כסף, ו- Fastly ביצעה משימה לעזור לעסקים לייעל אותם.

“זמן הטעינה רק נעשה קריטי יותר ככל שעובר הזמן, במיוחד עם הציפייה של היום לגישה מיידית. משתמשים יקפצו אם אתר לא נטען מהר מספיק “, אמר טיילר מקמולן של ה- CTO של Fastly. “אתרים יכולים – ולעשות – לאבד מבקרים אם הם לא מצליחים לתת גישה מיידית לתוכן.”

באמצעות פלטפורמת הענן הקצה שלה, Fastly מאפשרת לעסקים להציע חוויות דיגיטליות מהירות ובטוחות.

צילום הראש של טיילר מקמולן והלוגו של Fastly

במהרה Cyl טיילר מקמולן סיפר לנו כיצד פלטפורמת הענן הקצה מגדילה את ביצועי האתר ומשפיעה לטובה על ההכנסות.

מכלי תקשורת גדולים לאתרי משחקים ומסחר אלקטרוני, מאפשר לעסקים בקנה מידה גדול לאתרים ללא דרישות השקעה גדולות בתשתיות. יכולות האצת האתרים של החברה, מטמון גמיש וזרימת זרימה בזמן אמת מעניקות לעסקים את היתרון התחרותי של עמידה בציפיות המבקרים בכל הנוגע לשימושיות באתר ופונקציונליות.

עם תחזיות שמתרחקות ממחשוב ענן, הופך חשוב יותר ויותר לשרת נתונים בקצה הרשת, ומהר עוזר לעשות בדיוק את זה.

“הפלטפורמה שלנו מאפשרת זאת תוך הפחתת איומי אבטחה ומבלי להקריב את חווית המשתמש”, אמר טיילר. “זה חלק ממגמה גדולה יותר המעצבת מחדש את האינטרנט בכללותו.”

פלטפורמת ענן קצה להעברת חוויות דיגיטליות מהירות ומאובטחות

פלטפורמת הענן הקצה של Fastly מספקת את היכולת להיות מודעת ולהגיב לדרישת המשתמשים בזמן אמת. טיילר סיפר לנו על החשיבות של שימוש מהיר כ- CDN לניהול ואבטחת תשתיות בקצה הרשת.

“פלטפורמת הענן החדשה שלנו היא אוסף יכולות שמאפשר לעסקים הפופולריים ביותר בעולם לספק חוויות דיגיטליות מאובטחות, מהירות ומותאמות אישית קרוב ככל האפשר למשתמשי הקצה,” אמר. “בסופו של דבר זה עוזר לעסקים דיגיטליים להתחרות טוב יותר על ידי אספקת חוויות לקוחות מקוונות מדרגות, מהירות ואמינות באופן קבוע.”

הפלטפורמה של Fastly משלבת איזון עומסים, אבטחת ענן, האצה קלה של נכסים דינמיים וזרם בזמן אמת כדי להשיג זאת.

האצת אתרים דינמית עם מטמון גמיש

מטמון של תוכן סטטי בדרך כלל כרוך באחזור תוכן מהזיכרון ולהחזירו למשתמש במהירות האפשרית. טיילר אמר לנו שמדובר בבעיה מובנת היטב, אך תוכן דינמי מציב שלל בעיות חדשות.

“זה אומר לדאוג להסרת תוכן ישן ולהוספת תוכן חדש בשיעור גבוה להפליא,” אמר. “לעשות זאת מבלי להשפיע לרעה על התפוקה זה מאתגר.”

לפי טיילר, פתרונות תמימים יכולים ליצור פיצול זיכרון ולפגוע ב- SSDs, מה שמקטין את חייהם ומשפיע לרעה על השהיית.

“בסופו של דבר נאלצנו ליצור ולהשתמש בתוכנה חדישה במיוחד לבעיה זו.”

התוצאה הייתה תוכנת האצת האתר הדינמית של Fastly שמאיץ בקשות ותגובות בין נקודות הנוכחות של Fastly (POPs) לשרת של העסק. זה שומר על זמני עומס נמוכים ושימושיות המבקרים גבוהה.

היתרונות של העסקת שרתי לכה ומהירה של SSD

טיילר ציין כי יתרונות הביצועים של Fastly מגיעים כשתי מדידות קשורות – השהיה ותפוקה. בוחן את החביון, טיילר אמר שבמהירות עוקב אחר הזמן עד הבייט הראשון (TTFB).

טיילר אמר כי “בגלל האופן שבו לכה בנויה והכמות העצומה של השינויים שביצענו בה באופן פנימי, אנו שומרים על האחוזון ה -99 של ה- TTFB הנמצא מתחת ל -1 ס”מ. “מעל האחוזון ה -99 אתה מתחיל לראות את ההשפעה של הצורך לעבור לדיסק.”

עם זאת, בגלל השימוש ב- SSD באופן מהיר, והדרך בה הצוות משתמש בהם, אפילו מעל לשהיית האחוזון ה -99 נשאר מהיר יותר מהתקן בענף. התוצאה הסופית היא שונות נמוכה מבקשה לבקשה; לדברי טיילר, התגובות מהירות מהימנות.

בכל הנוגע לתפוקה, טיילר אמר לנו שההמתנה הנמוכה יותר פירושה שניתן לטפל בבקשות נוספות.

“אנו משקיעים זמן רב במיטוב לכה על מנת שנוכל להשתמש בכל טיפה אחרונה של רוחב פס ומעבד רשת,” אמר. “זה מאפשר לנו לשמור על התפוקה שלנו לכל מכונה על 40 ג’יגה-ביט לשנייה או יותר, וזה חשוב להגנה על הלקוחות שלנו מפני קוצים כמו DDoS.”

הזרמת בזמן אמת מקבלת נתונים ללקוחות בצורה אמינה ויעילה

לזרם נתונים בזמן אמת יש יתרונות וחסרונות וטיילר שקל את האופן שבו רואים אותם במהירות.

“זה מגביר את מורכבות המערכת במובנים מסוימים, ומפחית אותה באחרות”, אמר. “כשיש לך נתונים בזיכרון, הזמן הטוב ביותר להעביר אותם ברחבי הרשת ולהעביר אותם למשתמשים הוא כרגע – מייד.”

לדברי טיילר, הזרמת נתונים מיידית יוצרת פחות דאגות מאובדן. וכיוון שמעבירים במהירות נתונים ללקוחותיה במהירות האפשרית מבלי להקליט אותם, סוגיות הפרטיות והביטחון מופחתות מאוד.

גרפיקה המתארת ​​כיצד הפלטפורמה של Fastly מספקת נתונים

מספק במהירות נתונים קרוב ככל האפשר למשתמש הקצה, מה שמביא לזרם אמין ויעיל.

יש בעיות שיכולות להתעורר על ידי הזרמת כמויות גדולות של נתונים בזמן אמת. טיילר אמר לנו כי אלה דומים לבעיות אחרות של הפעלת CDN עבור תוכן דינמי.

“אנו זורמים כמעט רשומות בשנייה כמו שאנו מטפלים בבקשות בשנייה ממשתמשי הקצה,” אמר. “אחד הנושאים המרכזיים כאן הוא הזרמת נתונים אלה מבלי להעביר נתונים משלנו ללקוחות שלנו.”

כדי להימנע מכך, מהר מאוד מעסיקה מערכת היררכית, מצטברת נתונים על מספר מיקומים ומזרימה אותם ללקוחות ביעילות.

עזרה לעסקים לשמור על קצב הציפיות של הלקוחות

מייעל במהירות את ביצועי האתר לעסקים במגוון רחב של תעשיות. החל מפרסום דיגיטלי ומסחר אלקטרוני ועד וידאו ואירוח מקוון, הפלטפורמה של Fastly עוזרת לעסקים למקסם את היעילות וההכנסות.

לפעמים התיקונים פשוטים, כמו שקרה בפינטרסט. כפתור ה- Pin It של פלטפורמת המדיה החברתית הועבר ל- Fastly, מה שחוסך מייד עלויות על ידי הסרת הצורך בתשתית גדולה של תומכי backend.

מהר הצליחה לסייע בהיקף האתר של מועדון הדולר שייב לאחר שהחברה הוציאה מודעה במהלך הסופרבול. יותר ממאה מיליון צופים ראו את הפרסומת של מועדון השילוח של דולר, והחברה רצתה להיות מוכנה לספק למבקרים באתר חוויה חלקה..

“היו לנו המון תנועה”, אמר מייקל דובין, מנכ”ל מועדון הדולר שייב, “והאתר הרים את דרכו וקנה מידה בדיוק איך קיווינו שהוא יודה בזריזות.”

בדומה למועדון הדולר שייב, הניו יורק טיימס השתמש במהירות כדי לסייע לביצועי האתר שלו לקראת עליית התנועה בליל הבחירות.

טיילר אמר כי “הם חלו עלייה של 8,371% בתעבורה במהלך ליל הבחירות והיו מסוגלים לספק חוויה חלקה ואמינה לקוראים, תוך שהם ממשיכים לעדכן באופן מיידי מאמרים חדשותיים ותכנים אינטראקטיביים”..

משבש ה- IT הבא – מחשוב עננים בקצה הוא העתיד

דרישות הציבור לזמן טעינה מהיר ואמינות של אתרים עומדות כאן כדי להישאר. עם התפשטות האינטרנט של הדברים וככל שהגישה לאינטרנט לחלקים מרוחקים של העולם מתגברת, CDNs חייבים לשמור על קצב ככל שהנוף משתנה.

לאחרונה חזה אנדרסן הורוביץ כי לשיבוש ה- IT הגדול הבא יש מחשוב ענן המשתנה חזרה לקצה הרשת, ומהר מוכנה לעזור לעסקים להגיב.

“אנו ממש שמחים לעזור לחברות להעביר את הרשת שלהן לקצה ולשפר את הביצועים,” אמר טיילר. “מכיוון שרבים מהנתונים של ימינו נוצרים על ידי משתמשים בקצה הרשת, עיבוד והגשת הנתונים בקצה יהפוך לחשוב יותר ויותר. חברות כבר לא יכולות לסמוך על נתונים סטטיים ולהישאר רלוונטיות. “

אתרי אינטרנט מחייבים מסירה מהירה של תוכן משתנה בכדי לשרוד ובמהירות נמצא בחזית סלילת הדרך לעתיד אספקת התוכן.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me