FaceAR ו- SDK של בנובה: מאפשרת לחברות לפתח אפליקציות מצלמה סלולרית הכוללות אנימציית פנים בזמן אמת

TL; ד”ר: בנובה, מעבדת חזון מחשבים מבוססת בלארוס שהוקמה בשנת 2016, מסלקת את חסמי הכניסה לחלל המציאות המוגברת לפנים דרך פלטפורמת FaceAR שלה, הכוללת מפתחי SDK שיכולים להשתמש בהם כדי לשלב אנימציית פנים בתוכנה קיימת. החברה הינה למעשה חנות אחת להפסקה של מותגים המחפשים לשפר את חוויית הלקוח באמצעות תכונות כמו אולפני נסיעות וירטואליות. על ידי התמקדות בתערובת של שיפורים לטווח הקצר ואסטרטגיות לטווח הארוך, בנובה מוכנה לעזור ללקוחות ברחבי העולם לממש את מלוא הפוטנציאל של מציאות מוגברת..


חלפו הימים של מגרשי מכירות קרים וקמפיינים חד פעמיים – כיום משווקים מנוסים מתמקדים בהובלת תוצאות באמצעות מעורבות. המטרה היא ליצור קשרים עם לקוחות באמצעות תקשורת אישית שיוצרת ושומרת על נאמנות המותג.

לעיתים קרובות, הקשרים הבלתי ניתנים לשבירה נוצרים על ידי חברות שמחדירות אותנטיות – ואפילו קצת כיף – לאסטרטגיות המעורבות שלהן.

ובאופן אובססיבי של עצמי, איזו דרך טובה יותר להוסיף קצת משחקיות ושנינות לחוויית הלקוח מאשר עם אפליקציות מצלמה מוגדלות (AR)? באמצעות הטכנולוגיה, לקוחות יכולים להעביר את עצמם למקומות אקזוטיים באמצעות טכנולוגיית החלפת רקע, לשתף פילטרים פנים מסובכים אך ספציפיים למותג עם חברים, ולמעשה לדגמן בגדים ואביזרים, בין פעילויות יצירה אחרות..

לוגו בנובה

בנובה מוקדש לשחרור מלוא הפוטנציאל של המצלמות במכשירים החכמים שלנו.

בנובה, מעבדת חזון מחשבים קדימה המתמקדת במציאות משפרת פנים, מקלה על מתגים ומפתחים לבנות אפליקציות אלה באמצעות ערכת פיתוח התוכנה FaceAR (SDK) שלה מתמיד..

“בנובה מאפשרת למותגים ומפתחים ליצור קשר עם לקוחות ומשתמשים באמצעות אפליקציות ריאליטי מוגדלות במיוחד, באינטרנט או במכשירים ניידים,” אמר דמיטרי אוגביץ ‘, מנכ”ל בנובה. “הטכנולוגיה שלנו היא הרבה יותר מ- SDK פשוט, המעניק למפתחים גישה לספריות חדשניות וכלים ליצירת תוכן, ומאפשרים להם לשלב AR במוצרים קיימים.”

SDK החזק מאפשר למפתחים להפיח חיים באפליקציות שלהם באמצעות פילטרי פנים, תוכנת יופי, אווטרים וכלים לניתוח פנים, המיועדים ליצור אינטראקציות של לקוחות בלתי נשכחים. כחנות עצירה לטכנולוגיה המגשרת על הפער בין הדיגיטלי לפיזי, בנובה שואפת לעזור למותגים ברחבי העולם לממש את תפקידם של AR ביצירת חוויות לקוחות מענגות..

חנות one-stop עבור מותגים המעוניינים למנף טכנולוגיית Face AR

המייסדים המשותפים דמיטרי אוגביץ ‘, ואדים נקאי ויורי הושצ’ין הקימו את החברה שבסיסה בבלארוס בשנת 2016. לצוות המוכשר של מהנדסי AI ומחשבי מחשב הייתה משימה משותפת לפתח תוכנת AR ניידת לפנים עבור מצלמות מול. כיום טכנולוגיה זו ידועה בשם FaceAR.

“בין היתר ניתן להשתמש בו כדי להוסיף פילטרים, מסכות ושכבות-על דיגיטליות לפנים האנושיות וסביבתה,” אמר דמיטרי. “זה יכול לזהות אושר, כעס, שמחה, עצב והפתעה בזמן אמת.”

מאז פגעה בשוק לפני כמעט ארבע שנים, בנובה הבדילה את עצמה ממתחרותיה בכמה אופנים. לדוגמה, דמיטרי אמר לנו כי הטכנולוגיה המתקדמת למעקב פנים מותאמת באופן מלא למכשירים ניידים וכוללת יכולות מעקב מרובות פנים. זה מתפקד היטב בסביבות קשות, כמו תאורה נמוכה עם זוויות קיצוניות, ותומך בסתימה (היכולת להסתיר חפצים וירטואליים מאחורי אלה פיזיים).

בנובה מציעה גם כיסוי רחב מבחינת מכשירים ופלטפורמות. נכון לעכשיו, דמיטרי אמר כי מסנני הפנים של בנובה עובדים על 97% ממכשירי iOS ו- 80% ממכשירי אנדרואיד. התוכנה כוללת גם טכנולוגיית עיבוד תלת ממדי חזקה המאפשרת למשתמשים ליצור אפקטים מורכבים ואיכותיים הנראים מציאותיים וחיים מבחינת צבע, מרקם, צורה והתנהגות..

לבסוף, ספריית המסננים הנרחבת של החברה, הכוללת יותר מאלף מסנני AR, מאפשרת למפתחים להוסיף תוכן לאפליקציה שלהם במהירות גם אם אין להם משאבי עיצוב אחרים. כל המסננים נבדקו על משתמשים אמיתיים, מה שמבטיח את יעילותם.

UX מגיב ומדויק – גם במכשירים נמוכים

בשנים האחרונות התפיסה הציבורית של AR השתנתה במהירות. בעוד שאנשים נהגו לראות בטכנולוגיה חידוש, מוגבל למשחקים ילדותיים כמו פוקימון גו, היא מוערכת כעת ביכולתה לשפר את חייהם של אנשים אמיתיים.

“מספר גולייתים טכניים משקיעים רבות בחלל, כאשר אפל מקצה משאבים ליצירת אוזניות AR, סנאפצ’ט ואינסטגרם מציגים אולפנים עם אפקטים של AR, וגוגל משדרגת את פלטפורמת המציאות המשופרת שלה ARCore”, אמר דמיטרי..

בנובה התגברה על אתגרים בזיוף מרחב משלה במערכת אקולוגית זו באמצעות ידע והתמחות מעמיקים בהבעות פנים ורגש. לחברה 36 פטנטים שהוענקו ופורסמו וכן 12 אפליקציות נוספות בתחום ראיית המחשבים המספקות יתרון תחרותי נוסף. אולם העיקרון הבסיסי המחבר בין כל שירותי בנובה הוא היכולת שלהם לטפח חוויות משתמש מגיבות ומדויקות, אפילו במכשירים נמוכים יותר..

“זו משימה קשה יותר ממה שהיא יכולה להיראות, ככל שככל כלי ה- AR חזק יותר ומסובך, כך האפליקציה מנצלת יותר סוללה ומעבד”, אמר דמיטרי. “בנובה גאה מאוד בהבטחת הביצועים במגוון טלפונים, החל מ- iPhone 11 למכשירי אנדרואיד זולים. זה מרחיב את מאגר המשתמשים הפוטנציאליים שהאפליקציה יכולה למשוך ומבטיח שכל אחד יכול לנצל את החוויה. “

FaceK SDK מותאם גם לצריכת חשמל מינימלית וניקוז סוללה. אולם בסופו של דבר, המטרה ארוכת הטווח של בנובה היא לסלול את הדרך למכשירים הממוקדים ב- AR המופקים בשוק המוני ואת הדור הבא של הטכנולוגיה החכמה מעבר לטלפונים ניידים..

“במבט אל העתיד, מעבר לחומרה מוגבלת במכשירים חכמים, לתקופה בה משקפיים ועדשות מגע מכסים על אלמנטים דיגיטליים על חזונם של אנשים, אנו מאמינים כי AR יכולה לייצר מכשירי טלוויזיה ומסכים אחרים – כמו גם קלטות מדידה, סרגלים, ספרי הדרכה ו מפות – מיושנות, “אמר דמיטרי.

נסיונות וירטואליים מעצימים לקוחות לקבל החלטות מושכלות

טכנולוגיות המראה הווירטואלית של ניסוי-וירטואלי, מנתחי עור וטכנולוגיות מראה בחנות, מאפשרות חברות מסחר אלקטרוני בכל הצורות והגדלים ליצור חוויות ויזואליות מדהימות מבלי לבנות אפליקציה מאפס..

“ענף המסחר האלקטרוני היה אחד המאמצים המהירים ביותר של טכנולוגיית AR, מכיוון שהמחשות אינטראקטיביות של מוצרים, הידועות גם כפתרונות נסיעות וירטואליות, מהווים את אחד המגמות הגדולות ביותר בשנים האחרונות,” אמר דמיטרי. “הטכנולוגיה מעניקה ללקוחות את היכולת לעסוק במוצרים מבלי להיכנס פיזית לחנות.”

דמיטרי אמר לנו שהדוגמאות העיקריות למקרה שימוש זה כוללות את איקאה פלייס ואת אמזון AR View, שתי אפליקציות המאפשרות ללקוחות למקם ריהוט כמעט בחלל שלהם, ועוזרת להם לבחור ריהוט שמתאים לפנים הקיימים שלהם הן מבחינת המימד והן מבחינת הסגנון. על ידי העצמת הלקוחות לקבל החלטות מושכלות יותר בנושא קניות, חברות קונות את היתרונות של נאמנות לקוחות מוגברת ובסופו של דבר מכירות מקוונות.

קמעונאים של לבנים ומרגמות משתמשים גם ב- AR בכדי לשפר את חווית החנות על ידי הצגת דמויות של מוצרים ישירות על צרכנים בחנויות שלהם.

“לוריאל פריז עשתה גלים עם הכלי המהפך הווירטואלי שלה בחנות, מה שמאפשר למשתמשים לנסוע במוצרים שונים, משפתונים ועד צבע שיער, לפני שהחליט לקנות”, אמר דמיטרי. “התכונה עובדת עם תמונות סטילס או בזמן אמת עבור אלה שרוצים להעריך את המראה החדש שלהם בתנועה.”

דמיטרי אמר כי קמעונאית האופנה זארה השיקה לאחרונה אפליקציית חנות מציאות מוגברת בה דגמים וירטואליים מדגימים את הסגנונות האחרונים כאשר הלקוחות מכוונים את הטלפונים שלהם למקומות ספציפיים בתוך החנות. לדבריו, הסיבה העיקרית לכך שמותגים מיישמים טכנולוגיה זו היא להציע חווית לקוח משופרת וייחודית.

“עם זאת, השימוש ב- AR רק לצורך השימוש ב- AR לא יביא לגידול במכירות”, הוסיף. “חשוב לקחת בחשבון את כל מסע הצרכנים ולחשוב כיצד הוא יכול להעצים את היעדים העסקיים החשובים ביותר.”

פיתוח מוצרים שוטף וחזונות לעתיד

בנובה גאה במתן תמיכה טכנית מהשורה הראשונה ללקוחותיה, ומבטיחה להפיק את המרב מהטכנולוגיות שלה. חלק משמעותי מהמאמץ הזה כרוך באיסוף משוב ממשתמשי הקצה, המפתחים והעסקים כדי להבטיח שצוות הפיתוח של החברה מתעדכן תמיד בצרכים האחרונים שלהם..

“השנה מבטיחה להיות שנת ציון דרך לבנובה,” אמר דמיטרי. “אנו אמורים להכריז על מספר שותפויות בעלות פרופיל גבוה בחודשים הקרובים, ומרגש להראות לעולם מה הטכנולוגיה שלנו יכולה להשיג.”

צוות בנובה

הצוות הנלהב של בנובה הפך את החידושים של החברה לאפשרי באמצעות הידע והניסיון שלא יסולא בפז.

דמיטרי אמר לנו כי בנובה נותרה ממוקדת בלייזר בהפחתת דרישות המערכת עבור ה- SDK שלה כך שמכשירים ישנים יוכלו להשתמש ביכולותיה. “הטכנולוגיה של בנובה פועלת כבר על 98% מכל מכשירי הסמארטפון, כלומר יש הזדמנויות אדירות למפתחים להגיע למיליוני משתמשי קצה, כאשר היקף זה מוגדר רק לצמוח”, אמר..

החברה מפתחת גם סוגים חדשים של פילוח, המאפשרים הפרדה של אובייקטים דיגיטלית; הצגת תכונות הגדלה חדשות, כגון מציאות מוגברת ביד; עבודה למעקב אחר חפצים נוספים מעבר לפנים האנושיות; התמקדות בשילוב קל יותר של ה- SDK שלה, במיוחד במרחב המשחקים הנייד; ופועל לספק את היכולת לספק פרסומות AR.

“בנובה תמשיך לפתח טכנולוגיות חדשות המאפשרות למפתחי ניידים לשפר את יכולות המצלמות במכשירים חכמים, ולפתוח הזדמנויות חדשות לחברות המעוניינות להשיק אפליקציות מבוססות AR, כמו גם למשתמשי קצה”, אמר דמיטרי. “לטווח הארוך, החזון של בנובה הוא להפוך לאחת מרשתות הפרסום הגדולות של AR, ולתת למפתחי ניידים דרך לייצר רווחים מאפליקציות ממוקדות מצלמה ולהעצים מותגים להגיע לקהלים צעירים יותר עם חוויות אינטראקטיביות, טבולות ואישיות.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map