המייסד Deepak Kori מדבר על MilesWeb – כיצד התמקדות בתמיכת לקוחות וערך גבוה סייעה לחברה להיות אחד מארחיה הגדולים של הודו

TL; ד”ר: כאשר MilesWeb הגיע למקום בשנת 2012, המהירות התפשטה ברחבי הודו כי רשם המארח והדומיין עושה דברים קצת אחרת ממתחרותיה. המשימה של החברה מבוססת על פילוסופיה שלקוחות ראויים לא רק לחבילות אירוח בעלות ביצועים גבוהים, אלא גם תמיכה מחודשת ומושכת. שוחחנו לאחרונה עם המייסד דיפאק קורי, שסיפר כיצד MilesWeb ממשיכה במסורת זו של מתן שירות ברמה העולמית באמצעות צוות המומחים המקומי שלה שמוקדש לעזור לבעלי אתרים לממש את יעדיהם המקוונים..


עד 2012, מרבית משקי הבית בארה”ב ובבריטניה היו מחוברים לאינטרנט, וחיפוש אחר סחורות ברשת הפך לשיטת המסחר המועדפת על מיליוני צרכנים. בינתיים הודו הצליחה להתעדכן, אך מרבית העסקים הקטנים עדיין לא הצליחו לבנות נוכחות מקוונת בגלל היעדר ספקי אירוח מקומיים שהציעו שירותים מהשורה הראשונה במחירים נוחים.

Deepak Kori, שהכיר בהזדמנות להביא אנשים נוספים ברשת, הקים את MilesWeb יחד עם השותפים העסקיים צ’ינמיי דינגור וצ’טאן מאהייל. חברת האירוח שהוקמה לאחרונה שמה לה למטרה להציע אלטרנטיבה ידידותית לתקציב לקהילת העסקים הקטנים והבינוניים בהודו. עם ניסיון קודם בתעשיית האירוח, דיפאק אמר לנו שהוא ביקש להתנתק מהנורמות ולעודד את התפשטותם של עסקים מקוונים בשוק רעב..

“גילינו שאנשים בהודו מבינים את החשיבות של התחברות לאינטרנט,” אמר. “השוק כאן לא תפס מהר כמו בארה”ב ובבריטניה, אבל הוא משתפר במהירות.”

צילום הראש של דיפאק קורי ולוגו ה- MilesWeb

המייסד דיפאק קורי אמר לנו שהוא התחיל את MilesWeb כדי לתת לעסקים הקטנים של הודו גישה גדולה יותר לפתרונות אירוח.

בשש השנים שחלפו מאז הקמתה משך MilesWeb לקוחות רבים, רבים מהם יזמים הודים שהבינו את היתרונות של פנייה לרשת להשקת עסקיהם..

מספר הולך וגדל של הסטארט-אפים בהודו נולד ופועל באופן מקוון לחלוטין. ככאלה, דיפק ומקורביו יצרו משהו הרבה יותר מסתם חברת אירוח נוספת. MilesWeb מעניקה לא רק לחברות קטנות ובינוניות גישה רבה יותר לצרכנים מקוונים, אלא שהיא גם מגרה באופן פעיל את כלכלת הודו.

מודל עסקי הבנוי על חינוך ומשוב של לקוחות

במהלך תוחלת החיים הקצרה יחסית, MilesWeb הייתה עדה למספר מגמות עיקריות בשוק האירוח ההודי. למרות הכלכלה ההודרת שקדמה להודו בעבר, נגישות האינטרנט ומסחר אלקטרוני החלו לעלות בקצב בשנים האחרונות. כתוצאה מכך, MilesWeb עוזרת להנחות בסיס לקוחות הולך וגדל בהתמדה למציאת הצלחה מקוונת.

“קשה להיכנס לשוק מכיוון שאנשים אולי לא מבינים את החשיבות של אתר אינטרנט”, אמר דיפק. “ניסינו ליצור מודעות על ידי שיתוף תוכן בבלוג ובדפי המדיה החברתית שלנו.”

על ידי העצמת בסיס הלקוחות שלה ליעדי יעדים מנוסים טכניים ומכוונים לעסקים, MilesWeb לא רק מספקת פלטפורמת אירוח במחיר תחרותי, אלא גם אמצעי להקל על הצמיחה..

שירותי גרסאות לקידום מכירות של שירותי אירוח שונים של MilesWeb

MilesWeb מתמקד יתר על המידה בהאזנה למשוב של לקוחות בעת הפצת תכונות חדשות ופתרונות אירוח.

בנוסף לחינוך לקוחות, MilesWeb מסתמכת על בסיס המשתמשים שלה כדי לקבל משוב בנוגע לאיכות השירות, הצעות לתכונות ושיפורים אחרים..

“רצינו להיות תחרותיים בשוק ולעמוד בציפיות של הלקוחות, ולכן היינו צריכים לבוא עם פלטפורמה חדשה מבוססת ענן,” אמר דיפאק. “לאחר ניתוח מגמות בענף ומשוב לקוחות, סיפקנו את הציפיות הללו על ידי השקת מוצר זה.”

אירוח בענן דרך MilesWeb מספק דרך קלה לפריסה ולגדול של יישומי אינטרנט, מה שהופך אותה לבחירה פופולרית יותר ויותר עבור סצנת ההתפתחות העצמאית ההודית ההולכת וגדלה..

פתרונות תחום ואירוח שנוצרו תוך התחשבות במשתמשי הקצה

MilesWeb מציידת את הלקוחות במספר כלים שנועדו לעזור להם ליצור ולשמור על נוכחות מקוונת. בין אלה חבילות אירוח שונות המתאימות למגוון רחב של צרכים עסקיים. בנוסף לאירוח ענן ו- VPS, MilesWeb מציעה מגוון חבילות אירוח משותפות, מפיצות, וורדפרס, מנוהלות וייעודיות..

פיתרון זול לעסקים מהשורה הראשונה, אירוח משותף זמין הן בצורות לינוקס והן באמצעות חלונות. אירוח Windows משותף מופעל על ידי Windows Server 2012 ומתאים לארגונים המסתמכים על שילוב אפליקציות באמצעות ASP.NET, Visual Basic ו- MS SQL.

לעסקים עם צרכי מחשוב גדולים יותר, זמינים גם אירוח עסקי מיוחד, אירוח ללא הגבלה ושרתים ייעודיים. אירוח ייעודי מופעל על ידי שרתי היברידי הממוקמים בהודו ובארה”ב ומכיל חומרה עוצמתית המחוזקת על ידי יתירות ובקרה יזומה. בינתיים, חבילת האירוח העסקית המבוססת על ענן חתימה של MilesWeb מיועדת לזמינות מקסימאלית, וקלות השימוש ותכונות דוא”ל מאובטח, התקנות SSL בחינם, התקנות בלחיצה אחת והגנת DDoS, בין היתר..

למי שמחפש לשתף פעולה עם MilesWeb באופן ישיר יותר, מוצעת תוכנית שותפים בנוסף לאירוח המשווקים עבור לינוקס וחלונות..

“יש לנו משהו לכל סוג של לקוח שרוצה להיכנס לאינטרנט”, אמר דיפק.

לא רק המגוון הרחב של השירותים של MilesWeb מכסה מגוון מרשים של גדלים ושווקים עסקיים, אלא שהיצע זה נועד להיות ידידותי למשתמש ככל האפשר. אפילו החבילות ברמת הכניסה של MilesWeb כוללות בונה אתרים ייעודי ומאפשרות גיבויים קלים, סריקות זדוניות והתקנות סקריפט קלות. השלם עם אפליקציות cPanel ו- 400 פלוס, כולל WordPress, phpBB ו- PrestaShop, MilesWeb מספקת את אבני הבניין החיוניות לכל היבט של ניהול עסק מקוון..

תמיכה פנימית, המספקת את השוק המקומי

מכיוון שרבים מלקוחותיה עוברים לאינטרנט לראשונה, MilesWeb בולטת כמובילה בתחום הנגישות וגם בתמיכת הלקוחות. בנוסף לאספקת תוכנה ידידותית למשתמש, שרתי MilesWeb מופעלים על ידי חומרה מתקדמת והם מותאמים לביצועים מהירים ואמינים, מה שאומר אתרים ללא השבתה כמעט באתרים עסקיים.

בין אם בחרת אירוח וורדפרס מנוהל או חבילה אחרת, ההיבטים הטכניים ביותר של הפעלת אתר אחד נותרים בבטחה בידי צוות MilesWeb באמצעות SSL בחינם, אחסון מיותר ומעקב אחר מרכזי נתונים. ואם אכן מתעוררת בעיה, התמיכה זמינה 24/7, 365 יום בשנה.

תמונה של צוות MilesWeb

צוות MilesWeb מחויב לספק תמיכה ברמה העליונה, המיידית ללקוחות.

התמיכה של MilesWeb, המכונה כאחד היתרונות הגדולים ביותר שלה, זמינה בכל עת באמצעות דואר אלקטרוני, טלפון וצ’אט. בנוסף, מוצעת תמיכה מקומית במספר שפות, כגון הינדי, מראתי ואנגלית, מה שהופך אותה לאחת מצוותי התמיכה הנגישים ביותר בעסק. לקוחות יכולים גם למצוא מידע ולפנות לצוות או לקהילה באמצעות דפי הבלוג, הפורום והמדיה החברתית של MilesWeb..

“תמיכת לקוחות היא המוקד העיקרי שלנו,” אמר דיפק. “אם לקוחות יכולים לקנות את שירות האירוח שלך במחיר נמוך בטירוף, אך אינך יכול להציע את סוג התמיכה שלקוח מצפה להם, אתה מתחיל לאבד לקוחות.”

הבא הבא: טיפול בנקודות כאב של לקוחות באמצעות אוטומציה

מאז הקמתה בשנת 2012, MilesWeb התמודדה עם כמה מנקודות הכאב הגדולות ביותר עבור העסקים הקטנים בהודו ושוק האירוח במדינה. בין המחסומים הנפוצים ביותר להשקה ושמירה על נוכחות מקוונת, הם היעדר מומחיות טכנית ומחירי אירוח תלולים. כתוצאה מכך, עסקים קטנים נאבקים לצמוח, שכן גיוס מפתחי אתרים אינו בא בחשבון בגלל התקציבים הקטנים במיוחד שלהם.

בכך שהנגשת יצירת אתרים נגישה יותר, MilesWeb מציעה שירות לא יסולא בפז לעסקים הודים רבים. ממשיכה במאמצים להקל על המשימה המרתיעה הזו ככל האפשר, MilesWeb מתכננת להרחיב את הצעות אירוח הענן שלה באמצעות אוטומציה ותכונות אחרות.

“אנחנו רוצים לעודד אנשים נוספים להצטרף לענן ולגיבויים,” אמר דיפק. “כלי הגיבוי שלנו שעתיד להיות פעיל בקרוב יקל על הכל מכיוון שאנשים זקוקים רק לכמה תכונות – הם לא רוצים את כל האפשרויות המהבהבות האלה שהופכות אותו לבלבל יותר ממה שהוא צריך להיות.”

באמצעות אוטומציה, MilesWeb מעניקה ללקוחות שקט נפשי גדול יותר. לצד גיבויים אוטומטיים, תחומים רשומים מתחדשים אוטומטית בכל שנה ברכישת כל חבילת אירוח. MilesWeb היא חברת אירוח אתרים הראשונה מהודו ששילבה את אישור ה- SSL של Let Encrypt בחינם עם חבילות האירוח שלהם עם אפשרות להתקנה וחידוש אוטומטי. MilesWeb מיהרה להעביר הטבות כאלה למשתמשים שלה ברגע שה- SSL הומלץ רשמית על ידי חברות כמו גוגל. במקום שנאלץ ללמוד על שינוי המדיניות של 2018 וליישם פיתרון בכוחות עצמם, לקוחות MilesWeb יכולים להירגע, בידיעה שספק האירוח הנבחר שלהם נמצא שם בכדי להדריך אותם בכל שינוי עיקרי ברשת..

MilesWeb התחברה לאחרונה עם Jetpack כדי להציע מגוון חדש שלם של שירותי אירוח וורדפרס מנוהלים עם תכונות ארוזות.

כאחת מספקיות האירוח הגדולות בהודו, MilesWeb תרמה לצמיחה של עסקים רבים מבוססי אינטרנט. בשש שנים קצרות בלבד, MilesWeb זכתה במספר פרסים והיא זוכה להכרה רחבה בשוק המארחים המזרחי כמובילה בתחום האיכותיות, השימושיות והאמינות..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map