תוכנת התרשים השיתופית של Creately ממטבת את התקשורת ומאפשרת לצוותים לתכנן תהליכים ולהמחיש מושגים בזמן אמת

TL; ד”ר: שיתוף פעולה כבר זמן רב חשוב במרחב פיתוח התוכנה. כאשר צוותי dev עובדים באופן יעיל יחד, הם מייצרים תוכנה שמביאה לחוויות משתמש מיטביות ולשביעות רצון הלקוחות. Creately הוא כלי דיאגרמה מבוסס אינטרנט המאפשר תקשורת בזמן אמת כדי לעזור לאנשי IT לתכנן, להמחיש וליישם את רעיונותיהם. על ידי שילוב אינטגרציות עם פתרונות שיתוף פעולה פופולריים, כמו אטלאסיאן ו- Google Apps, Creately מתגוררת ברבים מהכלים שצוותים משתמשים בהם לבניית פרויקטים. זה, יחד עם ההתמקדות החדשה של הפלטפורמה במובייל, זו הסיבה שמספר הולך וגדל של עסקים פונים ל- Creately כדי לעזור להם לפתח ולספק מוצרים בזריזות..


אין ספק כי עקרונות פיתוח התוכנה הזריזים שצמחו משנות התשעים הם עדיין רלוונטיים כיום. צוותי תוכנה עכשוויים צפויים לספק במהירות מוצרים יקרי ערך העונים על דרישת הלקוח. אולי אחת השיטות הטובות ביותר להשיג זאת, על פי המניפסט לפיתוח תוכנה זריז, היא באמצעות שיתוף פעולה בין צוותים.

כדי לאחד רעיונות בנוגע לזרימת עבודה וחוויית משתמש, מפתחי תוכנה רבים יוצרים תרשימי זרימה ותרשימים אותם ניתן לחלוק עם חברי הצוות. בעבר, אלה הוצגו באופן אישי, נשלחו כקבצים מצורפים לדוא”ל או שוכנו בשרת משותף. ההשפעה הייתה לעתים קרובות משוב איטי ורשתות דוא”ל ממושכות, שאינן חסרות זמן או חסכוניות ויכולות לגרום לכך שמוצר קצה לא יענה על צרכי הלקוח..

אנו מספקים תוכנת רישום מבוססת אינטרנט המאפשרת לצוותים לתקשר ביעילות ובמהירות כך שניתן יהיה לבצע פרויקטים בזריזות. הכלי זמין בשולחן העבודה או במובייל, ומאפשר לצוותים להגיב לרעיונות בכל מקום מבלי להיקלע לבלבול של רשתות דוא”ל ארוכות..

“המטרה שלנו היא להפוך את הדיאגרמות לפשוטות ככל האפשר באמצעות חפצים חכמים שמסתגלים להקשר; תכונות ייחודיות, כמו סרגל כלים קונטקסטואלי; ושיתוף פעולה בזמן אמת “, אמרה נישאדהה סילבה, מנהלת השיווק באינטרנט של Creately. “זה היתרון מספר 1 של התוכנה שלנו.”

יצירה מציעה למעלה מ- 50 סוגים של דיאגרמות, ספריות צורות נרחבות ודוגמאות כדי להפוך את הדגמת התהליכים המורכבים לפשוטים. בוני תרשימי החוטים, UML ו- Gantt של הפלטפורמה מאפשרים פיתוח של עיצוב אתרים ומאפשרים למפות בקלות דיאגרמות, רעיונות ותהליכים מורכבים. זה, בשילוב עם אינטגרציות של אטלסיאן ו- Google Apps, הופך את הכלי ליצירת כלי שימושי לתכנון, להמחשה ולפיתוח פרויקטים..

שיתוף פעולה בזמן אמת מפשט את התקשורת בין הצוותים

היישומים של Creately מאפשרים עריכה שיתופית מיידית של פרויקטים, ומספקים לאנשי מקצוע טכניים מגוון יתרונות. אינטראקציה בזמן אמת עוזרת לייעל את תהליך היצירה מבלי להמתין לקבצים מצורפים לדוא”ל או לעדכוני חברי הצוות שיורידו.

כל אחד יכול לראות את ההתקדמות שהפרויקט מתקרב לסיום, ומאפשר משוב מיידי. עלויות הנסיעות מבוטלות בשיתוף פעולה מרחוק, ומכיוון שגרסאות מרובות של דיאגרמה כבר לא עוברות, צוותים מקטינים זמן, בלבול ושגיאות. שיתוף הפעולה של Creately מפשט את עבודת הצוות שמובילה לעומסי עבודה קלים יותר ופרודוקטיביות גבוהה יותר.

צילום מסך של שיתוף פעולה בתרשים יצירתי

תוכנת התרשים של Creately מאפשרת שיתוף פעולה בזמן אמת בין חברי צוות ה- dev.

“יש לנו מערכת משתמשים מאוד מגוונת בגלל כלי התרשים הרבים שאנו מספקים,” אמר Nishadha. “אנו תומכים בתרשימי זרימה, דיאגרמות UML, מסגרות חוט, מפת האתר ועוד. סטודנטים, בעלי עסקים, מפתחים ומהנדסי מערכות, בין היתר, משתמשים בכלים שלנו. “

כפי שציין Nishadha, העזרים החזותיים של Creately עוזרים להעביר ולהביא לידי ביטוי נתונים ורעיונות. כתוצאה מכך, כלי הדיאגרמה של הפלטפורמה משמשים אנשי מקצוע טכניים, מעצבי רשת וממשק משתמש, והציבור הרחב – כל מי שצריך ליצור דיאגרמות מעוצבות היטב..

בהתאם לכלים המשמשים, צוותי פיתוח ואחרים יכולים לתכנן אתרים, לתכנן פרויקטים ולהמחיש מערכות ומושגים מורכבים – או פשוט לאסוף רעיונות לתכנון. עם תוכנה ותרשימים לכל אירוע, Creately הוא משאב עשיר לצוותי פיתוח העובדים על פרויקטים מורכבים.

גרור ושחרר תוכנת מסגרת תצורה מסייעת לתמיכה של צוותי Dev במהירות בעיצוב אתרים

בין התוכנות הפופולריות ש- Creately מספקת הם כלים למסגרת חוט ועורכי mockup של ממשק המשתמש. כלים חזותיים אלה מועילים לצוותים היוצרים עיצובים לבדיקה עבור אתרים וממשקי משתמש בתוכנית. במהותם, מדובר במפות הדרכים להבטיח חוויות משתמש מיטביות.

צילום מסך של ממשק המשתמש של תוכנת Wireframe

מפתחי אתרים יכולים ליצור במהירות מסגרות חוטים לעיצוב אתרים בסביבת גרירה ושחרור אינטואיטיבית.

תכונות הגרירה והשחרור מאפשרות בנייה מהירה של עיצובים מודלים, בעוד שמגוון האובייקטים הזמינים מאפשרים למשתמשים ליצור את העיצובים המדויקים שעומדים בראשם. יכולות שיתופיות וניידות מספקות משוב מיידי וגישה מתמדת לפרויקטים השוטפים, ומקלים על זרימת העבודה עבור צוותי עיצוב גדולים כקטנים.

אדריכל דיאגרמות UML בקלות להמחשת מערכות מורכבות

UML, או Unified Modeling Language, מספקת שיטה להמחשת תוכניות בתוכנה מוכוונת עצמים. Creately מספקת 14 סוגים של דיאגרמות UML, כולל מודלים מבוססי התנהגות ומבנה.

צילום מסך של תרשים UML בריא

באמצעות Creately, אדריכלי מערכות יכולים לצייר מגוון רחב של דיאגרמות UML כדי להמחיש תהליכים מורכבים.

דיאגרמת הכיתות היא אחד מסוגי ה- UML הנפוצים ביותר, המפרטת יחסים בין כיתות פריטים. תבניות פופולריות אחרות כוללות דיאגרמות פריסה, המדגימות תצורות חומרה ותוכנה ייחודיות ומשתמשות בתרשימי מקרה. תרשים מערכת ההזמנות שלמעלה הוא דוגמא לתרשים מקרי שימוש, המשמש לעתים קרובות בשלבי תכנון פרויקטים. אפשר אפילו להשתמש בתרשימים מרובים יחד כדי להמחיש היבטים שונים של אותו מושג.

צור תרשימי גנט לתכנון קווי זמנים של הפרויקטים וארגון צוותים

תרשימי גנט מכילים מידע על השלמת הפרויקט. תרשים Gantt טוב מציג את כמות העבודה שנעשתה ביחס לכל הזמן המוקצב לפרויקט.

משתמש באופן יצירתי באובייקטים חכמים אשר מסתגלים בהתאם להקשר על ידי הוספת מידע על תאריך ושעה אוטומטית. התוכנה של Creately מאפשרת למשתמשים ליצור תרשימי גנט מהר יותר פי שלוש מאשר בתוכנות מסורתיות. לפיכך, צוות מפתח התוכנה הממהר יכול להשתמש באחד כדי למדוד במהירות את הפרודוקטיביות ולמצוא ציר זמן מציאותי יותר לפרויקט.

שילובים מאפשרים לך לעבוד באפליקציות בהן אתה כבר משתמש

הנוחות בשימוש באותם אפליקציות בדרכים חדשות היא מועטה. עם Creately, אין צורך להוריד חבילת תוכנה מגושמת או ללמוד ממשק משתמש חדש.

קלות האינטגרציה מייעלת את הייצור, חוסכת זמן, אנרגיה ונתונים. משיגה יצירה של סינתזת אפליקציות על ידי שילוב עם תוכנת Confluence ותוכנת JIRA של אטלסיאן. הפלטפורמה תואמת גם ל- Google Apps, חנות Chrome ו- G Suite.

צילום מסך של אינטגרציה בריאה עם תוכנת Confluence של אטלסיאן

משתלב באופן יצירתי עם תוכנת ה- Confluence ו- JIRA של אטלסיאן, כמו גם עם Google Apps, כדי לעזור לצוותים לשתף פעולה.

שילוב האפליקציות של Creately מבטל את הצורך להוריד ממירים וקוראים עבור סיומות קבצים ייחודיות ובכך הופך קבצים לנגישים יותר לחברי צוות עם מערכות שונות. שימוש בתוספות קבצים נפוצות מאפשר לפרויקטים לראות השלמה מהירה וקלה יותר. עם הורדה של תוכנית אחת פחות זרה, מנהל אבטחה זקוק רק ל- Google Apps כדי להתחבר לצוות הקריאייטיב שלו.

התמקדות חדשה בנייד מאפשרת למשתמשים לשתף אינטראקציה תוך כדי תנועה

לפעמים אין זמן לפגישה עסקית מורחבת והצורך לאחד את כולם בתנאים שלהם הם מתעוררים. היכולות הניידות של Creately מאפשרות פגישות ושיתוף פעולה באזורי זמן. Nishadha אמר כי שיפור חוויית המובייל יהיה מוקד גדול עבור Creately בעתיד.

“פרסמנו אפליקציה לנייד. אתה לא יכול ממש לשאוב מזה, אבל אתה יכול לשתף פעולה עם זה דרך תכונת התגובה, “אמר Nishadha. “זו דרך נהדרת לצוותים להישאר מחוברים ולספק קלט על דיאגרמות כשאנשים נוסעים.”

כל מי שיש לו את האפליקציה יכול להגיב על דיאגרמות, ומפתחים יכולים לאסוף את הקלט שהם צריכים בזמן אמת מכיוון שקבוצות יכולות לשקול בכל מקום שהם נמצאים בעולם.

Creately שימש על ידי מפתחי תוכנה עסוקים בקנה מידה קטן כמו גם ענקים בתעשייה, כולל נשיונל ג’יאוגרפיק, נאס”א, אמזון, ואלפי ארגונים אחרים. העקרונות של פיתוח תוכנה זריזים בהחלט חיים כיום ומחזקים את הצורך בצוותים לשתף פעולה ביעילות, וזו הסיבה שמנהיגי הפרויקטים משתמשים לרוב בכלי Creately לתכנון, אספקה ​​ופריסה של מוצרים העונים על דרישות הצרכנים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me