כיצד CompTIA משרתת את ערוץ ה- IT וקהילות אירוח – סנגור, רשת, חינוך ואישורים עבור 65K חברים

TL; ד”ר: מרכיב מרכזי להצלחה מקצועית הוא רשת, ובשום מקום אחר זה לא נראה יותר בולט מתעשיית ה- IT. CompTIA, עמותת סחר IT מובילה ללא מטרות רווח, מציעה לאנשי טכנולוגיה הזדמנות לשתף פעולה ולהתחבר לאנשים אחרים בעלי אופי דומה בתחומם. העמותה מטפחת שיתופי פעולה ותקשורת ברחבי קהילות הקשורות במקצועיות ומקדמת את האינטרסים של ארגוני ערוצי IT ואנשים פרטיים ברחבי העולם. ההסמכה המוכרת של הארגון ותוכנית ההסמכה מסייעת לאנשי IT שואפים ואנשי IT קיימים לאשר את מערך הכישורים שלהם, שיכולים לקפוץ למתחילים או לקריירה נוספת. יחד, יותר מ- 63,000 חברים של CompTIA תומכים בשינוי חיובי בתעשיית ה- IT – ומשפיעים על הצמיחה וההשפעה הגלובלית שלה.


בשנות התשעים ג’ף דראול השיק את קריירת ה- IT שלו בעבודה בסופר-סטור טנדי קורפ. כיום, הוא מנהל בחברת IT Glue, חברה המספקת פלטפורמת תיעוד IT המשמשת יותר מ- 2,000 ארגונים.

ג’ף לא השיג את רמת ההצלחה ההיא בן לילה. לקח יותר מכמה עשורים להגיע למקום בו הוא נמצא היום. אז, למה הוא מייחס את ההצלחה שלו? התשובה שלו פשוטה: נטוורקינג.

“הייתה לי הזדמנות לפגוש בעלי עסקים ומובילי טכנולוגיה מוכשרים, אינטליגנטים ומצליחים לאורך הקריירה שלי,” אמר ג’ף. “קשרים אלה סייעו לחלוטין בשיפור היכולות שלי ואפשרו לי לתרום לתעשייה שלנו.”

לוגו CompTIA

CompTIA מאגדת למעלה מ- 63,000 אנשי IT כדי לשתף פעולה ולהשפיע על שינוי בתעשיית ה- IT.

אחת הסיבות שג’ף הצליח לרשת את דרכו להצלחה היא מכיוון שהוא חבר ב- CompTIA, איגוד סחר עולמי מוביל בענף ה- IT. למעשה כל הרעיון שעומד מאחורי CompTIA נשען על שיתוף פעולה בין יותר מ -63,000 חברים בכירים למשתמשים רשומים. אירועים, כמו ימי עיון, ישיבות מועצה, וכנסים, מתקיימים לאורך השנה ומושכים אליהם כמה מהמומחים הטובים והמבריקים ביותר מאנכים אנכיים ברחבי קהילת הטק..

בנוסף להזדמנויות ברשת, CompTIA מציעה תוכנית הסמכה מוכרת בתעשייה המגדילה קריירות רזומה וקריירות. חברי האגודה מחזיקים עצמם באחריות לקידום עתיד טכנולוגיית המידע. ובאמצעות משאבי החינוך שלהם, מאמצי בניית קהילה טק, ומומחיות בשיטות עבודה מומלצות בתעשייה, הם מובילים בסנגור.

יתרונות לחברים בתחומי אירוח ותקשורת IT

כמו רוב עמותות הסחר בתעשייה, CompTIA בנויה על חברים. עם זאת, מה שמבדיל אותם הוא ש- CompTIA רואה בחברות רחוב דו כיווני.

אנשים המצטרפים לארגון לא צפויים פשוט להשתמש בחברות שלהם לטובת רווח אישי או מקצועי – הם גם צפויים לתרום. למעשה, CompTIA מצפה מחבריהם לא רק להוסיף ערך לתוכנית הכוללת אלא גם לחברים אחרים.

תמונה של חברי CompTIA ברשת

CompTIA מציעה אפשרויות לתקשורת, הדרכה, הסמכות, והכי חשוב צמיחה מקצועית.

נכון לעכשיו, ישנן שתי רמות של חברות ב- CompTIA: משתמשים רשומים וחברי פרמייר. משתמשים רשומים נהנים מגישה חופשית לדוחות מחקר, חומרי הדרכה וקהילות של CompTIA. חברי פרמייר משלמים פרמיה כדי להשיג כניסה להטבות ברמה גבוהה יותר כמו הדרכות, כלים עסקיים והזדמנויות ברשת על פני אנכיים רבים בתעשיית ה- IT. חברות פרמייר זמינה עבור ספקי פתרונות, מפיצים, ספקים, מקורבי ערוצים ומעורבים.

הישאר מעודכן במגמות התעשייה & טכנולוגיה עם תובנות & כלים

חברי CompTIA נהנים מגישה למידע העדכני ביותר בתחום מחקרי ה- IT, המגמות וההתפתחויות הודות לתובנות הארגון & ספריית כלים. בין אם חברים מחפשים מחקרי מקרה הקשורים ל- IT, מדריכים לחוזים ומשא ומתן, או ראשית בנושא אבטחת אינטרנט, הם יכולים למצוא את המידע באמצעות CompTIA.

ענף ה- IT הוא רחב ומגוון, ולכן CompTIA מאפשרת לחברים להיכנס לתוכן הרלוונטי לגומחה שלהם. לדוגמה, ספקי ענן יכולים לאפס נושאים המעניינים אותם על ידי גלישה בספריה שמארחת ספציפית מסמכים הקשורים למחשוב ענן.

חברים יכולים גם לסנן את תוכן הספריה במספר דרכים אחרות, בהתאם לצורך. ניתן לסנן חיפושים לפי ערוץ, טכנולוגיה, עסק, קהל ומיקום.

רשת & שתף פעולה עם אנשי מקצוע אחרים & מומחים באירועי CompTIA

העמותה מעודדת אנשי IT להתחבר ברשת זה עם זה ב- CompTIA או באירועים אחרים הקשורים ל- IT. אירועים ב- CompTIA מלאים במנהיגי מנהלים באגפי טכנולוגיה שונים המשתפים את הידע שלהם עם המשתתפים. בדרך כלל ישיבות כוללות פאנלים מומחים, ימי עיון, פורומי מנהלים, אימונים וכנסים של שותפים.

תמונה של אירוע CompTIA

אלפי אנשי IT נוהרים לאירועי CompTIA לאורך השנה לרשת, ללמוד ולשתף ידע.

הכנס השנתי שלהם ChannelCon נחשב כאירוע ערוץ ה- IT הגדול ביותר בכל שנה. משפיעים ומומחים בתעשייה מתכנסים ב- ChannelCon ומציגים נושאים מעניינים לכל ערוץ IT שניתן להעלות על הדעת. חברים, ספקים ועסקים מכל הסוגים נהנים מההזדמנויות הרשתיות הנרחבות שהאירוע מציג.

תרמו לחלקכם מערוץ ה- IT בקהילות & מועצות

CompTIA טוען שקהילות ה- IT שלהם “מאפשרות את מטרתן לקדם את ענף ה- IT.” הם מלאים במומחים, מובילי מחשבה, יועצים ונציגים ממגוון תחומים.

ישנן כמה קהילות, שלכל אחת מהן מערכת היעדים שלה וצוות מנהיגות משלה. לדוגמה, אחת המטרות של קהילת הענן היא לבנות ספק Trustmark, כך שספקי הענן יוכלו לבדל את עצמם בשוק תחרותי ביותר. חינוך סוכנויות ממשלתיות לענן הוא דחיפה נוספת.

CompTIA כוללת מספר מועצות מייעצות הממלאות תפקיד בחינוך ניטרלי ספק, אישור IT וסנגור. המועצות מחולקות לשתי קבוצות: מועצות מייעצות ומועצות במגזר הציבורי.

המועצות המייעצות כוללות:

  • המועצה המייעצת לספק – בוחן סוגיות הרלוונטיות לספקיות האינטרנט, יצרני חומרה, ספקי תוכנה וספקים
  • המועצה המייעצת לשותפים – מייצג את האינטרסים של משווקים, MSPs, סוכני שירותי ענן וטלקוס.
  • המועצה המייעצת למפיצים – בוחן סוגיות בתעשייה הקשורות למפיצים
  • נציבות משתמש קצה – פאנל המורכב מאנשים המועסקים מחוץ לתעשיית ה- IT המציעים משוב מצד הביקוש לארגוני היי-טק

מועצות המגזר הציבורי כוללות:

  • שירותי ייעוץ בנושא שירותי אנוש – מציע הדרכה לשיפור אספקת תוכניות שירותי אנוש
  • מועצת מפעל החלל – מייצג את כל המגזרים בענף החלל
  • מדינה & מועצת החינוך של השלטון המקומי – פועל כקול של משרתים IT וממשל מקומי וחינוך

מועצות אלה פועלות להדגיש עוד יותר את המסירות של CompTIA לשיתוף פעולה ולקידום קהילת ה- IT הפועלות יחד למטרה משותפת.

הסמכות 2M + & ספירה – אישורי CompTIA קריירה נוספת

עם אישורי CompTIA תחת חגורתם, לרוב מי שפונה למנהלי שכירת IT לרוב יהיה קל יותר לנחות משרה רצויה.

קולאז 'של אנשים העובדים לקראת אישורי CompTIA

אישורי CompTIA הם דרך נהדרת לקפיצת דרך או לקריירה נוספת בתוך אנכיים רבים בתחום ה- IT.

נכון לעכשיו, הארגון מציע שלושה סוגים של אישורים:

  1. CompTIA א+ – מדגים שלבעלי מקצוע יש הבנה רחבה של טכנולוגיות החומרה והתוכנה הנפוצות ביותר בעסקים (נקודת מוצא לקריירה בתחום ה- IT)
  2. רשת CompTIA+ – מדגים את המיומנויות והידע הדרושים לתכנון, תצורה, ניהול ופתרון בעיות של רשת קווית או אלחוטית
  3. CompTIA אבטחה+ – מדגים ידע ומיומנויות בנושא אבטחת IT אשר נדרשים לעיתים קרובות לביקוש גבוה כאשר מנהלים קוראים דיווחי חדשות על פריצה גבוהה

למי שמעוניין ב IT או כבר עובד בתחום ה- IT, דף ההסמכות של CompTIA משמש כמשאב בפני עצמו, ומראה כיצד ניתן ליצור מסלולי קריירה באמצעות אישורים. כאן, אנשי IT, סטודנטים, אנשי חינוך, מעסיקים ואנשים אחרים יכולים ללמוד מה הופך את אישורי CompTIA לכל כך בעלי ערך ואיזה שלב בתעודת ההתפתחות המקצועית שלהם עשוי להיות נחוץ.

סנגור מקדם עתיד חיובי לתעשיית ה- IT

קבוצות הסנגור של CompTIA מקדמות טיפוח כוח אדם מיומן מאוד, מעודדות שיתופי פעולה בתחום ומקדמות תקנות המקלות על חברות פרטיות לייצר פתרונות IT. מדיניות המיקוד כוללת מיסוי, סחר, הגירה, אבטחת אינטרנט, פרטיות, טכנולוגיות מתפתחות, סביבה וחינוך.

חברי CompTIA שהופכים לחלק מאחת או יותר מקבוצות ההסברה הללו, לרוב ימצאו כמה קל ליצור קשר עם אנשי מקצוע אחרים המודאגים מהנושאים הדומים. אנשים העובדים יחד למען יעדי האינטרס הציבורי מטפחים לעתים קרובות קשרים מקצועיים ארוכי טווח.

זה בדיוק אותם סוגי מערכות יחסים שעזרו לג’ף דרייול להשיג הצלחה. עד היום, העצה החשובה ביותר שלו לאנשי IT היא לרשת כל הזמן.

“תמיד להתיידד, לשתף וללמוד כמה שיותר בתדירות גבוהה ככל האפשר,” אמר. “כשאתה לא האדם החכם ביותר בחדר אתה במקום הכי טוב שאפשר. למדו את הענף. למדו את הטכנולוגיה ולמדו ככל האפשר על האנשים הנלהבים מרחב הטכנולוגיה כמוכם. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me