CodeinWP ו- ThemeIsle מגישים עצות וכלים למפתחים, בלוגרים ופרילנסרים המעוניינים ליצור בוורדפרס.

TL; ד”ר: מעצבים ומפתחים ב- CodeinWP ו- ThemeIsle, אשר בקיאים בתוספות ומוצרי מערכת ניהול התוכן הפופולרית ביותר בעולם, חולקים באופן קבוע את המומחיות שלהם עם הקוראים ובעלי אתרים. בעוד אתר האחות ThemeIsle מציע מגוון נושאים ותוספים מקודדים היטב, CodeinWP נבנה כמרכז עבור חובבי וורדפרס. שיעורי ההדרכה השבועיים של CodeinWP, פוסטים בבלוג שנחקרו ביסודיות ומשאבים חינוכיים אחרים מאירים את התפעול הפנימי של פלטפורמת הוורדפרס – ומאפשרים לכל המשתמשים לבחון את הפוטנציאל לבניית ותחזוקה של אתרים מהממים שלהם..


היופי הבסיסי של וורדפרס טמון בשפע האפשרויות של מערכת ניהול התוכן ובגמישות שהיא מציעה למשתמשים שלה לבנות אתרים דינמיים תפעוליים לחלוטין – מבלי שיהיה צורך ללמוד כיצד לתקן קוד.

עם זאת, מגוון התכונות והפונקציות יכול להיות חרב פיפיות. בעלי אתרים חדשים ומפתחים שואפים לעיתים קרובות מוצאים את עצמם מחפשים מספר עצום של נושאים ותוספים – חלקם בסופו של דבר סובלים מבעיות תאימות או דורשים התקנות וייבוא ​​תוכן מורכב..

לאחר שהתמודדו עם הרבה מאותם אתגרים ונשמעו מעשרות לקוחות עם אותן חוויות, תורמים ל- CodeinWP שואפים לספק את המשאבים החינוכיים כדי להקל על כאבי הראש של משתמשי וורדפרס ולסייע להם להגדיל את נוכחותם המקוונת, על פי חובב השיווק הדיגיטלי Claudiu Dăscălescu.

“הסיבה שוורדפרס כל כך פופולרית ואנשים כל כך אוהבים אותה היא מכיוון שאתה יכול לעשות זאת לבד. אבל אם אתה רוצה לעשות זאת בעצמך, אתה בהחלט צריך שיהיה לך מוצרים קלים לשימוש “, אמר. “זו סוג הבעיות שאנחנו מנסים לפתור: אנחנו תמיד חושבים על המשתמש שמנסה לעשות את האתר לבד.”

בשילוב עם חברת אחות, ThemeIsle, המציעה פיתוח ערכות נושא ותוספים שימושיים ומותאמים, CodeinWP משמש כמשאב חד-פעמי המיועד לעזור למשתמשים בבניית אתרי וורדפרס להבין כיצד הפלטפורמה עובדת – ומה הם יכולים לבנות איתה..

ביצוע המעבר מהסוכנות למרכז המידע

לפני שהתרכזו במדריכי וורדפרס של וורדפרס, CodeinWP הושק בשנת 2012 כסוכנות שהמירה עיצובים של פוטושופ לתמות ותבניות וורדפרס. במבט המוקדם ביותר של החברה, המנכ”ל Ionut Neagu הוביל צוות של ארבעה בפיתוח אתרי וורדפרס מותאמים אישית עבור לקוחות ומשמשים כאופציה העיקרית שלהם לפתרון בעיות בוורדפרס..

תמונה של Claudiu DÄ ?? scÄ ?? לסו עם סמלי CodeinWP ו- ThemeIsle

CodeinWP ותמונת נושא מתמקדים בשימושיות וורחיביות של וורדפרס, על פי Claudiu Dăscălescu.

אולם יצירה ומשלוח של אתר ארוז מראש לא הספיקה לצוות CodeinWP, שראה לקוחות נאבקים ללמוד את פלטפורמת הוורדפרס. הצוות התחיל לזהות שאלות נפוצות ולתליונות לבניית אתרים ופרסם פוסטים בבלוג שעסקו בתסכולים ההם.

“לקוחות חדשים, כאשר הם מתחילים, יש הרבה שאלות,” אמר קלודיו. “כתיבת מאמרים הייתה רעיון עבורנו לבצע את העבודה פעם אחת בלבד ויש לנו את המשאבים העומדים לרשות הלקוחות לפני שהם שואלים שאלה.”

כאשר CodeinWP עבר לכיוון של אספקת תכנים חינוכיים, ThemeIsle התגלה כשירות נפרד בשנת 2014. במקום לפתח אתרים מותאמים אישית עבור לקוחות, ThemeIsle מספק שמונה של ערכות נושא ותוספי וורדפרס..

“אתה יכול לתת מוצר למישהו והוא יכול לבנות אתר. אם אתה יוצר תוכן כדי לחנך אותו כיצד לגדל אותו, איך לשפר אותו, ממה להימנע וממה ללכת אחריו, זו סינרגיה טובה, “אמר קלודיו.

גלה אי של תוספות וורדפרס ב- ThemeIsle

ב- ThemeIsle, צוות הפיתוח פועל תחת הפילוסופיה שקלות השימוש היא המפתח. בעוד CodeinWP מציע הדרכות, מחקר, השוואות מוצרים ועוד כדי לעזור למשתמשי וורדפרס להשיג הבנה טובה יותר של פעולות הפלטפורמה, ThemeIsle משמש נווה מדבר בו בעלי אתרים יכולים לגשת לנושאים ולתוספים נטולי כאב ראש המיועדים לשפר את התפוקה שלהם..

“הדרך בה אנו בונים מוצרים היא לשמור עליהם פשוטים ככל האפשר, ובו בזמן להסתמך על התכונות שיש בוורדפרס כבר,” אמר קלודיו. “הדבר שיש למשתמשים בדרך כלל בעיה הוא שהם בדרך כלל מגיעים ממוצר מורכב יותר. הם עוברים למוצר שלנו מכיוון שהם מוצאים שזה ממש פשוט להתקין, והם יכולים לשנות את המרקם והצבע וחלק מאלמנטים עיצוביים ממש מהר. “

לעגים למכשירים הנושא של Hestia WordPress

משתמשים יכולים למצוא תוספים ועיצוביות מובחרים וחינמיים, כגון Hestia, ב- ThemeIsle.

ThemeIsle מציעה כיום למעלה מ- 30 נושאים של וורדפרס בחינם ופרמיום, כולל Hestia, התואם לרוב בוני הדפים החינמיים ומתהדר בפשטות התקנה של דקה, אפשרויות התאמה אישית מגוונות ותמיכה..

“שאלנו את אחד המפתחים המובילים שלנו מדוע הוא בנה מוצרים כמו שהוא עשה,” אמר קלודיו. “התשובה שלו הייתה פשוטה: ‘כשאני בונה מוצר, אני רוצה להיות בטוח שהאדם שמשתמש במוצר מאושר – מאושר כמו שאני כשאני משתמש במוצר טוב.'”

גן העדן התוספים: הרחב את הפונקציונליות של האתר עם אורביט פוקס

בין ההצעות האחרונות של הצוות ב- CodeinWP ו- ThemeIsle הוא התוסף אורביט פוקס, שנוצר כדי להרחיב את פונקציונליות האתר. משתמשים יכולים להוסיף מודולים ושירותים שונים, כולל פיקוח על זמן פעולה, שילוב של Google Analytics, סמלי תפריטים מותאמים אישית, תבניות של דפי נחיתה ותוספות של בונה דפים – ללא קשר לאיזה נושא משמש..

“אם אתה רוצה לבנות דף נחיתה מהיר למוצר שלך ולהשיק משהו במהירות, אתה יכול להתקין את WordPress ולהוסיף כל מה שאתה אוהב עם התוסף,” אמר Claudiu.

מוניטור הפעילות של אורביט פוקס, המציג את הדגש של החברה על שימושיות וחוויית משתמש, מחייב רק את כתובת הדוא”ל של המשתמש כדי להתחיל לעקוב כאשר האתר שלהם לא מקוון. המודול יבצע את שאר העבודות, יעקוב אחר האתר וישלח דוא”ל כדי להודיע ​​למשתמש כאשר האתר שלו אינו פעיל.

“בדרך כלל זו תכונה בתשלום, או שקשה להתקין אותה”, אמר קלודיו. “החלק הטוב הוא שמשתמשים שלנו שהם בדרך כלל מתחילים או בעלי עסקים שאין להם כל כך הרבה זמן לנסות דברים שונים עם האתר שלהם, זה מציע להם דרך קלה לבדוק את תקינות האתר שלהם. כשמוסיפים את המשאבים ב- CodeinWP, הרעיון הוא לא רק לעזור למשתמשים שלנו, אלא לעזור לכל קהילת וורדפרס. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me