ראשית על תכנות – Codecademy מבקש לטפח את הדור הבא של קודרים עם קורסים ומשאבים חינוכיים בחינם

TL; ד”ר: Codecademy, שהוקמה בשנת 2011 במטרה לקדם את לימודי מדעי המחשב בחברה המודרנית, היא פלטפורמה מקוונת המסייעת למשתמשים ללמוד כיצד לתכנת ביותר מעשרה שפות קידוד שונות. בנוסף לסייע למפתחים שואפים להתחיל, Codecademy מעודדת לימודי מדעי המחשב ותכנות ברמה K-12, ומקדמת את הגורם במשאבים ותכניות שיעורים למורים. הידע בקידוד מעניק לאנשים את היכולת להצטיין במגוון רחב של מקצועות, והשיעורים הנגישים של Codecademy מאפשרים לכל אחד ללמוד מיומנויות אלה ללא עלות..


אפילו מחוץ לתחומים ברורים כמו תכנות וטכנולוגיית מידע, אנשים עם כישורי קידוד מועסקים יותר בעידן הדיגיטלי בגלל יכולתם לשפר את הפרודוקטיביות באמצעות תהליכים אוטומטיים. בעלי כישורי תכנות בולטים בתחומים כמו עיצוב גרפי, מדע והנדסה וניתוח נתונים, בין מקצועות אחרים.

למי שאין לו ידע או ניסיון קודם, לימוד שפת תכנות יכול להיות מאיים. המשימה של צוות Codecademy היא הסרת גורם הפחד שאנשים חשים כאשר הם מסתובבים בטריטוריה קידוד חדשה עם שיעורים קלים לעיכול בלמעלה מעשר שפות קידוד, כולל HTML, CSS, Java ו- Python.

Codecademy היא פלטפורמת קידוד אינטראקטיבית המבקשת לטפח תשוקה ללמידה בדור חדש של סטודנטים ולחנך את ההמונים לתכנות. משתמשי האתר יכולים ללמוד בקצב שלהם, כך שיהיה קל להשתלב בשיעורים בכל פעם שיש להם זמן להתמודד עם משהו חדש. Codecademy נוקטת בגישה שונה מזו של מודלים חינוכיים מסורתיים, אך הפלטפורמה מייצגת נכס אדיר למערכת החינוך, שם יהיה חשוב יותר ויותר לתלמידים צעירים להתחיל בראש חינוך קידוד.

לוגו Codecademy עם דיוקן המנכ

מנכ”ל Codecademy, זאק סימס, וצוותו מכירים בצורך בחינוך למדעי המחשב בחברה המודרנית.

בעבר, קורסים בתכנות נלמדו רק ברמה המכללה. אך כעת הם משיגים משיכה בכיתות י’-יב ‘. בבלוג של Codecademy, מייסד המשותף זאך סימס מסביר כי חינוך למדעי המחשב הוא מהותי לעתידנו. הכל הופך להיות ממוחשב יותר ויותר, ולכן חיוני מתמיד להכין את הילדים לעולם האמיתי, ובתקווה, לעודד כמה לחפש קריירות הקשורות ל- STEM (מדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה).

סטודנטים אלה יהפכו בסופו של דבר למחלקת ה- IT החדשה בבנק או במשרד הרופא שלך. על פי מאמר של ComputerWorld, עבודות בתחום ה- IT צפויות לצמוח ב -22% עד 2020, וכישורי תכנות חשובים יותר ויותר בעולם שנעשה דיגיטלי..

קורסים בקודקוד הם מבוא טוב או בן לוויה לתכנית לימודים קיימת, ומלמדים תכנות חלק אחר חתיכה בצורה אינטראקטיבית עם רמזים והסברים מפורטים על טעויות שהתלמידים מבצעים. זה מקל על כל אחד – מבוגר או מתבגר – עם אפס ידע קודם בתכנות ללמוד את היסודות.

הכשרת מורים ותוכניות שיעורים להביא תלמידים למסלול הנכון

Codecademy כולל גם שיעורים המעוצבים עם המחנכים בראש. לעתים קרובות מדי, שיעורים מועברים היישר מתוך ספרי הלימוד על ידי מורים שעשויים להיות בעלי ידע רקע בנושא.

Codecademy רוצה להבטיח שמורים בטוחים במה שהם מלמדים את הדור הבא. הם מציעים ארכיב של משאבים הכוללים מבחני תרגול ותוכניות שיעורים.

תמונה של ילדים המתאמנים בתכנות דרך Codecademy

התלמידים יכולים ליהנות מעבודה עם מורים המשתמשים בתוכניות השיעור של Codecademy.

בנוסף, קטע שכותרתו “שעת קוד” מסייע למשתמשים חדשים למצוא מקום להתחיל עם פרויקטים קידוד קטנים ומרתקים למדי הכוללים הנפשת שם המשתמש, בניית אתר קטן “אודותיך” ותכנות גלקסיה וירטואלית..

נסה את Codecademy לפני שאתה שוקל שינוי בקריירה

עבור מבוגרים, Codecademy מועיל לבדיקת המים בשינוי בקריירה. על פי מחקר שערך Burning Glass, אתר המוקדש לקידום קריירה, 7 מיליון משרות בשנת 2015 קראו לכישורי תכנות.

מלבד התחומים הברורים יותר, כמו טכנולוגיית מידע, קידוד מוערך מאוד בתחום ההנדסה ובעיצוב האמנות. יתר על כן, מספר גדל והולך של עבודות שאינן STEM דורשות כעת או מעריכים מיומנויות קידוד מכיוון שתהליכי אוטומציה נוטים לשפר את הביצועים והייצור.

הידע בקידוד מעניק לעובדים פוטנציאליים יתרון גדול בדרכים בלתי צפויות. כל מה שתוכלו לעשות בכדי לעזור לפריון עבור החברה שלכם יגרום לכם להיות בעלי ערך רב יותר, והתכנות היא דרך נהדרת להגביר את היעילות.

כישורי תכנות מאפשרים ליצור תוכנה יעילה יותר. בהתאם לתחום הספציפי, תוכניות אלה עשויות להיות בשימוש כבד יותר ויש בהן צורך רב יותר בממשקי משתמש טובים יותר או בתכונות יעילות יותר. רקע בקידוד מרוויח אותך גם בכבוד של עמיתים לעבודה שתפקידם לבצע יותר מהתכנות עצמה עצמה, גם אם המחלקה שלך קשורה רק באופן משיק..

מעצבים גרפיים שקודם סחירים במיוחד

למרות שמעטים מכלי העיצוב דורשים ידע בקידוד בממשקים שלהם, עיצוב גרפי הוא תחום נוסף בו ידע קידוד יכול להציע יתרונות מפתיעים. מיומנויות בפוטושופ ובאילוסטרייטור ניתנות לסחירה, אך לא כל כך כאשר מעצבים יכולים רק להתחיל בפרויקטים לפני שהם מוסרים אותם לקודני HTML ו- CSS כדי להפוך תמונות מדהימות לאתרים פונקציונליים ולממשקי משתמש של אפליקציות לנייד. סחורה באופן אקספוננציאלי יותר היא מעצבת שהיא חנות עצירה עם החוויה לדמיין ולנהל את התהליך מאמנות לקוד לממשק סיים..

ניתן גם לשפר את השימוש בתוכנות עיצוב בעזרת מעט ידע קידוד. ניתן לשפר ולבצע אוטומציה של כל הכלים העיקריים בארגז הכלים של מעצב – Photoshop, Illustrator, InDesign, Bridge, Lightroom – באמצעות JavaScript.

למעצב עם היכולת להוסיף פונקציות משלו לכלים יש יתרון מיידי על פני המתחרים. אוטומציה של משימות חוזרות ונשנות – ויש הרבה משימות שחוזרות על עצמן בעיצוב גרפי מקצועי – מהירות את עבודתו של מעצב. זה, בתורו, פירושו עבודה מהירה יותר ויכולת לקחת יותר עבודה כדי להרוויח הכנסות מהזז.

מדענים ומהנדסים המקודדים עבודה מהר יותר ומגלים פתרונות יצירתיים

במדע והנדסה משתמשים ביישומי סימולציה ועיצוב רבים. כל תחום מדעי צובר נתונים גולמיים במהלך הניסויים והמחקרים שנערכו במטרה להוכיח או להפריך השערות..

צילום מסך של שיעורי פייתון ב- Codecademy

Codecademy מציע שיעורים בנושא Python, שהיא שפת תכנות פופולרית עבור מדענים.

יש לאסוף, לאסוף ולנתח את הנתונים הגולמיים – בדרך כלל באמצעות תוכנה בנויה למטרה. מדענים שיכולים לתכנת מודלים משלהם, מנתחי משלהם ומערכות השוואה משלהם יכולים לשנות את הכלים שלהם כדי להתאים את עצמם לפרטי הניסוי ולנתונים המתקבלים במקום לנסות ולהביא להבנה מהרעיון של מישהו אחר כיצד צריך להרכיב נתונים, מאורגן, והוצג. הם זוכים לתובנות עמוקות יותר בנתונים שלהם, שהם כל נקודת המחקר המדעי.

באופן דומה, יכולת הקוד מאפשרת למהנדסים לבנות כלים שיתאימו לצרכים הייחודיים שלהם בניתוח הנתונים. לעיתים קרובות הם צריכים גם לבנות ממשקי משתמש מקדימים בכדי להציג נתונים מורכבים המזוקקים לרמות הדיוטות לאנשי הנדסה באופן אינטואיטיבי..

כישורי תכנות הם מכריעים בעבודות ניתוח נתונים

שתי השפות הפופולריות ביותר שמלמדת Codecademy הן SQL ופייתון. פייתון היא שפת תכנות המשמשת בדרך כלל לשאילתת מסדי נתונים של SQL בניתוח נתונים.

נתונים שנאספו ממחקר נערכים בצורה מסודרת ומנותחים על ידי סקריפטים של פייתון שמבצעים אוטומציה לחישובים ומשימות רבות שיידרשו לאדם הרבה יותר זמן. כתוצאה מכך, הפרודוקטיביות גדלה ללא קשר לתחום, בין אם ניתוח מדע, הנדסה, אמנות או נתונים עסקיים.

לקיחת נתונים סטטיסטיים ולהפיכתם למשהו הגיוני היא חיונית מכיוון שנתונים גולמיים אינם נוטים להמחיש הרבה מעצמם (ולעיתים קרובות הם מבינים בצורה גרועה ללא חזותיים). מתכנת טוב יכול לקחת משהו שנראה הכי יווני ולהפוך אותו למשהו אינטואיטיבי.

קורס התרסקות במדעי המחשב המתפתח עם צרכי התעשייה

Codecademy צמחה יחד עם שינויים בתעשייה בכך שהיא מציעה קורסים חדשים לפי הצורך.

כשהוא הגה לראשונה, הפרויקט הציע רק חינוך ל- JavaScript. עם הזמן, מיושמים קורסים בשפות סימון הקשורות לאינטרנט, כגון HTML ו- CSS, ובהמשך תכנות ג’אווה. שימוש כבד ביישומים ניידים, במיוחד במערכות אנדרואיד, מצביע על תכנות ג’אווה.

שיעורי Codecademy בשפות קידוד מתעדכנים כל העת בכדי להתעדכן בזמנים, עם פרויקטים מוטיבציוניים שנוספו לטובת מידה. דוגמאות לכך כוללות פרויקט שנת השנה החדשה לשנת 2012 ואפליקציית iOS של iOS קוד שהושק בשנת 2013.

Codecademy מהווה נקודת קפיצת מדרגה בסיסית למתכנתים חדשים, צעירים או זקנים. למרות שאולי לא תעשה משחק וידיאו מתקדמים יום אחרי שתסיים את אחד הקורסים שלהם, זה בכל זאת מבוא נהדר לקידוד שאינו מתנשא או מבקר יתר על המידה את הלומדים. יש לו גישה מסבירת פנים שספרי לימוד רבים בנושא לא יכולים ואינם יכולים לספק בגלל חוסר אינטראקטיביות או עדכונים.

בפוסט שפורסם לאחרונה בבלוג, Codecademy הכריזה על גרסאות מעודכנות של HTML, CSS, Python, Ruby, jQuery ו- PHP לקיץ 2017, כך שזה זמן נהדר להניע את הכדור לחינוך לתכנות. הביקוש לקודנים במגוון רחב של תעשיות יגדל רק מחר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map