כיצד בנתה ClouDNS פיתרון DNS מאובטח וביצועי DNS ארגוני שמבטיח שיעורי וזמני זמן אופטימליים מיטביים

TL; ד”ר: שוק אירוח ה- DNS עמוס בשילוב של חברות מבוססות ותחום הולך וגדל של כוכבי נעלה שנלחמים על לקוחות חדשים. ClouDNS, שנוסדה בשנת 2010, הצליחה לצמוח במהירות במרחב התחרותי הזה. המארח חווה צמיחה כה קבועה בכך שהוא מציע מגוון שירותים עוצמתיים בנקודות מחיר נוחות. כיום, ClouDNS ביססה את עצמה כפתרון מהיר, יעיל ובעל ערך גבוה, עם לקוחות כמעט בכל יבשת ורשת שמעבדת יותר משני מיליארד שאילתות בכל יום..


ככל שהסחר האלקטרוני התפשט ברחבי העולם, כך גדל גם הצורך באירוח שמות דומיינים (DNS). מארחים אלה הם קריטיים לחוויית המשתמש, מכיוון שהם עוזרים לנתב במהירות תנועה של שם דומיין לכתובות IP נכונות בכל רחבי העולם. ללא מארח DNS, זמן טעינת העמודים של מבקר האתר יכול להגדיל משמעותית, כלומר הוא עשוי לעזוב – או להקפיץ ממנו אתר באופן מיידי.

שיעור יציאה מדף יציאה גבוה יכול להיות לקוחות שאבדו, המרות שהוחמצו והחזר ROI שלילי, והערך קשה מספיק לניהול מבלי להוסיף בזמני טעינה איטיים.

למרות שחברות אירוח DNS רבות הוקמו בעשור האחרון כדי לענות על הצורך ההולך וגובר הזה, מעטות חוו את הצלחת ClouDNS.

החברה הוקמה בשנת 2010 עם ארבעה מרכזי נתונים וחמישה שרתים. בשנת 2011 שכרה ClouDNS את עובדיה הראשונים והוסיפה שני מרכזי נתונים ושרתים נוספים. וככל שהיא צברה לקוחות רבים יותר ברחבי העולם, החברה המשיכה להפוך את השירות שלה לחזק יותר.

במהלך שלוש השנים הבאות, היא הוסיפה את השרת הראשון שלה באסיה, השיקה תוכנית שותפים, בנתה Wiki של מאמרים מועילים, ונתנה פונקציונליות HTTP למפיצי תחומים – הכל בנוסף לפיתוח תכונות חדשות ושדרוג השירות שלה.

צילום מסך של גרפיקה בנוכחות גלובלית של ClouDNS

ל- ClouDNS סניפי נתונים ברחבי העולם כדי לספק לעסקים אירוח DNS ברמה ארגונית.

ביום הולדתה השישי של החברה בשנת 2016, ClouDNS פרסה רשת DDoS Protected and Anycast DNS ושמרה על מיקומי שרתים ברחבי העולם – כולל מיקומים בגרמניה, קנדה, ברזיל ודרום אפריקה. נוכחות גלובלית זו מאפשרת ללקוחותיה לחוות שיעורי זמן אופטימליים ולהעביר חוויות במהירות.

כיום ClouDNS משרתת לקוחות בלמעלה מ 6,200 ערים ב 186 מדינות – בכל יבשת פרט לאנטארקטיקה. שירותי הפרימיום שלה כוללים תשתית מבוססת ענן, תמיכה 24/7, ומבטיחים זמן עבודה של עד 10,000%. המשמעות היא שהחברה תאריך את הסכם השירות של הלקוח ב 100 דקות חינם לכל דקה שהאתר שלה מושבת. ו- GeoDNS של החברה, המסייע בהגברת הביצועים בינלאומית, מוגן על ידי DDoS ומעניק למשתמשים שלה אפשרויות יעד שונות למיקום גיאוגרפי..

עסקים מקוונים הצומחים הזקוקים לשירות מגיב במחיר סביר פונים לרוב ל- ClouDNS למימוש תשואה גבוהה יותר על השקעותיהם. זו הסיבה שמארח ה- DNS מנהל כעת מאות אלפי דומיינים של לקוחות ומטפל ביותר משני מיליארד שאילתות אינטרנט מדי יום.

DNS משני עבור זמן כמעט 100% ואבטחה חזקה

יזמים זקוקים לאתרי העסקים שלהם להיות זמינים 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. לכן לעתים קרובות הם מחפשים שותף שירותי DNS משני. בין אם הם מנסים לבנות בסיס לקוחות בשוק יתר תחרותי ובין אם הם צריכים לשמור על זמינות ללקוחות שיש להם זרם קבוע של שאלות, שירות DNS משני יכול לשמור את דף האינטרנט שלהם ברשת ולקוחות מרוצים.

ה- DNS המשני של ClouDNS מפיץ תנועה לשני ספקים, ומספק גם גמישות וגם יתירות. משתמשים מנהלים את רשומות הדומיין שלהם אצל ספק ה- DNS הראשי, בעוד ה- DNS המשני מתעדכן ומסונכרן אוטומטית. אם ה- DNS הראשי אי פעם לא יהיה זמין, התנועה מופנית באופן מיידי לספק המשני – מבלי שלקוח ידע אי פעם שמשהו השתבש. ה- DNS המשני שומר עותקים של כל הרשומות, כך שאם התרחיש הגרוע ביותר מתרחש ונתונים ראשוניים הולכים לאיבוד, גיבוי מוכן ומוכן לשימוש.

בנוסף, ClouDNS מקל על המעבר מ- DNS שמארח את עצמו למערכות חדשות – כולל DDoS Protected – והכל מבלי לשנות מערכות ניהול, גישה או לוחות בקרה..

צילום מסך של לקוחות ClouDNS גרפי

מאות אלפי דומיינים סומכים על ClouDNS כדי להשאיר את האתרים שלהם נגישים.

ClouDNS בנתה תשתית ענן משלה המאפשרת למשתמשים לפקח על מצב DNS בכל מקום בזמן אמת. ביטחון זה חשוב מאי פעם בהתחשב בכך שתקיפות DDoS הופכות תכופות ומתוחכמות יותר. המומחים הפנימיים של ClouDNS פיתחו הגנת DDoS קניינית, שכל לקוחות ה- DNS המשניים יכולים לגשת אליהם..

כיום, מרבית הלקוחות מורגלים בקניות מקוונות, אפילו מבקרים באינטרנט להזמנת פריטים יומיומיים. אבל גם אלה שלא מחפשים לקנות מוצרי צריכה עוברים ברשת לתעשיות מחקר, שירותים וחברות לפני שהם מקבלים החלטות לגבי רכישות. צרכנים מחפשים כל הזמן מידע על מוצרים ושירותים, בין אם זה בחירת האינסטלטור שהם ישכירו לתקן ברז דולף או את חברת רואי החשבון בה הם ישתמשו כדי לתמוך בעסק הקטן שלהם. בסביבה זו, הימצאות במצב לא מקוון למשך זמן רב יכולה להיות הפסד של לקוחות, הכנסות וצמיחה. זו הסיבה שעסקי מסחר אלקטרוני מסתמכים על DNS משני כדי להשאיר את האתרים שלהם נגישים.

DNS של Anycast מספק מהירות ואמינות

עסקים שזקוקים לאתרים שלהם לפעול במהירות וביעילות מירבית, צריכים לשקול גם להשתמש בשירות DNS של Anycast. השירות שולח שאילתות למספר מיקומים באזורים גיאוגרפיים שונים, כך שכל מבקר נשלח אוטומטית בדרך הקצרה והמהירה ביותר.

שירות ה- DNS Premium של ClouDNS Anycast ממקסם את המהירות, ממזער את זמן ההשבתה ומקטין את השהיה בכל יבשת. הוא משתמש ב 23 נקודות נוכחות (POP) המפיצות באופן שווה שאילתות על ידי התחשבות במקור הגיאוגרפי שלהם ובעומס של כל שרת. כל POP משתמש בחומרה אמיתית, מה שהופך את זמן התגובה כמעט מיידית. יש להם גם מערכות לניטור מסלול עולמי ומקומי המנתבים מחדש שאילתות דרך מיקומי חביון נמוכים. לבסוף, המערכת האוטונומית של ClouDNS מנפיקה תגובות תוך 15 שניות. תכונות מתקדמות אלה עוזרות לספק למבקרים חווית משתמש מהירה וחלקה.

כמובן שאם אתר לא פעיל, המהירות לא משנה. זו הסיבה ש- ClouDNS דאגה ששירות ה- DNS של Anycast שלה יהיה בטוח, יציב ואמין. מכיוון שהרשת שלה כוללת שרתים מרובים המפוזרים ברחבי העולם, כל התעבורה מנותבת מחדש מ- POPs הסובלים מאטיות, שיהוקים או קריסות. למערכת יש גם ספקי הגנה DDoS מרובים בכדי לנטרל התקפות במהירות ולמזער את הסיכון לשבתות. שירותי DDoS אלה מוסיפים שכבת אבטחה כדי לנקות את התעבורה הזדונית לפני שהיא אפילו יכולה לגשת לרשת.

המהירות והאמינות של רשת ה- DNS של Anycast הופכים אותה לשירות אימתני לכל יזם העוסק בעסקים ברחבי העולם – ונקודת המחיר שלו הופכת אותו לנגיש. עם רשת ערימה כפולה מלאה ושני IPv4 ו- IPv6 זמינים בכל POP, ClouDNS שואפת לספק את רמת השירות הגבוהה ביותר האפשרית.

כיצד שרתים מפוזרים גיאוגרפית מגנים על עסקים מקוונים

בין אם זה קטן או גדול, עסקים שרוצים לבצע עסקאות בינלאומיות צריכים להיות מגיבים למשתמשים ברשת. השבתה ועיכובים יכולים להיות הכנסות ואבדן אבודים, וזו הסיבה שכל כך הרבה חברות בוחרות ב- ClouDNS לבצע את ההרמה הכבדה במתן חווית משתמש חלקה מרמת הדומיין..

רשת ה- Anycast ה- DNS של ClouDNS כוללת 23 מרכזי נתונים ושרתים המפוזרים בכל רחבי העולם, כך שהמבקרים יכולים לקבל את זמני הטעינה המהירים שהם מצפים להם – ולעולם לא ישימו לב. ו- Anycast DNS מתומחר עבור מדרגיות, מכיוון ש- ClouDNS לא גובה תשלום על סמך מספר השאילתות שמתקבלות בכל חודש. אין לשירות מגבלות שאילתה, מה שאומר שאם אתר אינטרנט רואה זינוק בקרב הלקוחות, העסק לא יוטל עליו חשבון מאסיבי בסוף החודש..

DNS של Anycast כולל לוח בקרה מבוסס אינטרנט המציג את הנעשה בכל מרכז נתונים בזמן אמת. וזה לא רק מספק הגנת DDoS להתקפות מבוססות רוחב פס; הוא גם מציע הגנה על שיטפונות בשאילתת DNS. צוות ClouDNS פיתח אמצעי ביטחון פנים המקלים על התקפות.

בעוד שמגוון לקוחות משתמשים ברשת ה- Anycast DNS, רבים מספקים שירותי אירוח, מרכזי נתונים ואולפני רשת. אלה הם סוג של יזמים מנוסים טכנולוגיים שמבינים בשירות איכותי וערכי גבוה. והם לקוחות שכל הזמן חוזרים ל- ClouDNS.

בין אם הם משתמשים ברשת ה- Enterprise, Anycast או ה- DNS המשני, הם צפו לשירותים מהירים ואמינים. למעשה, לקוחות רבים פנו לשבח את צוות ClouDNS. כריסטופר נופל, מנהל DreamLab, אמר כי “תמיכת הלקוחות, התמחור והתכונות של ClouDNS הם מהשורה הראשונה.” והלינטון דיאס ב- CloudExperts Consultoria אמר שהשירות “פשוט עובד מצוין.”

מכיוון ש- ClouDNS מציעה מוצרים מגיבים ואמינים שלקוחות אוהבים, הצמיחה המהירה שלהם לא צריכה להיות שום תעלומה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me