CloudFlare בשנת 2015 – הבאת מסילות ברזל, DNS וירטואלי ו- SSL אוניברסלי להמונים

TL: DR; CloudFlare הוא כבר מזמן סטנדרט הזהב של אבטחה, ביצועי רשת וזמינות גבוהה. CloudFlare מציעה כעת להוט ללא גבול הטכנולוגיה, ומציעה כעת SSL אוניברסלי בחינם, מטמון דינאמי של Railgun ו- DNS וירטואלי. עם לא שיפורים אחד אלא שלושה שיפורים מדהימים, אם כבר לא התבוננת מקרוב ב- CloudFlare, אתה בהחלט צריך לעשות זאת.


בעידן מודרני זה של תשומת לב קצרה, ביקוש גבוה ודאגות אבטחה הולכות וגוברות, אתר האינטרנט שלך תמיד מקוון ופועל מהר ככל האפשר, זה עניין גדול.

למרות שבחירת מארח אתרים נהדר יכולה לעשות דרך ארוכה בקביעת הצלחת האתר שלך, המודל העסקי שלהם מתמקד בדרך כלל בריכוז השרתים למקומות ספורים. אם אתה באמת רוצה שהאתר שלך יהיה בעל נוכחות גלובלית ויהיה מבודד מהתקפות מקוונות ודוקרנים בתנועה, אתה רוצה למנף את העוצמה של רשת גלובלית.

לוגו של CloudFlare

CloudFlare, חברת ביצועי האבטחה והאינטרנט

CloudFlare, שירות ביצועים ואבטחה שחי בענן, כבר מפעיל חמישה אחוזים מהתנועה הכוללת באינטרנט. CloudFlare בנתה רשת גלובלית ענקית המתהדרת ב- CDN (Network Delivery Content), פלטפורמת אופטימיזציה של תוכן לאינטרנט, חומת אש יזומה ואמצעי אבטחה, DNS וירטואלית, SSL אוניברסלי בחינם, ניתוחים, אפליקציות, ועוד.

מייסד משותף של CloudFlare ומנכ

מתיו פרינס
מנכ”ל CloudFlare ומייסד משותף

היה לנו הכבוד לשבת עם מייסד משותף של CloudFlare ומנכ”ל מתיו פרינס, כדי ללמוד עוד על הקפיצות המדהימות שקודם הצליח CloudFlare להשיג כמעט חמש שנים קצרות.

סקרנו את האצת אתרים דינמיים באמצעות Railgun, DNS וירטואלי לשיפור אבטחת DNS וביצועים, הכפלת כמות האתרים המוצפנים באינטרנט באמצעות SSL אוניברסלי, המשימה של CloudFlare לעזור לבנות אינטרנט טוב יותר, כיצד CloudFlare משבשת את שוק החומרה ברשת, וכן ההתחלה הצנועה של CloudFlare.

אתרים מהירים דינמיים עם CloudFlare Railgun

אם יש דברים קטנים בדף אינטרנט שמשתנים, מערכות שמור במטמון טיפוסיות אינן מהוות דין וחשבון להתחדש דינאמי מלא של התוכן.

CloudFlare Railgun מאפשר לשמור מטמון אל האלמנטים האישיים המרכיבים עמוד, כך שרק הכמות המינימלית של עיבוד דינמי צריכה להתקיים וכתוצאה מכך להגדיל ביצועים ממוצע של 200 אחוז.

עם Railgun, החיבור בין שרת מקור לרשת CloudFlare נבחר להיות מהיר ככל האפשר. באמצעות טכניקות דומות לאלה שנמצאו בדחיסת וידיאו באיכות גבוהה, Railgun מסוגלת להשיג יחס דחיסה של 99.6 אחוזים עבור אלמנטים ברשת שלפני כן לא היו ניתנים לניתן להחלפה.

CloudFlare ללא ועם מסילת ברזל

CloudFlare Railgun מביא לעלייה בביצועים שלא נשמעו עד כה לאתרים דינמיים שלא היו אפשריים קודם לכן.

בדרך כלל, זמין רק למשתמשים ב- CloudFlare שמוציאים יותר מ- $ 200 לחודש, מארחי אתרים ששיתפו פעולה עם CloudFlare יכולים להציע כלי מדהים זה ללקוחות שלהם בחינם כדי לעזור להבדיל ביניהם מהתחרות..

אחת הבעיות הגדולות ביותר עבור מארחי אתרים היא קצב הנטישה של הלקוחות שעוזבים את שירותם. על ידי שיתוף פעולה עם CloudFlare, מארח אתרים יכול לעזור בשיפור יכולתו לתחזק לקוחות על ידי מתן ערך רב על גבי חבילת האירוח העיקרית שלהם.

DNS מאובטח, מהיר ומופץ ברחבי העולם עם DNS וירטואלי של CloudFlare

שירות ה- DNS הוירטואלי CloudFlare הושק רק לפני שבוע ומספק פיתרון אלגנטי לבעיות האבטחה והביצועים הגוברות של תחזוקת תשתית DNS..

CloudFlare וירטואלי DNS חוסך רוחב פס

ה- DNS הווירטואלי של CloudFlare מסייע לקצץ במשאבים תוך מתן חיפוש מהיר יותר ב- DNS.

באופן מסורתי יש למארחי אתרים כמה שרתי שמות פיזיים לטיפול בכל שאילתות ה- DNS, המשולבים בדרך כלל בחוזקה במערכת לוח הבקרה שהם בחרו..

עם היקף התקפות ה- DNS כיום, וגם רק החשיבות הכוללת של מהירות ה- DNS לביצועי אינטרנט, CloudFlare הבינה שזה קריטי לשירות DNS מהיר ומאובטח..

“למארחים קשה מאוד לשנות את אופן ההקצאה של ה- DNS שלהם. אם אתה מארח בינוני שיש לו 100,000 לקוחות שכולם מכוונים את הדומיינים שלהם ל- NS1.mid-size-host.com, לצאת לשאול את כל לקוחות לעבור למשהו אחר זה רק לא מתנע והצעה מסוכנת באמת “, הסביר מתיו.

ל- cPanel ולוחות בקרה אחרים יש את לוגיקת היישומים הקשורה לרעיון של תיבת שרת שמות פיזית באותה רשת, כך שניסיון לעבוד עם ממשקי API עדכון רשומות DNS מרחוק יכול להיות מסובך..

CloudFlare בוחנת את תשתית ה- DNS הקיימת של מארח, ובמקום לנסות לשנות את אופן פעולתה, התשתית הקיימת פשוט יושבת מאחורי שירות ה- DNS הווירטואלי של CloudFlare.

זה מאפשר למארחים לשמור על אותה זרימת עבודה תוך כדי שימוש ברשת הגלובלית של CloudFlare כדי לסייע בהטיה של התקפות DNS ולהגדיל בולט את הביצועים של תשתית ה- DNS שלהם..

CloudFlare DNS וירטואלי משפר את האבטחה

CloudFlare DNS וירטואלי שומר על תשתית ה- DNS שלך מבודדת מהתקפות חיצוניות.

בעבודה עם מארחי רשת גדולים כמו DigitalOcean, בהם DNS וירטואלי חי בשנה האחרונה, הביצועים והזמינות היו יוצאים מהכלל, ומטפלים ביותר מ- 10,000 שאילתות DNS בשנייה, עם תנועה נקייה של 100 אחוז.

כאשר CloudFlare ימשיך לבנות את הרשת שלהם, שירות ה- DNS יגדל בביצועים ובאמינות. מכיוון שמארח עדיין ישלוט ברשות הרשומה הראשונית של DNS, הם יכולים פשוט לכבות את שירות ה- DNS הווירטואלי בכל עת כדי לחזור לתשתית ה- DNS המקורית.

לא רק שחברות אירוח רואות את היתרונות האדירים ש- DNS וירטואלית יכולה להביא, אלא שכמה חברות Fortune 500 המובילות החלו להשתמש בהן כדי לפשט את תשתית ה- DNS שלהן..

אינטרנט מאובטח יותר עם SSL אוניברסלי

CloudFlare Universal SSL, שהושק בספטמבר 2014, עשה קפיצת מדרגה אדירה באבטחה עבור כל האינטרנט.

“אנחנו חושבים שצריך להצפין את כל תנועת הרשת מההתחלה, ואנחנו לא לבד עם מאמצים משמעותיים של מוזילה, קרן האלקטרוניקה ואחרים לנסות ולהפוך את SSL לחינם”, אמר מתיו..

היו רק כשני מיליון אתרים מוצפנים לפני ההשקה של יוניברסל SSL, ועם CloudFlare היו יותר משני מיליון לקוחות כאשר העבירו את המתג, הם הכפילו למעשה את הסכום הכולל של אתרים מוצפנים באינטרנט בן לילה..

CloudFlare אוניברסלי SSL

CloudFlare Universal SSL סייע להכפיל את הסכום הכולל של אתרי אינטרנט מוצפנים במהלך הלילה.

כל הלקוחות שנרשמים ל- CloudFlare מקבלים ישירות תעודה שהונפקה על ידי CloudFlare המוצגת בפני העולם החיצוני ללא צורך להגדיר שום דבר בסוף הלקוח. זה מצפין את כל התעבורה מדפדפן האינטרנט ל- CloudFlare, ולקוחות יכולים אפילו לקבל אישור בחינם לשרת שלהם כדי להצפין תנועה מאותה נקודה גם ל- CloudFlare..

CloudFlare רוצה להפוך את ה- SSL לקלים וזולים ככל האפשר, ו- SSL אוניברסלי מסייע גם בבעיה הישנה של כל אישור SSL הנדרש להפעיל כתובת IP ייעודית..

המשימה של CloudFlare: לעזור לבנות אינטרנט טוב יותר

“המשימה שלנו ב- CloudFlare היא לעזור לבנות אינטרנט טוב יותר,” אמר מתיו.

כאשר CloudFlare החלה בשנת 2009, ענקיות אינטרנט כמו גוגל היו המשאבים להפצה מאסיבית של קצה הרשת שלהן ברחבי העולם. לכן הם הצליחו להציע ביצועים טובים יותר, אבטחה וזמינות לשירותיהם.

CloudFlare ראתה את עצמם לוקחים את אותם כלים ומשאבים זמינים רק לענקי אינטרנט ולהנגיש אותם לכולם. CloudFlare רצה להתחיל עם העסקים הקטנים בעולם, ובמקרים מסוימים לספק כלים אלה בחינם. לפני ש- Cloudflare הגיע, זה היה לוקח השקעות ענק מקדימות בתשתיות ופריסה כדי לקבל גישה לסוג זה של טכנולוגיה.

בבסיסה, CloudFlare גורם לטעינה של האתר או היישום המודרניים שלך במהירות האפשרית, תוך הקטנת המשאבים הדרושים לך באופן מקומי, חיסכון במעבד ורוחב הפס, וודא שאתה בטוח מפני הכחשת שירות והתקפות פריצה באמצעות שירותי חומת אש ואבטחה..

ללא ועם CloudFlare מופעל

CloudFlare מסייע בהגנה על האתר שלך מפני תנועה זדונית ומזרז את התנועה הטובה.

לא משנה מה קורה, אם האתר שלך עומד מאחורי הרשת של CloudFlare, הוא צריך להישאר ברשת. גם אם שרת האינטרנט שלך מתרסק ויוצא במצב לא מקוון, CloudFlare יכול להמשיך ולהגיש את האתר שלך בפני מבקרים עד שתחזור לרשת.

כל זה מטופל גם באופן קל מאוד למשתמש הקצה, עם זמן הגדרה טיפוסי של כחמש דקות. במקרה הגרוע יותר, יש צורך בשינוי DNS, אותו ניתן להימנע עם מארחים שכבר שותפים עם CloudFlare, ואין חומרה לרכישה או הגדרה.

ברגע שאתה נמצא ברשת CloudFlare, זה עובד כמו שעון קהילתי, כאשר אם אתר אחד נתקל בבעיות, כגון התקפה, ניתן לחלוק מידע זה דרך רשת CloudFlare ולהתחיל להגן על אתרים אחרים באופן יזום..

שיבוש שוק החומרה ברשת

יש המון אתגרי רשת בימינו בכל הקשור לתשתיות, ומלבד זאת, יש סדרה של בעיות ביצועים ואבטחה שעבורם הדגם הישן של החומרה הביתית לא עובד..

“ימי החומרה המקומית עבור הרבה מהבעיות הללו הם ממוספרים,” אמר מתיו. “אם אתה מסתכל על משהו כמו התקפות של מניעת שירות, זה היה פעם שההתקפה של מניעת השירות הייתה כמה מאות מגה-ביט לשנייה של תנועה, וזה היה מפיל משהו לא מקוון. ההתקפות הגדולות כיום הן מאות ג’יגה-ביט לשנייה, כאשר הגדולות בהן הן יותר מ -500 ג’יגה-ביט / שניה. הבעיה היא שסיסקו אינה מייצרת חומרה שיכולה להתמודד עם כמות תנועה כזו בנמל נתון. אם אתה מנסה לבנות פיתרון לחומרה, יש מגבלות לערכת השבבים שמונעות ממך להשיג סינון ברמה גבוהה. “

גם אם היית יכול לבנות את תשתית החומרה לטיפול בהתקפות אינטרנט מודרניות, רוב הזמן החומרה הייתה מופעלת בשימוש כאשר הרשת לא נמצאת תחת התקפה.

“אנו מוסיפים מרכז נתונים חדש בשבוע במהלך 2015, כך שאנחנו רק מאיצים בקצב בו אנו מפנים מתקנים חדשים,” המשיך מתיו ואמר על הרחבת הרשת הגלובלית האגרסיבית של CloudFlare.

מיקומי רשת גלובליים של CloudFlare

הפעלה מתוך 31 מרכזי נתונים ברחבי העולם, רשת CloudFlare יכולה לשרת במהירות כל מיקום גיאוגרפי.

CloudFlare הבינו שהם יכולים לקחת את הפונקציונליות של חומות אש, איזון עומסים, זיכרון מטמון בזמינות גבוהה ועוד, ויכולים לבנות רשת גלובלית ממש בכל יבשת מיושב. ואז באמצעות רשת גלובלית זו, הם יכלו להקצות משאבים באופן דינמי למקום בו הם היו נחוצים ביותר באותה תקופה.

בניית רשת במקום שאחרים אינם יכולים

“יש לנו יכולת אינסופית אינסופית – לא ממש אינסופית – אבל אנו מגיעים על ארבע טרה-קיבולת בכל הרשת שניתן לכוון לשפשף כל פיגוע – גדול פי כמה מההתקפות הגדולות ביותר שאנו רואים כיום,” אמר מתיו.

אתרי אינטרנט ענקיים המניעים כמות מטורפת של תנועה יומית, כמו אתר החדשות המונע על ידי הקהילה, Reddit, יושבים מאחורי הרשת הגלובלית העצומה של CloudFlare כדי להבטיח זמינות בכל עת.

אין הרבה אנשים בחלל האירוח שהולכים לבנות סוג כזה של רשת המופצת באופן מסיבי, מכיוון שרוב המארחים מתמקדים בהצבת שרתים רבים במקום אחד בכדי לשמור על ניהול תשתיות וחסכוניות..

CloudFlare צריך להכניס טונות של שרתים במקומות רבים ושונים, כך שהם יהפכו למומחים בדברים כמו קבלת נתב דרך מכס בדרום קוריאה או הדרכים הטובות ביותר לחיבור בין צ’ילה לצ’ילה. לא סביר שמארח אינטרנט אחד יהפוך למומחה בסוגי בניית רשת גלובלית ברמה גבוהה יותר.

מכיוון שחברות אירוח אתרים מחפשות להתרחב לשווקים חדשים ברחבי העולם, CloudFlare הופך לגשר ללקוחות פוטנציאליים חדשים מבלי שמארח האינטרנט יצטרך להשקיע רבות כדי לבנות רשת משלהם לאזורים אלה..

ההתחלות הצנועות של הדומיננטיות הגלובלית של CloudFlare

לפני שיצא לשיפור האינטרנט, מתיו ומייסד שותף אחר של CloudFlare, לי הולוואי, פתחו בפרויקט שנקרא Project Honey Pot. זו הייתה מערכת שאפשרה לבעלי אתרים לעקוב אחר הדרכים בהן שולחים דואר זבל כתובות דוא”ל.

אלפי אתרים מיותר מ 185 מדינות תרמו לקהילת סיר הדבש של הפרויקט, ובקשת משתמש אחת המשיכה להתעורר מחדש: אל תעקוב רק אחר הרעים. עצור אותם.

עוברים לחלל אירוח אתרים

למרות שלא בתחילה התכוונה לשנות את ענף האירוח, CloudFlare הבינה שאנשים שמנסים להציב תוכן ברשת היו מתוסכלים ממאבקי ביצועים וביטחון רבים..

לפני ההשקה בקיץ 2010, ה- CTO של HostGator תפס את רוחה של מה ש- CloudFlare מתכוון והושיט. HostGator ראה את הפתרונות ש- CloudFlare יכלו להביא לתעשיית האירוח ורצו לבדוק אם יש דרך לעבוד יחד..

CloudFlare אפילו לא גמרו את הממשק שלהם, ולכן הם לא חשבו שהם עדיין מוכנים. HostGator היה להוט לפחות להתחיל בכך שהוא מציע שירותי CloudFlare ללקוחות שעברו את גבול המעבד או רוחב הפס בכך שאפשרו לסוכני התמיכה שלהם להגדיר את זה ללקוחות מבלי שהם אפילו ידעו.

CloudFlare הצליחה לעזור מאוד ל- HostGator לפתור חלק מבעיותיהם, ו- HostGator הפך להיות תומך חזק בשירותי CloudFlare בקרב חברות אירוח אחרות..

ב- HostingCon 2010 בסן דייגו, CloudFlare רצתה להכיר טוב יותר את תעשיית האירוח. הם רצו להראות שהם כאן כדי לעזור, ולכן הם שכרו לימוזינות כדי להסיע את המשתתפים משדה התעופה למלון מרכז הכנסים בכדי לעזור להפחית את מתח הנסיעות של הגעה לעיר חדשה.

לימוזינה של CloudFlare

מראה כי אכפת להם לעזור למארחי אתרים, CloudFlare שכר לימוזינות למשתתפי HostingCon 2010.

CloudFlare החלה לעבוד עם מגוון רחב של מארחים ברחבי העולם, החל מפלטפורמות הענן הגדולות ביותר, כמו אמזון, מיקרוסופט, גוגל, RackSpace, VMWare ואחרות, ועד כמה מהחברות הגדולות והמוכרות, כמו GoDaddy, 1&1 אינטרנט וקבוצת סיבולת.

תוך שמירה על נאמנות למשימתם, CloudFlare עובד גם עם הקטנים ביותר של מארחי האינטרנט.

שותפי אירוח CloudFlare

רק קומץ משותפי האירוח הרבים של CloudFlare המנצלים את השירותים המדהימים של CloudFlare

CloudFlare גאה ממש, לא רק מהשירות הגדול שהם מציעים ללקוחות אירוח אתרים, אלא גם מהיתרונות הנרחבים שהם מביאים למארחי האינטרנט עצמם.

אם אתה מאפשר CloudFlare בכל בסיס הלקוחות שלך, אתה יכול להציע שכבת אירוח גבוהה יותר, שתוכל לגבות מהם יותר. או שאתה יכול להציע את אותה סוג אירוח, אך עם צריכת משאבים מופחתת. אתה יכול להציב יותר משתמשים בכל תיבה.

מחשבות אחרונות ב- CloudFlare

בעידן גלובלי זה, חשוב מאי פעם להפיץ את הרשת שלך כדי להימנע מצוואר בקבוקי ביצועים ולהגברת האבטחה. CloudFlare עשתה שירות נהדר עבור קהילת האינטרנט בכך שהיא פלטה מסלול המראה מה אפשרי עם רשת גלובלית.

CloudFlare מאפשרת גם למארחי רשת בכל הגדלים לשפר מאוד את השירותים שהם מספקים, תוך קיצוץ במשאבים ועלויות.

כל בעל אתר שרוצה להבטיח למבקרים שלו יש את זמני הטעינה המהירים ביותר, לא משנה היכן הם נמצאים בעולם, צריך לשקול ברצינות את CloudFlare. פשוט ללכת עם התוכנית החינמית של CloudFlare מגביר את המהירות ואת האבטחה ומוסיף קידוד SSL ​​לאתר שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me