CES 2018: חלון הראווה של פרמייר עבור מותגים טכנולוגיים צרכניים חדשניים המשפיעים על השינוי הדיגיטלי

TL; ד”ר: אירוע החדשנות הפופולרי ביותר בעולם, CES®, מתוכנן לתאריכים 9-12 בינואר 2018, בלאס וגאס. צרכנים ואנשי מקצוע כאחד להוטים להציץ בטכנולוגיות החדשות שיעצבו את אורח החיים הצרכני – ואת המותגים המחדשים אותם. למרות שהמציגים נותרו צפויים למה לצפות, אנו יודעים ש- CES 2018 יתמקד בערים חכמות, יציג את אזור הספורט וכולל עיצוב & מקור חלון ראווה לסטארטאפים. והחזרתם של מספרי סיפורי C-Space וה- Living in Digital Times פירושה שמותגים יכולים לחקור את עליית ה- AI, הרובוטיקה והמציאות המוגברת. קמעונאים יכולים גם ללמוד עד כמה טכנולוגיה חדשנית אינטגרלית היא יצירת מעורבות צרכנית משמעותית.


ההזדמנות לראות את הטכנולוגיות של העתיד טומנת בחובה תככים אוניברסליים, במיוחד כאשר טכנולוגיות אלה משפיעות על חיינו. החל מהנוחות הביתה ועד הסעות חכמות וכלה בדרכים חדשות מהפכניות להתקשר עם מותגים, מדיה ותחביבים אישיים, סיכוי להציץ גלים את האינטרס שלנו.

אולי זו הסיבה ש- CES®, כיום בשנה ה- 51 שלה, משכה יותר מ -180,000 משתתפי תעשייה, מדיה ומציגים לתערוכה שלה שהתקיימה בלאס וגאס ב -2017. CES בולט כאחד מאירועי הטכנולוגיה הצרכניים הפופולריים ביותר, המאגד אלפי מציגים, מאות סטארט-אפים ומובילי מחשבה ממגוון רחב של תעשיות קמעונאיות..

בעוד שמציגים מתוכננים חשאו בסוד את מה שהם מתכננים להביא לכנס של ארבעה ימים, CES חשפה כמה אירועים לקראת CES 2018, והעניקה לציבור תצוגה מקדימה של הטכנולוגיות והמוצרים שהם יכולים לצפות להם לראות.

אליסון פריד, מנהלת Global Event Communications עבור התאחדות טכנולוגיות הצריכה, הקבוצה שבבעלותה ומייצרת CES, אמרה כי “המציגים שלנו מצולמים השנה בצורה מהירה מאוד, וזה בדרך כלל אומר שדברים גדולים יבואו.” “חתמנו ​​בערך פי שניים על הסכמי אי-גילוי נאות מכפי שאנחנו עושים בדרך כלל. השנה יש המון דברים מגניבים שיורדים מהצינור, אבל כולם מכופפים בזה עד להופעה. “

אירוע חגיגות החמישים בשנה שעברה היה, כפי שתאר זאת אליסון, חגיגה של טכנולוגיה. “בשלוש-ארבע השנים האחרונות באמת ראינו התמקדות בטכנולוגיה בכל הענפים המציגים ב- CES,” אמרה. “ברור שראינו את עולם הרכב ממריא, והשנה שעברה הייתה התחלה נהדרת עבור ערים חכמות עם קרנובל ובביצוע המפתח והכריזה על טכנולוגיית מדליון”.

והתעלומה סביב מה שייחשף ב- CES 2018 בינואר, בונה ציפייה ועניין לאירוע הטכנולוגי הצרכני המשמעותי ביותר של השנה.

מערך ארוז הכולל מושבים, מקומות שוק, אירועים & פרסים

CES תמיד מספק מערך מרגש של דוברים, הפעלות ואירועים במהלך המופע, וגרסת השנה אינה יוצאת מהכלל. לקראת המופע הקדם, אינטל תחלוט את העניינים באמצעות דיבורים כיצד נתונים ומהפכת AI מעצבים חדשנות. ג’ים האקט, הנשיא והמנכ”ל החדש של חברת פורד מוטור, הוא הנואם המרכזי ליום הפתיחה של CES 2018.

תמונה של אליסון פריד, מנהלת תקשורת גלובלית לאירועים עבור ה- CTA

אליסון פריד, מנהלת תקשורת אירועים גלובליים של ה- CTA, שוחחה אתנו על CES 2018.

אליסון אמר כי “הוא בא לדבר על ערים חכמות, על האופן שבו מכוניות בנהיגה עצמית ישפיעו על חזון העתיד הזה וכיצד פורד מקווה להוביל את הדרך”..

ביום השני יופיע רנדי פרייר של הולו וג’ון מרטין של טרנר, שידונו כיצד יצירת תוכן מתמזגת עם טכנולוגיה וחדשנות. ככל שמעורבות הצופים בטכנולוגיית מולטימדיה מתחברת ומותאמת אישית יותר, כך תעשיית הבידור – זהה לתעשיית הקמעונאות – נמצאת במירוץ למיטוב חוויות ונאמנות בטוחה..

שאר הכנס מכיל למעלה מ- 200 מפגשי ועידה הבוחנים מגמות טכנולוגיות לשנת 2018, כמו VR, AR, IoT, קישוריות, גאדג’טים חכמים וכיצד טכנולוגיות אלה מעצבות את העדפות הצרכנים..

אירועי CES 2018 כוללים את חלון הראווה השנתי של פרסי החדשנות, פרסי ה- TechHome Mark of Excellence, מסיבות, אירועי מדיה ותחרויות כמו שיחת הפתיחה של טנק הכריש ותחרות אתגר טכנאי אקסטרים..

לבסוף, המשתתפים יקיימו אינטראקציה עם הכוכב האמיתי של המופע – טכנולוגיה מתקדמת. באירוע רואים את שובם של יותר מ -4,000 מציגים המפוזרים ל -25 מקומות שווקים ייחודיים, כולל פארק איריקה הפופולרי למתחילים וחדשני טכנולוגיה צרכניים צפויים..

אזורי מיקוד: טרנספורמציה דיגיטלית בערים, ספורט & סטארטאפים

המשתתפים יכולים לצפות לראות שפע של טכנולוגיות צרכניות חוזרות כמו מל”טים, מכוניות בנהיגה עצמית ואוזניות VR, אך הם גם יראו כיצד חידושים אלה חלים על העולם האמיתי.

ל- CES 2018 יהיו שלושה תחומי מיקוד: ערים חכמות, אזור הספורט CES, ותוכנית עיצוב ומקור חדשה ליזמים. תחומים אלה חיוניים לאופן בו טכנולוגיות חדשות יאומצו – ויותאמו – לטובת הצרכנים.

ערים עתידיות חכמות

מושגים של עיר חכמה – כמו מהפכת תחבורה, אנרגיה ובטיחות ציבורית – אינם חדשים ב- CES, אך עם ההוצאות העולמיות על ערים חכמות אשר צפויות להגיע ל -34.35 מיליארד דולר עד 2020, CES שמה דגש רב יותר על המגזר הצומח הזה..

צילום מסך של טיזר ערים חכמות של CES 2018

“יהיה חלל תצוגה, תכנות ועידה, ואנחנו מכניסים מכוניות לנהיגה עצמית, ניידות וכל ספקי הרשת כדי לדבר על איך ייראו הערים החכמות העתידיות,” אמרה אליסון..

נותנת החסות והמרצה העיקרית במערך הערים החכמות היא חברת הייעוץ Deloitte, עם תמיכה של אריקסון ואיטרון, ITS America ומועצת הערים החכמות..

אזור הספורט: כיצד הטכנולוגיה הופכת את עסק הספורט

אזור מיקוד חדש המכונה אזור הספורט CES, בשיתוף עם טרנר ספורט, הופך את הופעת הבכורה שלו ב- CES 2018. האירוע הציג שפע של טכנולוגיות ספורט – הקשורות לכושר אישי ולבישות לב – אך אזור הספורט יתמקד יותר באופן בו טכנולוגיה מקדם את עסק הספורט.

צילום מסך של טיזר אזור הספורט של CES 2018

זה יתייחס לכל דבר, החל מעקב אחר ניתוח נתונים של אתלטים ועד ליצירת מקומות חכמים ומחוברים ועד כיסוי כיצד שותפויות עסקיות יכולות לשפר את היכולות.

הברון דיוויס, פעמיים, כל כוכב ה- NBA, יהיה שגריר ה- CES השנה. בנוסף לסשנים ותערוכות, Turner Sports יציג את תוכן הספורט האלקטרוני ומותג הטורניר החי ELEAGUE.

עיצוב חדש & מקור המקור ליזמים

ב- CES חלה עלייה מתמדת במספר הסטארט-אפים של יוריקה פארקים במהלך חמש השנים האחרונות. במהדורת השנה שעברה השתתפו 600 משתתפים, בעוד 800 יציגו השנה. הסטארט-אפים המוצגים של האירוע מצאו מימון של למעלה מ- 1.5 מיליארד דולר, והעיצוב החדש & חלון ראווה מקורי נוצר כדי לסייע ליזמים לפתח את רעיונותיהם ממושג למציאות ולעזור להביא לשוק..

צילום מסך של טיזר CES 2018 לעיצוב ולמקור

בעיצוב & חברות סטארט-אפ מקוריות מתחברות ליותר מ- 700 חברות אריזות לעיצוב, המקור, ובת-קיימא שיכולות לעזור בכוונון מוצרים שפונים לצרכני היום..

“והולך להיות תכנות ועידה כדי לדבר על דרכים יצירתיות להגיע לשוק, איך לחתוך את העומס ולעזור למציגים לעבור מאפס קרקע להשקה לשוק,” אמר אליסון..

שטח C & חיים דיגיטליים: ההשפעה של AI על המשווקים & קמעונאים

כאשר מרכזי התייחסות ממנהלי טרנר וחולו נוגעים בטלוויזיה Reimagining טלוויזיה, יש דינמיקה מתפתחת בין תוכן, טכנולוגיה וחדשנות שמשפיעים לא רק על חברות מדיה גדולות אלא גם על משווקי המותגים והקמעונאים. חשוב שהתעשיות יתכנסו בכדי להתמודד עם אתגרים ככל שהערוצים שבהם הצרכנים עוסקים במותגים מתחברים יותר ויותר.

מנהיגות CES הבינה שיש להם קבוצה גדולה של משתתפים מעולם התוכן לאחר שביצעה ביקורת שלאחר המופע בשנת 2014.

“כולם היו שם בפגישות, אבל לא היה בסיס ביתי עבורם. אז החלטנו לתת להם מקום להיפגש, “אמרה אליסון.

C-Space, כיום בשנה הרביעית שלה, מתארחת במלון היוקרתי Aria (חלק מ- CES Tech South), היא נמצאת מחוץ לקומות התצוגה העיקריות ומספקת מרחב ייעודי ליוצרי תוכן מענפים שונים כדי לדון בהשפעת השינוי הדיגיטלי. הדרך בה הם מתחברים לקהלים שלהם. “לתוכנית יש טעם יצירתי ומרגש כל כך,” אמרה אליסון.

ב- CES 2016 התרחבה C-Space וכללה מספרי סיפורי C-Space, מושבים שבהם הוגים ויצרני מנהיגי מותג מציעים תובנות מהאתגרים וההצלחות שלהם. “בשנה שעברה, Live Nation דיברה על איך הם משתמשים ב- VR בהופעות שלהם עכשיו”, אמרה אליסון. המערך של השנה כולל את פידג’י סימו, סמנכ”ל מוצר וידאו בפייסבוק, מנכ”ל גוגל אמריקה אלן תייג’ן ומנהיגים מבית יבמ, קנוטש ו- TWBA / ברחבי העולם.

מסלול התוכניות הצפוי ביותר שתוכנן על ידי Living in Digital Times חוזר גם הוא לשנת 2018. מערך האירועים, התערוכות וההפעלות מעניק לקמעונאים תובנה כיצד מגמות הטכנולוגיה משפיעות על חיי היומיום של הצרכן. “השנה הם מפרקים את זה לשלושה תחומים: חנויות לבנים וטיט, ביג דאטה, AI ועתיד הקמעונאות,” אמר אליסון.

החיים ב”דיגיטל טיימס “הם מוקד מרכזי עבור קמעונאים המשתתפים בתכנית, ובמיוחד לאלה שבשוקי בריאות, כושר, בית ומשפחה. זה כולל סיכומי מידע ופורומים לחטיבות שונות של מוצרי צריכה, פרסים כולל חדשנים לצפייה, תחרויות כמו גאדג’ט אחרון עומד.

נחשף: רמז למה קמעונאים יכולים לצפות ב- CES 2018

CES Unveiled מציע הצצה לטכנולוגיה ומוצרים שקמעונאים עובדים עליהן, למרות שנראה כי מרבית המציגים חוסכים חידושים מרגשים לקראת גילוי גדול בתערוכת לאס וגאס בינואר..

“הגעתי פשוט משלושה אירועים חשופים שונים, ויש דברים ממש מהנים שיצאו בדרכם של רובוטיקה. אנשים שמשתמשים בהם כעוזרים אישיים וכמלווים, ומשהו שמעולם לא דמיינתי: רובוט שתופס לך רגעים בווידיאו או במצלמה, “אמרה אליסון. “באירוע שלנו בניו יורק ראיתי גם מזוודה של שלט רחוק שתוכל לארוז ואז לרכוב.”

אף על פי שהיא מוגבלת במה שהיא יכולה לחלוק, אליסון אמרה שהיא מחפשת יותר בדרכה של AI – במיוחד לבית ולחיי היומיום. “בקנה מידה גדול יותר הייתי אומר AI, רובוטיקה ומציאות מוגברת. הייתי מכנה את אלה כשטחי דלי, “אמרה. “אני חושב שאנחנו הולכים לראות כמה מקרים של שימוש מסודר, במיוחד בקמעונאות – כמו שיש מכשיר נייד שיוכל לעזור לך לקנות את מה שיש בחנות.”

אבל, בהודעות הטכנולוגיות הגדולות ביותר, המשתתפים יצטרכו לחכות. הם יכולים לחזות כיצד הטכנולוגיות ממשיכות לקרום עור וגידים ואילו מותגים מובילים את הדרך בהטרנספורמציה דיגיטלית באירוע הטכנולוגיה הצרכני החם ביותר בעולם – CES 2018.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me