טלטל ושתף: זאפיה עושה העברת קבצים על פני מכשירים קלים מתמיד באמצעות אפליקציית עמיתים לעמית שמוצגת על פי Bluetooth

TL; ד”ר: Zapya היא אפליקציית שיתוף קבצים חוצה פלטפורמות המאפשרת העברת קבצים מהירה ללא כבלים, wifi או נתונים ניידים. פיתרון מהיר-לברק מהיר של peer-to-peer מרחיק את Bluetooth, ומאפשר למשתמשים להעביר במהירות אפליקציות, מוסיקה, קטעי וידאו, תמונות ותכנים אחרים ממכשיר למכשיר. עם פוקוס ממוקד לקוח ביצירת חיבורים חלקים ככל האפשר, זאפיה מחויבת לשיפור מתמיד.


בהתחשב בנוחיות ההיי-טק של העולם המודרני שלנו – עוזרים וירטואליים, שואבי אבק רובוטיים, תרמוסטטים חכמים – זה קשה עד כמה קשה להעביר קבצים ממכשיר למכשיר אחר.

בתי ביקשה שאקנה לה אלבום שלשום, וזה היה במקרה שכבר יש לי. אבל הסיכוי להעביר איכשהו את השירים מהטלפון לטבלט שלה נראה כל כך מתיש אחרי יום ארוך ששקלתי לרכוש מחדש את האלבום ישירות מהמכשיר שלה..

לוגו של זאפיה

Zapya היא אפליקציית שיתוף קבצים של עמיתים לעמית העובדת באופן אלחוטי.

זאפיה, אפליקציית שיתוף קבצים של עמיתים לעמית, היא הפיתרון לבעיות כמו שלי. הטכנולוגיה משתמשת בתכונות קשירת wifi או נקודה חמה של המכשיר שלך בכדי להעביר קבצים ללא עלות ללא wifi או נתונים ניידים. והוא תומך בפלטפורמות מרובות, כולל אנדרואיד, iOS, PC ו- Mac.

“התהליך פשוט כמו שני אנשים בסמיכות לטלטל את המכשירים שלהם, ותוך מספר שניות הם מחוברים ויכולים להעביר קבצים,” אמר סטיב גו, מייסד משותף של זאפיה. “זו המטרה שרצינו להשיג מאז היום הראשון: להפוך את התהליך לפשוט וחלק ככל האפשר.”

כיום, יותר מ -400 מיליון משתמשים ברחבי העולם ממנפים את האפליקציה לעבודה וגם למשחק. החיבורים המהירים שלה, עם מהירויות של עד 10 מגה בייט לשנייה, מעבירים קבצים 128 פעמים מהר יותר מאשר עם Bluetooth. ניתן להשתמש בזאפייה בכדי להעביר כמעט כל דבר – אפליקציות, מוסיקה, קטעי וידאו, תמונות ואפילו שכפול מלא של כל הקבצים במכשיר אחד למכשיר אחר. זאפיה ממשיכה להתמקד בהקלה מתמיד על שיתוף נתונים באמצעות שיפורים שוטפים, תוך הדגשת המסירות של החברה למשתמשים שלה.

שיטת שיתוף נתונים במהירות בזק למשתמשים ברחבי העולם

זאפיה הוקמה בתחילת 2011 על ידי סטיב, וואנג שיאו דונג ושנגפין צ’אנג, שכולם עבדו מעמק הסיליקון במשך שנים רבות. המטה שלה ממוקם בארה”ב עם צוות פיתוח בסין. האפליקציה הוצגה לראשונה לשוק הסיני, מכיוון שהיא מאפשרת למשתמשים במדינות עם גישה מוגבלת לאינטרנט לשתף קבצים באופן אלחוטי ללא עלות ללא wifi או נתונים ניידים.

“בשנת 2011 היו בסין כמאה מיליון משתמשי סמארטפון, ואנחנו ידענו שזו לא טכנולוגיה לטווח קצר – בסופו של דבר, לכל אחד יהיה סמארטפון,” אמר סטיב. “בעוד ארבע או חמש שנים ידענו שהשוק יצמח במהירות ופשוט נסענו יחד עם הגאות.”

ההנחה הזו הייתה נכונה. כיום, שמונה שנים בלבד לאחר מכן, יש בסין כמעט 750 מיליון משתמשי סמארטפון והיא צפויה להגיע ליותר מ 850 מיליון עד שנת 2023. ברחבי העולם צפוי מספר המשתמשים בסמארטפונים להגיע ל -3.8 מיליארד עד 2021, עם סין, הודו וארה”ב. מוביל את החפיסה.

Zapya משרתת כעת משתמשים ברחבי העולם על ידי תמיכה ב 20 שפות, כולל אנגלית, סינית, הינדית, ספרדית, ערבית, תאילנדית, בורמטית, אינדונזית, איטלקית, וייטנאמית, רוסית, פרסית, טמילית, מליאלם, טלגו, מלאית, טורקית, קוריאנית ופורטוגזית.

סטיב אמר כי מתחרות רבות נכנסו לשוק אחרי זאפיה. מעטים שרדו; רבים אחרים לא עשו זאת. המיקוד ההנדסי החזק של זאפיה סייע לחברה להישאר מעל לצוף. “מבין כל המתחרים האחרים, אנחנו אלה עם התמיכה הגדולה ביותר בפלטפורמות מרובות,” אמר. “אנו אפילו תומכים ב- Windows Phone וב- Samsun Tizen.”

העבר אפליקציות, מוסיקה, סרטונים, תמונות ותכנים אחרים

לפני שני עשורים איש לא היה מעלה על דעתו שהמין האנושי יהפוך לאובססיבי כל כך למחשבי כף יד, עד שאנו נפתח בעיות בפרק כף היד, יסיח את דעתנו תוך כדי נהיגה וננהל חיים מבודדים יותר חברתית. אבל זה בדיוק מה שקרה.

המילה “פובינג” שהוצגה לאחרונה – שילוב של “טלפון” ו”טיפה “שמתארת ​​את הנוהג להתמקד בטלפון ולא בעולם סביבך – אומרת הכל.

סטיב מאמין כי כלים כמו זאפיה יכולים לקרב סמארטפונים לתפקיד קודמיהם הסיבוביים – אחד מהם מתרכז בתקשורת אישית.

“בימינו אנשים נפגשים ועדיין מסתכלים בטלפונים שלהם – הם הפכו לחסמים”, אמר. “הרעיון המקורי שלנו היה לעזור לאנשים להתחבר דרך המכשירים שלהם כשהם בסמיכות. הם יכולים לשתף קבצים. הם יכולים לשחק במשחקים. בדרך זו רצינו לפרוץ את המחסומים. “

לשם כך, תכונת השיתוף הקבוצתי של זאפיה מאפשרת לקהילות ליצור רשתות מקומיות ולהעביר נתונים – כמו מוסיקה, קטעי וידאו, אפליקציות – בין מכשירים. Zapya מספק שלוש אפשרויות להעברות: משתמשים יכולים ליצור קבוצה ולהזמין אחרים להצטרף, ליצור קוד QR מותאם אישית, או לנער כדי להתחבר ולשלוח קבצים ישירות.

בנוסף לשיתוף קבצים עם מספר אנשים, תכונת המסרים המיידיים מאפשרת למשתמשים לשוחח זה עם זה במצב לא מקוון. תכונת המצלמה המרוחקת לוקחת דברים צעד אחד קדימה, ומאפשרת לך לשקף את המראה של המצלמה של חבר במכשיר שלך.

משכפל במהירות נתונים מטלפון לטלפון אחר

לעולם לא אשכח את החוויה שלי ב- AT&חנות T לפני שנים – ולא בגלל שהתרגשתי לשדרג לאייפון החדש ביותר לאחר שנים של התמודדות עם מסך סדוק. לא, אני אזכור את היום הזה כי בזמן שחיכיתי שהטכנאי יעביר לאט לאט את הנתונים מהטלפון הישן שלי לטלפון החדש, שמתי חתיכת ממתק קשה בפה והרגשתי כאב מסוג הלם חשמלי. פיצחתי שן. בכל זאת חיכיתי בסבלנות עד שהטלפון שלי היה מוכן לצאת לדרך.

למותר לציין שהייתי מעריך תהליך העברה תמציתי יותר – כמו התכונה “שכפול טלפון” של סאפיה. הטכנולוגיה מאפשרת למשתמשים לבצע גיבוי והעברת קבצים בקלות ממכשיר נייד ישן יותר לחדש תוך מספר דקות.

תיאור של העברת נתונים טלפונית קלה

Zapya מספקת פיתרון ללא כאבים לשדרוג הטלפון.

בנוסף, Zapya תומך בהעברות קבצים בכמויות גדולות מסוגים אחרים. בניגוד לשירותי העברת קבצים מקוונים רבים, היישום אינו מציב מגבלות על גודל הקובץ. כמובן שמהירות ההעברה תושפע לרעה על ידי קבצים גדולים – אך תהליך ההעברה עדיין יהיה מהיר בהרבה מאשר ב- Bluetooth.

אפליקציית זאפיה מגיעה בכמה טעמים שונים המיועדים למקרי שימוש ספציפיים. Zapya IOS, Zapya PC ו- Zapya MAC כל אחד מאפשר למשתמשים לשתף קבצים מהמכשיר המתאים להם עם משתמשים בכל פלטפורמה. Zapya Go, אפליקציית העברת קבצים במשקל קל ל- Android Go, כוללת צ’אט לא מקוון ומשחקי H5 מקוונים.

החברה מציעה גם אפליקציות נוספות, כמו WebShare, פיתרון אינטואיטיבי לגישה לתכני הטלפון שלך באמצעות כל דפדפן אינטרנט.

פיתוח שוטף מבוסס על משוב של לקוחות

סטיב אמר כי זפיה מחויבת לשמור על מחזור רציף של שיפורי מוצרים שמודעת בעיקר על ידי משוב של הלקוחות. לדוגמה, החברה מצאה לאחרונה כי כמה מיצרני הטלפונים הוסיפו מכשירי ניהול wifi ספציפיים לטלפונים שלהם, וגרמו למכשולים למשתמשים המנסים להתחבר דרך זאפיה. אך מהנדסי החברה מצאו במהירות דרך לפתור את הבעיה.

Zapya מתמקדת גם בהגדלת הפונקציונליות של תכונת עיבוד האצווה שלה. חלק מהמשתמשים מעוניינים לא רק לגבות את הנתונים שלהם למחשב אישי אלא גם לענן, ולכן החברה עסוקה בפיתוח פיתרון עבורם.

סטיב אמר לנו שהוא עובד גם על פתרונות לסינכרון נתונים שמכוונים למשתמשים עסקיים. “בעיקרון, אנחנו חברת הובלות דיגיטלית, ואנחנו רוצים לעזור לך להעביר את הנתונים שלך ככל שתצטרך,” אמר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me