אמברוסוס מספקת אמון ושקיפות במעקב אחר שרשרת האספקה ​​הגלובלית באמצעות Blockchain ו- IoT

TL; ד”ר: אמברוסוס הכיר בכך שלחברות רבות לא היו הכלים המתוחכמים להתכונן למהפכה התעשייתית הרביעית הבאה, שמרכיב מרכזי בה יהיה IoT. אז החברה פיתחה רשת IoT מבוזרת באמצעות blockchain המציעה מעקב אחר שרשרת האספקה, אחסון ושיתוף נתונים מאובטח ויישומים המחברים בין העולמות הפיזיים והווירטואליים. הטכנולוגיה רלוונטית לרשתות האספקה ​​בתעשיות רבות, אך ככל שהחברה מסתכלת קדימה, היא רואה כי הרשת החכמה שלה תניע גם את ערי העתיד..


Blockchain ו- Internet of Things (IoT) יכולים להיות זיווג מושלם לעסקים. ה- blockchain מספק אחסון ושיתוף נתונים שקוף בזמן ש- IoT אוסף נתונים מהעולם הפיזי ויכול להעביר מידע זה למקורות אחרים.

חיבור זה יכול להיות שימושי במיוחד בשרשרת האספקה ​​כדי להבטיח שלמות במהלך מסע של מוצר ממחסן לצרכן. אמברוסוס, שהביא למימוש הפוטנציאל המדהים של שילוב blockchain וטכנולוגיית IoT כדי לייעל את התהליכים הללו, הושק בשנת 2017 במטרה לפתח רשת חדשנית..

החברה, שלוקחת את שמה מהמילה “אמברוזיה” – שפירושה אוכל האלים – החלה ביישום הטכנולוגיה שלה על שרשראות אספקת המזון והתרופות, וסיפקה גרסה מעשית וניתנת להפעלה של בלוקצ’יין בימיו הראשונים של cryptocurrency.

כאשר החברה המשיכה ליצור הצעת ערך ייחודית במרחב הטכנולוגי, היא הרחיבה את הענפים ששימשה. אמברוסוס הכירה בהצעתה כי שלמות נתונים של IoT עשויה להועיל במגזרים אחרים – כולל ייצור אנרגיה נקייה, מוצרי יוקרה, אלקטרוניקה וסחורות..

לוגו של אמברוסוס

אמברוסוס ממנפת את נתוני מכשירי IoT ואת ה- blockchain כדי לאפשר תהליכי מעקב מלאי יעילים ומאובטחים יותר.

אנג’ל ורסטי, מנכ”ל אמברוס, אמר: “המשימה שלנו היא לספק שלמות נתונים, אמון במוצרים, אבטחת איכות ושקיפות לרשתות האספקה ​​ותהליכים תעשייתיים המשפרים את בריאות האדם ורווחתם..

זו הסיבה שאמברוסוס מציעה מעקב מאובטח על מוצרים, המאפשר לחברות לפקח על לוגיסטיקה ולשתף נתונים עם בעלי עניין אחרים ברשתות האספקה ​​שלהם. תכונה זו מוסיפה ערך לייצוא מוצרים והתאמה לתקנות.

שיתוף ואחסון הנתונים הם גם שקופים. החברה משלבת מערכות התקני IoT ומערכות IT ליצירת רשת אחידה אחת באמצעות blockchain.

“זה מיושם באופן נרחב לגבי אנרגיה נקייה, רשומות בריאות, עקיבות של מכשירי בריאות וציוד, כמו גם בייצור תעשייתי ובתהליכי ייצור בקנה מידה גדול,” אמר אנג’ל..

על ידי חיבור מאובטח של הנתונים הווירטואליים של התעשיות לתהליך העסקי שלהם בעולם האמיתי, אמברוסוס מאפשרת לכל בעלי העניין לסחור במידע ביעילות. ולהוביל לעידן הבא של עסקים גלובליים, הצעה זו עשויה להיות בעלת ערך רב מתמיד.

לקראת המהפכה התעשייתית הרביעית המתודלקת על ידי טכנולוגיית IoT

על פי הפורום הכלכלי העולמי, ה- IoT יהיה מרכיב אינטגרלי במה שהוא מכנה המהפכה התעשייתית הרביעית.

אך בינתיים ישנם סוגיות רבות הנוגעות ל- IoT שצריך לטפל בהן לפני שהטכנולוגיה תוכל להגיע למלוא הפוטנציאל שלה. ראשית, מכשירים המחוברים דיגיטלית יכולים להעלות דגלים אדומים של אבטחת מידע. חברות דואגות גם לחיבור לרשתות משולבות שאינן מכוונות את זרימת הנתונים כנדרש.

אמברוסוס התייחס לחששות אלה על ידי שכירת צוות בעל ניסיון בכל ענפים שונים, כולל מטבעות דיגיטליים, פיתוח עסקי ומדעי המחשב. הרקע המגוון הזה מסייע לצוות לפתח פתרונות רב-צדדיים.

גרפיקה של מסע שרשרת האספקה ​​של אמברוס

רשת ה- Blockchain של AMB-NET מספקת מבט שקוף למסע המוצר דרך שרשרת האספקה.

החידושים של החברה כוללים AMB-NET, רשת blockchain המציעה קישוריות משופרת בתוך מערכת ניהול הנתונים של החברה והנתונים המועברים על ידי מכשירי IoT. צוות אמברוס נפגש במעבדת החדשנות שלו, חלל בו הוא יכול לתכנן ולהגן על אב-טיפוס מוצפנים של IoT לניהול מאובטח שלמות נתונים..

“יש לנו מבדל ענק בכך שאמברוסוס לוקח את IoT לשלב הבא,” אמר אנג’ל. “נכון לעכשיו, יצירת מכשירים מבוססי אבטחה לא קיימת בקנה מידה תעשייתי.”

כאשר אמברוסוס ממשיכה את מסלול הצמיחה שלה, היא מתכננת להתחבר לעוד עסקים ותעשיות שיכולים להפיק תועלת ממוצריה. הוא גם רוצה להתחבר לסטארט-אפים שאולי אין להם גישה אחרת לבלוקצ’יין של אמברוסוס.

אנג’ל אמרה כי “זו עדיפות חשובה מכיוון שהיא דמוקרטיזציה של הגישה לחסימת אמברוסוס תוך הגברת המתיחה והנראות של הרשת. “במובן זה, ככל הנראה, 2019 רואים כי סטארט-אפים רבים יתחילו למנף AMB-NET ופתרונות מבוססי נתונים אחרים באנכים ספציפיים לתעשייה.”

ערים חכמות לתרופות: משרת מגוון רחב של לקוחות

אמברוסוס יכולה להיות שימושית לכל חברה – B2B, B2C או B2B2C – שרוצה לספרת את התהליכים שלה ולעודד קשרים עם התשתית שלה. הרשת מספקת ערך לחברות אלה במגוון דרכים, מכימות ייצור אנרגיה נקייה ומבטיחה שניתן לסחור בה ועד להתחקות אחר איכות הדבש המיוצר באיחוד האירופי..

“אחד הלקוחות שלנו הוא יצואן וניל וסחר המסחרי בשם PREMIUM מוצרים”, אמר אנג’ל. “אמברוסוס פעלה בדיגיטלציה של שרשרת האספקה ​​של פולי הוניל היקרים והאיכותיים של אספנים אזוריים לאורך כל המוצר המיוצא ברחבי העולם.”

חברות יכולות גם להשתמש בטכנולוגיית אמברוסוס כדי ליצור פתרונות משל עצמן, המאפשרות גמישות רבה יותר אפילו. החברה עצמה פועלת גם ליצירת פתרונות הוליסטיים עבור לקוחותיה ליישום. לדוגמא, אמברוסוס פיתחה מערכת עקיבות דיגיטלית עבור מדגסקר בורבון וניל; באמצעות הספריה הציבורית שלה, מערכת כזו חלה על יצואני וניל מרחבי האזור ומאפשרת להם להתאים אישית ולשתף מידע (כגון איכות או הוכחת מקור) עם מגוון לקוחות במורד שרשרת האספקה..

צילום מסך של מערכת אקולוגית של אמברוס

ניתן ליישם בקלות את המערכת האקולוגית של אמברוס על פני מגוון תעשיות ואנכיות.

“אמברוסוס היא מערכת אקולוגית הפועלת בקלות בכל הענפים, בערים ובשרשראות האספקה”, אמר אנג’ל. “בדרך כלל הלקוחות שלנו הם אלה הזקוקים לניהול ושיתוף של מידע הוליסטי ומאובטח על פני תהליכים פיזיים.”

לחברה תוכניות שאפתניות עוד יותר לטכנולוגיה שלה בעתיד: להניע את הערים החכמות של מחר. אמברוסוס שמה לה למטרה לפתח רשת דיגיטלית שתשלב את המרכיבים הווירטואליים והפיזיים של העיר, כולל ניהול נתוני ענן, שיתוף נתונים ב- blockchain וחיישנים פיזיים..

“פוטנציאל זה נובע בעיקר מהמומחיות המשותפת שלנו ב- IoT ו- blockchain”, אמר אנג’ל. “לכן הוא יכול לחבר מכשירים לערים, ואנחנו יכולים לבנות את היישומים והפתרונות בהם יכולים אזרחים, מחלקות משטרה או פקחי בריאות – בין היתר – להשתמש בכדי להבטיח בטיחות ויעילות.”.

אמברוסוס נכנסת לשרשרת האספקה ​​של המאה ה -21

אמברוסוס שיתף פעולה לאחרונה עם החברה הקוריאנית נונגשים מערכות נתונים (NDS) כדי להבטיח את איכות הבקר שנמכר בסופרמרקטים מגה-מארט. פיתרון אמברוסוס ו- NDS כלל מידע על בדיקות וטרינריות של הבקר, בקרת טמפרטורה ונתוני שרשרת האספקה ​​מהחווה למכולת..

למרות שתהליכי בקרת איכות סביב מכירת בשר בקר בחנויות מכולת אינם דבר חדש, הפיתרון של אמברוסוס ו- NDS מציג עסקים פחות מפותחים בתחום הכלכלה הדיגיטלית המשתנה במהירות. חברות רבות עדיין מנהלות נתונים בצורות אנלוגיות ומשתמשות בתהליכים לא יעילים. לדברי אנג’ל, לחלק מרשתות האספקה ​​גישה מוגבלת לתהליכים פיזיים וממשיכות בפריסת תוכנות מורכבות מדי מדור קודם.

“אמברוסוס מסייעת לארגונים לשפץ נהלי ניהול מיושנים ולייעל את מבני הנתונים שלהם כדי להשיג תובנות חדשות, ליצור אינטראקציה טובה יותר עם צרכנים ולהפגין ציות חוקיות, בין היתר,” אמר אנג’ל..

כך, אמברוסוס מספקת לחברות אפשרויות לספרת תהליכים רבים. זרימות עבודה יעילות יותר אלה יכולות לעזור להם להפגין הוכחת איכות באמצעות blockchain, ליצור אינטראקציה עם לקוחות באופן מדויק יותר או לפרוס יישומים חכמים מלאכותית בפלטפורמה יחידה..

“היתרונות המדויקים תלויים בענף ובצרכים של עסק מסוים,” אמר אנג’ל. “עבור חברות שרוצות להשתתף במערכת האקולוגית באופן מלא, הפתרונות הללו הם חסכוניים להפליא.”

בעתיד אמברוסוס מתכננת להרחיב את היישומים של ה- cryptocurrency Amber (AMB) שלה, לבדים הרחבים יותר של מערכת האקולוגיה הבלוקצ’יין שלה בכלל..

“אנו רוצים לשלב את AMB בכלכלה הדיגיטלית הרחבה יותר, לא רק כאות מוגבלת לפלטפורמה אלא כקריפטו-קריפט מוכר, מהימן ומבוזר”, אמר אנג’ל. “אנו מתכננים להרחיב את היישום של AMB בשנת 2019, מעבר לניהול נתונים ארגוניים, לכדי cryptocurrency רב תכליתי לכלכלת IoT ומעבר לה.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map