פלטפורמת האבטחה והארנק של Blockchain של אדג ‘: העצמת צרכנים לקנות, לאחסן ולסחור נכסי קריפטו ברחבי העולם

TL; ד”ר: ארנק blockchain רב-מטבעי של Edge ופלטפורמת האבטחה המתקדמת מאפשרים למשתמשים לקנות, למכור ולהחליף cryptocurrencies בצורה בטוחה ופרטית. התוכנה ידידותית לנייד, הכוללת כניסה יחידה ופתרון ניהול מפתחות מוכר, מספקת מקום אחד לכל המטבע הדיגיטלי שלך. עם התמקדות לטווח הארוך בהקלת הכניסה לבורסת הקריפטו, מטרת Edge לעזור למיליוני משתמשים ברחבי העולם לפשט ולשמור על הנכסים הכספיים של העתיד שלהם..


כאשר החברה המוכרת כיום בשם אדג ‘טבלה לראשונה את בהונותיה בשוק הקריפטו יורק במהירות בסוף 2014, היא עשתה זאת כארנק סלולרי לביטקוין בשם Airbitz.

מנכ

המנכ”ל פול פוי נתן לנו מבט מבפנים על פלטפורמת הקצה.

האפליקציה הממוקדת בתשלומים איפשרה למשתמשים לשלוח ולקבל נכסים דיגיטליים והציגה ניהול מקשים חזק והצפנה בצד הלקוח ללא אפס..

אבל אז, השוק עדיין היה ספקולטיבי להפליא, ומעטים חיפשו לבזבז את cryptocurrency שלהם.

פול רואי, מנכ”ל פול פול אמר: “ראינו שאחד האיומים הגדולים ביותר על יחידים ועל cryptocurrency בכללותו היה שרוב הכסף מוחזק בבורסות משמורת. של אדג ‘.

בשנת 2016 החברה התחילה לעבוד על בנייה מחדש של המוצר שבמרכזה להציב פונקציונליות חילופי עומק בידי המשתמשים, מה שמאפשר להם לשלוט במלואם על הכספים שלהם. התוצאה הייתה Edge, פלטפורמת האבטחה החזקה וארנק הבלוקצ’יין הרב-מטבעי שקיים כיום בשוק.

לאחר פריסתם בהמוניהם, Edge מקווה שהפלטפורמה תגרום לפריצת נתונים בהיקף נרחב לנחלת העבר תוך שהיא תביא את המשתמשים בבטחה לרשתות מתפתחות של העתיד..

“אנחנו רוצים להכניס כספים לידיים של אנשים ולחסל את שירותי החליפין הריכוזיים, וזה באמת מה שקריפטו-יורק נועד לעשות מההתחלה”, אמר פול.

הפיכת ניהול המפתח הפרטי לאינטואיטיבי וקל

פול אמר לנו שהבסיס של אדג ‘הוא חשבון הניהול המפתח בצד הלקוח שלו המשמש ליצירה, הצפנה וניהול של נתונים פרטיים..

“למרות שכתבנו רבות מהקוד, אנו משתמשים בארכיטקטורת ניהול המפתח המדויקת שאנו בונים עבור איירביץ בתוך אדג ‘,” אמר. “זוהי אותה ארכיטקטורה בכך שמשתמשים שולטים במלואם על המפתחות הפרטיים אליהם יש גישה, אך הם לעולם לא צריכים לראות אותם או לרשום אותם.”

במובן זה, פול אמר כי ניתן להשתמש בקצה Edge כמו כל חשבון אינטרנט אחר או מבוסס נייד, עם תהליך התחברות פשוט הכולל יכולות שחזור סיסמה פרטית ואימות דו-גורמי..

כרזת קצה

ארנק ה- blockchain ופלטפורמת האבטחה מכניסים את הלקוח לשליטה באמצעות ארכיטקטורה מבוזרת.

למרות יכולות ניהול המפתח המתקדמות שלו, דבר אחד שפול לא אהב באיירביץ היה תהליך ההחלפה המגושם שלו. “אם רציתי לקנות או למכור קריפטו, הייתי צריך לשלוח כסף לשירות ריכוזי ולהתמודד עם החיכוך של לחכות שהכסף יתיישב, להנפיק סחר ואז להוציא את הכסף”, אמר. “כמו מיליוני אנשים, לא רציתי להשאיר את הכסף שלי בבורסה.”

לעומת זאת, Edge מקל על המעבר בצורה חלקה בין מטבעות דיגיטליים ונכסים בתוך ארנק Edge מבלי לעזוב את האפליקציה. עסקאות וכספים מופקדים אוטומטית בחשבון Edge, ולא מוחזקים על ידי צד שלישי. לדוגמה, אם ברצונך להחליף ביטקוין מזומן עבור Litecoin, אתה יכול לעשות זאת רק עם מספר לחיצות בתוך האפליקציה. זה נותן למשתמשים את היכולת לפעול בזריזות ביחס לשווקים משתנים וערך הקריפטו, שהיא הצעת ערך משמעותית בפני עצמה.

“אתה יכול לסחור בכל מקום ובכל מקום מכוח הטלפון שבכיס שלך – זה די פעולה חד פעמית,” אמר פול.

אבטחת ההצפנה עם כניסה יחידה

Edge ארזה את הכלים שלה בממשק API ידידותי למפתחים ו- SDK שיצאו בשנת 2016, ומאפשרת לחברות ומפתחים לשלב את הטכנולוגיה בפרויקטים blockchain של צד שלישי..

לדוגמה, אוגור, אפליקציית שוק אורקל וחיזוי מבוסס Ethereum, ממנפת את ה- SDK כדי לספק למשתמשים שלה דרך בטוחה להיכנס ולנהל מפתחות פרטיים. ו- Ember, אפליקציית קרנות גידור קריפטוקרי נטולת משמורת, משתמשת בה כדי לאבטח את נתוני הלקוחות שלה, שיכולים לגשת לתיקים עם סכום של עד 100 דולר..

“פיתחנו את הכניסה היחידה הפרטית המוצפנת היחידה בעולם לאפליקציות מבוזרות,” אמר פול. “זה מושלם עבור יישומי blockchain, אך ניתן להשתמש בו גם לכל יישום שצריך לאבטח מידע פרטי ורגיש. כאן אני מאמין שאנחנו מתרחבים מחוץ לתחום הקריפטו. “

תשתית ניהול המפתחות של אדג ‘, ברמה הבסיסית ביותר, מאבטחת נתונים – אך היא אינה מוגבלת רק לשמירה על מפתחות פרטיים עבור cryptocurrency. בנוסף לטכנולוגיית blockchain, SDK עשוי לשמש להגברת האבטחה בכל אפליקציה מסורתית המנהלת נתונים רגישים.

“חבילה שלמה של יישומים יכולה להיבנות קדימה על ידי מפתחים חיצוניים המשתמשים ב- SDK שלנו,” אמר פול. “SDK מספק את שכבת ניהול המפתח כך שיישום צד שלישי יכול לאבטח נתונים עם אותו ממשק כניסה מוכר שיש לנו בתוך Edge. זה גם מאפשר עסקאות על כל ה- blockchains השונים שאנו תומכים בהן. “

החברה רואה מספר מקרי שימוש עבור אפליקציות צד ג ‘, במיוחד בתחומי IoT; יישומים פיננסיים, כגון Quickbooks ו- TurboTax; בריאות; מידע על זיהוי אישי; אישורי אימות; והודעות מאובטחות.

אבטח נכסים דיגיטליים מרובים במהירות ובקלות

בשילוב, תכונות הניהול העיקריות של Edge ופונקציונליות ההחלפה אורזות אגרוף חזק של שתיים. אבל תשכחו מהאגרוף: פול משווה את השילוב המנצח לשחקני כדורגל.

“ניהול מפתח הוא כמו פושע פוגעני בכך שברגע שמתרגלים אליו הוא הופך לבלתי נראה – אתה לא מבין שהוא שם עד שמשהו ישתבש,” הוא אמר. “למשל, זה שם כדי להציל אותך אם תאבד את הטלפון שלך.”

הפונקציונליות של החלפת האפליקציה משמשת במצב פעיל יותר, כמו קוואטרבק או מקלט רחב. “בכל מקום בו אתה נמצא בעולם, יש לנו פיתרון שתוכל להעלות לכיוון cryptocurrency מפיאט, בין אם זה כרטיסי אשראי או העברות בנקאיות. כאשר השוק ינוע אתה יכול לעבור ימינה יחד איתו מהמכשיר שלך, “אמר פול.

תמיכה בנכסים דיגיטליים מרובים

Edge כולל תמיכה בביטקוין, Ethereum, Litecoin, Indorse ו- Dash, בין שאר הנכסים הדיגיטליים.

האפליקציה אף תאפשר חילופי נכס קריפטו אחד למשנהו על ידי ציד מחירים באמצעות בורסים מבוזרים ומרכזיים כדי למצוא את העסקה הטובה ביותר. “זו אחת התכונות שיצא לי להעריך באופן אישי,” אמר.

בצד הביטחוני, פול אמר כי Edge הוא פיתרון יעיל ביותר להתייחסות לתקנות סביב אבטחת מידע, כמו תקנת הגנת המידע הכללית (GDPR), חוק האיחוד האירופי המגן על המידע האישי ועל פרטיותם המקוונת של האזרחים..

“הדרך בה אנו ניגשים לאבטחת מידע היא ברמה הגבוהה ביותר המוחלטת בכך שהיא מוצפנת בצד הלקוח, כך שלחברה אין גישה”, אמר. “אני חושב שככל שמדינות נוספות מחוץ לאירופה יתחילו לאמץ מדיניות הדומה ל- GDPR, מודל הנתונים הזה יהפוך ליותר חשוב.”

האצת הכניסה לבורסת cryptocurrency

Edge פועלת כל הזמן להעביר את פלטפורמת האבטחה ואת ארנק הקריפטו לשלב הבא. כדי לשקף את הבחירה שאנשים נהנים מהם בדרך כלל בבורסות ריכוזיות, החברה פועלת להוסיף מטבעות דיגיטליים ונכסים מבוקשים עוד יותר ל -24 הנתמכים כיום בפלטפורמה..

פול אמר כי אדג ‘יתמקד גם בלגייס תמיכה מצד שותפי חילופי עולם שונים. לשם כך פרסמה החברה לאחרונה עדכון על השותפים הקיימים של פיאט לקריפטו שלה, המחולקים לאזורים ואמצעי תשלום.

“ככה, אתה צריך רק לחשוב על מותג אחד – אם אתה בארה”ב ויש לך חבר בהודו שאתה רוצה לעזור להיכנס לקריפטו, לא תצטרך לחפש חילופי דברים בהודו,” אמר . “אתה פשוט פונה לאדג ‘. אנחנו רוצים לכסות את העולם. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me