כיצד חבילת האבטחה בענן של Bitdefender עוזרת ל- MSPs להגביר את יישום הערך שלהם בגישה שכבתית להגנת נתונים ופונקציונליות RMM

TL; ד”ר: Bitdefender עוזר ל- MSP לצעוד בביטחון לעתיד באמצעות חבילת אבטחת ענן שכבת הדור הבא המיועדת להילחם באיומים מודרניים מתוחכמים ומתפתחים. בנוסף לאבטחה ברמה ארגונית, הסוויטה כוללת תהליך פריסה פשוט, מבטיחה ביצועים גבוהים וכוללת תוספות à la carte. כעת, באמצעות שותפות מורחבת ואינטגרציה עם ConnectWise, Bitdefender ממשיכה במשימתה להציע את פתרונות האבטחה המתקדמים ביותר בשוק..


בעשור האחרון אנו עדים להפרות נתונים כה גדולות, עד כי הם נצרבים במוחנו לצמיתות. מחשיפת כרטיסי האשראי של Target לשנת 2013 למערכת ההזמנות שנפרצה לאחרונה של מריוט, אין להכחיש את הנזק המוניטין שנגרם כתוצאה מהתקפות אלה.

אבל, לדברי ג’ייסון אברהרדט, ראש ענן גלובלי & MSP ב- Bitdefender, אירועים אלו מעולם לא היו מגיעים לדפי ספרי ההיסטוריה הדיגיטלית שלנו אילו פתרונות האבטחה הנכונים היו מיושמים מלכתחילה.

“עם קצת מאמץ וביטחון נוסף, כמו הפתרונות שמציע ביטדפנדר, הרבה מהניצולים הללו מעולם לא היו בחדשות”, אמר ג’ייסון. “אנחנו פרואקטיביים ולא מגיבים.”

לוגו Bitdefender

Bitdefender שואף להציע את הטוב ביותר בהגנה ובביצוע אבטחה.

באמצעות מוצרי האבטחה עטורי הפרסים ופתרונות מודיעין האיומים שלה, Bitdefender סייעה לעסקים ולספקי שירותים מנוהלים (MSPs) להגן על יותר מ -500 מיליון מערכות בלמעלה מ -150 מדינות מאז 2001. חבילת האבטחה העליונה של החברה, Bitdefender Cloud Security עבור MSPs , עוזר לספקי שירותים לחסום איומים ביעילות ודיוק מירביים.

“מה שמרגש ב- Bitdefender לעומת חברות אחרות הממוקדות MSP במרחב האבטחה הוא שאנחנו בוחנים את כל הפיתרון – אנחנו לא רק מספקים אבטחת נקודות קצה,” אמר ג’ייסון..

בנוסף לפתרונות אבטחה מקיפים בארגון, Bitdefender Cloud Security עבור MSPs ידוע בתהליך הפריסה הפשוט, הביצועים הגבוהים והתפריט של תוספות אופציונליות. כעת, באמצעות שותפות מורחבת ואינטגרציה עם ConnectWise, החברה יכולה להציע הגנה משופרת מפני התקפות מתקדמות עם שכבות אבטחה אפילו יותר.

אבטחת ענן של Bitdefender עבור MSPs: אבטחה שכבת-שכבת-Gen הבאה

Bitdefender שמר תמיד על מטרה בסיסית אחת: לעזור לאנשים. בתחילת שנות ה -90 לאחר נפילת ברית המועצות, הקים המנכ”ל פלורין טלפ את החברה הרומנית, שבאותה העת הייתה ידועה בשם סופטווין והתמקדה באבטחת נקודות קצה. בשנת 2001, הוא מיתג את החברה מחדש לביטפנדר, ובשנת 2011 הוא העז לחלל הווירטואליזציה.

“ביטפנדר תמיד פעל בצורה חשיבה קדימה כדי לעשות את ההבדל בענף,” אמר ג’ייסון. “אנחנו תמיד חושבים על החיבוק וההתאחדות המלאה של העתיד – וזה באמת מה ש- Bitdefender Cloud Security עבור MSPs הוא.”

אבטחת ענן של Bitdefender עבור MSPs

אבטחת ענן של Bitdefender עבור MSPs שכבת אבטחה מהדור הבא.

בין אם אתה רופא שיניים שמחפש לאבטח את המידע הרגיש של המטופלים השוכן במסגרת התרגול שלך או עם קמעונאי מוביל עולמי, חיוני שתעבוד עם ספק שירות מנוהל (MSP) שתמיד נמצא צעד אחד לפני נוף האיום המשתנה ללא הרף. לשם כך, ג’ייסון אמר כי ביטדפנדר מאפשרת MSPs להעניק לכל הלקוחות – אפילו חברות קטנות ובינוניות – גישה לפתרונות אבטחה ברמה ארגונית..

זה חשוב במיוחד משום שתוקפים משתמשים לעיתים קרובות בארגונים קטנים יותר כשער לגישה לארגונים גדולים יותר. “ביטפנדר עוזר לכולם, בכל מקום,” אמר. “בענף זה לא משנה אם אתה אדם אחד או חנות של 5,000 איש. אנחנו רוצים לעזור לך כי אם תנוחת האבטחה שלך חזקה, אז כל הענף חזק.”

גישת Bitdefender מתרכזת גם בחדשנות ללא הפסקה. “אני מסתכל על זה כמו שובר קופות לנטפליקס או אפילו הסוס למכונית – אתה לא יכול פשוט לעשות משהו כי תמיד עשית את זה ככה,” הוא אמר. “אתה צריך להמשיך להתקדם לעבר העתיד.”

פריסה פשוטה, שכבות אבטחה אופציונליות

ג’ייסון אמר לחשוב על אבטחת מערכות באותה דרך שאתה חושב על אבטחת בית. “אם אתה סתם נועל את הדלתות שלך, אתה רק מכסה את היסודות,” אמר. “אנחנו לוקחים את זה לשלב הבא: הדלתות נעולות, התקנו מערכת אזעקה וכלל מצלמות אינטרנט.”

Bitdefender Cloud Security עבור MSPs זמין במוצר סטנדרטי עם מספר שכבות התקשות ובקרה, מניעה וגילוי. יש שילוב מתקדם של פתרונות אנטי-וירוס אנטי-תוכנה, הגנה נגד ניצול, ניטור תהליכים רציף, בקרת תוכן הניתנת להגדרה, בקרת מכשירים, חומת אש דו כיוונית עם גילוי חדירות, סינון אינטרנט ויועץ חיפוש המסמן דפים מהימנים ולא מהימנים..

אבטחת ענן של Bitdefender עבור תכונות MSPs

הפלטפורמה מבטיחה בו זמנית אבטחה, ביצועים ופשטות.

בהתחשב בכל מה שהמוצר עושה, מפתיע שהפלטפורמה נבנתה כדי להבטיח את טביעת הרגל של המשאבים הנמוכה ביותר האפשרית באמצעות תהליכי פריסה, ניהול וחיוב פשוטים. “זה כל הדברים שאנחנו מכירים שחברות אלה צריכות להיות מסוגלות להצטיין, להגן על העסקים שלהן ולישון בלילה, עם התקנה אחת”, אמר ג’ייסון..

החברה מציעה גם פתרונות אופציונליים, כולל אבטחה עבור MS Exchange, הצפנת דיסק מלאה ואבטחה לסביבות וירטואליות, הניתנות לניהול מאותה קונסולה אך מחויבות בנפרד. בסופו של דבר, זה מסתכם במה שכל עסק ו MSP נדרשים כדי להמשיך במשימה העסקית שלו.

“אנחנו רוצים לוודא שאנחנו מציעים באופן מוחלט את כל מה שהם צריכים כדי להיות מאובטחים – כל מה שהם עשויים להזדקק למקם כדי לנעול את המערכות שלהם,” אמר ג’ייסון..

הגנה משופרת באמצעות שותפות מורחבת

באפריל הודיעה Bitdefender על שותפות מורחבת עם ConnectWise, חברה המאפשרת לספקי שירותים להגיע ליעדיהם מהר יותר באמצעות חבילת תוכנה לניהול עסק מתקדמת. השותפות מביאה לפונקציונליות ניטור וניהול מרחוק (RMM) ללקוחות באמצעות שילוב עם ConnectWise Automate 12, אשר יסייע ל- MSPs להפוך אוטומטית ולייעל משימות ניהול אבטחה באופן מלא..

האינטגרציה המורחבת אפשרה ל- Bitdefender להוסיף ניהול תיקונים, אבטחת איומים מתקדמת וזיהוי ותגובה של נקודות הקצה לתפריט ConnectWise של תוספות אופציונליות. זה גם מאפשר ל- MSPs לנהל בקלות את כל שכבות האבטחה של נקודות הקצה כחלק מפיתרון אחיד המאפשר להם למנוע, לאתר ולהגיב לאיומים..

“RMMs הם העתיד, ו- Bitdefender הצליח למצוא פיתרון מדהים שמספק MSPs הגנה משופרת מפני התקפות מתקדמות דרך חלונית זכוכית אחת,” אמר ג’ייסון. “Bitdefender נמצא בחזית הענף בכל הקשור ליכולות אלה.”

יחד עם זאת, אבטחה חיונית למערכות RMM. באמצעות השותפות, ג’ייסון אמר כי ביטדפנדר ו- ConnectWise יכולים לעבוד יחד כדי לפתור בעיות המשותפות לשני בסיסי הלקוחות שלהם..

“אנו מקשיבים למה שלקוחותינו זקוקים, קובעים כיצד אנו יכולים להגן עליהם ומספקים את מיטב פתרונות הגזע,” אמר ג’ייסון. “הסיבה שזה כל כך חשוב עבור ספק אבטחה כמו Bitdefender לעבוד עם חברה כמו ConnectWise היא שהם יכולים להגיע להרבה לקוחות שאנחנו לא יכולים, ולהיפך. בעבודה משותפת אנו יכולים לעזור להרבה אנשים ולפתור הרבה בעיות. “

מחבק את העתיד: דגש על חדשנות מתמדת

Bitdefender מציעה כיום את כל יתרונות האבטחה של MSPs בכל הגדלים הנדרשים – מתכונות ופונקציונליות ועד קלות שימוש ומשתלם. אבל החברה לא עוצרת שם.

בעוד שחלק מהספקים מציעים פתרונות ענן ו- MSP כתוסף למוצרי האבטחה העיקריים שלהם, ענן האבטחה של Bitdefender עבור MSPs הוא אחד המוקדים העיקריים של החברה. ושכלול מתמיד של אזור זה הוא אחד היעדים החשובים ביותר שלו.

“אנו כל הזמן מקשיבים וקובעים כיצד לתת להם את מה שהם צריכים,” אמר ג’ייסון. “הכל חוזר לסוס ולמכונית: הרבה זמן, אנשים חושבים שהם צריכים X, אבל הם בעצם צריכים Y ו- Z. חיבוק העתיד לא קשור להציע סוס מהיר יותר; מדובר בחזיית המכונית. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me