Atspace – יותר מעשור שנותן מיליוני יזמים אירוח בחינם ובעלות נמוכה לצמיחת עסקים מקוונים ובסיסי לקוחות

TL; ד”ר: Atspace, שהוקמה לפני יותר מעשר שנים על ידי צוות יזמים עתירי-טק, הפכה להיות ענקית בענף האירוח וכעת היא מחזיקה באתרים של למעלה מ -5 מיליון לקוחות. החברה מתגאה בהצעת חבילת אירוח ללא עלות המאפשרת לעסקים מתפתחים לעלות על רגליהם בדלת חלל ה- eCommerce. וכאשר בעלי אתרים מוכנים לשדרג לשכבה גבוהה יותר של שירות, Atspace הופכת את המעבר לפרמיום משותף, VPS או אירוח שרתים ייעודי בצורה חלקה. תוך התחייבות להתפתחות השירותים שלה במקביל לטכנולוגיה המשתנה ותוכניות להשקת פלטפורמת שיווק מקיפה של SaaS, אאצפאס ממוקמת להמשיך ולסייע ליזמים המתהווים בעולם לבנות נוכחות באינטרנט במשך עשרות שנים רבות..


ככל שהנוף העסקי עובר רחוק יותר לתחום הדיגיטאלי, חשוב מתמיד לעסקים קטנים ובינוניים להתמקד בפיתוח נוכחות חזקה ברשת. מרבית הצרכנים המודרניים נטשו את ספרי הטלפונים ומדריכי ההדפס וכעת הם פונים לרשת כדי למצוא את המוצרים והשירותים שהם מחפשים.

עם זאת, למרות נתונים סטטיסטיים המדגימים את היתרונות הכספיים של הקמת אתר, כמחצית מהעסקים הקטנים עדיין אינם מקוונים. על פי מספרים בענף, 30% מהעסקים הקטנים שהקימו חנות באינטרנט מניבים יותר מ 25% מההכנסות שלהם בגלל האתרים שלהם. ומספר זה בטוח יגדל עם המגמות העולות בקניות בנייד. זו הסיבה שמספר הולך וגדל של יזמים מחפשים פיתרון בעלות נמוכה להצטרפות לקהילה העסקית המקוונת – ומיליונים מוצאים את זה באמצעות Atspace.

צילום הראש של כריס ולב ולוגו Atspace

כריס וולב של Atspace סיפר לנו כיצד המארח משרת מיליוני יזמים מתפתחים במשך יותר מעשור.

“אנו מאפשרים למשתמשים ליצור מקור אירוח אתרים משלהם עם פיתרון מלא של סוהר”, אמר כריס וולב, מנהל שיווק דיגיטלי בחברת האם של Atspace, אטרקצופט. “אנו מספקים למעשה כל דבר משירות אירוח אתרים עצמו ועד החיוב ותמיכת הלקוחות.”

כבר יותר מעשור Atspace עוזרת למיליוני יזמים להיכנס למרחב eCommerce דרך שירות האירוח החינמי שלה. זוהי תוכנית ללא כניסה ופרסומת של מודעות שעסקים מתעוררים יכולים להשתמש בהם בכדי להתחיל לבנות את הנוכחות המקוונת שהפכה כה קריטית לקשר עם מיליוני הצרכנים המלומדים בתחום הטכנולוגיה המקוונים ברשת..

וברגע שעסקים אלה צומחים את הרובד החינמי, Atspace מקלה על המעבר לפתרונות ה- VPS המשותפים, VPS, וייעודי אירוח השרתים הייחודיים שלהם. עבור Atspace, הכל עוסק בארגונים להניח את היסודות הנחוצים למודלים עסקיים מצליחים בעולם הדיגיטלי-מרכזי של ימינו.

אירוח חינם למיליוני בעלי אתרים כדי לשדר את רעיונותיהם ברשת

תוכנית האירוח החינמית של Atspace מציגה יותר מ -5 מיליון משתמשים, ומפעילה אתרים במגוון תעשיות ויישומים – החל מבלוגים של צילום יזמי וכלה בחנויות לתיקוני אלקטרוניקה..

“אנחנו מהספקים הוותיקים ביותר בתחום אירוח אתרים באינטרנט”, אמר כריס. “אנשים מגיעים אלינו יותר מעשר שנים בגלל רמת השירות שאנו מציעים ללא עלות.”

קולאז 'של צילומי מרכז נתונים Atspace

מרכז הנתונים הגדול של Atspace מאפשר לחברה לתמוך בחבילות אירוח חזקות ביותר מ- 5 מיליון משתמשים.

לחברות המאוימות מהעלויות והקושי הכרוכים בפיתוח אתרים, פיתרון האירוח החינמי של Atspace יכול לספק דרך קלה וללא כאבים לבחון רעיונות חדשים בהשקעה מועטה. התוכנית מעניקה למשתמשים 1,000 MB שטח דיסק עם העברת נתונים ללא הגבלה ושלושה תת-דומיינים. בניגוד למארחים בחינם רבים, החבילה החינמית של Atspace אינה מציגה מודעות באתר המשתמש והיא זמינה לכל החיים.

“אנחנו אף פעם לא סוגרים חשבונות בחינם”, אמר כריס. “זה אחד הדברים שמייחדים את התוכנית החינמית שלנו.”

בהיקף העסקים, Atspace מציעה אפשרות לשדרג לשירותי פרימיום במחירים תחרותיים. מכיוון שרוב חברות קטנות ובינוניות פועלות על תקציבים צמודים, הן צריכות לבצע כל ספירת השקעה, ואירוח בעלות נמוכה זה יכול לספק החזר השקעה משמעותי..

מציעים הגרה חלקה לשירותים משודרגים כאשר אתרים מתרחשים

Atspace פועלת במודל שירות freemium – השירותים בחינם זמינים לכל המשתמשים, ומי שצריך לשדרג לתוכניות בתשלום יכול לעשות זאת בקלות. Atspace מספקת עסקים נודדים הגירה נטולת כאבים לחבילות אירוח משופרות המבטיחות שיעורי זמן גבוה.

שדרוג לחבילות גדולות יותר ושירותים מתקדמים יותר מאפשרים לחברות קטנות ובינוניות לגדול את האתרים שלהם ככל שהעסקים שלהם מתרחבים. תוכניות האירוח המשותפות של Atspace מתומחרות בתחרותיות ומספקות שטח דיסק ורוחב פס בלתי מוגבלים בכדי להתעדכן בדרישות התעבורה והתוכן..

קולאז 'של ערבויות Atspace אירוח

כאשר עסקים צומחים מהתוכנית החינמית, Atspace הופכת את המעבר לשירותי אירוח פרימיום בצורה חלקה.

כאשר בוחנים תוכנית אירוח, עסקים צריכים לחשוב על עלות ועל אמינות כאחד. חבילות אירוח משותפות בחינם ובעלות נמוכה לרוב מקריבות זמינות, משאבים ושירותים כדי לשמור על מחירים תחרותיים. אבל זה לא המקרה עם Atspace. המארח מבטיח זמן עבודה של 99.9%, אפילו עם השירותים החינמיים שלו.

“המשימה שלנו היא להציע למשתמשים שלנו את החוויה הטובה ביותר האפשרית, לא משנה באיזו תוכנית הם עומדים,” אמר כריס. “אנו מציעים את כל הספקטרום, החל בחינם לשיתוף ו- VPS לאירוח שרתים ייעודי.”

כאשר חברות מתחילות לגדול מתוכניות האירוח החינמיות שלהן, Atspace שולחת התראות על שדרוגים מוצעים. ברגע שעסקים מחליטים לשפר שירותים, Atspace הופכת את הגירה לפשוטה.

“ברגע שהביקוש לפרויקט שלך גדל, המערכת מודיעה לך אוטומטית על התקרבות לגבולות”, אמר כריס. “תכננו את הפלטפורמה להתמודד עם השדרוג בצורה חלקה מאוד, כך שמשתמשים לא צריכים לחוות השבתה או הפרעה לשירות.”

צוותים ופתרונות מתפתחים לשמירה על הקצב עם שינוי טכנולוגיה

Atspace עוזרת לעסקים לצמוח בכך שהיא עוזרת להם לזהות מתי רצוי לבצע שדרוגים. כדי לעמוד בקצב של אלפי לקוחותיה הגדלים והמגמות הענף ברציפות, Atspace פנתה לפתרונות חדשים, כולל וירטואליזציה.

“אנו מנסים כל הזמן לחדש, כך שיצאנו לחברי צוות חדשים בשנים האחרונות,” אמר כריס. “אנו מנסים לאמץ הרבה טכנולוגיות חדשות כמו וירטואליזציה.”

תמונה של צוות Atspace בעבודה

צוות Atspace מחויב לפתח את הצעותיו באמצעות טכנולוגיות משתנות כדי לשרת בצורה הטובה ביותר את בסיס הלקוחות שלה.

הווירטואליזציה הפכה למגמה הולכת וגוברת כאשר עסקים נראים לחסוך מקום, משאבים, זמן וכסף על ידי הגירה משרתים פיזיים במרכזי נתונים צפופים. תוכנית ה- EasyVPC של Atspace היא חבילת אירוח VPS בעלות נמוכה המציעה גמישות עם אחסון ותעבורה משותפים ללא הגבלה. חבילות משודרגות, הכוללות תוכניות מתקדמות, מקצועיות וארגוניות של החברה, מציעות מעבדי CPU יעודיים עם זיכרון RAM, אחסון ורוחב פס ניכר..

“אנו מנסים לא רק לעקוב אחר הענף, אלא למעשה להגדיר מגמות לפי הפתרונות שאנו מציעים,” אמר כריס.

זה אפשרי בזכות הצוות המסור של Atspace המשתרע על תרבויות ויבשות רבות, אמר לנו כריס. Atspace מעסיק כמה מאנשי המקצוע המנוסים והידע ביותר בתחום הטכנולוגי, אמר כריס.

הבא הבא: פלטפורמת שיווק חכמה המסייעת לעסקים קטנים ובינוניים לבנות נוכחות באינטרנט

שירות ענף המסחר האלקטרוני דורש הרבה חדשנות לאורך זמן קצר, אמר כריס. ו- Atspace מאתגרים כל העת לספק דרכים חדשות ומשופרות לסייע לעסקים מקוונים.

“יש לנו בסיס לקוחות ענק באירופה ובארצות הברית, בקטגוריות של חברות ביטוח, ארגוני בנקאות ועוד”, אמר כריס. “הלקוחות האלה ממש משתמשים בתשתית שלנו בכדי להגדיל את הפרויקטים והשירותים שלהם.”

כדי לעמוד בקצב ההתקדמות של הטכנולוגיה, Atspace מתכננת ליישם פתרונות נוספים של SaaS ופלטפורמה שיווקית חכמה יותר שנבנתה במיוחד עם SMBs בראש. פתרונות SaaS משופרים מאפשרים למשתמשים ב- Atspace להשתמש במגוון גדול יותר של תוכנה מבוססת ענן.

“אנו הולכים לכיוון של פתרונות מתארחים כי אנו רואים שהתשתיות הופכות לסחורה יותר ויותר,” אמר כריס. “עלינו לבדל את ההיצע שלנו מהמתחרים על ידי הוספת שירותים בעלי ערך מוסף נוסף.”

Atspace פועלת ליישום Solera כפלטפורמה שיווקית חכמה המאפשרת לחברות קטנות ובינוניות לנהל ביתר קלות נכסים בתגובה לטרנדים דיגיטליים.

“שיווק חכם הוא הדבר החדש,” אמר כריס. “ואנחנו שואפים להיות ממש בחוד החנית.”

אמנם זה נכון שבמחצית ה- SMBs בעולם עדיין אין נוכחות באינטרנט, מארחים כמו Atspace מתחילים לשנות זאת על ידי הצעת אירוח במחירים סבירים שיעזרו להם לבנות ולשווק את המותגים שלהם בכדי להגיע אל מול הקהילה הגוברת של צרכנים הקונים ברשת.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map