מקצועיות פרוייקט עם AirServer: מקלט שיקוף מסך אוניברסלי עבור AirPlay, Google Cast ו- Miracast

TL; DR: AirServer הוא מקלט AirPlay, Miracast ו- Google Cast עבור Mac, PC, Xbox One ו- Microsoft Surface Hub. הטכנולוגיה החדשנית, שיש בה מקרי שימוש מרובים בתחום החינוך, העסקים, הפיתוח והמשחקים, מאפשרת ללקוחות להציג תוכן ממגוון מכשירים על גבי מסך משותף. עם תוכניות לקישוריות יעילות עוד יותר בעבודות, AirServer שואפת להוביל את הדרך במראות טק מקלט.


כאשר סטיב ג’ובס הודיע ​​על יציאת הדור השני של אפל TV במהלך אירוע חי ב- 1 בספטמבר 2010, הוא הציג גם את AirPlay. הטכנולוגיה הקניינית המהפכנית אפשרה למשתמשי אפל להזרים באופן אלחוטי תוכן – כולל סרטונים, מוזיקה ותמונות – בין מכשירים תואמים לראשונה..

אבל, למרבה המזל של מי שכבר אימצו את הטכנולוגיה, איירפליי לא הייתה תואמת לדור הראשון של אפל TV. אז בזמן שאפל השאירה את המשתמשים הדור הראשון שלה באבק, פרטיק קומאר, מנכ”ל App Dynamic, החל לחפש דרך לכלול אותם.

בינואר 2011 הוא הצליח, ושחרר את האפליקציה הראשונה בעולם המסוגלת להביא את AirPlay למשתמשים מהדור הראשון של Apple TV. “העובדה שהוא הצליח לגרום לזה לעבוד משך הרבה תשומת לב בעיתונות, וזו הייתה ההתחלה של AirServer כחברה תחת App Dynamic,” אמר ת’ורוולדור (ת’ור) איינארסון, סמנכ”ל פיתוח עסקי ב- AirServer..

הלוגו של שרת האוויר במכשיר

AirServer הוא מקלט שיקוף מסך מתקדם.

ואז, בספטמבר 2011, AirServer לקחה את הדברים צעד נוסף קדימה על ידי הצגת מקלט ה- AirPlay הראשון בעולם עבור מק עם סטרימינג שמע. מאז המשיכה החברה להתמקד רבות בחדשנות.

כיום, AirServer הוא אחד ממקלטני ה- AirPlay המתקדמים ביותר ב- Google Cast ו- Miracast ברחבי העולם. הטכנולוגיה, התואמת ל- Mac, PC, Xbox One ו- Microsoft Surface Hub, מאפשרת למשתמשים להציג התקנים מרובים על גבי מסך משותף ללא צורך בכבלים מגבילים. עם מגוון מקרי שימוש בחינוך, עסקים, פיתוח ומשחקים, בנוסף לתוכניות לשיפור מתמיד, AirServer ממשיכה להטביע את חותמה בהיסטוריה של טכנולוגיית שיקוף..

הצגת התקנים מרובים בו זמנית על גבי מסך משותף

AirServer נותרה תואמת AirPlay מאז iOS 4.2.1, והיא מציעה שדרוגים בחינם עם כל גרסאות iOS משמעותיות מאז 2011. עם זאת, ככל שהתפתחה AirServer, ת’ור אמר שהטכנולוגיה עברה מלהיות בעיקר פיתרון AirPlay לתחליף HDMI בחללים שיתופיים כמו חדרי ישיבות וכיתות לימוד. “היינו המובילים בשוק ההוא מההתחלה,” אמר. “יש הרבה תחרות, אבל מבחינה איכותית, אני מאמין שאנחנו מספר אחת.”

התוכנה מאפשרת למשתמשים לקבל זרמי AirPlay ו- Google Cast על ידי הפיכת Mac או PC למקלט שיקוף אוניברסלי. התקן את AirServer במחשב, וזה יהפוך למקלט. כאשר AirServer מופעל על גבי מסך שולחן עבודה גדול, משתמשים יכולים לשקף באופן אלחוטי את התצוגה שלהם למסך הגדול, ומכינים את החדר באופן מיידי לשיתוף פעולה..

גרפי המתאר מורה ותלמידים

AirServer מספקת למדריכים מבט ממעוף הציפור על עבודה דיגיטלית.

משתמשים יכולים לשקף את המסך שלהם מכל מכשיר התואם AirPlay או Google Cast, כולל Mac, iPhone, iPad, Android ו- Chromebook. הטכנולוגיה תומכת גם בפלטפורמות חלונות ולינוקס באמצעות שילוב של Google Cast עם דפדפן Google Chrome.

AirServer for Mac שומר גם על שיקוף באיכות רשתית. משתמשים עם דגמים של אייפון 6 פלוס ומעלה יכולים לשקף ברזולוציית 1080 x 1920 המלאה – שיפור של 300% לעומת ספירת הפיקסלים הקודמת במצב דיוקן. בנוסף, תכונת ההקלטה האיכותית של AirServer מאפשרת למשתמשים לצלם את הפעלות השיקוף שלהם בצורה של סרטונים מקצועיים.

פיתרון ה- Bring Your Device Your Own של החברה (BYOD) מבטיח כי מגוון רחב של משתמשים עם מכשירים שונים יכולים לשקף את התצוגה שלהם במסגרת שיתופית. “התוכנה נועדה לאפשר מספר משתמשים בו זמנית”, אמר ת’ור. “אנו יכולים לקבל עד תשעה או עשרה משתמשים שיקוף מסך באותו זמן, לאותו מסך, בהגדרה גבוהה ב- 60 פריימים לשנייה.”

ת’ור אמר כי תאימות היא מה שעוסק ב- AirServer. אין צורך בפריצת כלא; למעשה, הוא אמר כי מלבד התקנה פשוטה של ​​שולחן עבודה, המשתמשים אינם צריכים להתקין אפליקציות – הם יכולים להשתמש במה שיש במכשיר שלהם..

חתוך את הכבל: הזז ושתף פעולה חופשי עם מכשיר ביד

כל מי שבילה שעות בשיחה בטלפון קווי, מכיר את הכאב הכרוך בקשירה למכשיר. בטח, למתוח את החוט הקפיצי היה כיף, אבל השמחה הזו הובילה במהירות על ידי חוסר ניידות מקומם..

בין אם אתם בטלפון, מעבירים מצגת עסקית או מלמדים כיתה, זה אף פעם לא כיף להתאפק על ידי מיתרי, וזו הסיבה ש- AirServer מאפשרת שיקוף מסך בלעדיהם. עבור AirServer זה אומר לספק פיתרון שיעבוד 100% מהזמן.

“טכנולוגיה אלחוטית לא יכולה להיות תחליף לכבלים אם היא עובדת רק 80% עד 90% מהזמן, כמו שרוב הפתרונות הקיימים בשוק,” אמר ת’ור. “עם שיעורי ההצלחה האלה, אנשים לא מתכוונים לדלג על כבלים.”

גרפי המתאר את המגיש והקהל

באמצעות AirServer, למגישים יש את היכולת לנוע סביב הבמה בחופשיות.

בנוסף לתוכנה, חומרת AirServer Connect החדשה של החברה מציעה את מכשיר השיקוף All-in-One מסוג 4-Ultra-High Definition הראשון בעולם. המכשיר, שיכול לקבל AirPlay, Google Cast ומיראקסט כולם בו זמנית, מגיע עם רשת אורחים אלחוטית. זה גם מסוגל לקבל ולהציג יותר משמונה חיבורים באיכות מלאה בו זמנית, בהשוואה לחיבור יחיד עבור Apple TV 4K, Chromecast Ultra ומתאם התצוגה האלחוטי של מיקרוסופט..

לדברי ת’ור, AirServer Connect מהיר פי ארבעה מאשר AirServer ב- Windows. זה יכול גם להציג חיבורים פי שמונה יותר בהשוואה למתאם Apple Apple 4K, Chromecast Ultra ומתאם אלחוטי של מיקרוסופט – והכל תוך ביטול מגבלות התקנים ספציפיות למותג..

ת’ור אמר כי עסקים ומוסדות חינוך הם קהל היעד של AirServer Connect מכיוון שהמכשיר יקר יותר ממכשיר ה- Chromecast או Apple TV, אך מציע יותר תכונות ותמיכה בפרוטוקולי שיקוף מרובים. “אנו מתמקדים בשימושיות כך שהפגישות הכלליות והשיעורים יוכלו להתחיל בזמן, כאשר כל אחד יוכל לשתף את המסכים שלהם, לא משנה באיזה מכשיר הם משתמשים,” אמר. “זה היתרון העיקרי – בנוסף, מנהלי IT ו- AV מקבלים מכשירים אמינים שהם יכולים לפרוס ולנהל מרחוק בקלות.”

מקרים לשימוש מרובה: חינוך, עסקים, פיתוח, משחקים

AirServer מתאימה לבסיס לקוחות רחב הכולל מורים, עסקים בכל הגדלים, מפתחים וחובבי המשחק. בצד התוכנה, ת’ור אמר שהחברה מצליחה למדי עם פלטפורמת ה- Xbox. “AirServer הוא פיתרון השיקוף הראוי היחיד ל- Xbox, כך שיש לנו הרבה עסקים שם”, אמר. “גיימרים משתמשים בזה הרבה לצורך סטרימינג, במיוחד למשחקים ניידים.”

תכונות המשחק של החברה מאפשרות למשתמשים להפוך את מכשיר המחשב וה- iOS שלהם לקונסולת משחקים חזקה התומכת ב -16 חיבורי מכשירים סימולטניים. גיימרים יכולים להקליט משחקים למשחק חוזר, ליצור ביקורות על המשחק ולהציע עצות במשחק.

גרפיקה המייצגת את הפונקציונליות של המשחקים המרובים של AirServer

משחק מופעל: AirServer הופך את החלומות שלך לרב משתתפים למציאות.

מפתחי אפליקציות, לעומת זאת, יכולים למנף את כלי ההקלטה והשיקוף ליצירת הדרכות והדגמות ידידותיות למשתמש. בצד העסקי, AirServer מעניקה למשתמשים את החופש להגיש מצגות לפי מיטב יכולתם. כאשר AirServer מותקן על מחשב נייד ואייפון או אייפד ביד, מגיש הפרזנטור שליטה מלאה על הביצועים, כולל יכולת לנוע סביב הבמה, לעבור בין משאבי מדיה ולהתאים את עוצמת הקול.

היתרונות דומים בתחום החינוכי, בו מורים יכולים להשתמש בטכנולוגיה כדי להקרין תצוגה במכשיר שלהם למחשב Mac או PC, שם הוא מועבר למקרן, לוח חכם או טלוויזיה בהבחנה גבוהה..

“בהרבה כיתות לימוד יש המון סטודנטים,” אמר ת’ור. “כדי להקל על המורה לראות מה כולם עושים, כל תלמיד יכול לשקף את המסך שלו למסך אוניברסלי.”

בעתיד: ניהול מרחוק יעיל

ת’ור אמר כי מגמות שוק ומשוב משתמשים יכתיבו את מפת הדרכים של החברה לפיתוח. “צוות התמיכה הטכנולוגית שלנו אוסף הרבה משוב, ואנחנו עובדים גם יחד עם הלקוחות שלנו מבחינת בדיקת תכונות חדשות”, אמר..

לשם כך החברה עובדת על תכונות חדשות שיאפשרו קישוריות מרחוק משופרת ותאימות רבה יותר עם מסכי מגע ולוחות אינטראקטיביים. “ככל שתוכל להפוך את התהליך ליותר חלק, כך יהיה קל יותר לצוות ה- IT וה- AV לנהל את הטכנולוגיה,” אמר ת’ור.

כאשר AirServer ממשיכה ליהנות מצמיחה מהירה, ת’ור אמר ששילוב של היזמים הנכונים והגישה הנכונה של החברה חיוניים להצלחה מתמשכת..

“חשוב להיות מסוגל לומר ‘לא’,” אמר. “קיבלנו בקשות לשיתוף פעולה מענף התעופה, ענף הרכב ותעשיית מכשירי הכושר, רק אם נזכיר כמה. אבל בטווח הארוך אנחנו רוצים להיות על כל מסך. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map