המדריך האולטימטיבי לשנת 2020 לתוכנות ניהול חיובים עבור מארחי אתרים: WHMCS נגד בלסטה מול BILLmanager לעומת אחרים

בכל הדיבורים האלה על מארחים ושרתים ובכל הכלים הזמינים לעזור לעסקים לרוץ באינטרנט, קל יהיה לשכוח שגם המארח שלך הוא עסק. InMotion, SiteGround? – שניהם מספקים מוצרים ושירותים ללקוחותיהם, והם זקוקים לאמצעים לניהול קל של חיוב לקוחות, חשבוניות, תשלומים ומידע עסקי קריטי למשימה..


כאן אנו מכסים את הפאנלים המובילים לחיוב ואוטומציה של אירוח בשנת 2020 – דנים בתמיכה במערכת הפעלה, אפשרויות לשילוב תוכנה, סטטיסטיקת דיווח, כלי ניהול לקוחות ועוד.

ראה פירוט של תכונות הפאנל הבסיסיות והפרמיות בהמשך, או דלג להשוואה בין החלוניות.

תכונות פלטפורמת ניהול חיוב בסיסיות:

כל לוח בקרה לחיוב וחשבוניות ששווה את הקציצות שלו צריך להיות חיוני. מערך תכונות נפוץ עבור לוחות כאלה עשוי לכלול:

 • ממשק API: פתוח, מתועד
 • תשלומים: חשבוניות חוזרות / לא חוזרות
 • שירותים: אירוח, דומיינים, SSL
 • אזור לקוחות: כן
 • תמיכת לקוחות: מערכת כרטיסים
 • דיווחיםהכנסות, מספר לקוחות
 • דוחות תחזית: לא
 • שיווק: הנחות, קופונים
 • שילובים: cPanel, מערכות תשלום פופולריות, רושמי תחומים, ספקי SSL
 • ממשק: נושא אחד, שפה אחת

להחזיק בפורטל עוצמתי וקל לניווט לשמירה על סדר העסק שלך הוא הוצאה עסקית מוערכת מאוד, ולכן קבלתו בחינם זה דבר מדהים; עם זאת, אם אתה מנהל עסק רב-עובדי, רווחי ו / או צומח בענף האירוח, כדאי לשקול פאנל פרימיום.

תכונות פלטפורמת ניהול חיוב פרימיום:

מוצרים אחרים מספקים היקף רחב יותר של תכונות, במחיר פרימיום. פונקציונליות נוספת שכזו עשויה להיות תכונות נוספות הכוללות, אך לא רק, את הדברים הבאים:

 • תשלומים: עיבוד כרטיסי אשראי, הגדרות למערכות מיסים במדינות שונות
 • שירותים: VPS / שרתים ייעודיים, שירותי ענן ב- VMware / OpenStack, SaaS, IaaS
 • אזור לקוחות: כן, עם לוח המחוונים הניתן להתאמה אישית
 • תמיכת לקוחות: מערכת כרטיסים עם מחלקות / רמות גישה, צ’אט אתרים מובנה
 • תמיכה (לעסקים): תמיכה מרובת פרויקטים
 • דיווחים: מערכת דוחות מתקדמת למחלקות שונות
 • דוחות תחזית: כן
 • שיווק: תוכנית הפניה מובנית, הגדרות באנר, הודעות המוניות ללקוחות
 • שילובים: מערכות תשלום ספציפיות למדינה, רושמי תחומים, ספקי SSL
 • ממשק: מספר ערכות נושא, שפות מרובות

יתכן שהתכונה הכדאית ביותר של פאנל פרימיום מספק ספק נחשב היא השקט הנפשי שמקורו בהכרת ההוצאות העסקיות, נתוני ההכנסות ומידע על הלקוחות נשמרים בטוחים, מאובטחים ובסדר זכות..

15 הפאנלים המובילים לניהול חיובים: תכונות מטריקס

להלן פירוט התכונות של לוחות הבקרה המובילים שמארחים וספקי השירות יכולים להשתמש בהם כדי לנהל חיוב ותשלומים של לקוחות. שמות מסוימים עשויים להישמע מוכרים יותר מאחרים, כאשר העתיקים ברשימה זו הושקו בשנת 2002. קומץ הפאנלים בסוף הרשימה הם חברות סטארט-אפ שעוקבות אחריהם. הביטו בעצמכם בתכונות של לוחות החיוב המובילים למטה:

ביקורות על פאנלים לחיוב
שפת Backend
קוד פתוח
לינוקס
חלונות
ממשקי API & מתאמים
חשבונית מס & תשלומים
אספקת מוצרים
אזור לקוחות
דיווחים & נתונים סטטיסטיים
שיווק
WHMCSPHPאיקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקס
בלסטהPHPאיקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקס
BILLmanagerג++איקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקס
HostBillאיקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקס
אוברסמית ‘איקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקס
OBASPHP, C, C ++, Pythonאיקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקס
ClientexecPHPאיקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקס
חיוב קופסאותPHPאיקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקס
WHSuitePHPאיקסאיקסאיקסאיקסאיקס
אירוח WeFactPHPאיקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקס
אטומיהC #איקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקס
BillingServPHPאיקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקס
ZBilling NETASP.NETאיקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקס
וירטיקיקרוביאיקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקס
שדהםאיקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקס

החלוניות הבאות הופסקו החל משנת 2016: HostVice, ShinelSP, AWBS, WHMBILL, TheHostingTool, WHM AutoPilot ו- AgileBill.

WHMCS

מנהל הפתרונות המלא של Host Host Web, הידוע בתעשייה בשם WHMCS, הוא קוד פתוח ומתועד היטב. עם ערכות פיתוח מודולים, ממשקי API מקומיים ומרוחקים ומספר שילובי יישומים של צד שלישי תואמים, פלטפורמה זו ידועה בהרחבה ובגמישותה..

צילום מסך של לוח המחוונים של WHMCS

WHMCS הוא הפאנל הפופולרי ביותר בתעשיית האירוח לניהול חיובים ואוטומציה של אירוח.

אפשרויות החיוב כוללות הפקת חשבוניות, תמיכה במס, עיבוד כרטיסי אשראי, ובחירתך במבצעים בחינם, חשבונות חד פעמיים וחשבונות חוזרים. אזור הלקוח המעוצב כולל תבניות צד שלישי רבות, 10 תרגומי שפות זמינים ודוחות נרחבים, אותם ניתן לייצא ולהדפיס בפורמטים שונים. עבור מארחים, ספקי ענן, רשמי תחומים ועסקים אחרים בענף אירוח, WHMCS מובילה בשוק.

תכונות | תמחור | תיעוד

בלסטה

לא הפתיע אותנו כי בלסטה ידידותית למפתחים הפכה לבחירה הראשונה לניהול חיובים ואוטומציה בקרב מספר גדל והולך של ספקי אירוח ברחבי העולם. Blesta כולל קוד כתוב, מתועד מקור, מונחה עצמים שפתוח כמעט 100%. רק שלושה קבצים מקודדים – מספיק להגנה על רישיון.

צילום מסך של לוח המחוונים של בלסטה

אם אתה מפתח, תאהב את בלסטה בשל שילוביה החלקים ובסיס הקוד הפתוח של כמעט 100%.

הפלטפורמה מאפשרת שילוב עם לוח הבקרה המועדף עליכם, שרתים וירטואליים, רישום תחום וכן רישיונות אחרים. אתה יכול להתאים אישית לחלוטין את הממשק, כולל לוח המחוונים, סקירת החיובים ופרופיל הלקוח. צמצם, מקסם והגדר יישומונים לטעמך – והצוות יאהב את מערכת הכרטיסים הנקיה והאינטואיטיבית ומידע ידע מועיל..

תכונות | תמחור | נסה הדגמה

BILLmanager

BILLmanager היא פלטפורמת חיוב מסוג SMB עד ארגוני של ISPsystem – הצוות שעומד מאחורי לוחות תוכנה אירוח רבים יוצאי דופן, כולל ISPmanager, VMmanager ו- DCImanager. BILLmanager עשוי להפוך לתגלית אמיתית עבור ספקים המחפשים אלטרנטיבה WHMCS או HostBill מכיוון שבסופו של דבר הדברים פונקציונאליים זה נמצא איפשהו בין שתי הפלטפורמות הללו, והצוות שואף לתחכום האינטגרציה של WHMCS.

אחד הדברים הטובים ביותר ב- BILLmanager הוא שזה בחינם לחלוטין עבור ספקים עם פחות מ -50 לקוחות, ללא כל מגבלת זמן או תכונה.

“אם ספק רק מתחיל לנסות את ידו בעסקי האירוח, אנו מקפידים שלא לבצע מכירה,” אמר פאבל גוראלניק, סמנכ”ל ISPsystem. “במקום זאת אנו עוזרים לעסק ההוא להצליח ולתת להם כלים להתחיל עם מערך הכלים הנכון.”

צילום מסך של הדגמת BILLmanager

BILLmanager מייצגת את פתרונות החיוב והאוטומציה של הפאנלים החזקים על ידי ISPsystem.

עם שתי תכניות, Base (עבור חברות קטנות ובינוניות) ו- Corporate (לחברות אחזקה), מגוון התכונות של BILLmanager כולל חשבוניות, חיובים והגדרת שירות אוטומטית; תחומים, אירוח משותף, VPS, פתרונות ענן (באמצעות אינטגרציות VMware, Azure או OpenStack), SSL, ושרתים ייעודיים; וניהול תוכנית שותפים.

לוח המחוונים הניתן להתאמה אישית מעניק לך גישה לשלל דוחות ולמערכת כרטיסים למספר מחלקות. מה עוד: ה- API פתוח ומפתחים יכולים לגשת לתיעוד לכתיבת מתאמים משלך באמצעות סקריפטים של מעטפת או בחירת שפת התכנות שלך.

תכונות והורדה חינם | תמחור | נסה הדגמה

HostBill

פיתרון החיוב והאוטומציה עבור ספקי שירותי אירוח, ענן, קולו ו- VPN, בין היתר, HostBill נועד לסייע לחברות אירוח ואינטרנט ברשת בקנה מידה גדול לנהל חיוניים עסקיים (כמו לקבל תשלום)..

צילום מסך של לוח המחוונים של HostBill

פיתרון עוצמתי ועם זאת גמיש, HostBill מאפשרת לבעלי עסקים לנהל כל היבט של חיוב לקוחות.

תכונות המסחר האלקטרוני ותכונות החיוב האוטומטיות כוללות חיוב חד פעמי או חוזר, חשבוניות חוזרות, SSL ולמעלה מ- 90 שערים לתשלום. פורטל הלקוחות של כל אחד מאפשרים ללקוחות שלכם לנהל את כל השירותים שלהם מנקודת מגע יחידה.

תכונות ותמחור | מידע נוסף על HostBill

אוברסמית ‘

Ubersmith, חיוב, ניהול ארגוני תשתית (DCIM) ברמת הארגון וכולו באחד, וחבילת תוכנת כרטוס דלפק עזרה, היא קוד פתוח והרחבה. ממשק ה- API של RESTful המתועד במלואו מאפשר למפתחים שלך למנף את הכוח של Ubersmith בכל העסק שלך.

צילום מסך של לוח המחוונים של Ubersmith

Ubersmith תומכת ביותר מ- 180 לקוחות במשימותיהם כדי לשרת יחד יותר משני מיליון לקוחות.

הפלטפורמה תומכת בשילוב פנים-צדדי ושל צד שלישי, כולל רושמי דומיינים, ספקי SSL, מערכות תשלום אלקטרוניות וספקי סוחרים. תכונות מסחר אלקטרוני נוספות כוללות חשבוניות חוזרות, אוטומציה של תשלומים וקטלוגים של מוצרים הניתנים להתאמה ולהתאמה אישית – כמו גם יותר מ- 50 שערים לתשלום.

תכונות | תמחור | הדגמות וידאו

תקן אוטומציה עסקית של אודין (OBAS)

פיתרון האוטומציה לחיוב ואחסון אירוח מוביל בתעשייה לניהול וקנה מידה של עסקים קטנים ובינוניים בתחום אירוח אתרים הוא OINO (Automation Business Automation Standard)..

הפלטפורמה עוזרת לך למקסם ולהוזיל עלויות על ידי אוטומציה של כל ההיבטים של ניהול אירוח עסקי. מצויד בפלטפורמה, תוכלו להציע מגוון רחב של שירותי אירוח, כולל אירוח בדוא”ל, אירוח משותף, VPS, מכונות וירטואליות מבוססות hypervisor, שרתים ייעודיים, רישום תחום ותעודות SSL. אתה יכול גם לבנות את ערוצי המשווקים שלך.

צילום מסך של לוח המחוונים של OBAS

OBAS משולב עם מספר שערים לתשלומים, רושמי תחומים, פלטפורמות שירות ומערכות צד ג ‘אחרות.

החל מקבלת הזמנה להקצאת מוצרים לחיוב אוטומטי ומשולב באופן מלא, OBAS מקלה על החיכוך בכל שלב של מחזור העסקים. בנוסף, תמיכה ב- Kayako Helpdesk כוללת חווית לקוח יוצאת דופן, ואימות תשלומי CVV / AVS מוגן הונאה מוסיף שקט נפשי נוסף.

תכונות | ניסיון חינם | נסה הדגמה

Clientexec

עם גרסאות מתארחות עצמית ו- SaaS המאוחסנות בשרתי Clientexec, פלטפורמת ניהול זו מתאימה במיוחד לספקי אירוח. הוא כולל יותר מ 15 אפשרויות לשערי תשלומים, התאמה אישית של מיסוי, צ’אט חי מובנה ודיווח בסיסי על הכנסות, גידול בהכנסות ולקוחות נכנסים..

צילום מסך של לוח המחוונים של Clientexec

Clientexec מתהדר ביכולת של המשתמשים “להגדיר (את) העסק שלהם לטייס אוטומטי” ולתת ל- CE לטפל בשאר.

ממשק API REST של Clientexec מאפשר למפתחים להתחבר ל- Clientexec ולחבר אותו ליישומי צד ג ‘. בין אם אתה כותב תוסף ליישום או משלב תוכנה פנימית, ה- API יכול לעשות את העבודה בשבילך. בחר את הבחירה שלך מחלונות אינטרנט פופולריים: cPanel, ISPmanager או Interworx. Clientexec משתלב בכל עיקרי עסקי האירוח שלך.

תכונות | תמחור | נסה הדגמה

חיוב קופסאות

Boxbilling בנוי למכירות – במיוחד קייטרינג לאירוח משותף ומשווקים, רישום דומיין, רישיונות תוכנה ומכירות מוצרים שניתן להוריד. הגרסה החינמית של הפלטפורמה מוגבלת למדי; עם זאת, בעלי חשבונות פרמיום נהנים מחשבוניות גמישה, אוטומציה עוצמתית ומדק עזרה משולב עם מחלקות נתמכות מרובות.

צילום מסך של לוח המחוונים Boxbilling

שילוח אגרוף הוא פלטפורמת חיוב עוצמתית אך פשוטה המתאימה למפתחים ובעלי עסקים.

החל מהקצאת מוצרים קלה לשערי תשלום אופציונליים לממשק הרב-שוני, Boxbilling מציג די דינמי למארחי אתרים. אם אתה מפתח, אתה יכול לבנות תוספות משלך במהירות ובקלות, בעוד שאנשים עסקיים בהחלט יכולים להתחיל למכור תוך מעט זמן.

תכונות | תמחור | נסה הדגמה

WHSuite

החברה שבסיסה בבריטניה מאחורי מערכת החיוב הכל-אחד, WHSuite, הציבה הצעה ייחודית, שלמה עם חיוב רב-מטבע, פריסה חכמה להוספה וניהול של שרתים, ותמיכה מלאה ברישום תחום.

צילום מסך של לוח המחוונים של WHSuite

WHSuite מנחה כל ניהול חיובים חיוני, מאחסון כרטיסי אשראי מאובטח ועד רישום עסקאות.

WHSuite, סביבה ידידותית מאוד עם dev, מעניקה לך גישה מוחלטת למערכת ליצירת תוספות, ניהול חבילות Composer ועבודה עם בחירת לוח הבקרה של אירוח: cPanel, DirectAdmin, Plesk או Virtualmin. יש גם מדריך למפתחים שיעזור לך להתחיל בעבודה.

תכונות | תמחור | הורד ניסיון חינם

אירוח WeFact

יצירת חשבונות אירוח, הגדרת אבטחת SSL, קבלת תשלומים ושליחת חשבוניות חוזרות – הכל פשוט עם WeFact Hosting, פתרון חיוב ואוטומציה קל לשימוש עבור חברות אירוח..

צילום מסך של לוח המחוונים של WeFact Hosting

אירוח WeFact קל לניהול מאפשר שילובים חלקים עם יותר מ 45 יישומי צד ג ‘.

אתה חופשי להתאים אישית את קובצי ה- PDF של החשבוניות שלך, וחשבונית מקוונת היא צעד מהיר בעזרת עיבוד התשלומים PayPal, GiroPay, Sofort ו- 2CO. WeFact Hosting יכול אפילו לרשום עבורך דומיינים בזמן אמת באמצעות InterNetworX, Epag, Key-Systems ועוד 20 רשמים אחרים. פלטפורמה יוצאת דופן זו כוללת גם 45 שילובי תוכנה של צד שלישי.

תכונות | תמחור | נסה הדגמה

אטומיה

מערכת חיוב מצוינת עבור OpenStack, Atomia היא פלטפורמת תוכנת אירוח שלמה שאתה מפעיל על גבי תשתית משלך. יש לו את כל מה שאתה צריך כדי לנהל עסק אירוח יעיל ומצליח שהלקוחות שלך יאהבו. בניגוד לרוב המוחלט של פלטפורמות התוכנה המארחות, Atomia היא מערכת מנוהלת ומרכזית. קל בהרבה לתחזק זאת ומציע יתרונות נוספים כמו מדרגיות ויציבות מוגברת.

כדי להישאר בחוד החנית ולספק פלטפורמת אירוח מודרנית באמת, Atomia נמצאת בפיתוח מתמיד – עם מהדורות חדשות שמתגלגלות בכל חצי שנה (עם טלאים בין לבין). תוכל לשדרג את הפלטפורמה שלך בקלות ובאופן רציף ולהשאיר את הלקוחות שלך מאושרים.

צילום מסך של לוח המחוונים של אטומיה

Atomia מותקן בקלות בשרתי Windows, עם אפשרות להתקין גם חלקים של Atomia לשרתי לינוקס.

עם ממשקי API מתועדים לחלוטין עבור כל רכיבי הפלטפורמה, Atomia תוכנן מההתחלה כדי להקל על ביצוע שילובים בהתאמה אישית. ההתקדמות האחרונה בחזית זו כוללת פרויקט שהצוות מכנה אטומים: שילובים של צד שלישי לתוכנת האירוח ו / או החיוב של Atomia..

Atom עשוי להיות תמיכה בשער תשלומים ספציפי, ברישום תחום, פלטפורמת eCommerce או בונה אתרים. כמו אטומים בעולם הפיזי, אטומי אטומי יהיו אבני הבניין להרחבה ולהוספת שירותים לסביבת אוטומציה חזקה זו..

תכונות | תמחור | נסה הדגמה

BillingServ

BillingServ מתארח בענן במספר מרכזי נתונים ברחבי העולם. אפשרויות חשבוניות ותשלום כוללות אשראי וחיוב, העברה בנקאית, צ’קים ו 10 שערים לתשלום. אפשרות זו נהדרת לשיווק בדוא”ל באמצעות CampaignMonitor, והיא כוללת תחזיות מכירות ודיווח מגמה.

צילום מסך של לוח המחוונים של BillingServ

פלטפורמת הזמנה וחשבונית מקוונת מלאה, BillingServ הופכת את ניהול עסק אירוח לפשוט.

אתה יכול להשתלב עם cPanel / WHM או Plesk, כמו גם הבחירה שלך ברשם הדומיינים וספק ה- SSL, והגדרת החבילות היא פשוטה. BillingServ הוא למעשה שירות מקוון והזמנת חשבוניות מקוון – הבטחת העסק שלך מתנהל בצורה חלקה זה העסק של BillingServ.

תכונות | תמחור | נסה הדגמה

ZBilling NET

סטארט-אפ פורטוגלי שהושק על ידי רפאל רושה, ZBilling מתהדר בעדכונים שוטפים ושלל תכונות לתוכנת החיוב, החשבונית והתמיכה שלהם. הפאנל שלהם משתלב בקלות עם לוחות בקרה אירוח פופולריים, כולל cPanel ו- Plesk, והממשק מגיב לחלוטין, הודות למסגרת Bootstrap.

צילום מסך של ZBilling NET

ZBilling NET מתהדר בכלי ניהול לחיוב אירוח אתרים, יישומי SaaS, מנויים ורישיונות.

מחוץ לקופסה, ZBilling NET מגיע עם תשע שפות: אנגלית, הולנדית, צרפתית, גרמנית, איטלקית, פורטוגזית, רוסית, ספרדית ושוודית, עם אפשרויות לחשבוניות PDF מותאמות אישית. צור מאמרים ב- KB, נהל אשכולות תגובה ובקרה על מחלקות מרובות במערכת כרטיסים מתקדמת – הכל זמין במשרד האחורי.

תכונות | תמחור | נסה הדגמה

וירטיקיק

Virtkick היא פלטפורמת חיוב והקצאת VM כוללת. לאחר תוכנת קוד פתוח המתארחת בעצמה, מתארחת כעת בענן ויש רק גרסאות בתשלום.

צילום מסך של לוח המחוונים של Virtkick

צוות Virtkick מציין את הפאנל הזה כטוב ביותר להתחרות בענקיות אירוח VPS.

עם זאת, קוד Virtkick Core נותר בקוד פתוח, והפאנל החזק הזה קל מאוד ליישום. Virtkick עם תווית לבנה לחלוטין, מאפשרת למרכזי נתונים, מארחים וארגונים כאחד להפיק את המרב מהחומרה שלהם ללא עלויות מיותרות.

תיעוד | תמחור | נסה הדגמה

שדהם

האחרון של פלטפורמות ההפעלה, הממשק הפשוט של Sadeem מיועד לעזור לחברות אירוח בענן ומרכזי נתונים לפעול בצורה חלקה. הפאנל מתארח בענן ומשתמש במרכזי נתונים וספקי שירותים ברחבי העולם בכדי להבטיח זמן רב ככל האפשר עבור העסק שלך..

צילום מסך של לוח המחוונים של שדהם

מערכת התמיכה המובנית של Sadeem תעזור לך לתמוך בלקוחות שלך.

שירותי Sadeem, הכוללים דיווח בסיסי ומערכת תמיכה בכרטיסים, כוללים מודל של תשלום כמכירה עם מכסי משאבים לפי שעה. והכי חשוב: תוכלו להתחיל עם Sadeem בחינם!

תכונות | תמחור | נסה הדגמה

עוזרים למארחים בניהול עסקיהם (של לקוחות מסייעים לנהל את שלהם)

בין אם אתם מתמודדים עם לקוחות שרתים משותפים בקנה מידה קטן או מרכזי נתונים ברמה ארגונית, עסק אירוח זקוק ללוח בקרה כדי להקל על משימות ניהול לקוחות קריטיות למשימה..

החברות והפאנלים שנדונו לעיל מספקים את כל מה שמארח אתרים או ספק שירות צריך להסתובב בשירות לקוחות מדהים תוך כדי קבלת תשלום מיידי. אם אתה מארח אתרים שקונה תוכנת חיוב, אני מאחל לך בהצלחה בקבלת ההחלטה שלך. אם אתה לקוח אירוח שחברת האירוח שלו משתמשת באחד מ -15 הפאנלים שלמעלה, אתה בידיים טובות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me