המדריך האולטימטיבי של 2020 לתוכנות ניהול מכונות וירטואליות עבור מארחי אתרים: SolusVM לעומת VMware vSphere לעומת VMmanager לעומת אחרים

ככל שהביקוש לאירוח VPS הניתן להרחבה ולהתאמה אישית הולך וגדל, כל אחד, ממפתחים בודדים ועד חברות אירוח ועסקים גדולים מחפש בדחיפות כלים לניהול התשתית שלהם. הפיתרון הבסיסי ביותר, מסוף שורת פקודה, יכול להיות קשה וארוך זמן רב עבור מנהלי שרתים שרוצים להגדיל ולאבטח את המכונות הווירטואליות שלהם בקצב העסק שלהם..


עם זאת, מספר ממשקי רשת מספקים לוחות בקרה קלים לשימוש לייעול משימות שגרתיות ואוטומציה של יצירה וניהול של מכונות וירטואליות. סרקנו את האינטרנט כדי למצוא את ממשקי ניהול ה- VM הטובים ביותר לשנת 2020 עבור המארחים וגם עבור משתמשי הקצה. המשך לקרוא כאשר אנו משווים תכונות בסיסיות להלן, או דלג קדימה לביקורות מפורטות יותר של החלוניות.

תכונות מטריקס: תוכנת חיוב משולבת & וירטואליזציה נתמכת

כל פורטל ניהול ששווה את זמנכם או כספי החברה יציע את אותם תכונות בסיסיות ויאפשר לכם ליצור, להפעיל, לעצור ולמחוק מכונות וירטואליות. תרצה לפקוח על פונקציונליות חוצה פלטפורמות עם מפקחים, כמו גם את האופן שבו לוח הניהול משתלב במערכות חיוב. התבונן כיצד שמונה המועדפים שלנו נערמים:

מנהלי VM
קוד פתוח
שילוב עם מערכות חיוב
וירטואליזציה (Hypervisor)
WHMCS
בלסטה
HostBill
BILLmanager
KVM
OpenVZ
זן
LXC
בתוך הבית
SolusVMאיקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקס
VMware vSphereאיקסאיקסאיקסאיקס
VMmanagerאיקסאיקסאיקסאיקס
Virtualizorאיקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקס
תזמורת קסןאיקסאיקסאיקס
ארכיפלאיקסאיקסאיקס
סביבה וירטואלית של פרוקסמוקסאיקסאיקסאיקסאיקסאיקס
וירטיקיקאיקס

יש להתקין את כל האפשרויות שאנו נותנים לכם כאן במערכת הפעלה * nix, או דמויות Unix, וכולן כוללות תיעוד ופורומים קהילתיים לתמיכה. כל פאנל פרט לארכיפל כולל גם מערכת כרטוס. כל מנהל יצור וישחזר תמונות תמונות, וכל פרט ל- Virtkick תומכים בהגירה חיה מבלי להשתמש בשורת הפקודה.

מנהלי המכונות הווירטואליות הטובות ביותר לשנת 2020

לא משנה מה שאתה צריך, אחד משמונה לוחות הבקרה האלה אמור לכסות אותך. יש לנו שילוב של אפשרויות מסחריות וקוד פתוח שמיועדות למארחים קטנים או גדולים. החל מוותיקים בתעשייה, כמו VMware, לעולים חדשים כמו Virtkick, מנהלי המכונות הווירטואליות הללו מוכנים לשרת אותך.

SolusVM

אחד מלוחות הבקרה הפופולאריים ביותר בסביבה, SolusVM מאפשר לחברות גדולות וקטנות לנהל מכונות וירטואליות מממשק משתמש מרכזי אחד, באבטחה ובקלות. פורטל SolusVM מתאים ממשקים שונים למנהלי מערכת, משווקים ומשתמשים, מה שהופך את הרוח לאתחול, לאתחל מחדש, לכבות, להשעות או לבטל את ההשגחה של מכונות וירטואליות..

צילום מסך של ממשק SolusVM

SolusVM הוא פאנל ניהול מלא וכולל פתרונות, הפונה לחברות בכל הגדלים.

מעבר לשפע התכונות, SolusVM הוא מנהל VPS חסכוני. בנוסף לניסוי שימושי וחינמי למשך 30 יום, הרישיונות הם סבירים מאוד: 10 דולר לחודש מעניקים לך יחידת OpenVZ אחת וצמתי עבדים משלימים עולים בין $ 2.50 ל -10 $ כל אחד, תלוי בכמה מכונות שאתה יוצר. אתה גם מקבל תמיכה 24/7 והנחה של 10% לתשלומים שנתיים. אם אינך צריך לבצע וירטואליזציה של המאסטר שלך, תוכנית ה- Slave Only Master עולה 2,50 דולר לחודש.

תיעוד | תמחור | הורד ניסיון חינם

VMware vSphere

VMware vSphere, פלטפורמה מובילה לווירטואליזציה של שרתים ולבניית תשתיות ענן. VMware vSphere היא פיתרון אידאלי ומעודכן עבור ארגונים וספקי VPS גדולים. תשלם פרמיה – מנוי בסיסי לשנה עם תמיכה עולה 273 דולר בכל שנה – אך vSphere משרת אוטומציה יעילה יותר, אבטחה מקיפה, פלטפורמת אפליקציות אוניברסלית, יחד עם שיפור הנראות, הזמינות וניצול הקיבולת..

צילום מסך של ממשק VMware vSphere

פורטל vSphere מגיע עם הגיבוי של ענקית הווירטואליזציה VMware.

למרות ש- vSphere משתלב היטב עם מערכות חיוב רבות, אפשרויות הווירטואליזציה שלך מעט מוגבלות. VMware רוצה שמשתמשים ינהלו את סביבות ה- vSphere שלהם באמצעות ה- hypervisor הקנייני שלהם, אך תוכלו להרחיב את הפלטפורמה כדי לאפשר ניהול כלים של צד שלישי..

תכונות | תמחור | נסה הדגמה

VMmanager

ISPsystem צוברת גרירה עולמית עם לוח הניהול מבוסס Linux שלה VMmanager. הפלטפורמה הממוקדת על ידי הלקוח היא מודל של גמישות, ומציעה תוכניות של חודש או חודש לשנה במחיר מציאה בנוסף לרישיונות לכל החיים וגרסה חינמית שלא תפוג. ההורדה והתקנה בחינם מאפשרים למשתמשים ליצור שתי מכונות וירטואליות, חמישה צמתים, ולהשתמש ב -16 ג’יגה-בתים של זיכרון RAM – מה שמאפשר לכם להתמקד בעסק ולא בהוצאות..

צילום מסך של ממשק VMmanager

ISPsystem בנתה את VMmanager כדי לפנות לצרכי הלקוחות הגלובליים לגמישות וחסכוניות.

VMmanager מפותח ב- C ++ ואחת מערכות התוכנה המקיפות ביותר לאוטומציה של אירוח. זה כבר תומך ב- KVM ו- OpenVZ Hypervisors, אך היזמים שעומדים מאחורי VMmanager הודיעו לאחרונה כי תמיכה במפקחים נוספים תהיה זמינה בתחילת 2017.

תכונות | תמחור | נסה הדגמה

Virtualizor

פלטפורמת הניהול הגמישה ביותר, Virtualizor מפשטת ומייעלת את ניהול VPS לעסקים קטנים ובינוניים. בנוסף להפעלת כל hypervisor, Virtualizor מציעה מספר תבניות מכונות וירטואליות כדי להאיץ את פריסת מערכות ההפעלה. הרישיון החופשי לחודש מעניק ללקוחות פוטנציאליים אפשרות מספקת לבחון את הממשק היעיל של Virtualizor.

צילום מסך של ממשק Virtualizor

Virtualizor משלב פתרונות קוד פתוח ומסחריים בכדי לספק את האפשרויות הווירטואליות והחיוב ביותר.

לכל פעולה ב- Virtualizor יש שיחת API, בה תוכלו להשתמש כדי לנהל כל דבר בלוח הניהול. Virtualizor תומך בשיחות ה- API בפורמטים מסודרים של JSON, XML ו- PHP. מודולי קוד פתוח עבור WHMCS ו- Blesta מפשטים את האינטגרציה עם מערכות חיוב – משתמשים יכולים לבצע פעולות במכונות הווירטואליות שלהם מבלי להיכנס ל- Virtualizor או ליצור אוטומטית מכונות וירטואליות ברגע שיתקבל התשלום..

תכונות | תמחור | נסה הדגמה

תזמורת קסן

ממשק קוד פתוח, Xen Orchestra הופך בצורה חלקה את תשתית XenServer לפתרון ענן גמיש. באמצעות Xen Orchestra Appliance, פיתרון סוהר לפריסת Orchestra, משתמשים יכולים להגיע ישר לעבודה בלי לדאוג לסוכני התקנה. הפלטפורמה מחברת בין כל בריכות ה- XenServer שלך בכדי לספק סקירה מלאה של כל התשתית שלך.

צילום מסך של ממשק תזמורת קסן

אפשרות קוד פתוח Xen Orchestra מציגה וירטואליזציה של XenServers בצורה חלקה עם ממשק עוצמתי ופשוט.

הממשק החזק והפשוט של Xen Orchestra מאפשר ללקוחות לחסוך בעלויות על ידי הפעלה והאצלת חומרה משלהם. מנויים בתשלום, הנעים בין 70 $ ל- 500 $ מדי חודש, מאפשרים ללקוחות להצביע עבור תכונות עתידיות.

תכונות | תמחור | הורד ניסיון חינם

ארכיפל

מה עדיף על חינם? Archipel, תזמורת מבוססת XMPP, היא הורדת קוד פתוח הזמינה לכולם. תג המחיר שאינו קיים פונה במיוחד לסטארטאפים או למפתחים פרטניים המעוניינים להפעיל כמה מכונות וירטואליות מקומיות, אך תוכלו להשתמש ב- Archipel כדי לפקח ולנהל מערכות VPS במרכזי נתונים שונים..

צילום מסך של ממשק ארכיפל

הפלטפורמה מבוססת XMPP של Archipel מאפשרת לך לשוחח עם המכונות הווירטואליות שלך – באמת.

על ידי שימוש ב- XMPP לכל התקשורת, ארכיפל אינה צריכה שירות אינטרנט או פרוטוקול מותאם אישית. עם שרת XMPP אחד (Archipel ממליץ על eJabberd), לעולם לא תצטרך לרענן את ממשק המשתמש. אתה יכול אפילו לפקד על התשתית שלך דרך לקוח צ’אט – כן, אתה יכול לשאול את המחשב הווירטואלי שלך איך זה או לאתחל מחדש.

תכונות | תיעוד | הורד

סביבה וירטואלית של פרוקסמוקס

פיתרון קוד פתוח נוסף, Proxmox מציעה את תוכנת הסביבה הוירטואלית בחינם, אך מנויים בתשלום הם הדרך היחידה לגשת לשירותי תמיכה, עדכוני פלטפורמה, רכיבים נוספים ושיפורי אבטחה. התוכניות עולות בין כ- $ 6 ל- $ 70 למעבד. ניתן להתקין את Proxmox בשרתים חשופים באמצעות USB או CD, אשר יפרוס אוטומטית מערכת הפעלה של Debian עם Proxmox שכבר משולבת.

צילום מסך של ממשק הסביבה הווירטואלית Proxmox

סביבה וירטואלית Proxmox משלבת תוכנות קוד פתוח בחינם עם קורסי תמיכה טכנית בתשלום וקורסי הכשרה.

למרות שאתה צריך לשלם עבור מרבית התמיכה הטכנית, פרוקסמוקס אכן מספקת מספר קורסים והדרכות שיעזרו לך או לצוות שלך להיות מהירים עם הטמעה והפעלה של פרוקסמוקס. העובדים מארחים השתלמויות באוסטריה, אך שותפי הכשרה מורשים מקיימים את הקורסים בצרפת, גרמניה וארה”ב.

תכונות | תמחור | הורד

וירטיקיק

החדש מבין החבורה שלנו, Virtkick הוא פלטפורמה מודרנית, של כל אחד, שנכנסה לשוק בשנת 2014. Virtkick משלבת תוכנת חיוב וכלי ניהול VPS בממשק מינימליסטי וקל לשימוש במיוחד. כחברה צעירה עצמה, Virtkick היא הטובה ביותר עבור סטארטאפים גמישים יותר, מרכזי נתונים קטנים ומארחי משחק.

צילום מסך של ממשק Virtkick

הממשק האלגנטי והמינימליסטי של Virtkick מעניק סיבוב SaaS לניהול VPS.

Virtkick נוקטת בגישה מבוססת SaaS, המשחררת אותך להתמקד במכירות VPS במקום להתעסק עם התוכנית והחומרה. צוות החברה מנהל את עדכוני התוכנה, שדרוגי האבטחה והפיתוח של לוח הבקרה שלך. עם מינויים בעלי שכבה גבוהה יותר, לקוחות Virtkick יכולים לחלוטין לתייג את הפלטפורמה בדומיין מותאם אישית.

תיעוד | תמחור | נסה הדגמה

מקל על אירוח VPS ומכונות וירטואליות לכולם

לוח ניהול המכונות הווירטואלי הנכון חוסך לחברה ולמשתמשים זמן, כסף ושפיות על ידי עקיפת שורת הפקודה לטובת ממשקי אינטרנט אינטואיטיביים. אתה יכול למקסם את היתרונות הללו על ידי בחירה בקפידה של הפלטפורמה המתאימה ביותר לצרכים שלך.

האם אתה רוצה קוד פתוח או תוכנית מסחרית? מה עם התמיכה של BILLmanager, או עזרה בהפעלת הווירטואליזציות שלך? יש לקוות, סקירות והשוואות אלו של פורטל מנהלים מובילות אותך לפיתרון המושלם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me