מומחה מומחה 2018 CleverHost – שפר את חוויות האירוח המשותפות על ידי מציאת הטכנולוגיות המתאימות הן ללקוחות והן למארחים

TL; ד”ר: CleverHost עומדת בפני כל דבר, החל מקמפיין כוח-זיקפה הרסני של וורדפרס ועד ליישום Node.js המורכב של מפתחים. הוא עומד בפני האתגרים המגוונים הנפוצים בענף האירוח המשותף. מייסד והמנכ”ל דרק סילבה, שהתגלה כאחד המומחים המוצגים שלנו, העניק מבט גלוי לאתגרים שעומדת בפני חברת האירוח שלה בשנת 2017, יחד עם פוטנציאל הצמיחה המלהיב שלה בשנת 2018. עבורו, תמיכה, ביטחון, כדאיות וגמישות ממשיכים לשרור. על התחום האולטרה-תחרותי של אירוח משותף.


מול מתקפה מההתקפה האגרסיבית ביותר בכוח הזרוע המומחים של וורדפרס ב- Wordfence שראו אי פעם, פול, עליה וחני התאגדו באומץ יחד.

העלייה הייתה המומה, אך חני החזיקה באומץ חזק. פול חסם באופן הרואי את תנועת הרשת מכתובות ה- IP המיליטנטיות, שהניבו למעלה מ 14 מיליון פיגועים בשעה. כשפול אחז באומץ, מנהלי CleverHost התאימו במהירות את ההגנה שלהם והחזירו את התוקפים.

ככל שהאבק התיישב, CleverHost סיפקה מנות וחיזוקים לפול, עליה וחני – שלושת שרתי הענן של החברה הקרויים על שם דמויות בזכיינית המדע הבדיוני של דיונה. כפי שספקי אירוח משותפים יודעים היטב עד כאב, מומחיות טכנית מוגבלת יכולה להשאיר את הלקוחות ואת התשתית הבסיסית בסיכון.

מייסד CleverHost והמנכ”ל דרק סילבה, שממשיך להביט קדימה לאחר שבדיוק מנע התקפה כה מסיבית, הוא אחד המומחים המוצגים שלנו הבוחן מגמות מתוזמנות בתעשיית אירוח אתרים. הסדרה שלנו נכנסת לשירותי האירוח המובילים, וורדפרס, משותפים וחינמיים, בכדי להקרין את החידושים הקיימים לשנת 2018.

CleverHost, שבסיסה בקנדה, מספק גישה אישית לאירוח, כאשר דרק נרשם לעתים קרובות לאיש את התמיכה בצ’אט החי של החברה..

“הרבה מזה קשור להעברת המסר על החברה, מה אנחנו עושים טוב, למה אנחנו נהדרים ולמה שהם צריכים לבחור בנו,” אמר. “אם כן, אנו משתמשים בכל הזדמנות כאשר לקוחות נכנסים לדלת להשקיע בחברה מחדש כדי למצוא יעילות, כלי אבטחה משופרים ודרכים חדשות לגודל.”

עזרה ללקוחות למצוא את הטכניקה והכלים המתאימים לתקציב שלהם

דר בילה לאחרונה כמה שעות בצ’אט עם לקוח פוטנציאלי, תוך שהוא מדקד בקפדנות על פרטים שיעזרו ללקוח לבחור את תוכנית האירוח הטובה ביותר..

“באותה רמת שירות, מבחינת תמיכה וחומרה דומה מאוד, הם חסכו יותר מ -30% על ידי מעבר ל- CleverHost,” אמר. “פשוט על ידי דיון טוב על מה שהיה להם ועל מה שהם צריכים בפועל, הצלחנו לחסוך להם קצת כסף ולהגדיל את ההכנסות שלנו באותו זמן.”

במקום פשוט לחתור תחת התחרות, דרק ו- CleverHost שוקלים תכונות כמו מספר האתרים, כמות התנועה ודרישות לוח הבקרה כדי לקבוע איזה מסלול הוא הטוב ביותר. גם אם לקוח חושב שהוא רוצה להירשם לתוכנית השירותים המובילה ללא הגבלה, CleverHost ימליץ על אפשרות קטנה וזולה יותר אם קיימת אפשרות.

דרק אמר כי “נחמד כמו זה מנקודת מבט להכנסות, אנו מעדיפים שיהיה להם זמן רב יותר בתכנית הגודל הנכון, לעומת סתם לקחת את הכסף”. “אם זה אומר שהם משלמים לנו 38 דולר (קנדה) במקום 80 דולר לשנה, זה בסדר. אנו חושבים שהם יהיו מאושרים יותר לטווח הארוך. אני מקווה שהם יתייחסו לאנשים מסוימים, ואנחנו נרכוש את הכסף במקום אחר. “

CleverHost דבק בחוזקותיו כאשר תומכים בשפות שונות

ספקי אירוח משותפים רבים מוצאים הצלחה בהצעת שירותים גמישים ומותאמים בכל מה שקשור לתמיכה בשפות תכנות ותוכנות שונות. CleverHost אינו שונה – למעט יוצא מן הכלל.

לדרק, שלא היה מפתח, “שנאה נלהבת ל- JavaScript.” הצטיינות באירוח יישומי Node.js הייתה אגוז קשה במיוחד לסביבה בזמן לפיצוח.

“Ruby on Rails היה הרבה יותר קל לסובב את ראשי ולתמוך,” אמר. “PHP קל. אבל אין דרך נקייה פשוט להפעיל תוכנית Node.js ולהשאיר אותה פועלת. “

מבין כל לקוחות CleverHost, רק אחד מנהל את Node.js. למרות שאירוח משותף אינו באמת שוק היעד של Node.js, דרק מכיר בכך ש- CleverHost אולי אינה המתאימה ביותר להרחבת השוק..

“אם אתה רוצה ללכת בדרך Node.js, אני מעדיף לעזור לך למצוא הצלחה במקום אחר”, אמר.

דרק וצוות CleverHost תומכים בקביעות ביישומי פייתון ורובי, יחד עם הצעת ארבע גרסאות PHP. הם החלו לתמוך ב- MongoDB לפני מספר חודשים.

“אין כמעט שום דבר שאנחנו לא מוכנים ללמוד לענות על צרכי הלקוח,” אמר.

הבא בשנת 2018: תשוקה עבור Cryptocurrency ביטול נעילת הכנסות חדשות

בסוף 2017, בן דוד ביקש מדרק לקנות תחפושת נסיכה לבתו ולשלוח לו אותו בפורטוגל. התסכולים שהם נתקלו בעת שניסו לחשב את דרק בחזרה לדרק הולידו מיזם חדש ומלהיב עבור CleverHost.

“ברור, שיהיו עלויות נוספות כשאני שולח תועלת פיזית ממדינה למדינה, אבל בשבילו ישיב לי את 60 הדולר הקנדיים שהוצאתי, זה יעלה לו כמעט עוד 60 דולר”, אמר דרק. “זה מגוחך. שכר הטרחה המופקע שאתה משלם על שליחת סכומי כסף די קטנים לחברים ובני משפחה במדינה אחרת מהעולם הראשון.”

צילום מסך של חשבונית CleverHost עבור cryptocurrency

CleverHost החלה לאחרונה לקבל תשלומים מ -13 רשתות cryptocurrency.

משם הוא למד כמה יעיל ובמחיר סביר יהיה לבצע את החליפין באמצעות cryptocurrency והחליט ליישם את הידע על עסק האירוח שלו. בנוסף למשוך מאגר לקוחות חדש, cryptocurrency זול יותר לעיבוד.

“עסקאות בכרטיסי אשראי עלו לי 2.9% ו -29 סנט, ואילו ספק התשלומים בקריפטו שלנו גובה מאיתנו חצי אחוז”, אמר דרק. “בסופו של דבר כולם מנצחים.”

פרוטוקול התשלומים החדש מקבל 13 סוגים של cryptocur Currency, כולל ביטקוין, ביטקוין מזומן, דאש ו- Litecoin. באמצעות CoinPayment, CleverHost השיקה את המערכת החדשה לקראת סוף 2017 והיא כבר משכה את לקוחה הראשון.

“אני מבין הרבה בטכנולוגיה ואיך שהיא עובדת, כך שהיה לי נוח להגדיר את זה”, אמר דרק. “אנחנו ממש מקווים שזה יעזור לנו לטפח קצת צמיחה בקהילה ההיא, שבה אני מעורב באופן פעיל ומלא ממש תשוקה אליו.”

תעודות SSL בחינם ועידוד לקוחות לאבטח את האתרים שלהם

בעקבות מתקפת הכוח הזרוע חסר התקדים של דצמבר על וורדפרס, אמר דרק כי CleverHost תבלה חלק גדול משנת 2018 בחינוך לקוחות כיצד למלא תפקידים פעילים בהגנה על אתרי האינטרנט שלהם. החברה מקבלת בעלי אתרים שהתחילו בדרך הנכונה על ידי הכללת אישורי SSL בחינם לכל תוכנית אירוח משותפת

למרות ש- CleverHost הטמיעה את חומת האש של יישומי האינטרנט ModSecurity ויש לה אמצעים שמטרתם לסכל התקפות על דפי כניסה של WordPress וקבצי .xmlrc, דרק אמר שהוא ככל הנראה ימליץ על מערכות ניהול תוכן אחרות כחלק ממה שהוא מכנה גישה “אבטחה על ידי טשטוש”..

כאשר WordPress מפעילה כמעט 30% מהאינטרנט, הפלטפורמה הפופולרית היא יעד נפוץ. דרק, שמנהל כמה בלוגים ב- WordPress, אמר שהוא לא יעצור את הלקוחות להשתמש ב- CMS. במקום זאת, הוא רוצה שתהיה להם הבנה מלאה של השירותים והדרישות של כל אפשרות – בדומה לבחור את תוכנית האירוח הנכונה.

“אם אתה קונה מכונית, אתה פשוט לא מבין אותה והולך,” הוא אמר. “אתה צריך לפחות להעיף מבט חטוף ולמעשה ללמוד מה עושים כל הכפתורים והבקרות למסך המגע. אתה צריך לנקוט באותה גישה עם האתר שלך. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me